Wojciech Szpila

Bydgoszcz

Opinie o Wojciech Szpila

0906kamikadze

Pracuje w tej firmie już rok... Trochę zobaczyłem i trochę słyszałem. .. Kolorowo nie jest, jako fucha na boku podczas studiów okej, bo dużo studentów, więc idzie pogadac... Na stałe w życiu! Nie za tą kasę, nie za te nerwy, nie za to poniżanie, nie za te zmiany grafiku, nie za te pretensje... A to co sie dzieje na codzien? Szczerze, czasani tam wiekszy stres niż przed egzaminem końcowym... Kierownikow porobili teraz pierwszych lepszych, mieli farta bo brak ludzi. Kompetencji brak i umiejętności zarządzania ludźmi...

chees-burger

Dajcie spokój, jedyny atut tego wszystkiego, że jak wytrzymałeś w mc wytrzymasz gdzie indziej a pracodawcy chętnie biorą po mc bo wiedzą jaki tam jest rygor, nastawienie i dyscyplina. może gbyby nie menagerowie, którzy nie posiadają wiedzy a wymagają od innych ... no moze było by lepiej. Na wakacje robota okej, ale na dłuzej ?

mcdonaldowy

Nie polecam pracy w tej firmie, chaos i zapier.... za grosze. Wymagają nie wiadomo czego a sami nie mają wykształcenia. Każdy tylko robi pod siebie a innych sprzedaje tym u góry. Dbają tylko o swoje tyłki. Pracowników traktują jak "g****", zero szacunku, zrozumienia i ciągłe kpiny. Jak jest dobrze to i tak zaraz jest źle. Wywalają ludzi za błahostki nawet tych, którzy pracują latami tam i zrobili wiele dla firmy. Grafik układają jak chcą, nie łudźcie się, że będziecie mieli tak jak w umowie. Idziesz na L4 bo jesteś chory... uważaj, bo ci je podważa. Przecież nikt nie może być chory. A całym twoim życiem ma być ta firma. Zastanówcie się, czy warto tam pracować !

Ahojzalogo

Przepracowałam sporo lat w mc Bydgoszczy, więc sporo można powiedzieć zaczynając, ze wiele zależy od tego na jaki lokal trafisz, ja trafiłam akurat na super :) atmosfera super - ludzie także ! wielki plus ale reszta już nie jest tak kolorowa. Zaczynając od zarobków - które nie są adekwatne do wykonywanych rzeczy. Mając wielką odpowiedzialność za cały lokal dostajesz grosze ( tak mogę napisać teraz z perspektywy czasu). Oczywiście nie zapominajmy, że wszystko co robisz ciągle było źle wykonane i zawsze były wielkie aluzje do tego, że wszystko jest źle. A najwyższe kierownictwo po prostu fatalne ! Brak kompetencji, arogancja, poniżanie i nawet ośmielę się powiedzieć, że mobbing.Szantażowanie emocjonalne, traktowanie jak śmiecia i żadnej wdzięczności za osiągniecie celów (dla niego oczywiscie). Wypowiedzenia z jego ręki lecą jak gdy tyko mu sie coś nie spodoba a pracownikowi potrafi tak "zryć" głowę, że albo ktoś sam się zwolni albo on go wyrzuci. Tylko nikt głośno o tym nie powie, bo każdy boi się o prace, pracując tam. To w jaki sposób Pan A. traktuje swoich podwładnych jest po prostu żenadą. Ok, rozumiem, że musi wymagać aby osiągnać wyniki ale to co dzieje się teraz - jest konsekwencją jego zachowań i decyzji wobec pracowników. Czemu tak ciągle MC poszukuje pracowników ? Ludzie wytrzymują ten zapierdziel, to nie jest problem. nie wytrzymują atmosfery, taka jest prawda. I to krętactwo z ich strony, byle coś było na ich. Ile razy wypłaty się nie zgadzały? hmnn i tak się nie doliczysz. Proste. I nie omieszkam powiedzieć, że to on jest najgorszą rzeczą jaka jest w tej firmie. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu przejrzy ktoś na oczy. Jedno wiem, wytzrymałam tylko dlatego, że miałam super współpracowników i silny charakter - ale wiem, że to była wielka szkoła dla mnie. Jesli masz coś innego na oku, idz gdzie indziej. Nie polecam.

GM

Na początku pracy atmosfera okej, niestety później jest gorzej. "Elastyczny grafik" pracując tam miałem same nocki elastyczne to były godziny rozpoczęcia pracy. Jak się nie wyrobiłeś do pierwszej to godzin Ci nie dopisali. Prośba w grafik żeby mieć jakieś ranne zmiany... taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] No i oczywiście grafik zmieniany codziennie.

Gośka A.

dokładnie! jest ok! pracowałam na wyżynach i polecam. pozdrowienia dla ekipy!!!

nic dodac nic ujac, jak sie robi swoje jest ok, atmosfera zajefajna :)

bbbbbb

Nie jest najgorzej... troche stresu, dużo pracy ale atmosfera ok. Jak robisz swoje i sie nie [usunięte przez moderatora] to jest dobrze:-)

Zostaw opinię o Wojciech Szpila - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojciech Szpila