Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

mr. upał

no i się zaczęło na hali 33 stopnie czy jest dodatkowa przerwa? nie ma, czy jest woda mineralna podkreślam słowo mineralna? nie ma czy na hali jest odpowiednia wentylacja? nie ma. Więc mam prośbę przenieśmy kadrę zarządzająca z biura na hale niech posiedzą 8 godz w tych temperaturach to może zrozumieja jak to jest pracować w takich warunkach.Mysle że ktoś powinien się o tym dowiedzieć

Robert

Dobra firma a poza tym to jest dobry pracodawca i myślę, że warto to docenić.

Szuka-pracy
Kandydat

Dzień dobry! Jakie zarobki netto na 1 zmiane? Było ostatnio ogłoszenie i zastanawiam się czy warto.. jak wychodzi standardowa wyplata? A jak na przykład z 2 sobotami ? Będę wdzięczna za każdą informacje. Pozdrawiam!

Chopy , co wy tak lajtrujecie i lajtrujecie ? Jak wom coś lyży to idźta do inszy firmy albo jedźta do rajchu . Tam se znajdzieta full roboty i piniondzów . A ta firma kopnijta w żydź . Ni ma co tu siedzieć , ino sie spojrzy na te gymby i zaroz z przodka widoć , że te dyrektory to jakiesik cerwone jak (usunięte przez administratora) pawiana , nowet se cyrwune chwostki łowiozoli na gzdylu . A gymby majo takie cyrwune kieby chloli bez caluśki misiunc . Ony tak się nodajo na te dyrektory ka woły do karety . Nie patsojta na niech i jedźta kajś lepi bo tu , w nasyj pieknej Polsce jusik dobze nie bydzie . Chyciły sie te cyrwune świnioki koryta i jusik nie puscom . A niech ich tam ślak trefi w jedyn dziyń ino tok co by nie mogły sie nazod przyńdź . Bywojcie chopy i nie patsojcie na niech ino same bierta sie do roboty .

Aa.

Pracowałam na produkcji przez niemal 6 tygodni. Jeśli chodzi o zakład - mam bardzo pozytywne wrażenie - czysto, jasno, nowocześnie. Ergonomiczne, bardzo dobrze zaprojektowane stanowiska pracy. Pracownicy produkcyjni jak i zarządzający uprzejmi, pomocni, życzliwi i uśmiechnięci. Wypłata terminowo, umowy również (Trenkwalder). Pyszna kawa z dystrybutora za grosze, woda do picia, wrzątek do kawy itp. - od tej strony również bez zarzutu. Gdyby nie wysokie normy, do jakich musi dążyć nowo zatrudniona osoba- na pewno bym została. Niestety, nie każdy (mimo najlepszych chęci) osiągnie wymaganą szybkość produkcyjną. Warto jednak spróbować.

Roman
@Aa.

Te wyśrubowane normy są takie same dla wszystkich. Nawet dla nowo przyjętych osób? Dają jakieś dodatkowe pieniądze za zrobione targety?

mała Nowy wpis
@Roman

Każdy musi się nauczyć pracować w określonym tempie. Wiadomo, że do tego potrzebny jest czas i po to jest opracowana krzywa uczenia dla każdego stanowiska. Nikt nie zapłaci Ci gorzej, kiedy się uczysz i robisz mniej. Po okresie nauki, wynagrodzenie otrzymujesz za robienie norm.

Stara Nowy wpis
@mała

Wynagrodzenie jest dla wszystkich takie same tylko później dochodzi premia wydajnościowa

Aa. Nowy wpis
@Roman

Jest tak jak już napisała Mała

Zuzanna
Kandydat

Chciałam rozpocząć pracę w Tychach ale dowiedziałam się że przenoszą zakład do Sosnowca. W takim razie nie wiem czy aplikować bo to kawałek drogi z kobiora, ktoś to może potwierdzić?

@Zuzanna

Dzień dobry, nasz zakład główny pozostaje w Tychach. W Sosnowcu mamy oddział działający do 2016 roku.

@Zuzanna

Proszę wybaczyć literówkę - oddział w Sosnowcu działa OD 2016 roku.

Edka
@HR_HagerGroup

Odział w Sosnowcu działający do 2016?? Ciekawe, przecież nie dawno przenieśli tam trzy sektory. Podobno na dwa lata...

Ona Nowy wpis
@Zuzanna

Będąc na szkoleniu to 3 kobiety tylko do Sosnowca się dostały,reszta w Tychach a było nas ok 17 To może zależy od tego czy się mówi gdzie chce się /może być

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Dlaczego agencja nie wyplaca wczasow i premii na swieta ? I zawsze kiedy sa podwyzki ?

Szuka-pracy

@Szuka-pracy

Zapraszamy do kontaktu z naszą rekruterką po numerem(usunięte przez administratora) Wszystkie informacje dotyczące wynagrodzenia i benefitów przedstawimy na spotkaniu. Pozdrawiamy

@Szuka-pracy

Czy to tak trudno sobie obliczyć ? Z podanej kwoty brutto przeliczyć na netto ? Pracując tylko na rano nie masz dodatków za nocki itd ???? Zacznijcie używać mózgów.

@HR_HagerGroup

A czy jest rekrutacja do Hager w Sosnowcu?

Ktos
@Ona

Nie polecam zatrudniać się przez trenkwalder, (usunięte przez administratora) na wypłatach.

Hshs
@Ktos

Dlaczego słowo "oszukują" zostało usunięte przez administratora? Przecież to sama prawda, okradają i tyle.

Daaaaaga
@Szuka-pracy

Mam pytanie bo byłam nie dawno na rozmowie rekrutacyjnej od tygodnia nikt nie dzwonił To znaczy że nic z tego?

Ara
@Daaaaaga

Najlepiej się przypomnieć też tak miałam

Daaaaaga
@Ara

I że tak zapytam dostałaś się?ja nie wiem co myśleć bo mnie na początku zjadł stres przy stanowisku..później ogarnelam

Montażystka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na początku telefoniczny kontakt od rekruterki z firmy Trenkwalder skutkującym skierowaniem na test manualny w docelowym miejscu pracy. Na miejscu krótka rozmowa z kierownikiem sektora w kulturalnej, przyjaznej atmosferze. Kierownik przedstawił charakterystykę wykonywanych czynności na danym stanowisku, potem odbył się test manualny przy maszynie. Następnie informacja telefoniczna z Trenkwalder o wyniku rekrutacji.

Pytania

Rzeczowe, np. czy kandydat ma doświadczenie w pracy na produkcji, czy już wykonywał pracę w podobnym charakterze itp.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pati
Kandydat

Jaka kwotę netto można zarobić w tej firmie na dwie zmiany.

Gość
Kandydat

Czy ten zakład jest tylko dla zaszczepionych osób? Pandemia szaleje a nieodpowiedzialnych ludzi jest strasznie dużo.

@Gość

A czemu miał by być ? Jakim prawem ?

Łucja
@Ona

Dokładnie, nie rozumiem idei ,,zakładu tylko dla zaszczepionych" też :D Nie pytają ani nie sprawdzają was chyba, czy wzieliście szczepionkę?

Kasa

Jakie pieniadze idzie zarobic? 3 jest?

@Kasa

3 ale brutto ????

Kasa

A soboty ?

@Kasa

Są soboty ale nie wiem ile trzeba by zrobić żeby ta 3 z przodu była.

Chciałbym się dowiedzieć czy świadczenia socjalne są tylko dla zaszczepionych? Czy impreza integracyjna tylko dla zaszczepionych będzie jakoś rekompensowana dla pozostałych pracowników? Czy przy podpisywaniu umów osoby zgadzały się na segregację sanitarną ze względu na stan zdrowia? Czy ze względu na wyjątkowe okoliczności (pandemia), będą w związku z segregacją sanitarną pracowników, przedstawiane stosowne aneksy do umów z prawami lub zakazami dla poszczególnych grup? Czy jest jakaś opinia prawna która pozwala nie dopuszczać osób zdrowych do tego typu imprez? Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Pracownik

Pragniemy poinformować, że GoWork nie jest platformą komunikacji w naszej firmie, w związku z czym, aby omówić kwestie dotyczące pracowników, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Działem HR, Kierownikiem lub Przedstawicielem Pracowników.”

@HR_HagerGroup

Pewnie więcej osób chciałoby otrzymać odpowiedzi na zadane pytania, dlatego są zadawane tutaj, bez nacisku i presji ze strony przełożonych. Jeżeli firma nie chce wywierać osobistej presji i ma przejrzyste odpowiedzi, to chyba nie powinno być problemu z udzieleniem ich publicznie. To chyba nie są jakieś tajne ustalenia. Jeżeli firma będzie pokrywać koszty testu to nie widzę problemu z takimi ustaleniami. Jeżeli nie to jest pozbawianie praw pracownika do wspólnych świadczeń. Jeżeli pracownik ma udokumentowaną, przez lekarza, chorobę która zagraża innym to segregacja jest zrozumiała. Nie można na podstawie przypuszczeń pozbawiać nikogo czegokolwiek.

mr. upał

@mr. upał

Popieram, jest strasznie gorąco na hali, chociaż da się usłyszeć od kierownictwa "przecież macie wentylatory" to tak jak powiedzieć dziecku w Afryce "ale masz wodę w morzu" :) jak ludzie zaczną mdleć a kiedyś na Sosnowcu jedna pani straciła przytomność (no ciekawe przez co)

@mr. upał

Dzień dobry, dystrybutory z wodą są dostępne dla wszystkich, w Sosnowcu staramy się również robić przerwy, gdy temperatura jest za wysoka.

tralala
@HR_HagerGroup

dodatkowe przerwy? w sosnowcu nikt o tym nie slyszał. Co do wody z dystrybutorów to nie jest to woda mineralna a taka powinna byc w upały. Szczegolnie dystrybutor w kuchni podpięty do kranu. A hala nie jest przystosowana do produkcji tylko jest to hala magazynowa, a co z tym idzie nie ma odpowiedniej wentylacji ktora jest wymagana do prowadzenia działalności produkcyjnej. Mam nadzieje ze BHP w koncu sie tym zajmie. I jeszcze jedna dosc istotna sprawa pracownikow obowiazyje ubranie i obuwie robocze czy w takim razie osoby przyjeżdżające do Sosnowca mowie tu o inżynierach jakościowcach itp nie powinny dostosowac ubioru do zasad BHP? Wydaje mi sie ze panie w mini i sandałkach nie powinny poruszać sie po obszarze produkcyjnym. Kto w razie wypadku weżmie odpowiedzialnosc za zaistniała sytuacje czy jak zwykle sprawie ukręci sie łeb.

@tralala

Odpowiadamy po konsultacji z BHP: - dodatkowe przerwy są stosowane po przekroczeniu pewnego pułapu temperatury, jest on monitorowany na każdym etapie. Zawsze można się zapytać również przełożonego, czy to nie odpowiedni moment i warunki na przerwę. - cały nasz kraj podlega jednakowym przepisom prawa wodnego, a mianowicie we wszystkich sieciach wodociągowych ma być dostępna woda zdatna do picia, czyli dostawca wody, którymi są przedsiębiorstwa komunalne, robią badania wody w najdalej oddalonych punktach czerpalnych i potwierdzają odpowiednią jakość wody, którą są zobligowane zachować. Co więcej, rozporządzenie mówi, że pracownik ma mieć wodę zdatną do picia w ilości wystarczającej, nie ma słowa o źródlanej, mineralnej, gazowanej itp. Dystrybutory stosowane na terenie zakładu mają wbudowane filtry oparte na jonach srebra – zapraszamy do poczytania na ten temat, taka technologia oczyszcza wodę nawet z Gangesu, a jest to rzeka najbardziej zanieczyszczona w Indiach ???? - hale istniejące zgodnie z prawem budowlanym oraz ustawą o ochronie przeciwpożarowej mają oznakowanie PM – produkcyjno-magazynowe, a co za tym idzie spełniają normy do działalności produkcyjnej. Zaznaczamy, że takie sprawy zawsze są konsultowane z BHP. Następnym razem zapraszamy do skonsultowania pojawiających się pytań z działem BHP, a nie do hejtowania. - tak, tutaj przyznajemy rację. Pracownicy wsparcia produkcji powinny poruszać się w obuwiu pełnym tj. zakrywającym stopę. Zdecydowanie przypomnimy o tych zasadach. Pozdrawiamy

Obecny pracownik
@HR_HagerGroup

Dystrybutory? Owszem są, ale bez wody. Od tygodnia zgłaszane i echooo.... Halo??? PIP?!

Obecny pracownik

@Obecny pracownik

Dostawca ma duże problemy z wymianą butli na czas w związku z upałami, dlatego zakupiliśmy wodę butelkowaną. Mamy nadzieję, że nowe butle do dystrybutorów dojadą najszybciej jak to możliwe.

Pracownica
@HR_HagerGroup

Pani brygadzistą z sektora SLS3 Edyta G. nie uznaje czegoś takiego jak dodatkowe przerwy związane z upałami a sama siedzi sobie z koleżanką Gosia ciągle na kawce po pół godziny i my pracownice musimy robić więcej sztuk za jej koleżankę a sama się nie interesuje się produkcja. Bardzo uprzejmie proszę by ktoś z kierownictwa przyjrzał się temu duetowi szczególnie na 2-giej zmianie i na nocce, bo na rano to wzorowe pracownice. A na nocce śpią w kanciapie u kierownik.

@Pracownica

Dzień dobry, sprawdzimy tą sytuację, jednak prosimy o komunikowanie takich rzeczy bezpośrednio kierownikowi lub w dziale HR. GoWork nie jest portalem pracowniczym. Bardzo prosimy na przyszłość korzystać z kanałów wewnątrz firmy, ponieważ są szybsze i skuteczniejsze. Pozdrawiamy

Nickodem
@Pracownica

Gowork nie jest portalem na którym zgłaszamy takie uwagi. Napisz na aplikacji lub zgłoś kierownikowi. Bo to tutaj anonimowo to każdy kozak.

Duet
@HR_HagerGroup

Zostało to opisane tutaj , bo kanały firmowe mają problem z reagowaniem sytuacja ciągnie się od wieków , zresztą tym razem bedzie tak samo.Bedzie spokój przez 2 tyg a później wszystko wróci do normy. Szczyt żenady to jest to że zastępca brygadzistki pracuje jak wszyscy , a zwykła pracownica nie robi nic. Proponuje te Panie zamienić miejscami wdety Pani G będzie mogła na legalu spać w kanciapie jako zastępca. Jedyne rozwiązanie to rozdzielić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Może na innej zmianie inny kierownik pokaże G jak powinna wyglądać praca. Co do brygadzistki to akurat godziny odpisuje.....Ale brygadzistka jest bardzo podatna na działanie Pani G .......... Nie pozdrawiam , lepiej poszukać innej pracy niż patrzeć na ten cyrk.

Duet

@tercet a gdzie jest napisane ,że dalej pracuje na SLS3 .może zmieniłam dział juz w Tychach . Może widząc taki wpis widzę ,że nic się nie zmieniło od lat ?!!!może miałam okazję tam pracować i było tak samo ?! Popieram dziewczyny ,że patrzeć się nie da takie traktowanie nierówne pracownic . Każda powinna pracować po równo na swoje wynagrodzenie ,i odpisane od czasu tyle samo ,a od ulg norm jest tylko zastępca .a nie ,że zastępca siedzi na zgrzewarkach ,a pani G sobie dosypuje i zmywa karty ,stoi przy biurku i siedzi w kanciapie . Ale widzę po wpisie ,że raczej to jedna z was odpisuje ,albo jakaś psiapsi pisze ,bo dużo wiele się nie zmieniło i raczej dziewczyny by się wstawiły za zastępczynię niż za koleżaneczkę pani brygadzistki ...i jak już pisane było nie pozdrawiam ...praca spoko ale duet do rozdzielenia ...

kwartet
@Duet

koleżanki z Tychów ;-) mówią, że zastępczyni dopiero co wróciła z 2 miesięcznego zaległego l4 i już taka zmęczona ? fajnie że praca spoko i że zła brygadzistka odpisuje czas na upały...

Tysia
@Duet

Brawo dziewczyny, w końcu któraś zdecydowała przerwać tą patologię, którą pamiętam jak przez jakiś czas byłam jeszcze w Tychach na waszym sektorze, trzymam za was kciuki :)

młodszy z braci Grimm
@Tysia

...dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 rzekami w Tychach....

Pracownica
@Duet

Ciekawe czy po urlopie wrócą obie do pracy bo one zawsze razem chorują, biorą w tym samym czasie L4 i nawet razem krew oddają, ciekawe czy za rączki się też razem trzymają gdy krew oddają.

psyholog
@Pracownica

masz syndrom odstawienia ?

kropelka
@Pracownica

wytłumacz co złego jest w oddawaniu krwi ? niech się babeczki trzymają za te rączki ale niech robią dobre rzeczy. Kazda z nas może jej kiedyś potrzebować

Klara
@Pracownica

Co za różnica, odpoczywają razem czy chorują . Ważne jest że brygadzistka źle traktuje inne pracownice, a ciągnie się to latami i oby się to skończyło

kropelka
@Klara

babeczki co wy wygadujecie ? jak mozna pracować latami i dawać się źle traktować w czasach jak praca jest wszędzie...żenada

Klara
@kropelka

Może trzeba zrobić z tym porządek, a nie uciekać do innej pracy w której nie koniecznie jest lepiej

Z-ca
@Klara

Ja to bym na twoim miejscu sie nie ograniczał i przez to forum porządek zrobił z samym Danielem, co tak sie bedzie chłop rządził :) Napewno ma jakiegoś zastępcę i nie pozwala mu wchodzić sobie na głowę :)

Idalia_50

Oceniam pracę na hali w Sosnowcu przy montażu. Plusy: czysta praca na ładnej nowej hali bez smarów i hałasu, w moim przypadku na jedną zmianę w godzinach 7.00-15.00. Sama praca nie jest ciężka, dla kobiet w sam raz. Szkolenie stanowiskowe dokładne. Atmosfera pracy w porządku - nie doświadczyłam działań w stylu "poganianie (usunięte przez administratora) :-). Minusy: praca nie dla każdego ze względu na drobne komponenty. Trzeba mieć naprawdę dobry wzrok i zręczne palce aby wytworzyć sztuki dobre i w miarę szybko. Ja nie spełniłam tych warunków, montaż małych elementów był drogą przez mękę, dlatego zwolniłam się sama. Poza tym nie mam zastrzeżeń i miejsce pracy polecam.

Papaj

W regulaminie firmy jest zapis że posiłki spożywamy w miejscach do tego przeznaczonych a nie na stanowisku pracy. W takim razie mam pytanie czy pracownicy biura w Sosnowcu są zwolnieni z tego przepisu czy ignorują go jak większość przepisów w tej firmie

Ktos
@Papaj

Tam nikt nie stosuje się do przepisów, taka prawda. Niektórzy np. kończą swoją pracę godzinę, a czasami 2 godziny wcześniej i szwędają się po hali.. Co poniektórzy mają większe przywileje niż reszta ????

Fiona
Kandydat

Po raz kolejny dzisiaj mogliśmy zaobserwować jak pracownicy wsparcia produkcji przyjeżdżający z Tychów do Sosnowcca nie stosują się do przepisów BHP. Ubiór w postaci mini spódniczki i cieniutkich bucików chyba nie jest wymaganym ubiorem np: na dziale montażu szaf. W takim razie pytam kogo dotyczą przepisy BHP wszystkich czy tylko wybranej grupy pracownikow. Myślę że porą już skończyć z tymi żartami i zacząć egzekwować przepisy od wszystkich

Normalny pracownik
@Fiona

Większość mężczyzn nie narzeka na to. Przynajmniej ten widok umila czas w pracy.

Vivaldi
@Fiona

Powyższy komentarz napisany przez kogoś z dużymi kompleksami lub niezdrowym nawykiem. Myślę, że nikomu nie powinno to przeszkadzać. Spódniczki są ok! Pozdrawiam koleżankę z działu wsparcia produkcji, nie bierz do siebie anonimowych komentarzy, to miły widok :)

Chopin
@Fiona

Chyba masz za dużo wolnego czasu albo bardzo smutne życie prywatne, a napewno za dużo kompleksów. Zalecam mniej czepiania się wszystkich, a spojrzenia na samego/sama siebie. Najlepiej czepiać się wszystkich, bo przecież Ty zawsze robisz wszystko zgodnie z przepisami. Co do ubioru, jak to jest dla Ciebie minispódniczka to zalecam konsultacje u okulisty. Koleżanko z działu wspomagającego olej te zawistne bądź zniewieściałe komentarze. Znasz sie na swojej robocie, robisz to dobrze i to sie liczy. A ludzi co spinają sie na internetowym forum trzeba zlewać bo brak im odwagi by powiedzieć coś w oczy. PS miniówki sa super Dziewczyny nie dajcie się zniewolić, mamy 21 wiek a nie średniowiecze. Ubierajcie się jak wam wygodnie i chwalcie się tym co wam bozia dała. Fiona pozdrów Shrek i Osla.

kto pyta
@Chopin

Ale wy jesteście skończonymi idiotami. Dla was tylko się liczy pogapienie się na (usunięte przez administratora) w takim razie sam ubierz na stanowisko to w czym tobie jest wygodnie a nie to co musisz ubrać zobaczymy czy ktoś stanie w twojej obronie równie chętnie. a jak jednej z tych panienek coś się przydarzy mam tu na myśli jakieś zdarzenie wypadkowe a tobie obetna i tak już licha premie to jestem ciekaw czy dalej będzie Ci się to podobało. Zacznij myśleć głową a nie glówka

Sylwia

Czy polecacie aplikować na stanowisko testera produktów elektronicznych - laboratorium? Jak wyglądają na tym stanowisku oferowane benefity pozapłacowe i premie? I jaka jest na nim ścieżka kariery?

spragniony

08.lipiec 2021 Sosnowiec. Na hali 33 stopnie ciepła a lodówki z napojami puste i baniaki firmy Eden również puste ani jednej wody. Tak firma Hager dba o pracowników. Ważne że w biurze przyjemnie chłodno i jest co pić. Jestem ciekaw czy ktoś za to odpowie

nikt ważny

To jest chyba jakieś nieporozumienie i bezczelność na hali w Sosnowcu 33 stopnie dla pracownika fizycznego żadnych że tak powiem udogodnień żeby lepiej i wydajniej można było pracować przy takiej temperaturze a w biurze klimatyzacja 20 stopni dla osób które tylko siedzą. Żadnego szacunku dla zwykłego pracownika. Może przeniesiemy pracownikow biura na hale posiedzą 8 godzin w upale w ramach solidarności z zespołem

Hpp
Kandydat

Witam, jakie zarobki netto na montażu?

Elka
Kandydat

Witam. Proszę o opinię o sektorze na jedną zmiane. Jakie zarobki netto ? Jakie warunki? Normy do zrobienia ? Od czego uzależniona jest premia ? Dziekuje.

Mimi
Kandydat

Witam Jak wyglądają sprawy wolnego w Hagerze na Tychach i Sosnowcu? W sensie czy majówka jest wolna, święta państwowe itp? Pozdrawiam

@Mimi

Dzień dobry, wszystkie dni ustawowo wolne od pracy są również wolne dla pracowników Hager.

Montazystka
@HR_HagerGroup

Chyba ze jesteś znuszana do pracy w soboty przez brygadzistki pod rygorem zwolnienia z pracy

@Montazystka

Dzień dobry, prosimy o kontakt z działem personalnym, chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację.

Montazystka
@HR_HagerGroup

????????????????I pierwsza do zwolnienia, (usunięte przez administratora) i tyle. A co w dziale personalnym usłyszę? Że jak firma potrzebuje to trzeba przyjść, sprawa walkowana non stop . Pozdrawiam i nie polecam tej firmy

@Montazystka

Potwierdzam, właśnie dziś zostałam zwolniona ( nie przedluzono mi umowy) pracowałam 4miesiace robiłam 95% normy i nie chodzilam w soboty inne dziewczyny pracują po 7 miesięcy i robią po 70% normy ale chodzą w soboty i umowy są przedłużane. Czysty(usunięte przez administratora)!

Jeden z wielu

Jestem ciekaw co trzeba by zrobić żeby w naszej firmie powstało coś pięknego o nazwie bardzo strasznej dla zarządu a zwie się to ZWIĄZKI ZAWODOWE ;) bo ostatnimi czasy kierownictwo nie ubiega się o lepsze warunki oraz zarobki w naszym zakładzie

Robert

Dobra firma a poza tym to jest dobry pracodawca i myślę, że warto to docenić.

Lukasx

Super praca 3000 netto na rękę polecam

@Lukasx

Na jakim stanowisku ?

Romeo
@Robert

Jak się jest dyrektorem to zwykle pracodawca jest cool... ????

@Robert

Panie Robercie tak średnio z tym dobrym pracodawcą, kadra kierownicza składa się z piesków, rzadko ktoś się odważy postawić za pracownikiem, nie ma zgody na związki zawodowe, w wielu innych firmach takowe funkcjonują a u nas? NIE bo ktoś by zaczął podburzać ludzi do buntu o zarobki, ktoś stanąłby za pracownikami? Byłby ktoś kogo nie można zwolnić jak jest niewygodny?

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.