Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

@kandydatt

Czy będą jeszcze przyjęcia do Hagera tego w Bieruniu? Bo na chwilę obecną nie widzę żadnego ogłoszenia.

Joł

czy Hager przenosi całą produkcję do Bierunia czy jeszcze w Tychach dalej będą montować?

@Joł

Jak najbardziej, zakład Tyski będzie uzupełniany po transferach liniami z Sosnowca. Odbędzie się duża migracja raczej z Sosnowca do Tychów, ale też nie wykluczone że Sosnowiec również będzie nadal używany w ograniczonym zakresie. Na pewno natomiast trend zgodnie z tym co pokazuje zarząd jest wzrostowy.

@Profesor

Oznacza to że będzie więcej rekrutacji w zakładzie w Tychach czy bardziej chodzi o przenoszenie już obecnych pracowników? Pytam bo myślałem o zatrudnieniu i nie wiem na który zakład stawiać.

Koostek

z tego co widzę to jest już trochę ogłoszeń na Tychy ale głównie administracja

Koostek

Będą tylko takie czy jednak stanowiska fizyczne też się pojawią?

@Koostek

Rekrutacje na stanowiska fizyczne są praktycznie ciągle - sam poleciłem już kilka osób. Nie czekajcie na ogłoszenia, jest dobry pieniądz za polecenia więc większość trafia tu z nich. Polecam zanosić CV bezpośrednio na zakład.

Urszula
@Profesor

Ile można zarobić dodatkowo za polecenie jednej osoby? Czy na te etaty fizyczne biorą praktycznie każdego czy robią selekcję?

@Urszula

Z tego co wiem to aktualnie za polecenie jest 1000pln, pod warunkiem przepracowania przez ta osoba 6 miesięcy. Im więcej chętnych, tym większa selekcja. ;)

selektywny
@Profesor

selekcja w sensie że dużą wagę przykładają do tego jak taka osoba pracuje i często nie przedłużają jej do tych 6 miesięcy?

selektywny
@Profesor

czy ze cięzko z polecenia w ogóle dostać pracę?

Emila
@Profesor

To kwota na rękę już? Czy jest jakiś limit osób, które można polecić w ciągu roku?

Curt
@selektywny

to nie temu służy żeby łatwiej było właśnie dostać pracę bo cię ktoś poleca?

Curt
@Profesor

Chodzi ci o selekcję osób poleconych? ;) Jakie wymagania wtedy stawiają?

krekosz
@Curt

Tak, o to chodzi, z polecenia moim. zdaniem zawsze łatwiej mimo wszystko. jest to jakieś przełamanie pierwszej bariery

krekosz
@Curt

takie same jak w ogłoszeniu są wymagania

axlux
@krekosz

niektórzy myślą, że jak ktoś jest z polecenia to już ma pewną pracę, a zapominają o tym, że tacy ludzie też muszą przejść okres próbny

Witam, czy będą jakieś przyjęcia na wtryskownie w Bieruniu jako ustawiacz/operator?

Zallem
@Adam

No właśnie nie widziałem tam dużo ofert, ale może niedługo się pojawią w końcu na ich stronie

Witos

W ilu lokalizacjach jest Hager?

@Witos

Bo z tego co czytam to otworzył się jakiś nowy zakład teraz? Jak to wygląda?

zbitka
@Witos

ogólnie to w wielu miejscach bo hager ma zasięgi międzynarodowe, jeśli chodzi o Polskę to chyba w trzech teraz bedzie? może coś pominęłam?

Gonzo
@Witos

Tak to prawda jest nowy świetny zakład w Bieruniu.

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Leszno
Kandydatka

Witam w jaki sposob mozna wyslac CV do Hager Group w Bieruniu? Przez jakas stronke na internecie czy w biurze w Hager w Tychach lub czy jest juz czynne biuro w Bieruniu? Prosze o odpowiedzi

triki
@Kandydatka

Najszybciej chyba przez ich strone internetową w zakładce kariera masz możliwość aplikowania :)

Kuskus
@Kandydatka

Czy wiesz może czy jest tam teraz prowadzona rekrutacja?

Kuskus
@Kandydatka

Ewentualnie na jakie stanowiska teraz szukają pracowników?

kotlin
@Kuskus

za duzo tego jest zeby wszystkie tu wymieniac, wystarczy wejsc na ich strone tak jak wyzej kolega pisal. m.in. masz tam ogloszenia na junior market manager, analityka finansowego, technika elektronika

kotlin
@Kuskus

jak przebiegza rekrutacja tez sie z checia dowiem i czy to zalezy od stanowiska ile jest jej etapow?

Leo
@kotlin

To tam bardziej biurowe rzeczy są czy praca fizyczna też się znajdzie ?

@Kandydatka

Rekrutację są bo potrzebują nawet (usunięte przez administratora)masz ogłoszenie możesz aplikować byłam na rekrutacji ale podziękowałam zarobek średni do tego 7 miesięcy pod firmą i umowy miesięczne musisz wyrabiać normę na początek masz 2 miesiące na naukę a jeśli normy nie będziesz wyrabiać to premia mniejsza albo wogole ..no i kwestia gdzie trafisz bo słyszałam że uuu wiele nie miłych kobiet tak pracuje …życzę powiedzenia.

Alienka
@Kamiza

a ja nie podziękowałam i sobie chwalę ;) to dosyć normalne że wszędzie są normy i w jakiś sposób muszą sprawdzać jak pracujesz

Alienka
@Kamiza

wierzę, że każdy może mieć inne zdanie ale nie warto się zniechęcać po tym co piszesz bo każda osoba może inaczej do tego podejść i inne rzeczy do niej trafiają ;)

@Alienka

Napisałam swoje odczucie i mam do tego prawo i nikomu nie pisze nie idź każdy ma prawo się przekonać jak jest mi taka praca nie odpowiada i po drugie umowy miesięczne ..każdy patrzy na coś innego ..a jeśli Tobie się podoba to super i życzę powodzenia.

@Alienka

Dawno temu się zatrudniałaś? Bo nie wiem jak jest teraz z rekrutacją

krupa
@Witos

są rekrutacje otwarte, wystarczy w Internecie uważnie poszukać

krupa
@Kamiza

dokładnie, ja też z poprzedniej pracy odeszłam bo chociaż wszyscy sobie chwalili to było kilka osób z którymi nie potrafiłam się dogadać, tutaj akurat mi bardzo spasowało ale każdy ma prawo do swojej opinii

Życzliwa

Ciekawa jestem czemu tylu ludzi jest przeciwko 4PP. Narzekają ,stękają ile to się dziewczyny na telefonach na narobią . A prawda jest taka ,że wystarczy ,że któraś z innego działu tam trafi bo niby tak super i lajtowo . A potem błaga ,żeby wrócić na swój sektor bo po kilku dniach ma dość . Taka prawda . Każdy niech patrzy do swojego koryta . Byłam na dwóch sektorach SLS i 4PP na tydzień czasu . I nie wiem jak dziewczyny tam są wstanie wyrobić normę . Podziwiam a jeśli są wstanie siedzieć ( na telefonie) to naprawde szacun . Wole jednak SLS . ????

@Życzliwa

No właśnie. Dlaczego proszą o przeniesienie. U nas wszystko samo się robi przecież.

pracownica

Firma nierzetelna zatrudniająca dużą ilość kobiet, które zamiast robić normy obsługują telefony na stanowiskach.

lola
@pracownica

czyli uważasz, że nierzetelność objawia się rekrutację kobiet, które rozmawiają przez telefon zamiast pracować ?? Czy myślisz, że tak wygląda rozmowa kwalifikacyjna zatem ([r]ekruter / [k]andydatka) ? r: ma Pani w ciągu godziny wykonać 600 szt - co pani przez tą godzinę robi ? k: wykonuję 450 szt a 15 min rozmawiam przez telefon. r: świetnie !!! jest Pani przyjęta.

@lola

Chodzi o to ze panie na produkcji stanowczo za duzo siedza na telefonikach zamiast pracowac.

Heh
@pracownica

W Sosnowcu to nawet sobie filmy na telefonach oglądają. I same buble robią.

@Heh

No to tak jak w Tychach. Filmy,muzyki słuchają. Na 3 zmianie się najciekawsze rzeczy dzieją.

Bożena
@pracownica

a można dopytać kto tym zarządza i dlaczego na to zezwala? chyba, że te osoby do końca o tym nie wiedzą? jak praca powinna tam być zorganizowana, od zawsze tak było?

Jai
@Bożena

Tak to jest jak kierownictwo jest tylko do 15/16

Pracownica 12
@pracownica

Jakie rzeczy dzieją się na 3 zmianie ?;) jestem ciekawa ;)

Anonymous
@pracownica

No i jaki masz z tym problem? Mają 8h na pracę to chyba wiedzą jak sobie czas rozplanować

Emka
@pracownica

Odezwała się ta co telefon zostawia w szafce i nie bierze go na stanowisko.. tak samo robiłaś:).

Nikita
@pracownica

A przepraszam bardzo, co mają wspólnego telefony z oskarżaniem firmy o nierzetelność???? Ktoś tu chyba myli pojęcia :) Firma zatrudnia dużo kobiet bo nie ukrywajmy ale ja na takich liniach produkcyjnych mężczyzn nie widze. Toć to nie Fiat Auto Poland. Ale Pani to złośliwa jakaś jest

Nikita
@pracownica

Tak, oczywiście. Praca robi się sama a my w tym czasie sobie dorabiamy jako telemarketerki, hi hi. Żenujące te oskarżenia. Żyły sobie wypruwamy żeby plan zrobić, dwoimy się, latamy po stanowiskach . Poza tym są kierownicy z którymi można porozmawiać na ten temat i nie ma znaczenia w jakich godzinach oni pracują. Ale tak to jest jak ktoś szuka dziury w całym

Bunia
@pracownica

Głupoty piszesz. Jeśli ktoś uważa że na produkcji może pościemniać to grubo się myli. To że może niektórzy słuchają muzyki lub audiobuków to żadna zbrodnia.naukowo jest udowodnione,że zmienne dźwięki poprawiają wydajność i jakość pracy. Firma jest rzetelna,wypłata i premie na czas. Dodatek świąteczny też był ok. Więc to z tobą było coś nie tak. Firma i pracownicy, którzy w większości lata już pracują są w porządku.zamiast robić (usunięte przez administratora) burzę trzeba było przyłożyć się do pracy, leniu (usunięte przez administratora).

Osa
@Bunia

no też mi się wydaje, że na produkcji to cieżko się obijać :) ktoś tu chyba sieje zamęt niepotrzebnie, a jak mogę dopytać przy okazji o te premie, to nowi też mogą dostać? za co przyznają?

Osa
@Bunia

a ten dodatek świąteczny to taki spoko? to na Boże Narodzenie czy na Wielkanoc też dają?

Nieznany
@Bunia

Dokładnie glupoty pisze ta osoba, ale tym wpisem narobiłc mozna problemów ludziom pracującym w firmie,bo moja zabronić wszystkiego,więc zastanów się @pracownica co wypisujesz

Bunia
@Osa

Fokładnie tak . Jakiś procent . Ale czepiać się że ktoś słucha muzyki . Kurde na pewno robi normę więc wie jak czas rozplanować . Pozatym , na nockach do kogo tak każdy wydzwania skoro wiekszość śpi gdy inni na nockach zapierdzielają. Porażka

@Heh

A Pan/Pani to z jakości ??? ????????

@Bunia

Tu nie chodzi o słuchanie muzyki czy audiobooków, bardziej o oglądanie filmów i nie zwracanie uwagi jak się wykonuje swoją prace- później wychodzą buble niestety.

spokój
@No

ludzie, ogarnijcie się.. niech każdy robi swoje, patrzcie co robicie i każdy będzie zadowolony, bo się tu przepychacie słownie zamiast robić dokładnie i bez spiny.

spokój
@No

te co patrzą w telefon, patrzcie co robicie, a te co patrzą na te które patrzą w telefon, to samo i po problemie :)

@spokój

Filmy to się ogląda w domu, a nie w pracy. W pracy się pracuje. Przez takie osoby są później buble, bo bardziej są skupione na oglądaniu, a nie na pracy.

Bożena
@Jai

Aha ok, łapię. Czyli nikt ne donosi tutaj na nic w takim razie skoro nikt się nie interesuje? a nawet po tym jak tu na forum o tym piszecie? góra to czyta?

Mia
@No

Z wielkim szacunkiem. Ja nie wiem skad takie informację wychodzą. Ale naprawdę ten kto to piszę później robi problem. Nie wiem zajmij sie swoją pracą a od zwracania uwagi bądź jakich komentarzy są odpowiednie osoby. Napewno nie Ty!

@Mia

Właśnie się zajmuje swoją pracą. Później wszyscy obrywają, nie tylko osoby, które pomyliły pracę z domem. :]

K
@pracownica

Normy są robione więc nie rozumiem tego że siedza dziewczyny na telefonach jak i tak jest norma i tak

Allysson
@pracownica

Bzdura! Ta opinia nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Możemy mieć telefony i nawet z nich korzystać. Ale normy są wykonane, o czym świadczą pozytywne sygnały ze strony kierownictwa! Na żadnym sektorze nie ma problemów z normą!!

ssm

Jest u was praca na dwie zmiany czy tylko po trzy macie?

@ssm

W zależności od sektoru.

Daktylowy
@Ona

A powiesz jak to wygląda na danych sektorach?

Btyn
@Ona

jak z pracą w weekendy i nadgodzinami?

Btyn
@Ona

macie jakieś dodatki za nocki?

klakier
@Btyn

poza weekendami i reszta to w jakich godzinach pracujecie?

klakier
@Btyn

czyli sa lacznie 3 zmiany zawsze?

Sowa
@klakier

No tak jak pisali wyżej to pewnie są gdzie 2-zmianowe

Żana
@ssm

Są tez 2 zmiany lecz z możliwością Ze mogą powstać 3

bros
@Żana

czyli i tak trzeba sie nastawic na 3 zmiany, chociaz dobrze od poczatku wiedziec

bros
@Żana

to w jakich godzinach te zmiany dasz znac?

Patyśka
@bros

Zmiany standardowe 6-14 14-22 i 22-6. Są sektory które mają 3 zmiany, kilka ma 2 zmiany i jeden chyba chodzi tylko na rano

Brajan
@Patyśka

Praca jest w ciągłym ruchu tam gdzie są trzy zmiany? To znaczy też w weekendy? Płacą jakiś dodatek za nocki? Bardzo jest ciężko?

Ratrata
@Brajan

trzy zmiany to nie to samo co praca w ruchu ciągłym

Ratrata
@Brajan

a o jakie stanowisko pytasz, tak będzie chyba prościej odpowiedzieć

megan
@Ratrata

ogolnie to co ile sa prowadzone jakies przyjecia?

Katy

Cześć, z tego co widzę na ich stronie to poszukują Inżyniera ds. Jakości w Tychach, ktoś byłby w stanie powiedzieć czy warto zatrudnić się do nich na to stanowisko? :) widzę, że oferują szkolenia i możliwość awansu, ktoś przybliżyłby po jakim stażu pracy u nich można awansować? Pracują z tego co piszą w modelu hybrydowym, ktoś poda stosunek dni pracy w domu, a w biurze?

mikso

Aplikacje spontaniczne są tu mile widziane? Brane są pod uwagę w ogóle? Ktoś może w ten sposób się rekrutował i dostał odpowiedź??

azzz

no na tym właśnie polega aplikacja spontaniczna, więc zakładam, że tak hehe

azzz

ja normalnie wysyłałem cv na ofertę, więc nie wiem w sumie, ale możesz wysłać przecież nic to nie szkodzi

@mikso

No i przyjęli cię czy nie?

Kate

ja rekrutowałam przez ATP

anka
@Kate

ty rekrutowałaś samą siebie czy kogoś innego? ;p jak wyglada taka rekrutacja w firmie?

kiwi

Są jakieś oferty na ich stronie, także tam polecam sobie sprawdzić

Manka
@kiwi

a wiesz może ile sie mniej więcej czeka na odpowiedź od nich? mają to w ogóle jakoś unormowane?

Anka
@Manka

o, to podepnę się jeszcze tutaj i zapytam ile się czeka już po całej rozmowie na odpowiedź czy biorą kandydata/kandydatkę czy nie :)

@mikso

Hej mam pytanie czy ktoś wie kiedy będzie rekrutacja do nowego zakładu który się buduje ??

Aleksandra
@Kamiza

W sierpniu otwierają a rekrutacja może być wcześniej. Trenkwalder pośrednik powie więcej :-)

Elo

Problem jest z wypłatami, nigdy się nie zgadzały. Nie potok człowiek pracuje,żeby później musiał się prosić o swoje pieniądze.

Muchomor

Witam mam pytanie czy są przyjęcia do was do zakładu. Wtryskarki, produkcja. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Alka
@Muchomor

na szybko rzuciłem okiem i jedyne co znalazłem to technik utrzymania ruchu z doświadczeniem. Może ktoś znajdzie coś jeszcze pokrewnego

Hortex
@Muchomor

Zaraz się posypią oferty na produkcję, bo ludzie będą odchodzić.

On

Na produkcji jest dobrze, może najlepiej na świecie ale każdy kilkanaście procent dostał i może będzie druga tura w wakacje. Ból pewnej części ma tylko ekipa biurowa która w tym roku z tego co wiem tylko kilka procent. Co do zatrudnienia jest budowany nowy zakład na przyjechać dużo nowych maszyn kwestia czasu i cierpliwości.

@On

o, a gdzie go budują? znasz mniej więcej datę ukończenia budowy?

luis
@korniszo

W Bieruniu. Jest już ukończony i przenosić się zaczną od sierpnia do początku 2025 roku.

joł
@luis

a będzie zorganizowany jakiś transport zakładowy?

Jan
@On

Jak na produkcji jest tak dobrze i przewidujesz, że przy budowie nowego zakładu będą potrzebne nowe ręce do pracy to napiszesz, co tak najbardziej na plus byś dał, jeżeli chodzi o pracę właśnie na produkcji? Przyznam, że sam może będę zainteresowany. Dobra płaca i stabilna praca? Chyba, że się mylę to mnie popraw.

Vafel
@On

a powiesz mi jakie są godziny pracy na produkcji??

zmiennik
@Vafel

głównie praca na trzy standardowe zmiany 6 do 14 do 22 i z powrotem do 6

zmiennik
@Vafel

tylko tak dodam że na produkcje z tego co wiem to tylko kobiety chyba przyjmują

fala
@zmiennik

czyli sa ogolnie 3 zmiany tak? a jest szansa na 2? czy nie ma opcji i zawsze sa nocki

Zbyszko
@zmiennik

Czemu tylko kobiety? Nie ma facetów na produkcji czy chodzi o to że praca lekka? A jeśli chodzi o technika utrzymania ruchu bo ktoś wspominał że szukali. To też robota na produkcji i zmianowa?

Sylka
@zmiennik

o, to może akurat praca dla mnie :D a wiesz może czy są teraz jakieś przyjęcia tam? i jak wygląda taka praca?

Sylka
@zmiennik

i w ogole faktycznie same żeńskie grono tam jest? bo ja bym wolala z babkami pracować, bo jakoś łatwiej idzie się dogadać :D

kajanka
@Sylka

Hej, na stanowiskach produkcyjnych 99,9999% to kobiety z tego co widziałem - wynika to z faktu, że montuje się drobne elementy, do których kobiece dłonie lepiej się nadają. . W Sosnowcu na montażu szaf zaś 99,9999% to faceci z tego co widziałem bo szafa wadomo jest duuża.

Manka
@kajanka

a ciężka jest taka praca z małymi elementami? brzmi całkiem fajnie ale tez nie ukrywam, ze jeszcze nigdzie tak nie robiłam???

stokrotka

Od lipca podnosza minimalna, starym pracownikom na linii tez podniosa pensje ?

ktoś

Szkoda że Kierownictwo nie ma odwagi powiedzieć pracownikom że we wrześniu zamykają produkcję w Sc

modżo
@ktoś

Z tego co wiem, to produkcja w Sosnowu jeszcze ze 2 lata pociagnie, więc skąd info że we wrześniu zamykana jest produkcja ?? Być może tampodruk i nawijarki, ale linie wyrobów gotowych zostają jeszcze z rok, a szafy bóg wie ile bo nikt tego nie chce robić...

Czy wiadomo od kiedy będą...

zatrudniać w Bieruniu i przez jaką APT oraz czy będzie jakiś zorganizowany transport?

Leroy

Absolwenci jakich kierunków są do was przyjmowani na staże?

simone
@Leroy

no na profilu na pracuj w zakładce staże i praktyki niestety nie podali konkretnych kierunków, także liczę, że tu ktoś coś więcej będzie wiedział

simone
@Leroy

w ogóle to kiedy są nabory na staże?

@simone

chyba nie ma jakiś wyznaczonych ram czasowych, czy się mylę??

student
@korniszo

no też mi się zdaje, że to w dowolnym momencie możesz się zgłaszać

student
@simone

próbowaliście już składać cv? jak wygląda odpowiedź i ewentualny proces przyjmowania

nicola
@student

ja mam taki zamiar, ale w sumie zastanawiam się czy po prostu wybiorą kogoś na podstawie cv czy może być jakaś rozmowa?

nowy jony

Hej jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu w Sosnowcu ?

Ksawiek

Przez jaką agencję można sie zgłaszać do was do pracy?

JJ
@Ksawiek

a nie łatwiej CI po prostu do nich zaaplikować bez pomocy agnecji?

Ksawek
@JJ

Nie, lepiej na chwile agencyjnie niż zaraz się zwalniać

Ksawiek
@JJ

Dobra, ale ja dalej nie wiem czy można agencyjnie a jak tak po przez jaką?

JJ
@Ksawek

A to czemu miałbyś się chcieć zwalniać?

@JJ

a ty JJ jak aplikowałeś? pytam bo też chciałbym spróbować

gringo

dotychczasowi przedstawiciele w tej firmie to kpina i zaden nie zainteresowal sie tym ze normy na wielu dzialach przekraczaja czas rzeczywistej pracy dlaczego nikt nie zaintersowal sie urlopami ktore zawlaszczyl sobie kierownik i bezprawnie decyduje kto kiedy ma isc na urlop pod grozba nie wpuszczenia do zakladu? palenie też tylko dla wybrancow i taka to firma wlasnie

@gringo

Przecież jest zakaz palenia w całym zakładzie.

@gringo

Chyba przedstawiciele nie są od tego by mierzyć wydajności poszczególnych linii produkcyjnych? ale może się mylę. Dlaczego nie jest wykorzystywane do takich komunikacji spotkanie produkcyjne? jest też dedykowana skrzynka na pytania i problemy jakie się pojawiają, ale rozumiem że konkurencja nie może przeboleć wysokich podwyżek za płotem. ;)

Dax
@Profesor

Te ochłapy nazywasz wysokimi podwyżkami? Przecież tego nawet wyrównaniem nazwać nie można, a co dopiero podwyżką. Z roku na rok robimy więcej za mniej. No chyba, że masz na myśli podwyżki elity, to się zgodzę ;)

@Dax

W tym przypadku elita nie zadowolona to chyba wy. Z tego co słychać na zakładzie to podwyżki u nas na produkcji były chyba wyższe niż w biurach ;)

Dax
@Ona

Skoro tak sądzisz, to chyba nie jesteś pracownikiem produkcji, bo zdanie o "podwyżkach" na zakładzie jest jednoznaczne ;)

gringo
@Ona

kobieto jak dla ciebie te pare zl to wysoka podwyzka przy tej inflacji to gratuluje poszanowania wlasnej pracy

@gringo

No dla mnie było ok, chociaż prawdę mówiąc zapomniałam już o tej podwyżce bo już trochę czasu od niej minęło. Nie rozumiem o co teraz jest dyskusja nagle? aneksy były w lutym.

elizabet

jak się dogadujecie między sobą na produkcji?

elizabet
@elizabet

jest się czego obawiać jako nowy pracownik?

Aleksandra

Mam pytanie, kiedy są u was przyjęcia na Tychy, na produkcję? Nie widzę narazie ofert :-( przez porednika również nie ma :-(

niko
@Aleksandra

na technika utrzymania ruchu widze, ze jest ogloszenie, a jakie cie konkretnie stanowisko interesuje?

niko
@Aleksandra

a przez jakiego pośrednika szukałaś, bo ja zawsze na (usunięte przez administratora) patrzę tylko..

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.