Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Pracuję już dłuższą chwilę i jest spoko - czy idealnie? no nie, zawsze się znajdzie coś do narzekania, ale ogólnie warunki są niezłe, zwłaszcza mając porównanie z różnymi szemranymi firmami w moim życiu. firma uczciwa, kasa wiadomo, zawsze mogłaby być wyższa, ale tragedii nie ma. sama praca w porządku, nie narzekam na to akurat, normy dla się wyrobić i nie wymaga to nie wiadomo jakich fikołków.

@Plomba

zależy jak projekt trafi

pracownica

Firma nierzetelna zatrudniająca dużą ilość kobiet, które zamiast robić normy obsługują telefony na stanowiskach.

Allysson
@pracownica

Bzdura! Ta opinia nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Możemy mieć telefony i nawet z nich korzystać. Ale normy są wykonane, o czym świadczą pozytywne sygnały ze strony kierownictwa! Na żadnym sektorze nie ma problemów z normą!!

Rafał

Czy są już rekrutację do Bierunia? Jeśli tak to gdzie znajdę oferty

Hibus

6-14-22, sekunda szukania i masz odpowiedź.

Kalina

Ta perspektywa "długofalowej współpracy" z ogłoszenia Doradca Techniczno-Handlowy to już na starcie się pojawia czy trzeba swoje przepracować, żeby dali jakąś umowę na dłużej, jak to często bywa? Przynajmniej z mojego doświadczenia.

Kamra Nowy wpis
@Kalina

dają w ogóle umowe o prace tutaj?

seven Nowy wpis
@Kamra

Wlasnie w ogloszeniach nie bardzo widac jaka umowe proponuja

smakosz Nowy wpis
@seven

ktos mogłby wymienic wszystkie umowy jakie oferują tu?

Nikt

Jakie wymaganie na produkcji na początku jaka premia na ile można liczyć netto

Kamra
@Nikt

nie podali takiego info w ogłoszeniu?

seven Nowy wpis
@Kamra

Dokladnych kwot tez nie widzialem

kakao

na jakim dziale/stanowisku?

Jolanta

A jak tam firma radzi sobie z inflacja? Są jakieś podwyżki inflacyjne? Mógłbyś podać wynagrodzenie w widełkach? :)

kasja
@Jolanta

taka informacja to chyba już tylko u osób zatrudnionych

Mena
@Jolanta

Firma dobrze sobie radzi z inflacja, nawet znajduje budżet na coroczne podwyżki. Wiadomo, że nie 20% ale do tego roku było te 5% regularnie. Poza tym benefitów pozapłacowych chyba najwięcej z firm wokół. Wiadomo, że jedna lubi pomarańcze a drugą od tyłu ale jest tego trochę. Ogólnie finansowo dobrze stoi o czym świadczy budowa nowego wielkiego zakładu w Bieruniu.

daro
@Mena

beda jakies przyjecia w zwiazku z ta budowa nowego zakladu? kiedy to ma byc gotowe?

daro
@Mena

a ogolnie te podwyzki to dla wszystkich?

N
@Jolanta

Tak są podwyżki jedna od stycznia druga od lipca więc nawet nieźle, wypłata od 4200 brutto więc nie ma co narzekać

N

do tego co miesiąc premia 350 pln

Oliwia
@N

A przez jaka agencje są przyjęcia ?

Aj
@Oliwia

Przez trenkwalder, ale pilnuj wypłaty ;).

Oliwia
@Aj

A wiesz ile dają teraz na początek ?

Aj
@Oliwia

Chyba 3900 brutto plus premia, ale nie jestem pewna

Ola
@N

To podstawa wynosi 4200 plus premia 350 , a premie dostają wszyscy co miesiąc ? Od czego jest zależna , są jakieś konkretne warunki aby dostać premie ?

Allysson
@Ola

Premia jest za brak absencji, normę i kaizeny, czyli za pomysły, jak ulepszyć stanowisko pracy

Patka
@Allysson

Czyli to są czynniki, które wypływają na tą premie, czy można dostać trzy premie? Bo jeśli jedna i w kwocie 350 złotych, jak ktoś tutaj napisał, to nie jest to rewelacyjna kwota...a jakieś premie świąteczne/roczne też są lub pieniądze za polecenie znajomego na pracownika?

lokomotywa
@Allysson

oo jest coś takiegi jak premia za pomysły? nigdy nie słyszałam a w sumie fajna sprawa, możesz powiedzieć coś więcej o tym? trzeba zgłosić ileś pomysłów do wyboru czy wystarczy jeden? każdy może wyjść z taką inicjatywą?

łaciata
@Allysson

orientujesz się przypadkiem jak tutaj wygląda kwestia nadgodzin? można brać jakieś czy firma raczej przestrzega standardowych godzin pracy?

aloha
@Allysson

wiesz może jakie są ewentualne dodatki pracownicze? takie oprócz premii?

kim chi
@aloha

jest sporo benefitów jakieś paczki dla dzieciaków, multisport, finansowane sekcje sportowe, co cię najbardziej interesuje to ci powiem czy jest XD

wygazowana cola
@kim chi

mnie dla przykładu bardzo interesują jakieś inicjatywy medyczne typu dodatkowe szczepienia, rutynowe badania piersi czy cos w tym stylu jest tutaj coś takiego organizowane?

wygazowana cola
@kim chi

powiedziałabyś coś więcej też o tych sekcjach sportowych?

kokosanka
@kim chi

wiesz może w jakiej cześci jest finansowany multisport przez pracodawce? opłaca się brać?

Kapitanka
@wygazowana cola

firma finansuje starty w różnych zawodach plus stroje sportowe z tego co kojarzę jest np rower bieganie itp nigdy się akurat tym nie interesowałam więc tylko tak z grubsza się orientuję

Kapitanka
@wygazowana cola

mamy coroczne badania krwi dla pracowników i USG piersi też co roku można z tego skorzystać

@Kapitanka

bardzo fajna inicjatywa :)

Dzwoneczek
@Kapitanka

Oo to akurat bardzo super, bardzo rzadko można się z czymś takim spotkać w firmach, a jak już to jest jakiś prób wiekowy. Wiesz jak tutaj jest?

kujawski
@Dzwoneczek

chodzi ci o próg wiekowy od którego można robić te badania ?

mateczny
@kujawski

nikt o badaniach nie mówił, skad ten pomysł? XD o wiek pracowników chodzi

Ziuta
@Kapitanka

Powiem wam, że to naprawdę duży plus dla firmy za to, że organizuje takie badania, często się o tym nie myśli na codzień a to jest naprawdę bardzo ważna kwestia

land

no nie wiem, ja tam uważam że trochę inaczej się pracuje w zespole rówieśników a inaczej z osobami dużo młodszymi czy starszymi

komer
@mateczny

to w jakim wieku w końcu są ci pracownicy bo nikt nie odpowiedział

komer
@Ziuta

i jeszcze jakby ktoś powiedział o co chodzi z tymi badaniami to by było super

Plomba
@komer

Jeśli chodzi o wiek to różnie, raczej mieszany skład.

@Plomba

zależy jak projekt trafi

Może widzicieliscie już, ale firma szuka inżyniera procesu. Przekonuje mnie bardzo to dbanie o pensje rynkowe i system premiowania. Faktycznie firma ma takie podejście do zarobków?

kandydat

hej, też bym z chęcią się dowiedział, jakie benefity rzeczywiście przysługują pracownikom?

Uno

Są w ogóle teraz jakieś aktualne ogłoszenia?

Knedel
@Uno

Wpisz sobie nazwę firmy i dopisz oferty pracy to się przekonasz

ponder

no dokładnie pracownicy zawsze poszukiwanie, duże zapotrzebowanie jest na pracę

Uno
@ponder

Dzięki za informację, mam nadzieję że się szybko odezwą

@Uno

kontakt jest sprawny, dzisiaj już powinieneś mieć telefon

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mimo

Brygadzistka Dorota z sls3 super babka miła sympatyczna kompetentna dokładna polecam u niej pracę ponieważ na pozostałe brygadzistki jest masa skarg zwłaszcza na brygadzistkę W totalna paranoja i pomyłka nikt nie chce u niej pracować

@Mimo

Z licznymi skargami kojarzona jest byla zastepczyni a nie brygadzistka. Nienawiść do drugiej osoby, krzyki na sektorze, ublizanie innym nie zostało pochwalone wśród przełożonych.

Majster

Witam sprawę znam od innej strony. Proszę nie wypisywać bzdur i skupić się na pracy. Reasumując bardzo duże grono pracowników odbiera sytuację trochę inaczej. Pordrawiam życząc zdrowia.

Roman
@Majster

Widzę atmosfera trochę słaba jak krzyki. Czy to nieprawda? Powiesz jaka jest atmosfera? Można się dogadać z brygadzistami i nie ma poganiania w robocie?

Ryryry
@Roman

To już nie jest przykre, lecz śmieszne. Odkąd kierownictwo zrobiło porządek na sektorze jest spokój. Pani W dobrze sprawdza się jako brygadzistka. Osoba, która pisze te wszystkie komentarze robi niepotrzebny zament…Najwidoczniej nie ma swojego życia i uprzykrza je innym.

@Roman

Atmosfera zalezy od pracownikow na danym sektorze. Jeśli dziewczyny wzajemnie się szanuja i pracują jako drużyna to nie mają powodów do kłótni i krzyków. W dobie internetu, telefonow, kamer i innych możliwości... brygadzistki i przełożeni nie mogą pozwolic sobie na zle traktowanie innych czy ciagłe poganianue kogoś. Kazdy ma szanse sie sprawdzić dopiero pozniej podejmuje sie decyzje czy to praca dla ciebie. Przykre jest to ze pracownicy wypisują tu bzdury zniechęcająctym samym osoby zainteresowane praca w naszej firmie. Z mojej perspektywy praca jest godna polecenia, przelozeni wyrozumiali, pracownicy z lini pomocni.

Koneser

Cóż... Dlaczego ta osoba nie podejdzie i nie porozmawia, w czym leży problem? Dlaczego nie skonfrontujecie się u kierownictwa, żeby obie strony się wypowiedziały? To zwykłe tchórzostwo. W internecie każdy potrafi cwaniaczyć. Wypisywanie krzywdzących, a do tego mających niewiele wspólnego z rzeczywistością, opinii, jest w mojej ocenie co najmniej infantylne. Dodatkowo wciąganie w to innych sektorów... To konfliktu nie rozwiązuje, a jedynie zaognia problem. Lepiej napędzać sensację dalej, niech się ciągnie. Pogratulować dojrzałości. Więcej skupienia na sobie i pracy! :)

Posejdon

Tak oczywiście, atmosfera zależy pracowników. Jestem byłym pracownikiem ale moje spostrzeżenia są takie, że np.ns 4PP to liderki robią co chcą lub udają, że coś robią siedząc godzinami na telefonie, lub prowadzą godzinne rozmowy telefoniczne i strach podejść zapytać o cokolwiek. Są osoby, które psują atmosferę na sektorze ale też nic się z tym nie robi... Z obserwacji wynika, że na innych sektorach liderki ganiają po stanowiskach, żeby plan zrobić czy pomóc innym. Na 4PP każdy robi co chce i zero reakcji.

Pracownica

Może i praca ok ale po 33 miesiącach umowy na czas określony nie dostaniesz kolejnej na czas nieokreślony. Do zwolnienia niestety....

@Nowa

Czy do tych 33mc.wlicza się czas pracy przez agencję?Czy jest możliwość,aby pracując bezpośrednio pod @Pracodawca Hager dostać umowę wcześniej niż 33mc.?

Montażystka
@Pracownica

Nie wiem skąd taka opinia, sporo ludzi dostaje umowę na czas nieokreślony, jeśli Ci zależy na pracy i wykonujesz swoje obowiązki jak należy to kierownik i brygadzista to widzą i chętnie podejmują dalszą współpracę.

Historia
@Montażystka

Bzdura, nie chodzisz na l4, wyrabiasz normę a po 33mcach koniec pracy, i jest nie ma zamówień nie ma pracy, zatrudniają w to miejsce agencyjnych

ponder
@Historia

głupoty opowiadasz, przedłużają no chyba że ktoś na nich kiepskie wrażenie zrobił

Mała

Co powiecie o procesie rekrutacji na stanowisku Lider Zespołu Business Intelligence z ogłoszenia, ciężko? Ciekawe, ile trwa. w ostatniej firmie mnie tak maglowali a po miesiącu i tak stwierdzili, że dziękują. Mam nadzieję, że tu jest inaczej.

tina
@Mała

tez widzialam to ogloszenie i jestem zainteresowana, moze ktos opowiedziec jak wygląda ta rekrutacja?

tina
@tina

i odrazu jakby ktos dwa slowa powiedzial na temat atmosfery, warunkow i najlepiej jeszcze benefitow to byloby super

brytwanka

odezwali się już? ile średnio się czeka na kontakt?

prime
@brytwanka

mysle ze tak maksymalnie do dwóch tygodni, ale z tego co wiem większość dostaje odp po tygodniu już

Lama
@prime

Wiesz może jak szybko po takiej decyzji można zacząć pracę? zastanawiam się bo nie chce mi się czekać jakoś długo zanim będę mogła normalnie zacząć pracować :/

bies
@Lama

ja czekałem jakieś 3 tygodnie po otrzymaniu decyzji zanim zacząłem prace, z tego co sie orientuje to mniej więcej wszyscy tak zaczynają, chyba że się jakoś inaczej dogadasz

Wiola
@bies

A jakie warunki ci zaproponowali? W sensie stawka i jakieś dodatkowe benefity, dobrze by było mieć jakieś aktualne info właśnie, zwłaszcza że się minimalna pozmieniała po nowym roku. Ile Netto dają, za ile godzin?

ffs
@Wiola

nie wiem czy ktoś się tutaj tak chętnie podzieli info o swoich zarobkach

szpak
@Wiola

stawka też się różni od wielu rzeczy, typu doświadczenie, staż itp i od umowy więc ciężko tak sobie porównywać do innych

rumba

nie wszyscy ze soba otwarcie o swoich zarobkach rozmawiaja, ale moge przypuszczac ze na tych samych stanowiskach moga byc podobne pensje. tylko wiadomo ze trzeba tez uwzglednic staz ile kto pracuje

Lab

Czyli od razu ma się taką samą podstawę jak pracownik starszy stażem?

@Lab

Jakieś premie tutaj przysługują?

korka

co dziwnego jest wg ciebie w tym pytaniu? chyba na kazdym stanowisku jakis benefit powinien byc

Człowiek
@korka

No właśnie a tu są jakieś benefity, wiesz coś? Byłbym wdzięczny za konkretną informację ja chciałbym kontynuować swój pakiet opieki medycznej np. W medicoverze miałem, tu jak coś to Luxmed czy medicover?

Kompan
@Człowiek

No sporo jest benefitów, ale one głównie przysługują jak już jest się zatrudnionym pod firmę

tymbark

jest multisport?

Semi
@tymbark

Podłączam się do pytania i jeśli jest to w ilu procentach finansowany a jeśli nie ma....to dlaczego?

Rafał

Czy są już rekrutację do Bierunia? Jeśli tak to gdzie znajdę oferty

Kamiza
@Rafał

Narazie nie ma tam rekrutacji jeśli chce się zacząć prace to tak narazie w Tychach

hagi
@Kamiza

a gdzie mozna znalezc akutalne ogloszenia tylko na tychy? czy to gdzies na ich stronie jest widoczne?

rui
@hagi

tak, jak wpiszesz sobie hager praca i wejdziesz w zakładkę kariera to tam masz oferty :)

Puls
@rui

a aktualne to? czy wisza tam ot tak sobie zeby bylo ale nikogo nie potrzebujecie... nie chce sie znowu naciac ze bede miesiac czekal na odpowiedz i nawet nie otworza mi cv...

hola

atmosfera raz lepiej raz gorzej, raczej wiekszosc sie ze soba dogaduje, ja nie narzekam ogolnie jest w porzadku :)

hola

benefitow tez jest nawet sporo, firma organizuje czasami nawet ciekawe ''eventy'' itp

rora
@hola

i to są jakieś sezonowe? jak często są?

dafi
@rora

wiesz w sumie jak na takie inicjatywy to sa nawet czesto, np zdrowotnych akcji duzo robia. sa coroczne badania krwi, nawet ostatnio byly i gdzies tam wyzej byl o tym komentarz albo usg piersi dla kobiet tez organizuja. naprawde jest tego sporo i to fajne ze w ogole mysla o nas jak o ludziach a nie tylko i wylacznie jako pracownikach

dafi
@rora

sa tez jakies ogolne imorezy firmowe, nawet na tzw majowke czy swieta. serio nie jest zle, chociaz jakas odskocznia dla nas i zawsze korzystam z takiej opcji

Munder
@dafi

a jak atmosfera na takich imprezach i co ważniejsze poza nimi? dogadują się ludzie?

Kinek
@dafi

a to takie które organizuje firma pewnie? to takie świąteczne tylko czy jest jakoś określone co ile są?

Ratrata
@Kinek

imprezy są organizowane w istocie przez firmę

mombo

fajnie że między pracownikami spoko atmosfera, to się ceni, a jak kontakt z szefostwem szeroko pojętym?

mombo

często tu takie imprezy macie? firma inwestuje w integracje?

hubi
@Rafał

są już od jakiegos czasu na ich stronie internetowej, mozna tam aplikowac

@hubi

wiesz cos wiecej o rekrutacji?

@hubi

po jakim czasie feedback, i jak jest na rozmowie, jakie pytania czy cos??

Wenus
@mampytanie

Pytania typowe dla rekrutacji - nic cię nie zaskoczy gwarantuję. Raczej jedno spotkanie cię czeka jeśli nic się nie zmieniło, a odpowiedź o tym czy się udało dostaniesz pewnie już na drugi dzień lub może maks. do kilku dni.

@Wenus

dzieki za tak szybka odpowiedz

@Wenus

i te spotkanie/rozmowa rozumiem ze jest gdzies na miejscu a nie przez internet?

@Wenus

jestem dopiero co po rozmowie, jedno spotkanie i czekam na decyzję :)

@mampytanie

ja miałam wszystko na miejscu

Biedronka
@Mada

Powiedziałabyś w jakim systemie zmianowym się tutaj pracuje?

szum
@Biedronka

Najczęściej 3 zmiany obowiązują

Mina

Wydaje mi się że system trzy zmianowy obejmuje też weekendy właśnie, nie mylę się?

@Mina

Szczerze to nie miałem jeszcze okazji pracować w takim systemie ale się przymierzam, ktoś się moze wypowiedzieć czy taka praca jest w miarę w porządku taki system się sprawdza?

Kanarek
@Lab

Ja pracowałem swego czasu i było okej, jak się już przyzwyczaisz to już w ogóle luzik arbuzik

land
@szum

w jakich godzinach te zmiany są?

Hibus

6-14-22, sekunda szukania i masz odpowiedź.

cz

czy w Bieruniu produkcja już działa?

Myszka
@cz

Tak działa, ale weźcie pod uwagę że nie będzie ozdobnego profilu bo to zakładu pod jednym numerem NIP.

brn
@Myszka

gdzie wstawiaja oferty pracy?

ffs
@brn

pewnie już nieaktualne pytanie, ale może na przyszłość się komuś przyda - najlepiej szukac na ich stronie/lub na stronach typu olx czy pracuj

0li
@ffs

Ja wysyłałam CV przez OLX.Szczerze nie wiem,czy to był dobry wybór pracodawcy.Może ja tak trafiłam.Zasugerowałam się opiniami na tej stronie i znajomych, ale się zawiodłam.Czas pokaże, czy była to słuszna decyzja. Póki co 6mc.za mną z nadzieją na lepsze.

szpak
@ffs

ja też wysłałam przez olx cv swojego czasu i ani trochę nie żałuje, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje z wielu względów

leja
@szpak

na jakie stanowisko jeśli moge spytać? bo jak rozumiem na produkcje przez agencje?

leja
@szpak

moglibyście powiedzieć od razu gdzie szukać kontaktu w sprawie zatrudnienia?

winston
@leja

w jakim sensie kontaktu? jak masz oferte na ktora sie mozesz zglosic to wystarczy

Carbonara
@leja

Na oficjalnej stronienie powinny być zamieszczone jakieś dane do kontaktu

@Carbonara

Jest zakładka kontakt, nie ciężko znaleźć.. z prawej strony.

Hej, faktycznie średni staż zatrudnienia w firmie to 8 lat ? Widzę ze na Tychy szukają lidera zespołu business, mam doswiadczenia już na takim stanowisku No i chciałbym być dłużej w jednym miejscu. Zastanawiam się co stało się z ostatnia osoba na tym stanowisku :p

Operator

Cześć, wie ktoś może czy na Hager na produkcji w Bieruniu poszukują operatorów? ???? Słyszałam dobre opinie i zastanawiam się czy aplikować ???? może ktoś ma informacje czy przyjmują pod firmę czy przez agencję tylko?

sielik
@Operator

sprawdź oferty na ich stronie, a jeśli nie ma to zawsze możesz się zdecydować na aplikacje spontaniczną, warto próbować :)

Info
@Operator

Najlepiej zorientować się w agencji.Tak też przyjmują,najpierw agencja.1000h pod agencją i później firma ale z tym też bywa różnie. Tymi opiniami,bym się nie sugerowała, pod względem atmosfery są lepsze firmy(chyba, że ja tak trafiłam), kasa jak wszędzie, może praca lżejsza,ale przebierać łapkami trzeba.(wysokie normy)

Kandydatka

Napiszesz coś więcej? Dlaczego odradzasz?Myślałam o tej firmie,żeby złożyć CV.

W internecie widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko lider zespołu business intelligence. Widzę, że jest tutaj możliwość pracy hybrydowej. W takim razie, ile dni można pracować z domu? :-) Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego, to czy poziom B2 będzie wystarczający? Dajcie znać, bo jestem zainteresowany tą ofertą...

@Nowy

A czy może wiadomo komuś jak długo będzie jeszcze Hager w Sosnowcu na ul. Innowacyjnej, jak długo będzie jeszcze działał?

kandydatkazainetersowana

Witam. Jak wyglada praca na logistyce? Praca na 2 czy 3 zmiany? pytam o logistyke przyjecia towarow. @pracodawca

lisner
@kandydatkazainetersowana

podbijam, tez jestem zainteresowany i sie z chęcią dowiem

lisner
@lisner

i jakby ktos odrazu dorzucil cos o benefitach, atmosferze pracy, to bylbym wdzieczny

blen
@lisner

benefity w ofercie powinieneś znaleźć a jak chodzi o atmosferę to jest dobra no, raczej w tym temacie nie ma przypału

sportowiec
@lisner

sporo jest tych benefitow tak naprawde, dofinansowanie do multisporta, ubezpieczenie, integracje firmowe, premie uznaniowe, swiętowanie jubileuszy

sportowiec
@lisner

a atmosfera ciężko stwierdzic, bo wiadomo ze ludzie bywają różni, mnie się akurat bardzo w porządku ekipa trafiła, ale nie moge zagwarantowac, ze kazdemu sie tak uda

yese
@sportowiec

wszystkim pracownikom należą się takie dodatki?

yese
@sportowiec

czy może trzeba przepracować ileś czasu żeby móc to wszystko dostać?

Profesor
@yese

Tak, trzeba być pod firmą zatrudnionym żeby korzystać z niektórych świadczeń. W momencie jak firma nie jest naszym zatrudniającym tylko agencja pracy, dostajemy benefity z agencji przysługujące, a tam już sami sobie odpowiedzcie jak jest.. Natomiast co do atmosfery j/w można dużo dużo gorzej trafić.

Duża tam rotacja ogółem jest wśród ludzi? Pytam, bo oprócz tego ogłoszenia na doradcę ds. wsparcia technicznego sprzed 2 mies to widzę, że sporo tych ogłoszeń się powtarzało. Czy rozwijają się tak może, jaka jest sytuacja? Wciąż się zastanawiam, czy warto.

Duża rotacja, nie warto.

kajanka
@Adam

Co masz na myśli pisząc, że duża rotacja ??? Bo nie zauważyłem specjalnie - może jedynie w temacie przesunięć produkcji z Tychów do Bierunia ale wiadomo, że nie każdy dogra sobie dojazd ( który i tak nie jest taki zły).

Karola

Szukałam ofert do aplikowania do firmy Hager i znalazlam analityka finansowego. Jestem z Łazisk i nie mam daleko, jestem tez po UE katowickim po finansach a widzę se szukają osób z wykształceniem wyższym związanym z finansami. Czy w tym dziale pracują obcokrajowcy? Bo wymagają b2 i zastanawiam się czy to polacy czu raczej roznie, mam dobry angielski ale nie wiem czy mam angielski branżowy dla takiej firmy.. wiecie może jakiej narodowości są tutaj w Tychach pracownicy?

Maryla

Już teraz są oferty do Bierunia, w sumie tu i tu jest 8 nowych. No, ale powiem, że co do magazyniera, to się nie rozpisali, bo nie podali nawet stawek około. Praca na 3 zmiany, trzeba mieć IIWJO. To że w ogłoszeniu pisze że oferują pracę hybrydową w elastycznych godzinach to chyba pomyłka raczej. Kadrowa nie wykasowała pewnie treści 'biurowego' stanowiska :D A kto z Was pracuje w B. i napisze jaki klimat między ludźmi?

Kapitan

trzeba mieć skończone studia żeby zacząć tutaj prace czy wystarczy zrobić jakieś kursy dotyczące stanowiska?

palyz
@Kapitan

zerkaj po ogloszeniach tam wymagania sa podane. na niektore stanowiska powiedziałbym ze nic na pewno nie potrzebujesz

ola
@palyz

a czy pan 45+, blisko 50 ma szanse tutaj sie zatrudnic? moj tato szuka pracy i chce mu pomoc jak tylko moge. jest oczywiscie bardzo silny, sprawny, nie uwazam tez zeby 50 to byl starszy czlowiek ale to jednak praca na produkcji wiec moze jednak potrzebuja troche mldoszych osob, wg nich ''żwawszych". czy myslicie ze i tak warto wyslac cv? chyba i tak zadecyduja sami

Tyson
@ola

Ja myślę, że warto wysłać, bo jest trochę tych pracowników powyżej 30 lat. W ogóle brawo za podejście i pomoc tacie!

Manka
@Tyson

a są jakieś wytyczne dotyczące wieku czy coś? bo teraz to mnie zaniepokoiliście :p

sion
@Manka

zalezy o jakie stanowisko pytasz, bo na liniach montazowych jak pracowalam byly np tylko kobiety a na magazynie raczej wiekszosc facetow

sion
@Manka

manka to podejrzewam, ze interesuje cie stanowisko dla kobiet :) tak wiec raczej nie bylo zadnych wytycznych dotyczacych wiekow, pracowaly panie i takie po 20stce i takie blisko 50

@sion

juz się przestraszyłam, że są jakieś wymagania co do tego :) a powiesz mi jak to wygląda z tą pracą? każdy sobie daje radę?

@sion

właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy w tym miejscu tak samo jak chyba poprzedniczka, ale mam dużą zagwozdkę czy spełniam wszystkie wymagania. Jakby ktoś mi powiedział jak wygląda to od środka to byłoby świetnie, bo nie ukrywam, że lekko się stresuję podjęciem pracy w nowym miejscu.

@sion

Aha, przepraszam, że się tak rozpisuję ale dodatkowo zapomniałam jeszcze zapytać czy gdzieś obok firmy jest jakiś przydrożny sklep albo miejsce w którym mogę sobie zakupić świeże rzeczy, na tym też mi zależy :)

Profesor
@Anka

Jeżeli chodzi o zakupy jest sklepik na terenie zakładu, połączony z przystankiem kanapka z ul. Fabrycznej. Są dofinansowane bułki, kawa, a za niedługo może będzie więcej. Jeżeli chodzi o pracę jak każda na produkcji w pewnym stopniu opera się na biegunach, w pewnym natomiast na dokładności pracy. Nikt za ciebie nie odpowie czy poradzisz sobie z jednym i drugim, ale raczej stresu dużego nie uświadczysz chyba że sama dla siebie ;)

Korfi
@Profesor

A jak z doświadczeniem? jest tutaj potrzebne na produkcję czy jednak warto składać cv bez?

Mleko
@Korfi

składaj nie ma co czasu tracić a na produkcji jakims dużym doświadczeniem nie trzeba sie wykazywać wszystkiego idzie sie nauczyc wiec jak szukaja to warto sprobować

Mleko

teraz chyba nie ma ofert na produkcje ale z tego co wiem to na stronie u nich zawsze aplikowac mozna

Bonon
@Mleko

a tak z wewnatrz patrząc to szukacie kogoś do pracy? nie brakuje wam ludzi?

Ona

Jako pracownik produkcji wystarczą sprawne ręce i chęci do pracy nic więcej. Na inne stanowiska w ogłoszeniach masz podaje minimalne wymagania.

Peanut
@Ona

To teraz nie rozumiem, jest wymagane średnie czy nie na produkcję?

sushka

to było na halloween chyba tylko, ale mogłeś sobie to wyszukać gdzieś indziej a nie tu

botwinka
@Ona

dokładnie trzeba sobie sprawdzać dokładnie w ogłoszeniach tam zazwyczaj wszystko piszą tak jak jest w rzeczywistości :)

Joł

czy już w Bieruniu produkcja pracuje? Chodzi mi czy był już nabór do Bierunia.

szpila

no jest nowy zakład w bieruniu, nowe miejsca pracy itd

brn
@szpila

nie wiem czy sie dodalo wiec pytam jeszcze raz. czy cos wiadomo o rekrutacji juz?

Aleks
@szpila

Wiesz może na jakie stanowiska będą przyjmować? Tylko na produkcje? Doświadczenie trzeba mieć czy każdy do przyuczenia się nada?

Puryta
@brn

a to do teraz nie przyjmowali?

Ehhh
@Puryta

Już trzeci raz przeslalam CV na olx na stanowisko montażystka i nadal nic :/

Wanda

Widzę ze na stronie można pobrać dużo szkoleń i firma udostępnia wiele pomocnych materiałów. To pewnie pracownicy tez są dobrze wprowadzani + maja pakiet szkoleń? Zastanawia mnie jak wyglada podnoszenie kwalifikacji w firmie

Kandydatka

Czy będą jeszcze przyjęcia i jakie warunki trzeba spełnić, aby się tutaj dostać? Niedawno było ogłoszenie na Olx, że poszukują montażystki. Wysłałam CV, ale niestety cisza, a ogłoszenie już nieaktualne :(

ugram
@Kandydatka

na pewno jakieś przyjęcia bedą obserwuj profil

fam
@ugram

Zazwyczaj po jakim czasie odpowiadaja na wyslane cv?

seli
@ugram

w ogóle często są jakieś rotacje w firmie czy zapotrzebowanie na dane stanowisko akurat było?

@seli

Rotacja jest tak duza jak w zadnej innej firmie.

Żaneta
@Kandydatka

Witam W Sosnowcu są przyjęcia do Hager Polo. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.