Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Stu

Z jakimi uczelniami współpracujecie?

@Stu

Z wieloma od Krakowa aż po Dolny Śląsk. Firma obecna jest też na wielu targach pracy jak i ochoczo rekrutuje osoby z ostatniego roku studiów. Często widać na korytarzach stażystów, studentów lub klasy patronackie.

nick44
@Profesor

a gdzie można was spotkać? będziecie na jakichś targach jeszcze?

student ostatniego roku
@Profesor

o dobrze wiedzieć, czyli raczej pozytywnie nastawieni jesteście do osób, które zaczynają karierę i no tego doświadczenia nie mają za wiele, tak?

student ostatniego roku
@Profesor

a na jakie stanowiska rekrutacje macie otwarte? chodzi o praktyki, staże czy oferty pracy na dłużej?

@student ostatniego roku

Większość ofert pracy znaleźć można bezpośrednio na stronie firmy. Myślę że każdy dział pozytywnie natomiast rozpatrzy jak ktoś zgłosi się nawet w ciemno na staż. Kontaktujcie się bezposrednio z HR

Leroy

Jakie kierunki przyjmują?

Szary

Widziałem na stronie ze działacie prężnie w social mediach, czy jest możliwość praktyk w dziale zajmującym się tym obszarem?

nick44
@Szary

wyślij maila, dołącz cv i się przekonaj, może akurat się uda

Czy pracując w obecnej firmie na stanowisku pracownika szeregowego i mając 5000netto na rękę lecz atmosfera w pracy słaba, warto aplikować do Hagera? Czy w hagerze przeciętny pracownik zarobi jakieś sensowne pieniądze? Czy są jakieś benefity typu Multisport, darmowa stołówka itd? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

@Adam

Jeżeli pracownik szeregowy obejmuje prosta produkcję to bez nadgodzin tyle nie zrobisz. Jeżeli pracujesz w działach około produkcyjnych jak magazyn, utrzymacie ruchu, prewencja, BHP to zamienisz trochę siekierkę na kijek. Może zyskasz atmosferę bo ta jest bardzo przyjemna. Co do benefitow to prawie jak wszędzie tylko Multisport, służba zdrowia, Legimi za przysłowiową złotówkę.

devvo

osoba bez doświadczenia odnajdzie się w pracy?

pracownica
@devvo

Na jakim stanowisku? Jak montaz to odnajdzie, tego (usunięte przez administratora) mozna nauczyć, zwyczajna praca manualna nie wymagajaca myslenia - stad tez zarobki to nie kokosy a raczej blizej najnizszej krajowej.

@pracownica

no w sumie nie mam określonego jakiegoś konkretnie, ale pasuje od czegoś zacząć

@pracownica

a długo zajmuje wdrożenie? najpierw się pracuje przy kimś?

devvo

a napisałabyś bardzo proszę godziny pracy?

pracownica

trzy zmiany, 6-14 14-22 22-6

Mm
@devvo

Nie ma czasu na wdrożenie. Zamydlono mi oczy tym że mam miesiąc czasu na wdrożenie na jednym stanowisku a taj nie było. Byłam wysyłana nonstop to na inne stanowiska i nie robiłam normy bo cały czas byłam wysyłana gdzie indziej. Do 3 m jak nie będziesz robić normy na stanowiskach to popristu zwolnią. Dalej nie bd się rozpisywać jak na 4pp byłam (usunięte przez administratora) Zapewniali jedno a okazało się całkiem inaczej. Powodzenia

Nn
@Mm

@Mm a co Ci zapewniali? W każdej firmie jeśli nie potrafisz zrobić normy to zwalniają. I tak myślę, że 3m to bardzo długo Cię trzymali bez robienia normy.

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Projekty

Pracowałem w firmie zajmującej się rozwiązywaniami do inteligentnego domu, mam sporą wiedzę projektową i chciałbym ją gdzieś wykorzystać bo fajny temat ale nie ma za dużo miejsc gdzie mógłbym się wykazać. Może Hager?

w sumie
@Projekty

No może. Przeglądałeś oferty pracy na ich stronie?

@Projekty

Każde doświadczenie mile widziane.

emka
@Projekty

wyślij cv i spróbuj, bo może akurat będą potrzebować kogoś w tym obszarze

Bimn
@Projekty

Jest sporo ofert ale żadna nie odpowiada Twoim zainteresowaniom

@w sumie

Oferty publikują tylko na swojej stronie czy gdzieś jeszcze?

Mirek
@Projekty

Smart Home, to obecnie już system oparte na rozwiązaniach bezprzewodowych, więc twoja wiedza bardziej sprawdzi się w rozwiązaniach energetyki

Kandydatka

Witam, chciałam zapytać przez jakie agencje pracy można się zatrudnić do Hager Group w Tychach na produkcje? Proszę o odpowiedz

@Kandydatka

Jest kilka agencji pracy które wspierają firmę, jedną z nich jest Trenkwalder, są również osoby przez np. Human Hunter.

aleksa
@Profesor

uważasz że przez którą lepiej się zatrudnić?

pop
@aleksa

to jest jakaś różnica w tym kto zatrudnia?

Kandydatka
@Profesor

A jeszcze jakies agencje oprocz tych dwoch wymienionych sa ktore przyjmuja do Hager?

@pop

Zazwyczaj się to różni warunkami jak dokładnie jest tutaj to nie mam zielonego pojęcia.

Dane

Całkiem komfortowe miejsce do pracy

erem
@Dane

Hej, jaki dział? Powiesz coś więcej?

@Dane

Co znaczy że komfortowe?

Tyss

Hager ma jeszcze jakieś inne oddziały czy tylko ten w Tychach?

Mira

Centrum Biurowo-Szko­le­niowe Tychy, kto tam pracuje, jak się pracuje? Tam pracują specjaliści na jakiś obszar?

Hela

Cześć, zobaczyłam na pracuj, że szukacie tu specjalisty ds. rekrutacji, byłabym zainteresowana, ale mam kilka pytań. Jest tu ktoś kto mógłby mi na nie odpowiedzieć? :) Przede wszystkim chciałam zapytać jakie są godziny pracy i ile razy w tygodniu można pracować zdalnie, czy raczej to tylko w wyjątkowych sytuacjach pojawia się taka opcja??

seba
@Hela

nie wiem czy ktoś ci tu odpowie my to z innego działu przeważnie... będziesz musiała poczekać albo zadzwoń i sie dopytaj

wand
@Hela

a gdzie ta oferta jest dostępna?

nano
@wand

również już nie widzę tej oferty, widocznie wygasła

nano
@seba

prawda, dość szczegółowe pytania wiec najlepiej podpytać bezpośrednio

@nano

Najwięcej ofert znajdziecie bezpośrednio na stronie firmy w dziale kariera. Zawsze tam ogłoszenia pojawiają się wcześniej. Należy też oczekiwać że skoro firma buduje nowy zakład kolejny rok przyniesie wiele nowych rekrutacji, do HR też.

ales
@Profesor

gdzie nowy zakład sie pojawi? wiadomo już coś od kiedy będą do niego szukać ludzi?

@ales

Można znaleźć gdzieś jakieś informacje na ten temat? pierwsze słyszę

@crossi

Wystarczy w Google wpisać Hager Bieruń.

xenon
@Profesor

jak latem mają skończyć budowe, to ciekawe kiedy ruszą rekrutacje?

mikso
@xenon

w sumie dobrym pomysłem wydaje się teraz być ta całka aplikacja spontaniczna chyba..

@mikso

Oczywiście że dobrym, skoro firma zatrudnia właśnie tyle osób do działu kadr, to chyba jest oczywiste że rekrutację zaraz startują lub już ruszyły. Natomiast z doświadczenia wiem że wiele osób rekrutowanych jest z polecenia lub dając spontanicznie CV.

emka
@Profesor

czyli tutaj spontaniczną warto posłać?

Szalony93.

Dlaczego tylko w naszej firmie niema związków zawodowych,macie coś do dodania w tej kwestii??

@Szalony93.

Są właśnie wybory przedstawicieli pracowników, każdy tak naprawdę może się zgłosić, są listy poparcia - nie wiem czy nie jest to lepsze niż związki zawodowe. Pracowałem wcześniej w firmach mających je, była grupa zadowolona, a była też grupa która liczyła związkom składki i dlaczego musimy to my na nich pracować. Tu jest wybrana grupa pracowników, którzy mają regularne zebrania z firmą, dyrekcją i razem omawiają różne kwestie. Ważna jest natomiast wysoka frekwencja, oraz chęć zgłoszenia się, z tego co wiem nie jest to też stanowisko dodatkowo płatne, ale może to nawet i lepiej widząc patologię związków za płotem u sąsiadów.

Odpowiadajac na temat norm to bywa różnie. Zależy gdzie trafisz. Na jednym sektorze (usunięte przez administratora) a na innym sie opierdzielasz :) 4PP to chyba najbardziej lajtowy sektor tam pomimo nie robienia norm przez dziewczyny brygadzistki i tak wpisuja Ci, że norme masz zrobioną (tak opowiadaja dziewczyny z tego sektoru). A One zamiast zajać sie praca maja czas na kawki i ploteczki .

Hagerka

Pozdrawiam Liderkę Ewę z SLS2 z Sosnowca. Miła, pomocna, sympatyczna i przyjazna :-) więcej takich liderek !

Borys

Kierownik z oddziału Sosnowiec to (usunięte przez administratora)który dostał się na stołek po znajomości. Nie potrafi rozmawiać z ludzmi jest agresywny i niekompetentny. Nikomu nie życzę takiego kierownika !!

Bolek
@Borys

O którego chodzi?

milia

jakieś czynniki szkodliwe na produkcji macie tutaj?

Ktoś
@milia

Pył, hałas, toksyczni ludzie.

Jai

Dostałam ofertę pracy w Sosnowcu na montaż 3 zmiany. Możecie powiedzieć jak wygląda tam praca, jaka jest atmosfera i czy da się dogadać normalnie z resztą pracowników?

Hhh

farciara
@Jai

a miałaś test manualny, bo coś tu piszą, jak to wygląda w ogóle?

Jai
@farciara

Miałam. Nic trudnego, jest wyznaczona osoba, która cię instruuje, a później powtarzasz to kilka razy i tyle.

łowca
@Jai

skoro tak piszesz, to chyba nie ma się co stresować

frosz
@Jai

czyli do ogarnięcia myśle, a jakie masz godziny pracy?

polak
@frosz

godziny pracy to 6-14-22, standardowo

@polak

I jak się to rozkłada jak chodzi o dni pracy? W sensie ile się max pod rząd pracuje?

milia
@crossi

weekendy wolne?

Julia

Czy ktoś przechodził ostatnio rekrutację w Hager Polo Produkcja i może podzielić się wrażeniami? Z góry dziękuję.

Dro
@Julia

Myślę, że te wrażenia w dużym stopniu mogą zależeć od tego na jakie stanowisko - na jakie aplikujesz?

Dorka
@Julia

Byłam na rozmowie, parę tygodni temu to było. Pytali o doświadczenie, oczekiwania itp. Odpowiedź odmowna.

voja
@Dorka

ile czekałaś na odpowiedź po wysłaniu cv?

voja
@Dorka

a wiesz czemu odpowiedź odmowna, chodzi o doświadczenie? na co zwracają szczególnie uwagę?

@voja

W czwartek ode na rozmowę po napisze co i jak.

Ona

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna? Jest jakiś test?

@Ona

Po rozmowie jest test manualny.

quho
@Ona

i jak mniej więcej wygląda, możesz powiedzieć?

nokki
@Ona

ale to też zależy o jakie stanowisko chodzi

@nokki

Testy manualne są na montażu, więc zapewnie o to.

@nokki

Zresztą, skoro tu pracujesz, to wiesz, że dziewczyny pracują na montażu, a jednak nick "ona" dość jasno sugeruje płeć osoby pytającej

jam
@123

a na innych stanowiskach zdarzają się też jakieś testy czy zadania do wykonania w trakcie rekrutacji?

lachu
@jam

tylko montaż z tego co mi wiadomo posiada zadania manualne

Rasera
@lachu

I jakiego rodzaju to test? W sensie co się robi? Trudne?

@Rasera

Siadasz na stanowisku. Osoba z tego sektoru poinstruuje co i jak zrobić. I robisz. Są to bardzo drobne elementy. I nie nie jest to jakieś super trudne.

Umiejetnosc wykonywania normy na stanowisku pacy bez marudzenia i denerwowania innych.

Ciekawska

Co pani uwaza za złe traktowanie? W jaki sposób byla pani poniżana? Co jest ukrywane? Bardzo ogolna ta opinia.

Mia
@Ciekawska

Ma pani odpowiedź wyżej jak pani ciekawska proszę się zatrudnić i zobaczyć na tym sektorze przekona się pani byłam pozytywnie nastawiona jak się zatrudniałam ale teraz został nie smak i rozczarowanie straszne .

Były Pracownik

Też pracowałam i nie polecam Brygadzistka nie profesjonalna podejście ma kiepskie do nowych mia masz rację ciągle się tam ludzie zwalniają na tym sektorze SLS3 ,inne hale i sektory są o wiele lepsze ale tam jest dobrze ludzie nie uciekają jak tu .

Pracownica
@Były Pracownik

bo tu sie pracuje a tam ogląda filmy :)

Klient
@Pracownica

Sama brygadzistka nie była by zła. Gdyby nie powrót zastępczyni.(usunięte przez administratora)Obgadują. Zachowują jak by one rządziły ,narzekają i dojeżdżają nowe osoby ,ciągle podpuszczają brygadzistke ,a ta się daje jak by bała się im postawić i kazać zamknąć. Nie ma u nich swojego zdania ,jak by bała się im podpaść. Zresztą już były na zastępczynie skargi . Że jest nie miła. Źle traktuje nowe .Jak by były z góry postawione za zło konieczne i trzeba się pozbyć ,nie dając szansy .zero empatii. Nie raz się darła na cały sektor jak ktoś bubli narobił (usunięte przez administratora)jak by była nieomylna i najlepsza. Te dwie panie psują całą dobra atmosferę pracy .

Kawa na ławe.
@Klient

Prawda . Najlepszy okres to przed świętami jak obie panie były na l4. Bez gadania ,narzekania ,obgadywania , mącenia,podjudzania . Bardzo fajna atmosfera. Aż chciało się chodzić do pracy i brygadzistka całkiem inna osoba . I dziewczyny z tamtego okresu zostały . A teraz. Znów rotacja . Czemu? Sami sobie odpowiedzcie . Zresztą zapraszam do rozmowy HR. Czemu na innych zmianach zostają nowe panie .(usunięte przez administratora) Może czas zadziałać. Nie mówiąc że pani zastępczyni głośno i oficjanie gada w busie na sektorze i po za (usunięte przez administratora)

Kawa na ławe.
@Klient

Aaa . I nie mówiąc już o tym . Że aferę kręciły na temat byłej brygadzistki I jej koleżanki (usunięte przez administratora)A teraz? Sama zastępczyni popracuje pół zmiany, nie jest rozliczana z czasu jak reszta dziewczyn. Coś podosypuje ( z czym bardzo dobrze radziła sama sobie brygadzistka podczas jej nieobecności lub same to robiłyśmy) A resztę zmiany stoi przy biurku i nadaje,obgaduje i nakręca na nowe dziewczyny brygadzistke..

Zaangażowana
@Kawa na ławe.

Wystarczy jedno podstawowe pytanie . Z kim. Najlepiej na sektorze ci się współpracuje. Na kogo możesz zawsze liczyć i która z dziewczyn liczy się z waszym zdaniem . Na kim nigdy się nie zawiodłaś i powiedzieć o tym na rozmowach z kierownikiem . I czy można o tym powiedzieć o osobach na stanowiskach do tego przyznaczonych . Kto kogo motywuje i demotywuje . Nie bójcie się o tym mówić. Powodzenia...

B
@Zaangażowana

Kierownik nie zrobi nic będzie chronił Brygadzistki i tych starych ulubienic Brygadzistki co tak na nowe naskakują i obgadują a same stoją i kręcą afery koperkowa naj lepiej odrazu do p(usunięte przez administratora)krążyć bo nic się nie zmieni pracowałam dwa dni przez Brygadzistkę panią (usunięte przez administratora) i długo letnie pracownice się zwolniłam bo atmosfera przez nie kiepska ,straszna nie da się .

@Zaangażowana

Najlepiej pracuje się bez zasad bez zwracania uwagi innym kiedy mozna sluchac muzyki ogladac filmy, jesc pic na sektorze. Bez normy a z premia co miesiac, kiedy zwroci sie uwage i pilnuje podstawowych zasad to atmosfera sie psuje i kazda wylewa zale na portalu. Skoro jest taka fatalna atmosfera to wasze skargi do kierownika jej nie pogorsza, wrecz przeciwnie. Poki co kryjecie sie tu i nic sie nie zmienia.

Iiik

Takie sprawy powinny być załatwiane między sobą na sektorze, a nie na gowork. Taka prawda

Lll

No prawda! Bo przez takie wpisy ktoś może zostać niewinnie oskarżonym

Żaba
@Klient

Ludzie jakimi wy się bzdurami zajmujecie każdy kto zna zastępczynie to nigdy by tego o niej nie powiedział robi swoją normę pomaga dziewczyną ,brygadzistce jeszcze dorabia jak czegoś brakuje a to że nowe osoby za zwrócenie uwagi takich jak że przerwa trwa 5 i 15 minut a nie 15 i 20 że sprzątamy za 10 a nie o wpółdo i że jest zakaz palenia uważają za obrazę majestatu to trudno wolą kogoś oczerniać zamiast słuchać szkoda słów

Abrakadabra

Bardzo polecam prace w tym zakładzie. Praca przyjemna, normy da się wyrobić, nikt nie stoi nad głowa i nie stresuje człowieka przy pracy. Atmosfera bardzo fajna. Sosnowiec hala A :)

@Abrakadabra

Czy jest możliwość pracy na 2 zmiany w tym zakładzie? Czy w grę wchodzą tylko 3zm?

Ala
@Abrakadabra

Pracują też na dwie zmiany

exo
@Ala

gdzie na 2 a gdzie na 3 możesz powiedzieć?

Lena
@Abrakadabra

Witam rozważam pracę w hager, jak długo Pani pracuje na 3 zmiany? zastanawiam się czy dam radę gdyż nigdy tak nie pracowałam...

sopa
@Lena

do wszystkiego idzie przywyknąć, tak myślę :)

Nowo
@Lena

Na początku może być trudno się przestawić, ale spokojnie, po czasie już to nie robi wrażenia, ja też nigdy nie pracowałem w takim systemie i chwile organizm potrzebował, żeby się przyzwyczaić, ale nie ma się co martwić na zapas

@Abrakadabra

A jak praca w zakładzie w Tychach , dalej jest agencją ? Ile dają na początek ?

@Karolina

z tego co widziałam w komentarzach, to na początku tak

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.