Świerczyński Tomasz Stomatolog

Bydgoszcz

Opinie o Świerczyński Tomasz Stomatolog

Michał Zagórski

Doradził, wyleczył - jednym słowem pomógł. Na pewno wrócę. Szybkie terminy i normalne podejście do tematu. Śmiało mogę polecić usługi doktora Tomasza.

Ja

Zdecydowanie nie polecam! Nie leczyłam zębów u tego Pana (na szczęście), ale korzystałam z usługi scallingu i piaskowania wraz z WNIKLIWYM przeglądem (oferta z groupona). Przegląd nie trwał nawet 10 sekund.... Piaskowanie, mimo, że trwało max 3-4 minuty, było dla mnie istnym horrorem, nie wspomnę już o tym, że scallingu nie miałam w ogóle(!) bo 'lekarz' stwierdził, że nie mam kamienia i nie ma takiej potrzeby! Dodam, że jestem przed założeniem aparatu stałego, gdzie dostałam wyraźne zalecenie, aby ten kamień usunąć. Człowiek bardzo niekulturalny (tak jak i jego "pielęgniarz"-pomocnik), olewczy stosunek do pacjenta, czułam się jak jakiś intruz, nie reagowano na moje prośby i pytania. Żałuję wydanych 70 zł, za taką wizytę nie zapłaciłabym temu Panu nawet grosza! Zero profesjonalizmu!

pacjentka

uwazam ze dr. (usunięte przez administratora)jest super specjalista w swojej dziedzinie! od paru lat jestem p. dr. pacjentka i jest super czlowiekiem konkretnym! zna swoj fach od przyslowiowej podszewki. jest nie tylko celujacym lekarzem stomatologi i chirurgi stomatologicznej. ma bardzo duze doswiadczenie. jest de best. polecam. wspanialy czlowiek lecz i wspanialy specjalista! naprawde polecilabym p. dr kazdemu. dziekuje p. dr. duzo zdrowka!i bardzo dziekuje-my!.

Zostaw opinię o Świerczyński Tomasz Stomatolog - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świerczyński Tomasz Stomatolog