Opinie o Tosta w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tosta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tosta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosta w Bydgoszcz

Xxxx

Co uważacie na temat stanowiska Asystent/ka ds. Sprzedaży? Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o tej pracy.

Klara
@????

Za soboty nic nie lepsze wynagrodzenie, a dla nich to normalne, że pracujesz wszystkie soboty, Stanowczo nie polecam. Byłam, widziałam, chcę zapomniec.

Klara Nowy wpis

Szkoda zdrowia. Pieniądze najniższa krajowa. Pracujesz w swoich ciuchach, żadnego ekwiwalentu za pranie. No i najważniejsze, dla nich to normalne, że tydzień pracy to 6 dni, wszystkie soboty pracujące. Byłam, widziałam, chcę zapomnieć.

@Klara

Czyli za 4242 brutto miesięcznie musiałaś każdą sobotę pracować? O matko. I żadnej premii nie ma, nawet dla wybranych? I to piszesz o pracy jako piekarz, czy na magazynie?

@Xxxx

Ty aplikowałaś? Ja właśnie szukam takiej pracy na asystenta ale nic teraz nie widziałem w sieci jeśli chodzi o rekrutacje. Ciekawy jestem jakie warunki dają. Ty coś wiesz?

Xxxx

ogłoszenie było jeszcze w lipcu, ale się już zakończyło

@Xxxx

No wiem właśnie. Teraz mają prace dla magazyniera i chciałem wysłać CV. Nie wiem tylko jak przebiega rekrutacja ale jak ty nie aplikowałaś do firmy to pewnie też mi nie podpowiesz. Nie mam aktualnych badań sanepidu a chyba wszyscy w firmie muszą je mieć.

Sebastian

Nie polecam pracy w Toscie na stanowisku magazyniera. Praca od poniedziałku do soboty (wszystkie soboty), nie ma za to innego dnia wolnego. O ubraniu roboczym można pomarzyć.

???? Nowy wpis
@Sebastian

I w jakich godzinach się tutaj pracuje? Jest to praca zmianowa? Jeśli chodzi o pracę w sobotę, to czy wynagrodzenie za nie jest jakieś lepsze? Czy dostaje się tyle samo, co za pracę od poniedziałku do piątku?

Klara Nowy wpis
@????

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tosta?

Mieczysław

Na stronie firmy jest informacja że szukają piekarza. To praca na produkcji i to na trzy zmiany. Nie podali stawki ale widziałem że ktoś tu wspominał o minimalnej. Nie ma żadnych dodatków za zmianowość albo frekwencje? Jak to teraz wygląda?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy Tosta zapewnia kartę multisportu?

Xxx

Nie. Jedyne to pare złotych na swieta Bozego Narodzenia i na wakacje po ok. 300zl.

Nie

Xxx

Nie. Nic nie zapewnia oprocz bardzo smiesznych pieniedzy na wakacje ktore starcza ledwo na paliwo i na swieta ktore starcza na podstawowe minimalne zakupy..

Ela

Na produkcję masz Multisport. Zapylenie jak w Zakopanem.

XYZ

W firmie panują dziwne praktyki, np.pan kierownik jednego z działów podpisuje się w liście obecności jednocześnie będąc na urlopie. Ciekawe co na to prezes i kadry?

@XYZ

Dla kogo Tosta produkuje ?

@Ania

Pracujesz tu i nie wiesz? Chyba przedstawiają normalnie ludziom tutaj historię firmy itp., bo jak inaczej mieliby pracować nie mając pojęcia co tak właściwie robią? Z tymi listami obecności serio tego typu rzeczy się dzieją?

Jak długo czekaliście na odzew z Tosta? Oddzwaniają zawsze?

Xxx

Dwa dni. Ale szukaj sobie innego zakladu pracy. Na Toste szkoda zdrowia.

@Xxx

Otwarcie odradzasz a mimo to deklarujesz, że tu pracujesz? To nie dziwne?

Xxx

Naprawdę szkoda zdrowia...nie jedna osoba juz w tej firmie zdrowie stracila...stres, stres, stres i natłok obowiązków za minimalna krajową i nic wiecej...szkoda życia na taki zakład

Franciszek
@Xxx

Nie ma szans na jakieś podwyżki w najbliższym czasie?

@Franciszek

Podwyżki? Podwyżke to co najwyżej będzie miał prezes. albo premie.

@pracownik

A ludzie to jak motywowani są do pracy?

ZKZ

Nie wiem jak firma Tosta dobiera pracowników do swoich sklepów ale od jakiegoś czasu na Bartodziejach pracuje taka starsza Pani. Jest bardzo niemiła, nic nie potrafi doradzić a minę ma jakby pracowała tam z musu. Proponuję lepiej dobierać pracowników na sklepy bo to jednak wizytówka firmy

Xxx

Rozbawia mnie opinia tosty o sobie, że jest wiodącym producentem pieczywa w regionie...????????????tak moze było 20 lat temu...w tej chwili to tosta jest na równi z piekusiem...piekarnie i piekarnio cukiernie rozwijają się na maxa wywalając toste...podstawowym błędem firmy jest nie jakosc wyrobów ponieważ asortyment jest naprawdę dobry i wart swojej ceny..glowny problem to obsluga klienta. Czy to przedstawiciele handlowi ktorzy maja gdzies klientow, czy to Panie przyjmujace zamowienia gdzie niejednokrotnie maja bardzo lekcewarzace podejscie do klienta i wyskoczą z pyskiem...podejscie pretensjonalne ze klient wgl dzwoni bo chce zwiekszyc zamowienie. Lub cos chce..przedstawiciele handlowi ktorych nawet sie nie zna bedac kilka lat klientem firmy...innych firm przedstawiciele pojawiaja sie regularnie, obsluga zamowien tez zawsze grzecznie i uprzejmie...a tutaj jakas paranoja...bez mojej wiedzy i zgody do zamowienia i faktury dorzucaja jakies nowosci (zamiast w ramach promocji dac za darmo na reklame) ale pozniej juz sie nie pofatyguje taki przedstawiciel zeby sie dowiedziec czy wprowadzic nowy towar na stale czy nie...a przeciez to jest w piekarni interesie zeby sprzedac jak najwiecej...ale przedstawiciele olewaja temat...widac ze tosta co chwile jakies nowosci wprowadza więc cos proboją, qle z taka załogą handlowcow i osob od zamowien i faktur dalej beda sie cofac w rozwoju...a inne firmy rozwijaja sie ile sie da...z dwa lata temu byla fajna dziewczyna w zamowieniach ktora zawsze byla grzeczna uprzejma i wesola...i potrafila poswiecic czas dla klienta..a. I to byla pierwsza osoba ktora poswiecila mi czas i dokladnie wytlumaczyla mi ich faktury, ktore mi sie nie zgadzaly. I takich pracownikow tosta powinna miec...ludzi ktorzy potrafia poswiecic czas i potrafia rozmawiac z klientem...a nie jakies dziewczyny ktore na kazde zastrzezenie reaguja chamstwem i krzykiem.

Czy w firmie Tosta są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń.

Jak długo trwa proces awansu w Tosta?

Malenka

Jakiego awansu? Tam nie ma awansów..ci, którzy mieli awansować to już dawno awansowali i na tym się skończyło...co lepsze stołki obsadzone...a tak to prace dostaniesz jako murzyn do najgorszej roboty.

Magdalena
@Malenka

To szkoda w takim razie, że w Tosta raczej trudno jest o awans. Dla tych nieco ambitniejszych pracowników może to być niemały problem. @Malenka, a uważasz, że ta firma jest dobrym miejscem dla osób, które dopiero są na początku swojej drogi zawodowej? Jestem ciekawa Twojego zdania.

Rogal
@Magdalena

Bo ci ambitni , kreatywni już dawno odeszli z tej firmy. Nie mogli się pogodzić, że ich przełożeni posiadają minimalną wiedzę. Nikt kto posiada choć odrobinę godności nie chce pracować pod dyktando osób, które zostały wybrane na wyższe stanowiska nie że względu na wiedzę, no ale też zastanawiam się w takim razie na co. I tu bardzo duży znak zapytania.

zdziwiony

Przedstawiciel stacjonarny za najniższą krajową , widzi auto kiedy dowozi codziennie towar do sklepów firmowych. Praca marzeń

Nie zdziwiony
@zdziwiony

Bo osoba , która ma pod sobą sklepy firmowe zawsze kiedy jest najwięcej pracy bierze sobie wolne. I co? Czemu nas to już nie dziwi. Ona jedyna ma rodzinę, my nie. Ale ktoś na to pozwala. Ciekawe kto?

Zdziwiony
@Nie zdziwiony

po co się przepracować , niech inni się męczą. W Tosta są układy i układziki . Podejrzewam że ktoś inny to nie miał by szans na wolne.

Czy zdarzają się nadgodziny w Tosta?

Tak zdarzają się, ale nieplatne

Bagietka

Odradzam pracę w tej firmie. Pracownikami są emeryci i udziałowcy . Firma nie rozwija się , stanęła w latach 80

Malenka

Odradzam jakakolwiek prace w tej piekarni. Brak szacunku dla pracownika , najnizsza krajowa i nic wiecej jak zaczynasz sie o wiecej domagac juz szukaja kogos innego na Twoje miejsce, najlepiej jak bys siedzial po godzinach za darmo. Sami emeryci i rencistki tam pracuja ktorzy albo nie maja rodzin albo poswiecili je dla tej cuudownej spodzielni.

Skromna

Cała prawda potwierdzam

Irena
@Skromna

Zaniepokoiłyście mnie. I to nawet bardzo. Tosta jest jednym z największych producentów pieczywa i ciast na rynku lokalnym oraz czołowym producentem panieru w Polsce. Byłam przekonana, że firma o takiej renomie z szacunkiem traktuje swoich pracowników. A powiedzcie mi, czy pracodawca zapewnia Wam jakiś podstawowy socjal?

@Irena

Niestety prawda jest taka, że naprawdę pracuje się za najniższą krajową. Irenko opisalaś Tostę jakbys spisała jej opis z ich strony internetowej próbując zrobić firmie dobra reklamę. Niestety w firmie istnieje mobing. Istniał i bedzie istniał. Albo sie pracuje za najniższą krajową i siedzi sie cicho albo szybko Cię wyrzucą i znajda kogos innego na Twoje miejsce. Albo uczepia sie tak ze samemu będzie chcialo sie w koncu odejść bo nie wytrzyma sie presji. Dodatki podobno (usunięte przez administratora) to w sumie nie wiem czy sie smiac czy plakac z tych dodatkow na swieta bozego narodzenia i na wakacje.I to w sumie jest wszystko. Wiec za duzo bym od firmy nie oczekiwała. Tam naprawde pracuje duzo emerytek albo takich ktorym za chwile emeryturka trzepnie... firma ledwo piszczy co widac chociazby po samych budynkach. Zima w biurze to dodatkowe swetry bo sie zamarza. Zero ocieplenia i ledwo grzejace grzejniki. Oszczednosci na wszystkim na czym sie da. To wyglada tak jakby miala istniec tylko do czasu az wszyscy ktorzy sa w wieku przedemerytalnym dociagna do emeryturki. Kwestia kilku lat. Firma bez przyszlosci.

Hela
@Malenka

smutne to ale niestety prawdziwe

Milen
@Irena

To nie panier a odpad poprodukcyjny.

Słoneczko

Cała prawda

Patryk

@malenka dlaczego nie szanują pracowników?

Pan T

Witam. Mam pytanie. W jakich godzinach pracuje magazyn w Toście? Jest 1, 2 ,a może 3 zmiany? Z gory dzięki za odpowiedz.

klinek

Witam na stronie internetowej Tosty jest w zakładce praca ogłoszenie na stanowisku Magazyniera. Ile zarobi tam człowiek z kilku letnim doświadczeniem w tym kierunku. I czy warto wogole się starać tu o robote.

Rulf
@klinek

Najniższa krajowa, szkoda zdrowia

Jarosław

Jak wygląda rekrutacja i rozmowa o pracę do Tosty? Widziałem ,że firma szuka nowych pracowników na kilka stanowisk.

Stella

@Megi Opinie klientów nie powinny sie znaleźć na forum pracowniczym!

Zostaw merytoryczną opinię o Tosta - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tosta?

Zobacz opinie na temat firmy Tosta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tosta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosta?

Kandydaci do pracy w Tosta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosta