Hager Polo Produkcja sp. z o.o.
counter
2 158 677 5 1
Kandydat

Dzień dobry, czy Hager ma zatrudnienie dla Ukraińców w Tychach i od jakiej agencji?

@SandraGames

Dzień dobry, zatrudniamy przez agencję Trenkwalder, można się skontaktować bezpośrednio z rekruterką po numerem 609 080 368. Pozdrawiamy

@HR_HagerGroup

@HR_HagerGroup bardzo dziękuję za odpowiedź Na pewno zadzwonię

@HR_HagerGroup

@HR_HagerGroup Dobry dzień Zadzwoniłam do tej agencji! niestety nie ma jeszcze takiej możliwości((((((((( ale może się pojawić ... Dziękuję bardzo. Bardzo przepraszam. chociaż chcę wierzyć w cud! Naprawdę chcę tu pracować

Basia Nowy wpis
Klient
@SandraGames

I Jak? Udało Ci się zatrudnić czy dalej nic?

Jola
Kandydat

Chciałabym się zatrudnić w tej firmie, zastanawia mnie tylko ile można zarobić na rękę np. na montażu Z góry dziękuję za inf

Ola
@Jola

Na dwie zmiany 2000 na reke na trzy zmiany okolo 2200 , przy podpisywaniu i na ogloszeniach jest mowa jeszcze o dodatkowych 200 zl ale to za norme ktora na poczatku ciezko wyrobic wiec nawet nie licz na te pieniadze. Ja pracuje tu 5 miesiecy i przezucaja mnie i jeszcze premii 200 zl nie dostalam .

Magda
@Ola

Ja tyle mam 2200 zł na 3 zmiany i z premia O.o

Hela
@Ola

A ja od samego początku tą premie dostawałam choć normę udało mi się wyrobić po 4 mies!! Chyba zależy to od sektoru i kierownika

Ona45689 Nowy wpis
@Jola

Ja pracuje na montażu w Tychach i moja wypłata to 2600 netto. Owszem mam premie za normę ale idzie ja szybko wyrobić, nic trudnego. Każdy kto chce to ogarnia temat normy. A poza tym jest to zakład który w dobie kryzysu koronowirusa nie zwolnił nikogo, nadal pracujemy i nie boimy Się o swoje stanowiska pracy. Bo ta praca jest cały czas. Cieszę się że tu pracuje i mam nadzieję zostać tu dłużej może i na lata. Wszędzie jest źle, każdy zakład jest obciążony narzekaniem pracowników. Niestety, praca w zakładzie to nie praca w przedszkolu bądź sklepie z odzieżą. Wszędzie ciężko. Ale idzie zarobić. Bez sobót i niedziel. 5 dni po 8 godzin i mam wypłatę 2600 bez paru złotych, więc źle nie ma. Tymbardziej że z roku na rok są podwyżki plac.

Basia Nowy wpis
Klient
@Ona45689

A jak długo pracujesz?? I czy pod agencja czy juz pod firmą ?

Ala

Ja sie zwolnilam po dwoch miechach bo ta wyplata to smieszne pieniadze . Teraz w sklepie mozna wiecej zarobic .

Viola
@Ala

Kasa nie jest imponująca jak wszędzie na stanowiskach robotniczych,. Czy w sklepie zarobią więcej to zależy może Lidl biedronka ale to zupełnie inna praca na kasie itp. Generalnie wszędzie są niskie zarobki zwłaszcza dla kobiet i na tym koniu jadą takie firmy, facet to może do budowlani przejść czy na kopalnie i wtedy inne pieniądze kobieta nie ma takiego wachlarza i korporacje o tym wiedzą i płacą minimum co muszą

Olek Nowy wpis

Jak kobieta cwana to może niezle faceta doic, państwo jechać na wrażliwości społecznej, (usunięte przez administratora) prawo które jest po ich stronie, babie nie dogodzisz a w pracy no cóż jesteście mniej wydajne, roszczenie, pyskate, zawistne (tu ogólnie w życiu o wszystko: urodę, męża, prace no wszystko). Każdy jest kowalem swego losu w hagerze nedzna płacą, poziom zarządzania słaby, poziom kierowników upada co świadczy ostatnia rekrutacja,

Lula

Pracuje w tej firmie 10 lat, moje wynagrodzenie to 2100 w porywach do 2200... Na dwie zmiany. Praca nie jest ciężka ale ciągle wymaga się pracy ponad normę która obowiązuje i tłumaczy się to ze trzeba zrobić plan, niestety oczywiście za pracę ponad normę dodatkowych pieniążków nie ma. Pracodawca ma wszelkie możliwe sposoby unika płacenia za pracę w sobotę a za nieobecność w tymże dniu uraczy was urlopem na żądanie. W ostatnim czasie nie ma mowy o urlopie wypoczynkowym wszystko na żądanie mimo iż jest zgłaszany z wyprzedzeniem.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Riki

Jak dla mnie praca nie jest najgorsza. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie różni się z tym na umowie jest wiele nizsze, a każda kobieta zarabia inaczej mimo tego samego stanowiska pracy ,zdarza się że jedna na tym samym stanowisku ma o 500 zł większą wypłatę , paski są nieczytelne nic z nich niewiadomo. Natomiast jeśli chodzi o dowiedzenie się w tej sprawie czegokolwiek nie jest to możliwe jo wykręcają się na każde sposoby jak się da i wychodzi się z tamtad głupszym niż się weszlo.

Riki
@Riki

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to pod pośrednictwem pracy trenkwalder

Robert

Dobra firma a poza tym to jest dobry pracodawca i myślę, że warto to docenić.

TakNie5
Ona

Czy jest przewóz?

@Ona

Dzień dobry, nie zapewniamy przewozu/dowozu pracowników. Pozdrawiamy

Iwo

W Sosnowcu zarobki są takie same jak w tychach czy firma dopłaca za delegacje cxy dojazd

Marek
@Iwo

Z tego co wiem to mamy więcej niż w tychach

Iwo
@Marek

Jest premia 20 procent dodatkowo z a prace w nie mczech

Leon
@Marek

Jest więcej bo to sosnowiec

Sosnowiczanka
@Iwo

Nie no w Sosnowcu mamy 2 razy wyższe zarobki ????????????

Tak2Nie1
Sosnowiczanin
@Sosnowiczanka

Dwa razy więcej może nie ale myślę że mamy więcej samo to że tu produkujemy szafy duże elementy produkcja ciężka i niestandardowe wiec trudniejsza i dlatego mamy więcej kasy ale nie dwa razy

Byku
@Sosnowiczanin

Poza tym Sosnowiec jest za granica wiec tam wyplacaja w ełraskach

Kobieta3456789

Witam. Pytanie mam. Czy są obecnie przejścia pod zakład??? Pracuje już ponad rok i nadal nie mam umowy o pracę pod zakład, nadal otrzymuje z agencji umowy. Kiedy mogę się spodziewać umowy pod firmę??? Słyszałam od kierownictwa że zarząd wstrzymal przejścia pod firmę.

@Kobieta3456789

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym – wyjaśni temat przejęć pracowników z agencji pracy tymczasowej w obecnej sytuacji. Pozdrawiamy

HR_HagerGroup

Pragniemy przypomnieć, że motto, którym kieruje się strona GoWork to „Hejt to nie opinia” i prosimy o przestrzeganie tej zasady. W sieci nigdy nie pozostajesz anonimowy, a w przypadku naruszenia dobrego imienia firmy lub osób prywatnych, zmuszeni będziemy do podjęcia stosownych działań. Zachęcamy do wyrażania opinii, nie do hejtowania. Panie Robercie, ponieważ właśnie w tym przypadku na forum szerzy Pan nieprawdziwe informacje co wpływa na dobre imię firmy, będziemy zmuszeni podjąć stosowne działania na drodze prawnej.

Tak3Nie6
@HR_HagerGroup

Moja opinia na temat Zakładu Hager polo w Tychach jest błędna. Zwróciłem się mailowo do administratora o wykasowanie tych opinii. Jeśli ktoś poczuł się urażony to oficjalnie przepraszam. Następnym razem się sto razy zastanowię zanim coś napisze. Mam nadziej że dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam: ROBERT

@Robert

Dzień dobry, dziękujemy. Jeśli będzie Pan miał pytania lub chciałby Pan omówić zaistniałą sytuację, zapraszamy do kontaktu mailowego na personalny@hagergroup.com. Pozdrawiamy

Ewa
@HR_HagerGroup

Kobieta w ciazy odrazu powinna isc na L4 w panstwa zakladzie , dlaczego?

@Ewa

Dzień dobry, takie osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z Działem Personalnym. Pozdrawiamy

Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam , kobieta dowiadujac sie ze jest w ciazy odrazu powinna isc na L4 w panstwa zakladzie , dlaczego??

Legion

Niestety żaden z kolejnych rządów czy prezydentów nie zrobił nic w sprawie większej przychylności kodeksu pracy dla pracowników. Nawet teraz w kampanii prezydenckiej nie ma projektu do zmiany kodeksu pracy. W Polsce pracownik jest niewolnikiem u każdego pracodawcy. Kodeks jest tak napisany przez kolejne nieudolne rządy żeby pracodawca robił co mu się podoba. W tej chwili żaden sąd nie jest wstanie obronić pracownika, ponieważ pracodawca zawsze jest na prawie i trudno z tym cokolwiek zrobić. Pracodawca używa prawnych artykułów które mu dają drogę do wygranej sprawy prawie zawsze. A pandemia temu sprzyja. Tarcza 4.0 jest całkowitą porażką tego rządu. W żaden sposób nie wspiera pracownika w czasie pandemii. Nie widzę dalszego życia normalnego w tym kraju. Jest coraz gorzej. Proszę powiedzieć co to za kraj? - Gdzie na pewnym serwisie nie można negatywnie zaopiniować pracodawcę bo widzą tylko pozytywy, bo opinia negatywna szkodzi wizerunkowemu postrzeganiu firmy i naraża ja na szkody.(usunięte przez administratora)

Karolina

Czy na zakładzie znajduję się palarnia? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedz

@Karolina

Dzień dobry, na zakładzie nie ma palarni. W całej firmie obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Pozdrawiamy

Tak1Nie1
@Karolina

Palarni nie ma tylko popielniczka stoi na dworze i pali sie przed praca i po pracy wczasie pracy nie wolno .Ale możesz kupic sobie e fajke bo dziewczyny palę w szatni.

Tak2Nie2
Ula

Tak 2 metrowa, wszystko co ma 2 metry to szkodliwe

@HR_HagerGroup

Na zakładzie czy w zakładzie widać poziom kadrowej jak w PRLu

Tak3Nie1
@Pracownik

A jak tam chopy dalej grajta akordy dwa metry z szybkim biciem. Się dobral żebrak kulawego

Iza

O co chodzi z tymi testami na montażu podczas przyjęcia do pracy

Tak1Nie1
Ali
@Iza

Siadasz na montażu i składasz elementy

@Ali

Ja się boję tych testów i tego że będą na mnie patrzeć a ja nie będę wiedziała co z czym złączyć.

Neila
@Basia

Chodzi o to że dają ci taką małą spreżynke masz ją włożyć w plastikowy elemet i do takiego prawidła potem! To są całe testy! Patrzą czy masz zdolności manualne

@Neila

Dziekuję, cały czas się zastanawiam czy składać papiery czy szukać jeszcze czegoś innego. Przerażają mnie nocki...

@Iza

Składałaś już papiery? Ja chyba poczekam do września bo jeszcze w sierpniu gdzieś bym pojechała a nie będę miała urlopu jakbym tak miała teraz zaczynac nową pracę. Spróbować pewnie warto

xyz

Cześć ja z pytaniem czy testy manualne na hagera są trudne?

Anna
@xyz

Nie są trudne

Leon

Czy kierownicy przy rekrutacji w Tychach przechodzą badania psychologiczne? Bo z tego co widzę niektórzy powinni.

Tak10Nie
@Leon

O którego chodzi podaj inicjaly albo gryps może chętnie Cos dopisze bo z tym jest rzeczy w iście podejrzenie

@Leon

Widząc ostatnie liczne komentarze o naszej firmie, pragniemy zaznaczyć naszą obecność w serwisie GoWork i przypomnieć, że motto, którym ten portal się kieruje to: „Hejt to nie opinia”. Prosimy o przestrzeganie tej zasady. Wierzymy, że rzetelna opinia może pomóc nam w doskonaleniu naszej działalności i poprawieniu współpracy z pracownikami., dlatego jesteśmy otwarci na dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie tematy problematyczne, prosimy zgłaszać bezpośrednio na maila personalny@hagergrouop.com.

TakNie3
HR_HagerGroup

Widząc ostatnie liczne komentarze o naszej firmie, pragniemy zaznaczyć naszą obecność w serwisie GoWork i przypomnieć, że motto , którym ten portal się kieruje to: „Hejt to nie opinia”. Prosimy o przestrzeganie tej zasady. Wierzymy, że rzetelna opinia może pomóc nam w doskonaleniu naszej działalności i poprawieniu współpracy z pracownikami., dlatego jesteśmy otwarci na dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie tematy problematyczne, prosimy zgłaszać bezpośrednio na maila personalny@hagergrouop.com. Czytając komentarze, chcemy jednak dodać, że w sieci nigdy nie pozostajesz anonimowy, a w przypadku naruszenia dobrego imienia firmy lub osób prywatnych, zmuszeni będziemy do podjęcia stosownych działań.

TakNie3
xzibit

Czy w firmie są obecnie przyjęcia na magazyn?

@xzibit

Dzień dobry, w tej chwili przyjmujemy na magazyn w Sosnowcu. Pozdrawiamy

Lol
@HR_HagerGroup

Wy to weźcie się za pracę a nie na czacie ta hrr biznes part er to w sciemniarav

Tak4Nie
Ernesr

Szukam pracy na wakacje do końca września potem wiadomo studia, czy ta firma tak przyjmuje? Jeżeli tak to muszę o tym poinformować już na rozmowie czy to nie jest istotne

Nikt
@Ernesr

Na wakacje to Lambertz w Rudzie Śląskiej przyjmuje tymczasowych pracownikow na umowę zlecenie z tego co mi wiadomo, ale może Hager też bo tu i tak idziesz pod agencję i podpisujesz co miesiąc umowę.

Viola
@Ernesr

Idź normalnie na rozmowę i się nie wychylaj że na wakacje wręcz przeciwnie mów że ci zależy na pracy itd że szukasz czegoś ba dłużej, a potem się zwolnisz. Co roku tak jest w tej firmie, ci co mówią wprost że tylko na chwilę to nie przyjmują takich. Może jest to i kłamstwo chociaż nie do końca, ale firma też ciula wierz mi

2 m

Dwa metry słabej ale to słabej produkcji przy bardz ale to bardz słabej grze na gitarze oczywiście w pracy. Jeden gra a drugi śpiewa ot taki to madzement produkcyjny w ulapiepuerwszym

Hala

Ważne że postoju nie ma i są zamówienia

A la
@Hala

Na razie postoju brat k ale zobaczymy

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.