Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

K.

Praca na sektoże SLS3 nie jest taka zła .Ludzie kurcze jak ktoś chce pracować to będzie pracował No nie jest lekko normy są duże bolą palce ręce, no ale kasa łajna firma Hager dba o to żeby kasa była fajna i na to nie można narzekać co do dziewczyn na sektoze naprawdę każda z nas jest inna to kwestia dogadania się

zadowolona
@K.

pewnie że tak, podwyżki są co roku a wczoraj dostałysmy większą niz była zapowiadana :) jak sie ktoś chce kłocić to niech się kluci ja wole mieć fajny przelew na koncie co miesiąc.

Ola
@zadowolona

A przyjęcia są przez agencje ?

K
@Ola

Tak są przyjęcia przez agencje

Paulina
@K

Proszę powiedz przez jakie pośrednictwo? Bo obdzwoniłam wszystkie i nie ma nic.

Oh Ah
@Paulina

Trankwalder

Uy

Czy w hager można robić tylko 7h? Może któraś z dziewczyn robi tak bądź robiła. Jak wtedy wyglądają wyplaty/premie/dodatki i czy jest to liczone jako niepełny etat

@Uy

no skoro etat to 8 godzin, to chyba logiczne, że pracując godzinę krócej będzie to liczone jak niepełny etat...

@Uy

co to reszty pytań nie odpowiem, bo nie wiem, ja jestem na cały etat

@odp

A można w ogóle pracować tutaj na niepełny etat?

@odp

Są takie opcje? Np. 3/4 etatu, albo nawet pół?

@odp

Bo nie widziałam nigdzie w ogłoszeniach, żeby pisali o takich możliwościach

@Luiz

Nie ma możliwości

Idalia_50

Oceniam pracę na hali w Sosnowcu przy montażu. Plusy: czysta praca na ładnej nowej hali bez smarów i hałasu, w moim przypadku na jedną zmianę w godzinach 7.00-15.00. Sama praca nie jest ciężka, dla kobiet w sam raz. Szkolenie stanowiskowe dokładne. Atmosfera pracy w porządku - nie doświadczyłam działań w stylu "poganianie (usunięte przez administratora) :-). Minusy: praca nie dla każdego ze względu na drobne komponenty. Trzeba mieć naprawdę dobry wzrok i zręczne palce aby wytworzyć sztuki dobre i w miarę szybko. Ja nie spełniłam tych warunków, montaż małych elementów był drogą przez mękę, dlatego zwolniłam się sama. Poza tym nie mam zastrzeżeń i miejsce pracy polecam.

Viola
@Idalia_50

Hej, mam pytanie odnośnie zarobku powiedz mi ile można zarobić na rękę przez pierwsze miesiące a ile później po jakieś podwyżce. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lila
@Idalia_50

Ile pieniędzy dostaje się napocztku, z 2600 choc zarobie za cały miesiąc.

Hela
@Lila

W tej chwili stawka w firmie to 3900zł brutto + 350zł premii.

@Hela

Napisze ktoś w końcu za co te premię dają? Tną ją może? Jeśli tak to za co

ona7654321
@Bożena

Premie masz za wydajnosc,za brak absencji i za kaizena. By tą premie dostac to musisz robic normy,chodzic do pracy i napisac kaizena. Jest ich 10 na rok. Ja pracuje 3 lata,pelna premia netto to jest jakies 240zł, plus wyplata oczywiscie okolo 3400 netto za caly miesiac bez soboty. Z sobotą wychodzi okolo 200zł netto wiecej za kazdą sobote. Do tego jak masz zatrudnienie pod firme 2 razy w roku są dodatkowe premie okolo 600zł w zaleznosci od dochodu w rodzinie. I jest to wyplacane w maju i w grudniu.

nikt
@Idalia_50

odkad przyjeli nowego kierownika na hali nawijarek kobiety maja ogromny stres facet lazi co 15 minut i truje (usunięte przez administratora) a poza tym kabluje mailami do szefa mysle ze ten czlowiek to cala sprawa ze zle sie pracuje stoi nad pracownikiem i patrzy na rece czy ktos z dyrektorow chcialby tak miec na dodatek donosiciel jak doniosl na na nas doniesie do niemiec i na was dyrektorzy to taki czlowiek

@nikt

W przeciągu pół godziny potrafi być z 8 razy na hali. Chyba gościu ma za mało obowiązków skoro ma czas tak. łazić tam i spowrotem i na siłę szukać czegoś do czego mógłby się doczepić.

Ona

No to musi Ci się nudzić w pracy ???????? jak już liczysz ile kierownik "łazi" jak to nazwałeś/aś. Doczepił Ci się już do czegoś??

Mia
@Hela

Przez pierwszy miesiąc nie jest się pod firmą tylko agencją więc mniej przez 1000 ponad godzin agencja może potem firma chodź to nie pewne .

Polimer

W firmie sa premie? Jakies uznaniowe moze? Czy na innej zasadzie

@Polimer

Są premie uznaniowe, są premie za staż pracy, są nagrody. W tym roku również podwyższone zostało o 400PLN netto dla pracowników z ZFŚS. Wszystko zależy od stanowiska, działu, ciężko porównać produkcję do utrzymania ruchu, magazynu, laboratorium, mdp.

ales
@Profesor

na co socjal idzie? trzeba jakieś wnioski składać? sory że tak pytam ale nie wiem czy we wszystkich firmach to działa tak samo czy jakoś sie to różni

@Profesor

Sporo tego nawet, a te premie za staż pracy to są przyznawane od kiedy? W sensie ile trzeba przepracować, by na taką móc liczyć?

@Profesor

A no i jeszcze w kwestii nagród, na jakiej zasadzie to działa? Za co są przyznawane?

@ales

Social idzie na premie - wiosenna, zimowa, dofinansowania posiłków, dofinansowania ubezpieczenia, dofinansowania służby zdrowia, imprezy. Wnioski generalnie o różne świadczenia składa się przyjemnie przez system, albo wypełnia w hr.

@Polimer

Nagrody są z reguły uznaniowe. Pewnie stażowe określone są w regulaminie wynagradzania. Do pewnego momentu są to prezenty, od pewnego pułapu 50%, a za 10 lat i wyżej jest 100% w firmie jednorazowej wypłaty.

@Profesor

czyli od strony technicznej sprawnie to działa z tego co piszesz, więc spoko

@Profesor

no to powiem ci, że brzmi zachęcająco.. a z czystej ciekawości co kryje się pod pojęciem "prezenty" ? :)

@Polimer

Różne rzeczy, pracownik dostaje listę dostępnych rzeczy i z reguły sam sobie wybiera. Popularne są np smartwatche.

łowca
@Profesor

ale fajne rozwiązanie, sam bym takie coś przygarnął haha przynajmniej coś przydatnego i użytkowego

Ruda

Prezenty są za staż pracy np. Smartwatch za 10 lat

sopa
@Ruda

spoko, a jakie inne są rzeczy do wyboru? tak z ciekawości pytam

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
malik

Dostajecie tu jakieś podwyżki raz na czas czy niezbyt?

Oni

Pracuje na hali A a konkretnie na nawijarkach i uważam że to żenada. Jeżeli chodzi o samą pracę to jest mega fajna. Normy są do wyrobienia oczywiście nie od razu ale są. Jeżeli chodzi o atmosferę to jakaś porażka. Brygadzista został człowiek który się do tego całkowicie nie nadaje. Nie potrafi działać na maszynach a jeżeli masz swoje zdanie to od razu sprawa trafia do "kierownika" który nie widzi innego rozwiązania jak zwolnienie. Nie ma szans na jakie kolejek rozmowy. Były skargi które trafiały do "kierownika" a ten nic z tym kompletnie nie robi woli zwolnić pracownika niż rozwiązać problem. Mało tego agencja pracy pod którą pracujesz na to również nie reaguje. Na premie trzeba czekać bo mają problemy. Nie polecam nikomu. Strata czasu i nerwów.

@Oni

Jak się szuka afer i myśli ze jest się najmądrzejszym w dodatku zachwuje się w chamski sposób, to tak się kończy. A potem płacz i lament....

Hd

Afer to tam szuka tylko jedna pani, która robi cały czas na jednej maszynie. Na żadne szkolenia nie pojedzie, na inną maszynę nie siądzie i kierownik na to przymyka oki. Żenada

ryba
@Hd

Tiaa, powiedzieli kręcąc aferę na goworku...

Niewierny

W chamski sposób to zachowujecie się Wy! Nie raz słyszałem jak starsze Panie wyzywały Nasze dziewczyny. A co kadra " kierownicza" z tym zrobiła.? Nic jak do tej pory. W (usunięte przez administratora) macie co się dzieje. Najważniejsze jest to żeby kasa się zgadzała i nic więcej. Sam byłem świadkiem jak brygadzista groził że ma zegarek którym nagrywa i pokazuje wszystko kierownikowi. Nie raz widziałem jak dziewczyny na jadalni płakały że nic się nie da z tym zrobić. Wiem jedno na Tychach na takie zachowanie nie ma miejsca. To chyba odpowiedni czas żeby jakieś instytucje się o tym dowiedziały.

Hd

To dlaczego nic z tym nie robicie?

Myy
@Hd

Oczywiście że robimy. Byliśmy u "Kierownika" i co się stało.? Wolał zwolnić Dwie dziewczyny bo wszystkiego się wyparł "brygadzista" przy "kierowniku" i najlepiej pod dywan. Najlepiej powiedzieć że problem jest z ludźmi a nie z nimi. Roszady miał już robione przyszły nowe osoby i znów to samo. Brak słów :(

@Myy

A nie da rady żeby iść z tym wyżej? Ja wiem jaki jest tam kierownik, też niestety zwolniłam się przez brak jakiejkolwiek reakcji z jego strony na problem jaki tam zaistniał.

@Hd

No właśnie wyżej to jest jeszcze jeden kierownik Pan I który nie widzi problemów albo nie chce go widzieć. A (usunięte przez administratora) czują się bezkarne. A najgorsze jest to że te laski były mega fajne nie miały L4 przez ten cały czas wszystko było okej. Nie wiem do jakiej instalacji mogę się zwrócić żeby zrobili coś z tym :/

@Oni

No to może dyrekcja coś by z tym zrobiła, tylko to więcej osób by musiało działać w tej sprawie

@Hd

Dziś są rozmowy kwartalne zobaczymy czy ktoś coś powie. Raczej wątpię że ktoś pójdzie do dyrekcji bo każdy boi się o pracę. A tych którzy nie pracują to raczej nie będą chcieli słuchać. :(

@Oni

Może jednak warto spróbować. Może uda się zebrać kilka osób, które też się wypowiedzą w tym temacie. Wydaje mi się, że jest to jedyna szansa na to, aby się coś zmieniło.

Janusz

Zawsze wam pozostaje sąd pracy.

nikt
@Myy

bo tam sa tata mama dziecko i tak dalej .firma mozna powiedziec rodzinna

Cześć, mógłby ktoś mi przybliżyć warunki pracy inżyniera? Jak wygląda praca w laboratorium, na jakie stawki można liczyć?

@Paweł

o stawki to na rozmowie pytaj najlepiej

złomek

Panowie i Panie. Delikatna kwestia zwiazana z sprawami prywatnymi. Czy jest tutaj ktoś z firmy Hager oddział Tychy i może mi powiedziec czy w sobote 17 grudnia w firmie Hager pracowała pierwsza zmiana na produkcji? Z góry dziękuje.

Lisek
@złomek

Oj kto by to teraz pamiętał

ark
@złomek

a to dochodzenie to w jakiej sprawie jest prowadzone?

Czy w mieście Tychy da się zarobić więcej niż 3300 pracując jako Recepcjonistka?

JoKe

to nie jest porównywarka cen tylko forum o pracy w firmie Hager

oria
@JoKe

Bardzo trafnie napisane

JoKe
@oria

Sama prawda, bo takie rzeczy to na rekrutacji powinny być

kk

a mowimy o kwocie brutto czy netto?

Kot

A skad ta kwota?

@kk

a która w razie czego byłaby bliższa? Premie jakieś i dodatki przysługują na tym stanowisku?

herbatka

Przepraszam, może ktoś wie jak wygląda praca i warunki pracy dla kobiet?

kawa
@herbatka

dobrze najwięcej nas jest na liniach montażowych

ara
@kawa

a są jakieś przyjęcia teraz?

strony
@ara

tak są oferty na pracuj albo przez ich stronę

cukierkowa
@kawa

a rekrutacja ciagle otwarta?

Wit
@cukierkowa

no jak ogłoszenie jest to sugeruje że tak

Byly pracownik

Robiło się fajnie ale polityka tej firmy jest śmieszna.

@Byly pracownik

w jakim kontekście miało się tu robić fajnie i co ostatecznie wyszło? Polityka śmieszna ponieważ...?

kasja

witam, widziałam zgłoszenie do pracy na doradce ds. wsparcia technicznego, chciałam się zorientować czy jest tutaj szansa dla kobiety na tym stanowisku czy raczej poszukują mężczyzn? jak ogólnie atmosfera w tym dziale?

Fams
@kasja

wiesz co, no ciężko tak powiedzieć na podstawie samej płci czy ktoś się nada do pracy czy nie

Fams
@kasja

moim zdaniem to zależy do tego jak kompetentną osobą jesteś, czy spełniasz wymagania na dane stanowisko, jak pójdzie ci na rozmowie, a płeć to raczej drugorzędna sprawa, więc jeśli uważasz że się nadajesz to złóż cv i sprawdź sama

@Fams

mam doświadczenie ale sie zastanawiam czy po prostu z takich względów komfortowych dla otoczenia nazwijmy to....

majqua
@kasja

w sensie że otoczenie nie będzie się komfortowo czuło z Tobą, czy Ty z otoczeniem ? W firmie pod względem 'diversity' jest ok, a sam dział wsparcia też (zza szyby i w kantynie) wygląda na spoko :)

@majqua

mam nadzieję, że obie strony byłyby w komfortowej sytuacji, nie do końca się dobrze wyraziłam :)

@majqua

a moge zapytać na jakim stanowisku jesteś, tak z ciekawości? jak ci się pracuje?

Kamilo

Ogólnie firma ok, wypłata na czas, praca ( w biurze) jak wszędzie - są dobre i gorsze dni. Nieco demotywacyjny system płac - im bardziej się starasz tym bardziej nic się nie zmienia; im mniej robisz i więcej szumu wokół swojej osoby tym więcej profitów zbierasz. Kadra kierownicza nie zachęca i nie promuje rozwoju pracowników - raz w roku na rozmowie padają pytania o szkolenia i to na tyle- później okazuje się że nie ma budżetu. Podwyżki co roku o kilka procent poniżej inflacji.

rolka
@Kamilo

Brzmi ciekawie, a powiesz kiedy dokladnie maja wyplaty? Na koniec miesiaca? Na poczatek?

Joł

a są przyjęcia na produkcję??

yo
@Joł

a sprawdzić w wyszukiwarce nie umie?

joł
@yo

na olx nie ma ogłoszenia

wszystkowiedząca
@joł

na ich stronie są też udostępniane ogłoszenia o pracę, zobacz sobie

wszystkowiedząca
@joł

wchodzisz w zakładkę "o nas" i tam masz chyba coś w stylu "kariera" i trzeba kliknąć w "aplikuj teraz" i tam się wyświetlą

@wszystkowiedząca

że też w 2022 roku nadal trzeba ludziom takie rzeczy tłumaczyć...

@nokki

Nie wszyscy są tacy biegli w internecie, grunt, żeby w pracy sobie dawali radę

@nokki

Poza tym, na produkcyjne stanowiska zatrudnienie jest przez agencję, więc pytanie wcale nie jest bezzasadne.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

molly

no warunki takie standardowe, dodatki i premie są, więc ogólnie dla mnie spoko, praca zmianowa, robota jakaś trudna nie jest, a czy warto to już sam sobie oceń

bosco
@molly

jakie te dodatki i od czego premie są przyznawane?

@bosco

Też mnie to interesuje, więc podbijam

Suzi
@bosco

Ja jako montażystka dostałam zwykłą miesięczną, po 30 dniach zatrudnienia. Wiem, że są jeszcze jakieś, np za zastępstwo brygadzistki i jak już się pracuje pod firmą, to też się coś dodatkowo dostaje, ale tu już szczegółów nie znam

Suzi
@bosco

A co do dodatków to multisport dofinansowywany, aplikacje do audio i e booków, ubezpieczenie na życie i paczki dla dzieci na mikołaja

@Suzi

długo już pracujesz? powiesz coś o robocie, wymagająca?

lucy
@suseł

nie powiedziała bym że męcząca czasem monotonna ale to chyba dla każdej osoby jak już sie troche pracuje w jednym miejscu i stanowisku, ogólnie dla mnie atmosfera na plus, fajne dziewczyny do pogadania

lucy
@suseł

a gdzie chcesz się zrekrutować?

@lucy

na magazyn myślałem

@lucy

mam uprawnienia na wózki i jakieś tam doświadczenie, więc może bym się nadawał

@suseł

no jak masz to i to, to czemu nie? składaj papiery

rip

jest szansa na jakieś szkolenia? podnoszenie kwalifikacji?

@rip

ale z czego szkolenia byś chciał/a?

murpy

Czy na terenie firmy można sobie kupić coś do jedzenia?

@murpy

Tak Są automaty gdzie mamy napoje słodkie przekąski oraz kanapki czy sałatki. Plus do tego stołówka gdzie można kupić świeże kanapki,drożdżówki albo zjeść obiad.

kolodo
@Ona33

są do tego jakieś dofinansowania?

igo
@kolodo

A przynajmniej były, jak ja pracowałem

@kolodo

Do kanapek mamy dofinansowania Jeśli chodzi o obiady to nie orientowałam się bo nie korzystam

@Ona33

A zawierają się w tym jakieś napoje ciepłe typu kawa czy herbata?

Byly pracownik

Rozmowy z kierownikiem jak najbardziej na plus. WIELKA SZKODA ze po przepracowanych 1000h nie dostałam się pod firmę pomimo że pracowałam każda sobotę. Rzucanie z sektora na sektor nie było też przyjemne..uczyć się co chwilę na nowo i wyrabiać normy. Wielki minus za to, żadnej stabilizacji a tak przyzwyczajenie do pracy która się wykonywało. Dziewczyny z 4pp strasznie nie przyjemne a brygadzistka chyba nie wie na jakim stanowisku się znajduje? Może została wybrana przypadkiem... Co do umowy lepszym rozwiązaniem by było 3miesiace próbne a później zdecydują a nie co miesiąc umowa do wiecznego niedoczekania

@Byly pracownik

Brawo za pomawianie i oczernianie brygadzistek i dziewczyn. Najlepiej pisać anonimowo głupoty zamiast porozmawiać w cztery oczy. Zasada jest prosta, trzeba być elastycznym, ale jeśli się osoba nie nadaje na linie produkcyjne to niech poszuka pracy w kwiaciarni może.... Trzeba pracować sumiennie. Oczekujecie szybkich umów pod Hager i pensji z kosmosu, a po przejściu pod firmę się zaczyna bumelowanie, L4 itd.... Pracy jest wszędzie od groma więc jak nie pasuje to jest przecież w czym wybierać. Po co podważać czyjeś kompetencje, liderki są wybierane przez odpowiedzialne zespoły. Trzeba mieć w sobie trochę pokory i empatii... Zanim się oceni innych

Tak źle?

Si

Dokładnie, teraz bardzo ciężko o dobrego pracownika. Wiadomo, nie zawsze jest łatwo, czasami trzeba się namęczyć, ale tak jest w każdej pracy. Nie można ciągle narzekać

Si

Mi się tu dobrze pracuje już od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniać pracy

@Kandydat

Nie jest źle. Zależy jeszcze czego oczekujesz. Wszędzie trzeba robić, za nic nie robienie nigdzie płacą. Ja pracuje tu dłuższy czas i nie zamierzam zmieniać pracy. Z tego co słyszę to w firmach jest gorzej.

mosier

dłuższy tzn ile jeśli można wiedzieć? i jakie stanowisko?

@Byly pracownik

Pracuje na 4pp i jest naprawdę fajnie,jak i brygadzistka tak i dziewczyny od samego początku bardzo miłe i pomocne. Może poprostu czasem ktoś nie ma humoru bo mamy dobrego prawo,jesteśmy tylko ludźmi. Po co takie mocne słowa. Pozdrawiam

@Ona33

Jak wspominałam pracowało mi się dobrze, szkoda że zaczęli rzucać na sektory i trafiłam na ten... nie był to mój wybór a kierownika a dziewczyny mnie nie przyjęły ciepło, praktycznie ani część nie usłyszałam a jak zebranie było przed pracą gdzie kto ma siedzieć to plecami wszystkie do mnie odwrócone ze w ogóle jak mogłam przyjść na tej sektor...żenada Hager dobrze wspominam ale ten sektor byl najgorszy i niestety utknął mi w pamieci

Byly pracownik

A jeżeli chodzi o rozmowę w 4 oczy jak najbardziej uwielbiam taka. Zgłaszam każdy problem a tu brygadzistka nie potrafiła na kilka pytań mi odpowiedzieć tylko przyprowadziła kierownika, malo profesjonalne a bym nawet powiedziała że lekkie zlekceważenie i zasłonienie się kierownikiem

Lidia
@Byly pracownik

No chyba w sumie dobrze że jak nie znała odpowiedzi to tak cię z tym nie zostawiła tylko po kierownika szła, nie? A w ogóle jakie kierownik ma podejście do pracowników i do takich sytuacji z atmosferą o jakich mówisz?

@Lidia

No też mi się wydaje, że dobrze jak góra wie, jak się ma jakieś uwagi i zastrzeżenia, przynajmniej miał okazję usłyszeć bezpośrednio twoją wersję wydarzeń i waszą konfrontację

xyz

W Sosnowcu nagminnie giną narzedzia i wartościowe komponenty prosze o interwencję !

ekah
@xyz

gowork ma interweniować w tej sprawie? to chyba jednak nienajlepsze miejsce

Uta
@ekah

Z anonima żądać to każdy potrafi, ale jak trzeba faktycznie coś załatwić, to nie ma komu...

@Uta

Najłatwiej coś komuś powiedzieć w internecie niż twarzą w twarz czego nie rozumiem

@Uta

Mało jest teraz tej bezpośredniości w świecie

Uta
@Si

Oby się to zmieniło w najbliższym czasie

GX
@Uta

A komu powiedzieć skoro nie wiadomo kto to?

Ona

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?Jest jakiś test?

quho
@Ona

chyba dwa razy ci się komentarz dodał przez przypadek

Betty
@quho

Też mi się nieraz tak zrobiło, czasami portal ma jakieś lagi i tak się dzieje

quho
@Betty

a okej, to mnie jeszcze nie dopadło

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.