Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

LiderR

Super zarobki , fajna zgrana ekipa , nic tylko robić:-)

tink
@LiderR

to w jakimś konkretnym dziale tak? czy bardziej ogólnie?

a przyjmują może teraz?

@tink

o właśnie, to też dobre pytanie...

daft
@elon

Masz oferty na pracuj, więc sobie tam zajrzyj

@daft

to mi raczej nie pomoże w odpowiedzi na jakim dziale pracuje ta osoba

daft
@elon

To była odpowiedź na pytanie o przyjęcia, które też przecież zadałeś...

@daft

a to odnośnik nie był do tego i tak mi pokazało

@daft

a tak, na oferty sobie patrzyłem

LiderM
@LiderR

Gdzieś ty widział super zarobki no chyba ze w agencji dorabiasz

@LiderM

Zarobki mają to do siebie że każdy chciałby więcej. Natomiast porównywać można jedynie bezpośrednio te same stanowiska w różnych firmach, łącząc to z atmosferą i przysłowiowym luzem. Zapraszam na piece do firmy obok, do Rosy, do Maflow, żeby zobaczyć co to naprawdę znaczy zrobić karierę na produkcji w Automotive ;)

Deweloperek
@LiderR

Pierwsze slysze - gdyby tak kazdego traktowano ,,na rowni '' ludzie nie uciekaliby z.Hagera . Slyszalem niejednokrotnie ze dajecie ludziom smieciowe umowy , zatrudniacie ich na.warunkach przepracowanej ilosci godzin , po czym wywalacie pracownika , dla was niby ok .. bo pracownikowi konczy sie umowa tymczasowa .. sprawa zalatwiona niczym sie nie.przejmujecie ..po czym pracownik.nie ma szans przejscia nawet pod firme ... to.jest najgorsze co mozna zrobic drugiemu Polakowi !!!!

shejk

Hej, jak wam się pracuje w firmie, jakie macie opinie? Myślicie, że warto się zainteresować?

@shejk

I jak wygląda przygotowanie nowego do wykonywania obowiązków? Pokazują wszystko co i jak?

@shejk

interesować się zawsze warto, a opinie to w sumie wyrobisz sobie sam

@shejk

pokazują, inaczej nie miałoby to sensu

@men

Czy ja wiem czy zawsze, poprzednie doświadczenia zawodowe pokazały mi, że niekoniecznie

@men

Wiadomo, że wyrobię sam, ale zawsze dobrze poznać perspektywę obecnych pracowników

@shejk

każdy ma inne doświadczenia i zdanie, ja mówię ze swojego

on

Uczciwe warunki, w porządki firma.

@on

na jakim stanowisku pracujesz?

@Ambient

w magazynie

@on

a długo już? sorry, że tak dopytuję, ale zawsze to jakieś szersze spojrzenie daje

@Ambient

Większość z pracowników magazynowych ma staż pracy ponad 5 lat, duże jest grono pracujące jeszcze dłużej. Uprzedzając pytanie, po prostu dobrej pracy się ani nie komentuje, ani nie zmienia. Warunki konkurencyjne, podwyżki co rok, służba zdrowia, multisport, masaże, jest z czego wybierać. Mam nadzieje że przez brak restrykcji Covid, wraz z utratą maseczek wrócą też % imprezy integracyjne, bo trochę tego brakuje.

@Profesor

dzięki wielkie za tak konkretną odpowiedź

dokładnie, podpisuję się @Ambient, mi za niedługo 3 rok stuknie

@on

czyli rozumiem, że to stabilna firma i można się zatrudnić na lata?

@elon

gdyby było inaczej to bym tyle nie pracował ;)

jasne, bradzo dobre podejście

Ciekawy

Cześć, widziałem, że dla zakładu w Sosnowcu szukają kierownika, ktoś powie jak wygląda rekrutacja? Pozdrawiam

@Ciekawy

Najpierw masz rozmowę telefoniczną, takie normalne zaproszenie do rekrutacji to było. Potem jest jedna HRem i kierownikiem działu. U mnie była jeszcze trzecie po angielsku, ale to inne stanowisko, więc nie wiem czy zawsze tak się to dobywa.

@aldi

Długo w twoim przypadku trwał cały proces?

@Vinyl

Bo ja wiem, chwilę to trwało na pewno, może ze trzy tygodnie wtedy

@aldi

Dzięki, lepiej wiedzieć bo jednak musze się poorganizować w razie czego.

@Vinyl

Ale wiesz, mojej odpowiedzi nie bierz jako wyznacznik, bo ciężko przewidzieć jak to będzie w twoim przypadku

@aldi

Jasne naprawdę nie musiałeś tego tłumaczyć, doskonale wiem, że może się to różnić. Pytałem orientacyjnie i zawsze biorę sobie poprawkę na takie rzeczy.

No to prawidłowo

Ale jednak wolałem doprecyzować

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Luis

Jakie dodatki pozapłacowe oferuje pracodawca?

@Luis

Widziałem sporo w ofercie, ale też chętnie się dowiem, jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam.

@Vinyl

W praktyce, tak jak w ofercie. Chyba że chcesz znać coś bardziej szczegółowo?

@aldi

Jeśli jest taka możliwość to chętnie to chętnie.

@aldi

Na przykład czy wszystkie te rzeczy obowiązują od początku, czy jakoś inaczej jest to rozwiązane?

Ciekawy

Daro
@Ciekawy

Polecam sprawdzić na ofercie, tam są wypisane kroki z tego co widziałem.

Daro
@Ciekawy

Mam nadzieje, że pomogłem. Pozwól, że nie będę tutaj przepisywał całości. Chyba że coś innego jeszcze chcesz wiedzieć to ja już nie pomogę.

Heh

Tam właśnie na takie stanowiska dają osoby bez pojęcia

Waldek

Na co powinienem się nastawić na rozmowe na kierownika ds. inżynierii procesu? Bo to jednak na kierownicze to zawsze to trochę tak inaczej wygląda niż na niższe szczeble

@Waldek

A szczególnie zależy mi na informacji czy są pytania typu "co by Pan zrobił w danej sytuacji" i ew. jak sprawdzają angielski

nie wiem
@Waldek

No na takie stanowisko to podejrzewam, że mogą sporo wymagać na rozmowie. Jeżeli byłeś już na takim stanowisku to nie powinno ci to chyba sprawić jakiegoś większego problemu.

lol
@Waldek

Jak jesteś ładną blondynką, tylko o męskim imieniu, to dużo mówić nie musisz. W przeciwnym razie przygotowałbym się z trudnych i podchwytliwych pytań, od znajomości inżynierii produkcji, kończąc na teście językowym oraz krótkim teście z geografii.

@lol

Komentarz nie na miejscu jak dla mnie, ale dzięki za szczegóły.

@lol

Jeszcze tylko zapytam może o ten test z geografii bo to mnie trochę zdziwiło. Serio jest coś takiego? Miałeś taki?

@Waldek

Stanowiska kierownicze nie mają standardowych procesów rekrutacyjnych - stąd pewnie napisana odpowiedź zakrywająca o satyrę. Osobiście nie słyszałem o teście z Geografii, ale możesz pewnie przygotować się na rozmowy w języku obcym, oraz pytania o metody prowadzenia projektów lub weryfikacji jakościowych.

@Profesor

Wolę nie domniemywać skąd wypowiedź kolegi, może powinien się przekwalifikować. I bardzo dziękuję za odpowiedź, wolałem się po prostu upewnić czego mogę się spodziewać.

kobieta pracująca
@lol

Bez komentarza... tyle jest tu pracowitych kobiet które się znają na robocie. Na prawdę mogłeś sobie darować

boogie
@kobieta pracująca

Nie ma co sie przejmować jakimś randomem z goworka, ty wiesz i ja wiem jak jest i tyle

Abc

Hello czy laski pod zakladem zarabiaja wiecej niz agencja ? Dziwne sa roznice w wyplatach, po ilu mozna dostac umowe ?

@Abc

Nie, kasa jest taka sama jak pod pośrednikiem. Umowa pod firmę po ok pół roku.

Abc

A soboty obowiazkowe ?

Goosia

Jak wygląda praca na montażu? Trzeba mieć wysokie zdolności manualne?

@Goosia

To tak, zdolności manualne na pewno się przydadzą, bo to praca na dosyć małych elementach. Na pewno wiele się nauczysz w praktyce , nie martwiłabym się o to specjalnie. Każdy kiedyś zaczynał.

@Nicka

No tak. A jest coś jeszcze istotnego o czym powinnam wiedzieć?

@Goosia

Nie wiem, a co chcesz wiedzieć?

@Goosia

Mi taka praca odpowiada ale też musisz sama sprawdzisz czy się odnajdziesz

@Nicka

Jak ja mam ci odpowiedzieć na to pytanie...ja nie wiem co się dzieje wewnątrz firmy, więc nie jestem w stanie zapytać o konkrety...zastanawiam się, czy jest coś istotnego co warto by było wiedzieć przed ewentualnym zatrudnieniem i tyle. Jak nie ma, to wystarczy napisać, że nie i tyle mi wystarczy

Bożena
@Goosia

Ja myślę, że i tak najwięcej dowiesz się na samej rekrutacji. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, po tym wyczujesz co i jak. Na forum ludzie czasami zbyt subiektywnie oceniają, więc niestety ale trzeba samemu się przekonać. ;)

@Goosia

Chciałam pomóc, nie da się po krótce opowiedzieć nie znając szczegółów pytania. Albo nie wiem, nie mam takich zdolności domyślania się o co ci chodzi. Dobrze, że tutaj Koleżanka odpowiedziała bo ja już może nie będę w takim razie pisać jak jest. Nie rozumiem takiego podejścia. Przyjdziesz zobaczysz i się przekonasz. my możemy tylko ci dać opinię że się pracuje tak albo tak. Mi dobrze innemu może coś nie spasować np. nie wiem, koleżanki w pracy czy coś innego i tyle.

@Nicka

No i właśnie tej opinii, mimo że subiektywna, której oczekiwałam nie dostałam. Uważam, że z perspektywy pracownika zawsze da się coś powiedzieć i jest to w jakiś sposób istotna informacja. Jeśli chodzi o rekrutację to tam nie poznam opinii pracowników o firmie i pracy, więc nie zgodzę się z opinią Koleżanki

Szczęśliwa
@Goosia

Co do pracy na montażu, na większości sektorów są dość wyśrubowane normy, które mają ciężko wyrobić już nawet długo pracujace dziewczyny- rezygnacja z część przerwy żeby nadrabiać. Praca monotonna, głównie siedząca w wymuszonej pozycji - bóle kręgosłupa, bóle rąk, poranione palce z ostrych elementów. Jeżeli nie masz nic innego na oku to spróbować możesz, jednak nie jest to tak jak pisze w większości ogłoszeń "lekka praca siedzaca"

cemi

Operator wtryskarki - jakie godziny pracy? I co przy tym mogą oznaczać w ogłoszeniu "elastyczny czas pracy"?

@cemi

I jak sie ogólnie pracuje - atmosfera, stabilność, płaca

@cemi

Jeżeli chodzi o te 3 kwestie to nie można narzekać, atmosfera super, praca stabilna, wynagrodzenie konkurencyjne. Problem jest jedynie ze zmianowością bo faktycznie jest 4 brygadowa i praca na zmiany, jeżeli komuś to nie przeszkadza i liczy się z pracą również w weekend to jest co polecać. Nadmienić też należy że zakład będzie się rozwijał i szanse zarówno awansu jak i szkoleń są duże.

@Profesor

Akurat zmian się nie boję bo już nie raz mi się zdarzyło tak pracować. To na ofercie napisali więc to już wiedziałem. I dzięki za informacje.

@Profesor

A to kiedy się będzie rozwijał?

@Profesor

Jest jakiś dodatek za nocki?

@Profesor

I jeśl jest to ile procent?

@Neno

Dodatek wynosi 30%, natomiast wtryskarki pracują w systemie 4 brygadowym. Jeżeli chodzi o rozwój, ma on miejsce praktycznie cały czas, trafiają co chwile nowe maszyny, a gdy wpiszesz sobie w google Hager Bieruń, wyskoczy informacja o budowie nowego zakładu. Nie trzeba być prorokiem by wiedzieć że firma będzie się jeszcze rozwijać.

To chyba więcej niż w kodeksie nie ? Spoko

@Neno

Tak, jest to więcej - ale nie jest określony górny pułap przecież ;) Gdyby pracodawca sobie życzył mogłoby być nawet 100%.

Angi

Zależy mi na praktykowaniu angielskiego w firmie. Widziałam w ofertach, że jest tu taka możliwość. Ktoś korzysta? Dla jakich pracowników są dedykowane?

Can
@Angi

ale, że co, że jakieś kursy organizują, dobrze rozumiem?

@Can

Z tego co widziałam w ogłoszeniach to tak, ale też się przyjmuję dopiero i chciałam się dowiedzieć mniej więcej jak to w praktyce może wyglądać i w jakiej to formie jest (w pracy, po pracy, różnie to firmy rozwiązują).

Odel
@Angi

Czyli zależy ci tak naprawdę na kursach czy też praktykowaniu tego angielskiego w trakcie pracy na stanowisku?

@Odel

W zasadzie to i na jednym i na drugim. bo jak już się doszkolę to chętnie zrobię z tego użytek

Sona
@Angi

nie napisałaś w ogóle jakie stanowisko wiec ciężko gdybać co i jak będzie wygladalo

@Sona

A tak, przepraszam, niedopatrzenie. Myślę o planiście zleceń produkcyjnych

@Angi

Jeżeli chodzi o tą rekrutację została ona już zamknięta. Osoby natomiast na tym stanowisku, jak i wielu innych administracyjnych mogą liczyć zarówno na wsparcie w nauce języka przez lektorów, jak i na praktyczny kontakt z językiem w codziennej pracy. Tak naprawdę wszystko zależy od chęci oraz bezpośredniego kierownika.

@Profesor

Wiem wiem. A to w czasie pracy czy po to wsparcie lektorów? To są jakieś szkolenia?

@Angi

Wsparcie jest i po i w trakcie, natomiast jeżeli jest to faktyczny angielski w biznesie wtedy rozliczanie jest uzależnione od Kierowników. Niektóre działy w którym język jest potrzebny do pracy mają go w czasie pracy, niektóre pół na pół, a są też takie gdzie nauka odbywa się po regularnych 8 godzinach.

Magda

Czy obecnie jest możliwość zatrudnienia na dwie zmiany (bez nocek) w zakładzie w Sosnowcu?

Lala
@Magda

Jest możliwość, nawet na jedną zmianę.

@Lala

a od czego to zależy na ile zmian się zatrudnia?

@Tony

Zależy na jaki sektor trafisz.

@Ona

a ten sektor można sobie wybrać czy przydzielają po prostu

A
@Tony

Niestety idzie się na sektor na który jest obecnie zapotrzebowanie

@A

ale to mi powiedzą w razie czego wcześniej o tym? chciałbym się tu dostać no ale wolałbym wpierw wiedzieć

@Tony

Mowa jedynie o Produkcji, i dotyczy z reguły kobiet. Mężczyźni w Sosnowcu z reguły idą do działu budowy rozdzielnic są tam produkty ciężkie i wymagane jest więcej siły. Chyba że oczywiście aplikowałeś do Utrzymania Ruchu, albo na Magazyn - wtedy idzie się jedynie tam.

@Profesor

dobra, dziękuję za rzeczową odpowiedź

salma

Zdarzają się nadgodziny, czy nie oczekuja od pracowników gotowości do pracy po godzinach?

Była
@salma

z tego co pamiętam za moich czasów to nadgodzin nie było. ale nie wiem jak teraz, w sumie sama się dowiem z ciekawości.

Xyz
@salma

Nadgodziny się zdarzają, zwłaszcza teraz gdy Covid i dużo osób choruje. Ale nikt nikogo nie zmusza. Są to dobrowolne nadgodziny. Kto chce to chodzi na nadgodziny.

@Xyz

I można sobie wybrać kiedy chcesz mieć nadgodziny? To się ustala jakoś wcześniej?

inja
@salma

Wszystko zależne od sektoru są sektory które robią nadgodziny jak również soboty inne natomiast bez nadgodzin i bez sobót naprawde wszystko zależy jak się trafi.

@inja

Okej dzięki wielkie. a można to sobie jakoś ustalić na początku? Powiedzmy że byłabym chętna na soboty i powiedziałabym to od razu to wezmą to pod uwagę? Tak teoretycznie, wiem, że to zależy pewnie też od zapotrzebowania czy coś.

Inja
@salma

Jeśli zależy komuś na sobotach to można iść na inny sektor jeśli troszkę już się porobi żeby trochę normę wyrabiać. Można wcześniej zaznaczyć że jest się chętnym na soboty jak to wyjdzie w praktyce wyjdzie z czasem właśnie zależnie od potrzeb danego sektora

@Inja

Ok, bardzo dziękuję

Kobieta

Praca w Tychach W moim przypadku wszystko co było powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się prawdą. Brygadzistka były bardzo miłe i nigdy nie odmówiły mi pomocy. Pracownicy uśmiechnięci i robota pali im się w rękach. Ale nowemu pracownikowi nie jest łatwo osiągnąć 100 procent normy i można przez to szybko się zrazić. Soboty jeśli są pracujące, to masz wybór do odbioru lub wypłaty. Jedyna moja uwaga, aby na wszystkich działach starać się szkolić nowych pracowników na kilku stanowiskach w ciągu miesiąca, bo to zajęcie jest monotonne i na nocnych zmianach to przeradza się w koszmar. Ogólnie pozdrawiam wszystkich i uważam , że warto spróbować tam pracy , aby przekonać się na własnej skórze czy to zajęcie nam odpowiada. Ja zrezygnowałam, bo nie dawałam rady na nocnej zmianie, byłam strasznie senna i przez to mniej wydajna więc moje odejście wyszło obu stronom na korzyść ( może dlatego, że pracowałam cały tydzień na jednym i tym samym stanowisku).

kandydatka
@Kobieta

dzięki za tę opinię, dużo rozjaśnia planuję tu zaaplikować, ale trochę się obawiałam, ale rozwiałaś moje wątpliwości i szacun, że zamiast się męczyć na nockach, które po prostu nie są dla ciebie, zrezygnowałaś z pracy, znalazłaś pozytywne strony mimo to, zamiast w niej siedzieć i psioczyc na pracodawcę, bo to częsty motyw, z tego co zaobserwowałam

toni43
@kandydatka

No nie każdy się odnajduje ale najlepiej przyjść spróbować i sobie popatrzeć jak to wygląda. Dla mnie np. nocki też na początku były trudne ale się przyzwyczaiłam.

Man
@toni43

a nocki są w jakich godzinach?? od której do której??

No
@Man

22-6

Man
@No

ok, tak myślałem, dzięki

RTV
@Kobieta

zgadzam się z tobą i dobrze że na siłę nie robiłaś. ważne żeby spróbować tak jak mówisz. części ludzi nocki nie przeszkadzają po prostu aż tak no i mogą tak robić. np. ja, byle nie za często

Tobi
@RTV

to jest jakoś ustalane tygodniami czy jak? można się zamieniać?

Xyz
@Kobieta

Są osoby co pracują rok albo i dłużej na tym samym stanowisku. I pracują. Nie rezygnuja.

rajki
@Xyz

Wiadomo, że są, łącznie ze mną, ale nikt nie musi pracować na siłę, jeżeli ma problem z zaadaptowaniem się do systemu pracy.

kadrowa

Jak wygląda praca w kadrach w zakładzie w Tychach? Atmosfera, zarobki, warunki pracy?

Opinia

Firma Hager to nowoczesny zakład, jednak nie ma zbyt wiele do zaoferowania dla nowych pracowników, zatrudnienie na umowy śmieciowe.

@Opinia

Jest umowa o pracę. Nie ma umów na zlecenie, o dzieło ani innych takich.

Lukas
@Ona

dostaje się od pierwszego dnia zatrudnienia, czy po jakimś czasie?

??
@Lukas

A od kiedy byś chciał?

??
@Ona

Dla mnie to raczej logiczne patrząc na to co napisała.

@Lukas

Umowa o pracę od pierwszego dnia. Umowy miesięczne pod pośrednikiem około 6 miesięcy potem przechodzisz pod zakład.

feniks
@Ona

czyli te 6 miesięcy to tak naprawdę taki umowny okres próbny??

feniks
@Ona

a ile trwa w takim razie wdrożenie nowej osoby do pracy?

Onori
@feniks

Te 6 miesięcy to tak naprawdę umowa przez pośrednika. Ni mniej ni więcej. Ale jak chcesz to tak nazywać, to możesz.

Onori
@feniks

Zalezy od pojętności danej osoby tak naprawdę

Black Mirror

Witajcie, Czy są tutaj pracownicy biurowi? Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale finansowo księgowym.Ostatnio pojawiły sie dwie rektutacje w tym sektorze, i ciekawi mnie czy to zasługa rozwoju przedsiębiorstwa czy wymiany kadrowej?! Warto aplikować ? Atmosfera pracy jest dla mnie bardzo ważna, a jak wygląda sytuacja w Hager Polo? Czy firma stawia na rozwój i szkolenia? Zarobki są na dobrym poziomie? Na jakie dodatki można liczyć , w ogłoszeniu wspominając o zfśs ?

Była pracownica

Pracowałam w Hagerze parę lat, bardzo mi się podobało. Niestety ze względu na nocki musiałam odejść, gdyby tylko była możliwość powrotu na 2 zmiany to nie wahałabym się ani chwili. Pieniądze całkiem ok, praca głównie siedząca. Na początku było ciężko wyrobić normę ale z czasem jakoś to idzie. Ludzie też w porządku, chociaż zależy gdzie się trafi. Ogólnie to polecam tę firmę. Warto przynajmniej spróbować i zobaczyć na czym ta praca polega.

Oli
@Była pracownica

na produkcji?

Była pracownica

Tak, na produkcji.

Oli
@Była pracownica

wie ktoś może czy można pracować jakoś tylko dorywczo czy coś?

kama
@Oli

Oj to musiałbyś już pytać może przy rekrutacji jak do ciebie zadzwonią. powodzenia

Up
@Oli

dorywczo tzn jak konkretnie? na mniejszą część etatu czy w ogóle od czasu do czasu czy jak?

Przeniesienie

Witam chce zapytac czy juz wiadomo gdzie i kiedy przeniosa zaklad z Sosnowca ? Bo na rozmowie cisza o przeniesieniu

@Przeniesienie

Zakład przeniosą za ok 2 lata jak nową halę wybudują okolice Tychy Bieruń

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.