Opinie o Tech-System Kaprzyk Stefan w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tech-System Kaprzyk Stefan. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tech-System Kaprzyk Stefan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-System Kaprzyk Stefan w Mikołów

Fazi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Nie zgodzę się z opinią niektórych. Szef bardzo wymagający, ale w porządku. Docenia tego, kto pracuje uczciwie. Jak się komuś nie chce pracować tylko leci w ch.. to się nie dziwię. Pewnie szef szybko zwolnił?

Czarny Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy, niestety moje zdrowie, a raczej jego brak, nie pozwoliło mi na kontynuację. Nie zgodzę się z opinią przedmówców. Myślę, że złośliwość bierze górę. Szefostwo bardzo w porządku. Do dziś mogę na Nich liczyć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy firma Tech-System Kaprzyk Stefan w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Młody Nowy wpis

Stiopa myślałem,że ludzie się nie zmieniają a tutaj zobaczyłem,że jednak Lord Q7 łatka pozostała.Ale pozdrawiam i mile wspominam 5tyś premie pod stołem. Kasa zawsze na czas była diety itd.Lata lecą a pieniądz chyba zmienia człowieka

Aplikowałeś do firmy Tech-System Kaprzyk Stefan? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mieczysław

Nadal taka sytuacja że na umowie minimalna a reszta w kopercie? Czy teraz można już dostać wszystko przelewem na legalu? Atmosfera się poprawiła bo wiedziałem kilka niezbyt pochlebnych komentarzy na ten temat. Zależałoby mi jednak na szacunku w pracy szczególnie ze strony szefostwa. To jak jest teraz?

Jaro

Co się podziało że wszyscy kompetentni pracownicy odeszli z firmy? Chciałem złożyć papiery ale jak się dowiedziałem jak traktuje się pracowników wybito mi to z głowy.

@Jaro

Pracuje tam od paru lat, zdecydowanie odradzam tam pracę, nie szanuje się pracowników, traktuje jak (usunięte przez administratora) Wszystkie kompetentne osoby odeszły z tego (usunięte przez administratora).

Czy pracuje tam jeszcze ta (usunięte przez administratora) sekretareczka, przez którą wszystkie fajne osoby odeszły z tej firmy?

Jaki

Niestety tak, właściciel kupił ja sobie na własność i jest na niego skazana do końca istnienia tej firmy. Woli mieć służących niż ludzi kompetentnych

Były

Pracowałem w tej firmie kilka lat i najlepszą moją decyzją było odejście z niej. Nie szanuje się kompletnie ludzi, płaci legalnie najniższe, resztę pod stołem i do tego nigdy się nie wiedziało ile. Porażka, zakompleksiona sekretarka na dzień dobry swoją miną odstrasza. Przez nią odeszły najlepsze osoby z firmy. Firma sama się prowadzi, właściciel nie ma pojęcia o tym co się dzieje, ludzie robią co chcą. Zwłaszcza na budowach. Trzymajcie się z daleka od nich

Aneta
@Były

Ludzie odchodzili stąd głównie z powodu jednej Pani? To nie dziwne? Dlaczego tak właściwie te wypłaty były aż tak niepewne, skoro piszesz, że nikt nie wiedział ile dostanie w tej przysłowiowej kopercie?

Horus
@Były

Zgadzam się z tobą, potwierdzam to co napisałeś

Czy to prawda że w tej firmie wytrzymują tylko osoby które nie mają własnego zdania tak jak sekretarka albo dla których liczy się tylko kasa? Szukam pracy w firmie przyszłościowej, rozwojowej, a znajomy tam pracował i kategorycznie mi odradza.

Przemo
@Adam

Niestety tak, pracuje tu i potwierdzam. Poza kasą mam inne profity, każdy ma jakiś interes żeby trzymać się tej firmy. Zapomnij tu o rozwoju.

Aneta
@Przemo

Czyli jednak jakieś pozytywy tutaj są. Jest ich więcej niż ten Twój wspomniany profit? Jak tak to jakie?

Bpracownik

Pracowałam w tej firmie i to była jedna wielka porażka. Nie polecam jej ani jako pracownik ani jako kontrahent do współpracy.

@Bpracownik

Co takiego wiesz, że nawet jako kontrahent byś nie polecał?

KTOś

Nie rozumie pewnych opinii które się tutaj pojawiają ponieważ są nieprawdziwe, pracuje już kilka dobrych lat i doceniam sobie stabilność w tej firmie oraz to że mam wypłatę na czas co do dnia czego nie mogłem powiedzieć o moich wcześniejszych pracodawcach a co do godzin pracy to wiem jak niektórzy je piszą a potem są zdziwieni że im coś nie wypłacono jak naciągają i lecą w h….a.

Krzychu
@KTOś

Nie jest żadną łaską firmy ze wypłaca wynagrodzenia w terminie. To jest jej (usunięte przez administratora) obowiązkiem. Taka to uczciwa firma że wszystkie nadgodziny wypłaca (usunięte przez administratora) bez podatku i zusu.

@Krzychu

I tak dobrze że coś wypłacają za nadgodziny, bo w innych firmach zdarza się harowanie za darmo. A dużo tam w ogóle można zarobić?

@Iwona

Po co pytasz, przecież wiesz ile zarabiasz

@Marta

Spytałam, ponieważ byłam zainteresowana pracą w tej firmie. Skąd pomysł, że tam pracuję? :D Może jest u was ktoś o takim samym imieniu?

@Iwona

Szczerze to nie polecam tu pracy. Pracowników, poza pieskami szefa, traktuje się jak (usunięte przez administratora) Wystarczy wejść do sekretariatu i zobaczyć minę sekretarki aby stwierdzić, że trzeba trzymać się z daleka od tej firmy.

Edyta
@Marta

Ciężko kogoś oceniać po samej minie. Możesz dokładnie powiedzieć jak się traktuje pracowników w firmie?

Marko

Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy dalej wielcy kierownicy handlują na boku materiałem na budowach? Mogłem kupić materiał przynajmniej za pół darmo. Kto w tym roku dostał sekretareczke w prezencie na święta do walizki? Cała firma się z tego nabijała :) Nie na darmo jest powiedzenie nie ma kota myszy harcują :)

Krzychu

Nie polecam tej firmy, na umowie najniższe zarobki, a reszta pod stołem. Za nadgodziny też na lewo, nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Na nagdodzinach (usunięte przez administratora)mnie kilkakrotnie o kilkaset złotych. Dobrze zarabiają tylko klakierzy wlasciciela

Derek
@Krzychu

Widzę że nie tylko mnie rąbał na kasie i nadgodzinach. Przydałoby się żeby tam zajrzał PIP i skarbówka

Prezes

Firma, gdzie trzeba się prosić o pieniądze za własny towar. Jeszcze ani 1 faktury nie zapłacili w terminie, (usunięte przez administratora) Pracownicy niezadowoleni, jak się patrzy na sekretarkę to wygląda tak jakby za karę tam pracowała

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-System Kaprzyk Stefan - Mikołów

• Jak się pracuje w Tech-System Kaprzyk Stefan?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-System Kaprzyk Stefan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech-System Kaprzyk Stefan?

Tech-System Kaprzyk Stefan
  • Plebiscytowa 200