Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

lito

jak wyglądają u was premie na produkcji?

katia
@lito

po miesiącu od zatrudnienia można dostać premie

o, spoko, myślałem, że najwcześniej po 3 msc

@katia

i te premie na jakiej zasadzie? uznaniowe, czy jakieś szczególne wytyczne?

@katia

i ten miesiąc to jakiś okres próbny, czy to nie ma związku?

lusa

trzeba mieć inżyniera, żeby się dostać?

@lusa

a o jakie stanowisko pytasz? Na niektórych trzeba mieć wyższe

lusa
@marecki

specjalista ds. it

@lusa

a no to w tym temacie nie pomogę, jest w ogłoszeniu jako wymóg?

@lusa

najlepiej podpytaj u źródła, złóż cv i zobaczysz co powiedzą, bo to też dość specyficzna branża i czasami można mieć wiedzę bez studiów w tym temacie, no nie wiem, nie pomogę w każdym razie

Hager Polo Produkcja sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

zemno

jaki koordynator? czego?

zemno

nie widziałem takiej oferty hmm

au
@zemno

ktoś ją znalazł może?

Morc

Znajdzie się tu osoba, która była w Hagerze na stażu? Interesuje mnie jak tu wyglądają te staże, jak jest z ich organizacja, jakimiś wdrożeniami? Czy to tylko na pełen etat czy można mieć trochę mniej godzin?

@Morc

Jest teraz oferta na dział analiz konkretnie, więc właściwie jak ktoś z tego działu się znajdzie to też będzie spoko

victo
@Morc

najlepiej zadzwon albo napisz maila bezpośrednio do rekrutacji, żeby się dowiedzieć konkretów, na pewno szybciej dostaniesz jakieś info niż tutaj

@victo

Dzięki, już zadzwoniłem i się dowiedziałem

hhh
@Morc

a możesz coś opowiedzieć czego się dowiedziałeś, bo też się interesuję stażem?

hhh
@Morc

chociaż właśnie patrzę, że wpis już dość stary, więc pewnie autor nie odczyta, ale może ktoś inny się wypowie

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zarobiona

Jeśli nudzisz się na drugiej zmianie zawsze możesz obejrzeć kolejny odcinek serialu na komórce. Jeśli nie wiesz jaki oglądać zapytaj brygadzistkę one ci podpowiedzą. Hala „A”

Rob

Osobiście firme ,warunki zatrudnienia oraz atmosferę oceniam bardzo dobrze. Czemu nie celująco? Bo zawsze można co nieco poprawić...

@Rob

Ale w ogólnym rozrachunku dobrze mi sie tu pracuje

@Rob

Długi już masz staż tutaj?

@Rob

dostałem ofertę i zastanawiam się czy przyjąć

@Rob

wiadomo, że zawsze się coś znajdzie do poprawy, tak jest w każdej firmie

@wojt

Czy długo to nie wiem, zależy jak dla kogo

3 lata

@wojt

Ja bym ci polecał spróbować i zobaczyć jak ci sie pracuje

3 lata to sporo patrząc na obecne czasy

@Rob

Spróbuję i przekonam się na własnej skórze

@Rob

I dzięki tak wgl za odpowiedź

@wojt

Myślę, że to dobra decyzja, wtedy sam będziesz pewien czy ci odpowiada

Ilia

Trudno jest na montażu? Czy dajecie radę bez problemu?

@Ilia

Nie wiem czy są teraz oferty

@Ilia

Ale bym zapytała może czy kogoś nie szukają?

Naro
@Ilia

zapytać możesz, ale jeśli by szukali, to na logikę, oferty by gdzieś umieścili, a nie czekali, aż ktoś sam z siebie się zgłosi

Agaasss
@Naro

Oferta pracy jest na olx

@Agaasss

O dzięki, nie widziałam tego ogłoszenia

Lukson
@Ilia

No ja tam np. daję, ale czy ty sobie dasz, to nie umiem powiedzieć. Moim zdaniem nie jest jakoś ciężko

lila
@Lukson

Okej, rozumiem. Dziękuję za opinie

@Ilia

Zależy jak dla kogo, ale jakaś super skomplikowana robota to nie jest

Myśle, że dasz rade

Koda

Czy ktoś wie ile jest zmian i jak wyglądają godzinowo?

Ogólnie praca jest 3 zmianowa

A godziny tradycyjnie 6-14-22

@Koda

Przy czym tak jest na większości, ale wiadomo, że wszystko może się różnić w zaleźności od konkretnego sektora

zależności*

@Kath

A to raczej w normie, tak typowo

@Kath

Różnić w sensie godzinowym czy liczby zmian?

@Kath

A jakieś nadgodziny wam wypadają?

bywają sektory gdzie są 2 zmiany

A, w ten sposób, okej

A jak z tymi nadgo?

@Koda

Są sektory które pracują na 1, na 2 lub 3 zmiany. Zależy gdzie trafisz.

jupiko
@Ona

to jakie to są sektory? dużo tego czy wymienisz?

płaszczka
@jupiko

Chyba się już nie dowiemy jakie to sektory

Miałem właśnie składać CV! Dzięki za wypowiedzi i ostrzeżenia.

@Piotr

Jednak nie składasz? Ja właśnie wysłałem

@Popo

Nie Zrezygnowałem. M już dość takich firm! Szukam pracy na stałe a nie na pięć minut. Nie warto. Lepiej poczekać aż się zmieni kadra a kiedyś to na pewno nastąpi! Jeżeli są tak nieludzcy brygadziści to po co się męczyć. Może znajdę coś podobnego z normalnym kierownictwem . powodzenia.

@Piotr

No okej, skoro wolisz opierać się na anonimowych opiniach randomów z neta, zamiast sprawdzić naocznie, to twoja sprawa, ale ja uważam, że to głupie

Popo

Po co tyle agresji do osoby, której nawet się nie zna ..

Popo

Również mam duże doświadczenie oraz dystans do tego co czytam w necie

Ugotowana

Zastanawiam się kiedy warunki pracy w Sosnowcu się zmienia jeśli chodzi o temperaturę. Biuro ma w swoich pomieszczeniach klime a na hali 30 stopni i więcej. Zastanawiam się kiedy będzie tutaj chociaż wentylacja bo hala jak do tej pory nie jest przystosowana do produkcji tylko jako magazyn. Na wodę mineralna w upały nie można liczyć bo mówią ze baniaki z woda wystarcza ni śmieszne na skrocony czas pracy również nie ma co liczyć. Niestety. Zmieni się dopiero az dojdzie z tego powodu do wypadku albo ludzie zaczną mdleć

@Ugotowana

Maksymalna temperatura w miejscu pracy nie jest określona przez przepisy BHP. Wodę Ci zapewniają więc wywiązują się z obowiązków. Tyle w temacie. Zawsze można zmienić pracę na biurowa.

@Ugotowana

Z tego co mi wiadomo firma pracuje nad zwiększoną wentylacją, zwłaszcza jeśli chodzi o Sosnowiec. Niestety trzeba pamiętać że budynek nie jest naszą własnością, każda zmiana, czy to zamontowanie wentylacji, czy chłodzenia wymaga zgody pisemnej wynajmującego.

@Profesor

To jakoś słabo nad tym pracuje ????????

ale ty tak serio?

@Ona

czego nie zrozumiałaś z poprzedniego komentarza? Już ręce opadają jak widzę tego typu narzekania

@Ona

to nie jest do ogarnięcia na pstryknięcie palców. Trzeba dużo rzeczy pozałatwiać, żeby można było zrealizować takie plany

luss
@yoop

chyba nie ma co się produkować w tym temacie

luss
@yoop

niektórzy nie zrozumieją po prostu

Ssk

Gdzie przenoszą halę z sosnowca i kiedy? Ktoś może wie?

denn
@Ssk

a o co chodzi? są jakieś plany przeniesienia?

Inja
@denn

Tak będzie przenoszone prawdopodobnie okolice Bierunia

Mini
@Inja

Sosnowiec nie będzie przenoszony do Bierunia ( a przynajmniej nie cały, na pewno nie szafy i stare linie). Technologicznie te wyroby nie wpisują się w profil nowej automatyzowanej fabryki.

neketo
@Mini

a tu nie chodziło przypadkiem o samą zmianę miejsca, a nie jakby przenoszenie dosłownie ? przynajmniej ja to tak rozumiem

Zawiedziona

Pracowałam w filii na Sosnowcu... Brygadzistka nie miła, oczekuje że od pierwszych dni będziesz wszystko umieć i wyrabiać normy, ludzie pracują jak maszyny... Na rozmowie informują, że w sierpniu jest postój po czym okazuje się, że wszyscy pracownicy mają jednocześnie urlop. Pracodawca zarządza 17 dni wolnych w roku które brane są z Twojego urlopu... Już nie wspominając o tym że świadectwo pracy nie zgadza się z faktycznym stanem urlopowym jaki się wybierało... Żenada

toja

a ja chwale swopja prace w tej firmie the best mnie pasuje ludzie kochani jak chcecie miec pieklo w pracy idzie do gramera amazonu lub do bitronu a tutaj jest super i zgrana ekipa

Pop
@toja

Nie mam porównania, więc nie wiem jak jest w tych, które wymieniasz, ale fakt, tutaj jest serio nieźle. Warunki przyzwoite i przede wszystkim ludzkie

@toja

to masz aż takie porównanie ze swoich prac?

@oo

No zapewne ma...chociaż reputacja na temat warunków w przynajmniej jednym z wymienionych miejsc przez autora, nie jest raczej nikomu obca...

@oo

A o Hagerze nigdy czegoś takiego nie słyszałem, szczerze mówiąc

@oo

Ale i tak zamierzam sam zobaczyć i się przekonać

@S.T

nie pracowałem, więc nie stwierdzę, tyle co ze słyszenia, więc byłem ciekawy czy to takie porównanie faktycznie z doświadczenia

@S.T

jak się uda to zrobię tak samo, ale na razie nie ma żadnej informacji

@oo

Ja miałem okazję pracować w jednej z wymienionych firm. Nie żałuję zmiany na Hagera w żadnym stopniu.

@belafonte

o widzisz, czyli trochę się to potwierdza

@belafonte

a co powoduje, że jesteś zadowolony

@oo

Wiesz co, sporo by wymieniać

@oo

Przede wszystkim warunki pracy i dość zdrowa atmosfera

zawsze jakaś informacja, dzięki

toja

jesli ktos chce pracowac to tak powiem z norma da sobie rade tylko teraz mlodzi nie lubia pracowac tylko na smartfonach siedziec

@toja

Równie dobrze można powiedzieć, że teraz starzy nei lubią pracować, tylko na fajkę łazić

@toja

Także, nie ma co oceniać całej grupy, bo w każdej znajdą sie czarne owce

nieprawda
@Neo

każde pokolenie ma jakieś tam przyzwyczajenia i tyle. myślisz że dawniej było lepiej? no nie wiem.

Alokohl
@nieprawda

To chyba nie miejsce na takie filozoficzne rozprawy. Co tu się dzieje?

Alokohl
@nieprawda

I tak każdego racja będzie najmojsza.

@Alokohl

Nie można podyskutować jak człowiek z człowiekiem?

@Neo

w hagerze nie mozna palic

@Neo

a skad wiesz czy ja jestem stary?prorok?

lupka
@toja

przecież nic tu o tobie nie zostało powiedziane

@toja

No ale ja nie mówię o hagerze tylko

To był przykład...

@toja

DObra, bo się z tego zaraz zrobi bezsensowna dyskusja, jak chcecie się pokłócić, to zgadajcie się na priv, czy co

dobra*

bohemian

moim zdaniem firma jest w porządku. całkiem nieźle mi sie tutaj pracuje

pimk
@bohemian

a w jakim dziale można wiedzieć?

Nowa

Sls 3 sosnowiec. Chciałabym się zatrudnić. Czy jest ktoś tu kto pracuje i może się wypowiedzieć jak to wyglada . Jak brygadzistki i praca na sektorze? Mam znajomą ,i opinie o zmianach u różnych brygadzistach inne . Jedna nijaka . Druga skopo a trzecia pijawka . Czy to prawda i jak to wygląda. Czy prawdą jest ,że kierownik zwalnia polki z dnia na dzień za byle przewinienie ,a ukranki robią co chcą? Chodzą i pracują byle jak ?

Kamka

Szukają kogoś na bardziej biurowe stanowiska?

Kamka
@Kamka

Ewentualnie jaka praca znajdzie się tu dla kobiety bez większego doświadczenia?

@Kamka

na biurowe to nie kojarzę

na produkcje można

metka
@sylw

a co się tam robi? Jakie prace wykonuje?

neko

Można się tu rozwijać? Na co można liczyć? Jakiś plan kariery?

@neko

Myślę że to zależy od działu w którym się pracuje, niemniej bardzo wiele z kierowników, brygadzistów, zaczynało swoje kroki na produkcji. Oczywiście są też osoby z zewnątrz, które związały się na stałe z Hagerem, natomiast z racji małej rotacji, promuje się przy każdej okazji wewnętrzne kandydatury.

neko
@Profesor

To dobrze, znaczy że stawiają na zaufane osoby

sim
@Profesor

czyli częściej macie na tego typu stanowiska rekrutacje wewnętrzne tak?

Monther
@neko

Nie , nie ma mozliwosci rozwijania sie .. niestety .. Jeseli masz inna alternatywe pracy to lepiej tu nie przychodz . Znam osobe ktora bardzo sie starala , robila wszystko co do jej obowiazkow nalezalo a potraktowana zostala jak zwykly smiec ... niestety juz tu nie pracuje .

@Monther

Nie siej fermentu. Są możliwości, bo sam miałem okazję z niej skorzystać. Niech osoby same decydują, czy chcą tu przychodzić, czy nie, każdy może mieć zupełnie inną opinię, rozbieżną od twojej.

Monther
@.

To prosze podaj chociaz jeden przyklad jaka mozliwosc miales rozwijania sie , pracowalem tam rok czasu , mam tam duzo znajomych i nikt z nich niestety nie mial takiej mozliwosci ,.zostalo powiedziane co ma robic i tyle ze szkolenia.. wiec prosze podaj chociaz jeden przyklad jaka miales mozliwosc i o ile wzrosly twoje zarobki

@Monther

Nikt nie musi się przed tobą tłumaczyć

@Monther

dowód anegdotyczny to nie dowód

zgadza się, potwierdzam

Niedasie

Ta firma to jest jedna z najgorszych i najgłupszych zakładów jaki może sobie człowiek wyobrazić. Zakażenia spadają a oni bez żadnego argumentu każą nosić maski przez 8 h,chodzą po hali , stołówce i terroryzują a sami w biurze siedzą bez masek ,ale przecież oni tam się się zaraża. Najlepsi są panowie kierownicy którzy upominają o maski a sami mają ją pod nosem i myślą ,że co ,wtedy ich chroni? Śmiech na sali. Z całego serca nie polecam

@Niedasie

niedasie- ja wiem kim jestes haha

Bożena
@toja

A ja nie wiem, powiesz mi? ;)

Boldon
@Niedasie

Dokladnie , zgadzam sie ,hager Sosnowiecki spadl na psy, Kierownictwo wogole nie widzi , nie chce widziec co sie dzieje w firmie

@Bożena

Co ty taka ciekawska Bożenka, co cie to interesuje kim on jest?

grześki

Czy znajdę gdzieś aktualności o firmie, tak żeby coś poczytać więcej, co sie teraz tam dzieje

tete
@grześki

zgoogluj hagera to ci powyskakuje info gdzie są

pacon
@grześki

Zakładka nowości i wydarzenia na stronie. A z anglojęzycznych dotyczących całego hager group to jeszcze linkedin i fb

@pacon

Dzięki wielkie, posprawdzam sobie, bo chciałem coś więcej poczytać

@grześki

Kiedy zostaje się pracownikiem HPP, nabywa się możliwość informacji poprzez aplikację Hager Live. W niej można znaleźć wszystkie informację potrzebne pracownikowi: - regulaminy - aktualności - rekrutacje wewnętrzne - akcje specjalne - podwyżki cen, np dofinansowanej kawy lub bułek ;) albo obniżki Warto też nadmienić że można podglądać również informację z innych oddziałów, a dzięki wbudowanemu tłumaczowi nawet nie trzeba świetnie znać języków by wszystko było ładne i czytelne.

@Profesor

Super, jednak bardziej mi na razie zależało tym jak to wygląda z perspektywy kandydata, bo jednak nie pracuję tutaj. Ale rozwiązanie aplikacji bardzo dobre, pierwszy raz się z czymś takim spotykam

aqualung
@Profesor

hej, ta kawka i bułki to w jakiej wysokości są dofinansowywane? i to takie bułki gotowe, w sensie ze składnikami w środku, czy zwykłe puste?

@Profesor

te akcje specjalne to o co chodzi?

@aqualung

Bułki są z Przystanku Kanapka, jeśli chodzi o Tychy oraz z oferty firmy Śniadaniowcy.pl jeśli chodzi o Sosnowiec. Oczywiście są z wkładem, nawet całkiem sporym, dofinansowanie duże nie jest ale widać różnice jak się kupi w Przystanku Kanapka samemu, aktualnie bodajże 3,5 PLN za bułkę z Jajkiem, serem, rzodkiewka, majonezem, ogórkiem - więc na bogato ;)

@bis

w firmie obchodzi się dużo okazji by coś dać: - 1 dzień wiosny - tłusty czwartek - majówka - rajdy w góry - różnego rodzaju akcje charytatywne, świętujemy też wspólnie jakieś większe sukcesy dostając np czekoladki. - jest darmowe Legimi - nauka angielskiego online - służba zdrowia dla pracowników produkcji etc. - multisport za 1 PLN.

aqualung

dziękuję :)

faktycznie dużo tego

@Profesor

ale to fajnie, że tak się dzieje sporo

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.