Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Była pracownica

Pracowałam w Hagerze parę lat, bardzo mi się podobało. Niestety ze względu na nocki musiałam odejść, gdyby tylko była możliwość powrotu na 2 zmiany to nie wahałabym się ani chwili. Pieniądze całkiem ok, praca głównie siedząca. Na początku było ciężko wyrobić normę ale z czasem jakoś to idzie. Ludzie też w porządku, chociaż zależy gdzie się trafi. Ogólnie to polecam tę firmę. Warto przynajmniej spróbować i zobaczyć na czym ta praca polega.

Oli
@Była pracownica

na produkcji?

Była pracownica

Tak, na produkcji.

Oli
@Była pracownica

wie ktoś może czy można pracować jakoś tylko dorywczo czy coś?

kama
@Oli

Oj to musiałbyś już pytać może przy rekrutacji jak do ciebie zadzwonią. powodzenia

Up
@Oli

dorywczo tzn jak konkretnie? na mniejszą część etatu czy w ogóle od czasu do czasu czy jak?

Przeniesienie

Witam chce zapytac czy juz wiadomo gdzie i kiedy przeniosa zaklad z Sosnowca ? Bo na rozmowie cisza o przeniesieniu

@Przeniesienie

Zakład przeniosą za ok 2 lata jak nową halę wybudują okolice Tychy Bieruń

toja

jedna z najlepej oplacanych praca jestem bardzo zadowolony z wyplat czysto fajnie zgrana ekipa ale jedna wada zakaz palenia a szkoda bo wredne firmy francuskie pozwalaja palic

Sąd pracy
@toja

Chyba cię Bóg opuścił widać żeś nie pracował/ pracowała w normalnych firmach

promo
@Sąd pracy

a co cię to obchodzi gdzie on pracowal i jak to robił? jeśli jemu odpowiada to ma do tego prawo. jak tobie nie odpowiadalo i poszedłeś gdzie indziej to siedź tam a nie tutaj się w dyskusje wtrącasz, nudno ci aż tak?

expalacz
@toja

Na lepiej ci ten brak palenia wyjdzie, uwierz ;)

Eren
@Sąd pracy

Ja pracowałem i ta zdecydowanie do nich należy. Swoje doświadczenia mam i mogę się wypowiedzieć

Aa.

Pracowałam na produkcji przez niemal 6 tygodni. Jeśli chodzi o zakład - mam bardzo pozytywne wrażenie - czysto, jasno, nowocześnie. Ergonomiczne, bardzo dobrze zaprojektowane stanowiska pracy. Pracownicy produkcyjni jak i zarządzający uprzejmi, pomocni, życzliwi i uśmiechnięci. Wypłata terminowo, umowy również (Trenkwalder). Pyszna kawa z dystrybutora za grosze, woda do picia, wrzątek do kawy itp. - od tej strony również bez zarzutu. Gdyby nie wysokie normy, do jakich musi dążyć nowo zatrudniona osoba- na pewno bym została. Niestety, nie każdy (mimo najlepszych chęci) osiągnie wymaganą szybkość produkcyjną. Warto jednak spróbować.

Roman
@Aa.

Te wyśrubowane normy są takie same dla wszystkich. Nawet dla nowo przyjętych osób? Dają jakieś dodatkowe pieniądze za zrobione targety?

mała
@Roman

Każdy musi się nauczyć pracować w określonym tempie. Wiadomo, że do tego potrzebny jest czas i po to jest opracowana krzywa uczenia dla każdego stanowiska. Nikt nie zapłaci Ci gorzej, kiedy się uczysz i robisz mniej. Po okresie nauki, wynagrodzenie otrzymujesz za robienie norm.

Stara
@mała

Wynagrodzenie jest dla wszystkich takie same tylko później dochodzi premia wydajnościowa

Aa.
@Roman

Jest tak jak już napisała Mała

Lenox
@Aa.

To prawda

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Ktos

Część Jak wygląda ta Praca W Sosnowcu na montazu szaf rozdzielczych bezpiecznikow ? Ciężko Jest? Bo mam mieć rozmowe 4.01.2022

Magd
@Ktos

Też jutro idę na rozmowę. Z tego co się dowiedziałam nie jest aż tak ciężko.

Ktoś
@Magd

No to się okaże :) Oby tak było

Ktos
@Magd

Ciekawe jakie są tam normy do zrobienia

nowo przyjęta

Witam.Test manulany nie należy do najtrudniejszych,zdalam bez problemu,trzeba odpowiadnio zmontować 7 elementów,bułka z masłem :)

@nowo przyjęta

A podczas tego testu ktoś patrzy ci na ręce? bo mi to wtedy wszystko się miesza i wolę jak mogę sobie sama porobić i pokazać efekt końcowy. No i gratuluje swoją drogą

@Aneczka

dla mnie to by nie mialo jakiegoś znaczenia, bo i tak sie zawsze czuje stres na rozmowie podejrzewam, że mogą sie przyglądać i wcale by mnie to nie zaskoczyło, bo jak niby maja sie przekonać jak pracujesz? muszą widzieć jak to wszystko robisz

@Aneczka

To musisz po prostu spróbować wyeliminować ten stres, bo załóżmy, że w pracy ktoś popatrzy, zacznie ci się mieszać i co wtedy? Musisz się przełamać, rozmowa to dobry wstęp, bo na pewno nie będzie pełnej swobody, tylko będa obserwować, tak myślę

@Lika

No dokładnie, na pewno będą obserwować, w końcu mają sprawdzić umiejętności

@123

nie chce, żeby ktoś źle zrozumiał moją radę, ale ja czesto staram sie podchodzić tak na luzie w sensie, że jak nie wyjdzie to trudno. nie na zasadzie, że olewam tylko wydaje mi sie, że jak czlowiek dopuszcza do siebie mysl, że mu sie nie uda to jest bardziej wyluzowany i może sie bardziej wykazać, mnie to pomaga

odp
@Lika

Na rozmowie są życzliwi ludzie, nikt cię nie będzie poganiał, możesz chwile ochłonąć i się zastanowić jak to zmontować. Byłam zaskoczona bo myślałam, że będzie bardziej oficjalnie. Jak masz się dostać to się dostaniesz a jak nie to trudno, trzeba szukać dalej i tyle.

@odp

przecież to nie jak pojscie na egzamin pod krawatem bez przesady, poza tym mysle, że nawet ludzie, ktorzy przeprowadzają taki test są świadomi poziomu stresu kandydata i nie chce mi sie wierzyc, żeby dodatkowo chcieli to utrudniac, im tez zależy na dobrym pracowniku, ktory potrafi wykonac prace, nie będą go specjalnie stresować, żeby nie pokazał co potrafi nie mają w tym zwyczajnie interesu

Jonasz
@odp

Ciężko się nie dostać do firmy gdzie jest duża rotacja pracowników naprawdę.trza się postarać żeby się nie dostać

Pracujesz w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

toja

tak

Milos
@toja

Ale pod jakim względem? Możesz wykrzesić zdanie bardziej złożone?

Polak

Po co mi angielski na ustawianie maszyn wtryskowych powiedzcie mi? Chciałem się zgłosić ale w ogłoszeniu jest że angielski mile widziany a ja to tak trochę niśt verstejen.

@Polak

Często macie nocki? tak przy okazji od razu spytam.

@Polak

A, i od razu tłumaczę żart - tak wiem że to po niemiecku było.

odp
@Polak

jak trzeba to trzeba. może będziesz miał jakieś papiery po angielsku i będziesz musiał rozumieć.

Alokohl
@Polak

Słaby żart i to jeszcze wytłumaczony.

mr. upał

no i się zaczęło na hali 33 stopnie czy jest dodatkowa przerwa? nie ma, czy jest woda mineralna podkreślam słowo mineralna? nie ma czy na hali jest odpowiednia wentylacja? nie ma. Więc mam prośbę przenieśmy kadrę zarządzająca z biura na hale niech posiedzą 8 godz w tych temperaturach to może zrozumieja jak to jest pracować w takich warunkach.Mysle że ktoś powinien się o tym dowiedzieć

@mr. upał

Dzień dobry, dystrybutory z wodą są dostępne dla wszystkich, w Sosnowcu staramy się również robić przerwy, gdy temperatura jest za wysoka.

HR_HagerGroup

Odpowiadamy po konsultacji z BHP: - dodatkowe przerwy są stosowane po przekroczeniu pewnego pułapu temperatury, jest on monitorowany na każdym etapie. Zawsze można się zapytać również przełożonego, czy to nie odpowiedni moment i warunki na przerwę. - cały nasz kraj podlega jednakowym przepisom prawa wodnego, a mianowicie we wszystkich sieciach wodociągowych ma być dostępna woda zdatna do picia, czyli dostawca wody, którymi są przedsiębiorstwa komunalne, robią badania wody w najdalej oddalonych punktach czerpalnych i potwierdzają odpowiednią jakość wody, którą są zobligowane zachować. Co więcej, rozporządzenie mówi, że pracownik ma mieć wodę zdatną do picia w ilości wystarczającej, nie ma słowa o źródlanej, mineralnej, gazowanej itp. Dystrybutory stosowane na terenie zakładu mają wbudowane filtry oparte na jonach srebra – zapraszamy do poczytania na ten temat, taka technologia oczyszcza wodę nawet z Gangesu, a jest to rzeka najbardziej zanieczyszczona w Indiach ???? - hale istniejące zgodnie z prawem budowlanym oraz ustawą o ochronie przeciwpożarowej mają oznakowanie PM – produkcyjno-magazynowe, a co za tym idzie spełniają normy do działalności produkcyjnej. Zaznaczamy, że takie sprawy zawsze są konsultowane z BHP. Następnym razem zapraszamy do skonsultowania pojawiających się pytań z działem BHP, a nie do hejtowania. - tak, tutaj przyznajemy rację. Pracownicy wsparcia produkcji powinny poruszać się w obuwiu pełnym tj. zakrywającym stopę. Zdecydowanie przypomnimy o tych zasadach. Pozdrawiamy

HR_HagerGroup

Dostawca ma duże problemy z wymianą butli na czas w związku z upałami, dlatego zakupiliśmy wodę butelkowaną. Mamy nadzieję, że nowe butle do dystrybutorów dojadą najszybciej jak to możliwe.

HR_HagerGroup

Dzień dobry, sprawdzimy tą sytuację, jednak prosimy o komunikowanie takich rzeczy bezpośrednio kierownikowi lub w dziale HR. GoWork nie jest portalem pracowniczym. Bardzo prosimy na przyszłość korzystać z kanałów wewnątrz firmy, ponieważ są szybsze i skuteczniejsze. Pozdrawiamy

Nickodem

Gowork nie jest portalem na którym zgłaszamy takie uwagi. Napisz na aplikacji lub zgłoś kierownikowi. Bo to tutaj anonimowo to każdy kozak.

młodszy z braci Grimm

...dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 rzekami w Tychach....

Pracownica

Ciekawe czy po urlopie wrócą obie do pracy bo one zawsze razem chorują, biorą w tym samym czasie L4 i nawet razem krew oddają, ciekawe czy za rączki się też razem trzymają gdy krew oddają.

psyholog
@Pracownica

masz syndrom odstawienia ?

zone
@HR_HagerGroup

Co do wody,lepiej jej nie pić,ładne rewolucje się po niej dzieją.Także jeśli woda jest "przebadana" to tylko złudzenie,połowa pracowników na to narzeka :)

Magazynier

Jeśli pracownicy nie noszą maseczek mimo nakazu i z premedytacją ignorują wytyczne są bogu ducha winni? Genialna logika..... Terror że hej!

Magazynier
@Magazynier

Jak chcesz sobie nosić to noś. Ja nie po to się szczepiłem żeby teraz się męczyć w pracy w masce.

Monter
@Magazynier

A jakie to prawo zeby nam nakazywać cos takiego? Jaki to ma zwiazek z wykonywaniem naszych obowiazkow? Jak ci nakazą chodzic na czworaka to tez bedziesz chodzil? Zrozum, ze 8 godzin w masce zle wplywa na samopoczucie wielu pracownikow i nic dziwnego, ze nazywaja to terrorem.

Stud

Jest możliwość odbycia u was praktyk albo stażu? Pomyślałem, że tutaj mógłbym spróbować na wakacjach. Są wtedy jakieś organizowane? Chodzi mi o 3 miesiące, nie więcej bo jeszcze studiuje.

@Stud

Są. Co roku są praktyki i staże wakacyjne, więc nie mogą trwać za długo tego się nie obawiaj, uczą jak pracować, sa integracje i takie spotkania z osobami, któ®e już sa zatrudnione w firmie ale tez takie z zewnątrz, żeby jak najwięcej młodzi się nauczyli a nie wyszli z niczym.

@Bizum

Okej, a kojarzysz może czy są płatne? Robi się na umowie zlecenie wtedy na przykład? Nie ukrywam, że cokolwiek bym przytulił.

Masz umowe o staz/praktyki

@Bizum

jaka to jest niby umowa o staż? pierwsze słyszę coś takiego... chyba że to jakiś skrót myślowy

@Stud

Proponuję wpisać frazę w gugla, będziesz mógł sobie poczytać wzory takiej umowy. Żaden skrót myślowy, to, że ty o czymś nie słyszałeś nie znaczy, że tego nie ma.

Czy soboty są obowiązkowe?

Lilka

Nie

Barb

Jak przyszłam tutaj do pracy to przede wszystkim zwróciłam uwagę na zaangażowanie firmy w kwestie zdrowotne, co rzadko się zdarza a u mnie nie zdarzyło się nigdy. Są finansowane starty w zawodach, coroczne badana krwi i piersi. Byłam naprawde bardzo zaskoczona i uważam, że to ogromny plus.

oli8
@Barb

zwłaszcza w dzisiejszych czasach moim zdaniem. coraz więcej się o tym mówi i dobrze.

Barb
@oli8

To zwiększa świadomość przede wszystkim i fajnie by było, żeby więcej firm tak dbało o sprawy zdrowotne pracowników.

@Barb

a jest może prywatna opieka medyczna? jak tak to z jakiej firmy?

@Opo

W ogłoszeniu zaznaczone, że jest prywatna opieka ale nie powiedzieli jaka firma. Zresztą te pakiety są w miarę podobne jak kiedyś patrzyłam

Miksa
@Opo

mam za sobą prace w różnych miejscach i też z kilkoma placówkami sie spotkałam i wcale nie widze szczególnej różnicy. usługi i personel na bardzo podobnym poziomie, nie ma co wydziwiać

Lola1

W jakich godzinach i na ile zmian praca?

Ona
@Lola1

6-14 14-22 22-6 Praca na 1,2 lub 3 zmiany w zależności od sektoru.

Aneczka

Witam serdecznie, chciałabym o coś zapytać przed ewentualną rozmową. Bo wiem, że będzie praca na małych elementach, jest jakiś test sprawnościowy, że jakoś się to sprawdza czy ktoś się nadaje, czy raczej to już w praniu wychodzi? Trochę niby robiłam przy mniejszych elementach no ale zawsze jest trochę stres przed rozmową.

Bijas
@Aneczka

Jak chcesz pracować na montażu to musisz się przygotować na taki test manualny. To zupełnie normalne, bo do mniejszych elementów i do ich składania trzeba jednak mieć w sobie pewne sprawności i dryg do tego po prostu. nie każdy się czuje dobrze w takich rzeczach, bo albo mu nie wychodzi albo się za szybko denerwuje, więc będą chcieli po prostu sprawdzić jak ty się odnajdziesz.

@Bijas

No cóż, czasami szydełkuję a przy tym to nie raz można się porządnie zdenerwować. Także chyba się uodporniłam na coś takiego. Może dam radę. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Bijas
@Aneczka

Jak tylko uważasz, że będziesz się czuła w tym dobrze to startuj zanim ktoś ci sprzątnie oferte sprzed nosa.

@Bijas

a wiesz czy taki test manualny długo trwa?

@Bijas

to jest tak, że jedno zadanko i wystarczy?

@Bijas

czy tak raczej sie nastawić na dłuższe maglowanie?

Praca

Witam jak wygląda praca w Tychach aktualnie i jakie mniej więcej zarobki ?

jar
@Praca

zarobki to są zależne od stanowiska i ile sobie wygadasz na początku. mi kasa pasuje no i praca stabilna także ogólnie nie narzekam. wiadomo że bywa ciężko no ale jak już 20 lat pracuję w różnych miejscach to w porównaniu naprawdę nie jest źle.

Sancho
@jar

A jeśli chodzi o dział obsługi klienta? Jak klimat?

Bary
@Sancho

mi odpowiada, nie każdy lubi pracę z klientem, ale ja od lat siedzę tylko w takich rzeczach

Sancho
@Bary

Bardziej mi chodziło o relacje między pracownikami w tym dziale.

Bary
@Sancho

raczej ludzie się dogadują, też zależy od charakteru danej osoby na pewno

Heng
@Sancho

zawsze są jakieś spiny mniej albo bardziej widoczne, ale raczej każdy wychodzi z założenia, że nie ma sensu utrudniać sobie pracy, ja mam dość dobre relacje z innymi, ale różne też można zaobserwować

Zuzanna

Chciałam rozpocząć pracę w Tychach ale dowiedziałam się że przenoszą zakład do Sosnowca. W takim razie nie wiem czy aplikować bo to kawałek drogi z kobiora, ktoś to może potwierdzić?

@Zuzanna

Dzień dobry, nasz zakład główny pozostaje w Tychach. W Sosnowcu mamy oddział działający do 2016 roku.

@Zuzanna

Proszę wybaczyć literówkę - oddział w Sosnowcu działa OD 2016 roku.

Edka
@HR_HagerGroup

Odział w Sosnowcu działający do 2016?? Ciekawe, przecież nie dawno przenieśli tam trzy sektory. Podobno na dwa lata...

Ona
@Zuzanna

Będąc na szkoleniu to 3 kobiety tylko do Sosnowca się dostały,reszta w Tychach a było nas ok 17 To może zależy od tego czy się mówi gdzie chce się /może być

@Zuzanna

Nie przenoszą zakładu na Sosnowiec tylko jeden sektor

Maeian z Wawy

Mam pytanie. Czy w fabrykach Hagera w Polsce produkuje się aparaturę modułową np. wyłączniki nadprądowe lub różnicowoprądowe? Wszędzie na filmach elektryków widać aparaturę Hagera made in France, a nic made in Poland. Czyżby to był zabieg marketingowy i nadruki są A może made in France, żeby lepiej się towar sprzedawał?

@Maeian z Wawy

Oczywiście że produkuje się w Polsce, w Tychach np. różnicoprądowe

Szukam pracy w mieście Gądki na stanowisku Magazynier. Najlepiej na Magazynier. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Koko

To chyba nie ta strona na takie pytania.

Dall

jak szukasz ofert to sprawdź sobie na ich glownej albo po prostu przez neta

@Koko

czemu niby nie?

Dlaczego agencja nie wyplaca wczasow i premii na swieta ? I zawsze kiedy sa podwyzki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.