Opinie o Haller S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Haller S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Haller S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haller S.A. w Katowice

Mimuś

Jeżeli chodzi o warunki pracy to chyba Haller oferuje całkiem niezłe pieniądze na terenie Katowic nie sądzicie ? Chyba, że macie jakieś dobre a nawet lepsze oferty, które mogą zdecydowanie przebić ofertę pracy w tej firmie. Mam pytanie czy w niedalekiej przyszłości będzie prowadzona jakaś rekrutacja na stanowiska w pracy?

tromb
@Mimuś

Oczywiscie, ze beda. Szczegolnie jesli jestes umizdrzona, 20 letnis blondynka, ktora za dobre slowo od starego capa, potpierdzieli wszystko i wszystkićh dookola

d Nowy wpis
@tromb

tak

Magda Nowy wpis

@ios a ona już długo jest na rynku?

ios Nowy wpis

co masz na myśli? przecież firma nadal istnieje, co ty pleciesz...

juta Nowy wpis

Problem w tym, że nie ma już na kogo donosić, wszyscy się wykrwawili

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Haller S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
lulek

A co to sie tak pofalowała średnicówka - mieszanka skisła?

UŻYTKOWNIK DTS
@lulek

nie skisla jeno sie zlasowala, Miala sie lansować, ale jej sie pomylilo i sie zlasowala

Kari

Tak na prawdę to wszędzie przecież można spotkać super ludzi. nie ma tutaj chyba znaczenia firma w której się pracuje ale to moje osobiste zdanie, które oczywiście możecie podważyć. Teraz bym chętnie się dowiedział czego mogę się spodziewać po pracy w hallerze, czy planowane są jakieś nowe wolne miejsca pracy dla ludzi?

Marcin P.ŚL,

witam, co tam u was słychać, szkoda wiceprezesa, ja miałem z nim szczątkowy kontakt ale wspominam go miło, pracowałem tylko niecałe 3 lata w Firmie Haller ale zawsze ciepło się wypowiadam o tej firmie, może rzecz w tym że cała masa fajnych ludzi przewinęła się w międzyczasie ? nie wiem, wady poznałem od podszewki, wiele bym teraz zmienił ale cóż, zawsze jakieś nowe doświadczenia, pozdrawiam nielicznych którzy zostali i powodzenia dalej, złe wspomnienia przemilczę bo są lekcją życia ;) ...

aaa

Dobre czasy to byly na budowie Dtś Zabrze- rondo Sośnica :D:D

zubal41

potrzebują kreskowych na DTŚ w Gliwicach pewnie sie załapiesz

bogdan

Ja miło wspominam współpracę z firma Haller , robotę zrobiłem całą kasę zapłacili bez jakiegokolwiek problemu. Szkoda tylko że prezes Bąk odszedł.

Panie [usunięte przez moderatora], czekamy na odpowiedź co się stało z Pana wspólnikiem...?!

A co się stało z Panem [usunięte przez moderatora]współwłaścicielem...?

hirek

A to cos jeszcze funkcjonuje. Bo jakas taka cisza na rynku, no oprocz Iraku i Ukrainy :=))))))

cizia

a co tu taka cisza zapadła firemka w likwidacji czy co?

Wiki

Jak tam nowy roczek? Bony już wydane?

on

zaciekawiona - 2012-12-27 21:24:17 zdziwiony - 2012-12-12 19:44:29 juz jakis czas tu pracuje ale takiej kasy jak podobno ma byc w tym roku na swieta nie pamietam, oby to nie były ploty...I jak tam po wigilii ? Była premia czy wypowiedzenia?premie i bony.

zaciekawiona

Hu*

zdziwiony - 2012-12-12 19:44:29 juz jakis czas tu pracuje ale takiej kasy jak podobno ma byc w tym roku na swieta nie pamietam, oby to nie były ploty...Dobry dow (usunięte przez administratora) . Najpierw stary by sie Musial nawrócić. Z pewnością jego psy dostaną lepszy prezent niż pracownicy. Przecież wiadomo, ze on nawet z główna by bicz ukrecil

zdziwiony

hajej

faktycznie sobie plujemy. mozemy wrócic= prosimy pana prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o Haller S.A. - Katowice

Haller S.A.