Haller S.A.

Katowice

Opinie o Haller S.A.

Aneta

@Mimuśa jak obecnie wygląda sytuacja w Haller S.A.? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.

ios

co masz na myśli? przecież firma nadal istnieje, co ty pleciesz...

juta

Problem w tym, że nie ma już na kogo donosić, wszyscy się wykrwawili

lulek

A co to sie tak pofalowała średnicówka - mieszanka skisła?

UŻYTKOWNIK DTS
@lulek 27.03.2015 07:58
A co to sie tak pofalowała średnicówka - mieszanka skisła?

nie skisla jeno sie zlasowala, Miala sie lansować, ale jej sie pomylilo i sie zlasowala

Mimuś

Jeżeli chodzi o warunki pracy to chyba Haller oferuje całkiem niezłe pieniądze na terenie Katowic nie sądzicie ? Chyba, że macie jakieś dobre a nawet lepsze oferty, które mogą zdecydowanie przebić ofertę pracy w tej firmie. Mam pytanie czy w niedalekiej przyszłości będzie prowadzona jakaś rekrutacja na stanowiska w pracy?

tromb
@Mimuś 13.03.2015 19:06

Oczywiscie, ze beda. Szczegolnie jesli jestes umizdrzona, 20 letnis blondynka, ktora za dobre slowo od starego capa, potpierdzieli wszystko i wszystkićh dookola

Kari

Tak na prawdę to wszędzie przecież można spotkać super ludzi. nie ma tutaj chyba znaczenia firma w której się pracuje ale to moje osobiste zdanie, które oczywiście możecie podważyć. Teraz bym chętnie się dowiedział czego mogę się spodziewać po pracy w hallerze, czy planowane są jakieś nowe wolne miejsca pracy dla ludzi?

Marcin P.ŚL,

witam, co tam u was słychać, szkoda wiceprezesa, ja miałem z nim szczątkowy kontakt ale wspominam go miło, pracowałem tylko niecałe 3 lata w Firmie Haller ale zawsze ciepło się wypowiadam o tej firmie, może rzecz w tym że cała masa fajnych ludzi przewinęła się w międzyczasie ? nie wiem, wady poznałem od podszewki, wiele bym teraz zmienił ale cóż, zawsze jakieś nowe doświadczenia, pozdrawiam nielicznych którzy zostali i powodzenia dalej, złe wspomnienia przemilczę bo są lekcją życia ;) ...

aaa

Dobre czasy to byly na budowie Dtś Zabrze- rondo Sośnica :D:D

zubal41

potrzebują kreskowych na DTŚ w Gliwicach pewnie sie załapiesz

bogdan

Ja miło wspominam współpracę z firma Haller , robotę zrobiłem całą kasę zapłacili bez jakiegokolwiek problemu. Szkoda tylko że prezes Bąk odszedł.

Panie [usunięte przez moderatora], czekamy na odpowiedź co się stało z Pana wspólnikiem...?!

A co się stało z Panem [usunięte przez moderatora]współwłaścicielem...?

hirek

A to cos jeszcze funkcjonuje. Bo jakas taka cisza na rynku, no oprocz Iraku i Ukrainy :=))))))

cizia

a co tu taka cisza zapadła firemka w likwidacji czy co?

Wiki

Jak tam nowy roczek? Bony już wydane?

on

zaciekawiona - 2012-12-27 21:24:17 zdziwiony - 2012-12-12 19:44:29 juz jakis czas tu pracuje ale takiej kasy jak podobno ma byc w tym roku na swieta nie pamietam, oby to nie były ploty...I jak tam po wigilii ? Była premia czy wypowiedzenia?premie i bony.

zaciekawiona

Hu*

zdziwiony - 2012-12-12 19:44:29 juz jakis czas tu pracuje ale takiej kasy jak podobno ma byc w tym roku na swieta nie pamietam, oby to nie były ploty...Dobry dow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Najpierw stary by sie Musial nawrócić. Z pewnością jego psy dostaną lepszy prezent niż pracownicy. Przecież wiadomo, ze on nawet z główna by bicz ukrecil

zdziwiony

hajej

faktycznie sobie plujemy. mozemy wrócic= prosimy pana prezesa

boss

[usunięte przez moderatora] a dwa kto został wie ze z kasa jest ok i praca extra kto uciekł niech płacze i pluje jadem.

pewex

a jakie teraz macie budowy/rekultywacje ? pozdrawiam, były dozgonnie wdzieczny pracownik rekultywacji :)

okmen

podobno fajna spora robota sie szykuje za extra kase ? prawda to czy ploty ?

M.ZBROJARZ CIESLA - 2012-06-06 22:40:00 UMOWA ZLECENIE NIC SPECJALNEGO W ZIME POSTOJE I UKLADY JEDEN PRZED 2 WARUNKI NIE NAJGORSZE ALE TYLKO NA POZOR BRAK MATERIALU CHCA COS Z NICZEGO BIERA WSZYSTKO A NAWET NIE MAJA POJECIAnic nowego nie napisałeś, codziennosc.

M.ZBROJARZ CIESLA

modo

wader - 2012-06-05 21:30:05 kurde dla mnie to nie zarty, 2 dzieci a ja na wylocie z pracy i na prawde szukam konkretu, moze ktos serio napisac jak sytuacja u was ? warto wracac czy nie ? da sie zarobic konkret ?nie polecam tego [usunięte przez moderatora]. serio piszę.

wader

to jak tyle roboty i kasa jest to chyba uderze do prezesa albo wiceprezesa po prace, dzieki !

Mgr

wader - 2012-06-05 20:34:39 no ale gdzie konkretnie robicie ? zastanawiam sie by isc pogadac o pracy bo na lodzie jestem obecnie tam kasa była niezłaBoss nas wykształcił ukierunkował wyuczył [usunięte przez moderatora] karmił mlekiem z piersi (kadrowej i członka zarządu) więc dajemy mu tye na ile nas stać \"budujemy\" \"autostrady \" \"kanalizacje\" i drogi serwisowe po 9,5 bańki dawaj nazot synecku budujemy parking na euro w horzowie bedzie dobrze wracaj

terman

huba - 2012-06-05 20:14:19 tez bym był zadowolony szczególnie za przyjmowanie odpadów na lewo. No a juz wybitnie ze współpracy z synami. Dosokanli menedżerowie, podobnie zreszta jak tatuś. Nie ma ich za dużo, ale juz podobno niedługo bedziemy kopać i wywozić te odpady cos my je na lewara w dziury upychali. No a potem z tej cegły co ja juz wykopiemy to se bedziemy domy budować dla pracownikow. No i robota bedzie. Bo my zawsze sie dobrze czuliśmy w nieruchomościach.

huba

wader

witam po latach ! co słychać ? jest jeszcze stara gwardia ? jakie obecnie macie rekultywacje ? pamietam że za moich czasów było po 7-8 miejsc gdzie robilismy jest szansa sie u was wkręcic ponownie ? jak płace, poszło w góre cos ?

b jonetzko

pracowalem w tej firmie jakis czas temu przez 6 lat jako dyspozytor mialem pelne rece roboty ale i tak bylem zadowolony ,nie zdarzylo sie nigdy aby nie bylo wyplaty na moim koncie .prawdopodobnie mnie tam juz nie pamietaja a szkoda bo zawsze bylem lojalnym i sumiennym pracownikiem a w kaze wakacje kierownikami moimi byli synowie pana hallera i tez mi sie dobrze wspolpracowalo z nimi ,pozdrawiam wszystkich ,szkoda ze w niemczech nie maja firmy bo chetnie poszedlbym do nich z powrotem

Filut

? - 2011-02-16 21:54:26 idzie ok narazie, wyszliśmy wreszcie z kryzysu.I co tam [usunięte przez moderatora] nigdzie was na rynku nie widać co z tym wyjściem z kryzysu jedna pusta dziura w Chorzowie i już a co z najlepszym na świecie kruszywem do budowy autostrad nic ccccccccccc? Szkoda

Deja wu

barakuda - 2012-04-15 11:20:28 chwila czasu to trzeba odświeżyć co na gw słychać, a tu dziwy na dziwami, rzetelna firma, brak długów, wyjście z kryzysu... fju fju, gratulacje !I znowu jesteśmy " jedyną taką firmą w Polsce" tym razem pod kątem rzetelności [usunięte przez moderatora] i pisania petycji oraz skarg - wychodzimy na prostą

barakuda

bibka

:) - 2012-04-14 09:55:20 tez zobaczyłam te "rzetelna firma' i spadlam ze stołka haha takie cyrki tylko w Polsce.ciekawe kiedy generał zrobi nam imprezke integracyjną ?

wróżka

:) - 2012-04-11 22:48:21 nie do wiar y - 2012-04-11 20:28:08 wniosek jest prosty - nie ma roboty to i nie ma długów . oj boli niektórych że nam sie udało !!!oj boli, boli a major w końcu i tak wszystkich [usunięte przez moderatora]

Iiiiii

Melisa i waleriana wskazane dla spijających śmietankę z serwatką

Kik

zdziwiona - 2012-04-12 18:57:38 rzetelna firma ? szoookRzetelnie trzymająca kurs w kierunku dnaaaa

zdziwiona

rzetelna firma ? szoook

nie do wiar y

wniosek jest prosty - nie ma roboty to i nie ma długów .

kondolencje

to nie smietana tylko serwarka. Smietane to spija generał. Tzn spijal a teraz ma przynajmniej z czego dokładać :-) A nam dalej obiecuje gruszki na wierzbie.

GRATULACJE !!!

L33 - 2012-03-21 18:31:23 meliska - 2012-03-19 22:09:44 pracuje jeszcze stanisław b ? bardzo mi go brak, nie ma mnie juz kto zmotywowac w nowej pracy i na laurach spocząłem :( z tymi powrotami to mega bajka...pracuje pracuje :) motywuje jak zawsze hahahawłaśnie zobaczyłem na stronie certyfikat RZETELNA FIRMA czyli zero długów wszystko popłacone i jesteśmy na prostej !!! niech patrzą niedowiarki i ci co uciekli od nas :) dało się ? DAŁO ! a będzie jeszcze lepiej ! pozdrawiam tych co wytrwali i teraz spiją śmietankę.

L33

meliska

DJ

I nikt nie proponuje melisy? Dziwne

Zostaw opinię o Haller S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haller S.A.