Adres: Celna 5, 64-300 Nowy Tomyśl

Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska

Filtruj opinie po kryteriach:

Firma na kredycie
Nazwa działu: Produkcja

Firma niedługo ogłosi plajt. Nowy prezes firmy zamknął już 3 firmy i teraz przyjdzie kolej na naszą. Jaki idiota bierze kredyt na to żeby soboty były za darmo. Stan firmy coraz gorszy. Wkrótce się sama zwolnię. Po co robili dwie zmiany a teraz nie mogą wyrobić i płacą miliony kar i to na kredycie. Jeśli ta opinia zostanie usunięta to mam jej kopię

Tak10Nie
Młody lis
@Firma na kredycie

No i dobrze niech zamykają ten kołchoz

Koleżanka
@Firma na kredycie

Ale bzdura masz potwierdzenia tego info

Demaskator Masakrator
@Firma na kredycie

Nie wiem skad wizelas te info, chyba z (usunięte przez administratora) Totalne brednie!

@Firma na kredycie

No wszystko się zaczęło od zmiany prezesa ludzi bardzo źle traktują A kierownictwo na wtryskownia icc to jest jest jakaś masakra jeden siedzi cały czas u siebie i do ludzi nie wyjdzie A drugi to cały czas na hali i się czepia ludzi o pożądki A ludzie mają po 7 maszyn i nie ma czasu na to żeby nieraz iść na stołówkę i zjeść A on wylatuje z pozadkami niech zatrudni sprzątaczki

Firma na kredycie
@Demaskator Masakrator

Poczytaj sobie opinie pracowników. Tutaj nikt nie kłamie, wszystko co tutaj piszą to prawda.od tego jest ta strona żeby ludzie z zewnątrz wiedzieli co się dzieje w firmie. Jeszcze jakieś pytania?

Pracownica PCWlkp

Skoro firma wszystko wywozi na Ukrainę to niech tak się stanie.

Magda

Witam, jestem zainteresowana praca w zakładzie w Tarnobrzegu. Czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat realnych zarobków, atmosfery i wymagań. Z góry dziękuję za informacje

Izabela
@Magda

Jak pewnie sama zauważyłaś - na wątku o tym pracodawcy wypowiada się naprawdę wiele osób. Jestem zatem w stu procentach przekonana, że szybko dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania. PHOENIX CONTACT w Tarnobrzegu aktualnie chce zatrudnić Mechanika w Dziale ICC oraz Operatora Maszyn Montażowych: https://www.pracuj.pl/praca/tarnobrzeg;wp/phoenix%20contact%20wielkopolska%20sp.%20z%20o.o.;en Która z tych propozycji bardziej by Ci odpowiadała?

TakNie1

mada
@Magda

Jak najdalej od tej firmy

Blondynardo da Wincyj
Nazwa działu: Produkcja

Spędziłem tam jakieś trzy miesiące niby w jakiejś sowieckiej kolonii karnej. Załapałem się przez Randstad, co stanowiło podobny koszmar. Pozorne zatrudnienie w Phoenix Contact przyniosło wiele nowych doświadczeń, w tym i takie o których czytuje się w gazetach, a o jakich wcale często nie piszą. Przykłady złego traktowania pracowników wypełniały czas od początku do końca zmiany. Długo będę pamiętać group leadera, który miał ambicję prowadzenia grupy skazańców w azjatyckiej dziczy. Szczerze współczułem Ukraińcom, którzy trafiali przed oblicze tej Niesprawiedliwości. Zapewne byli nie tylko lżeni, ale i policzkowani lub dochodziło do innych kar cielesnych. Zwróciłem uwagę tej pięknej pani kiedy klęła od debilek jedną z Ukrainek, która być może popełniła błąd przygotowując stanowisko pracy, a być może wynikało to z braku właściwej koordynacji w przydzielanych zadaniach. Oczywiście, Polacy nie stanowili wyjątku, też dowiadywali się gdzie ich miejsce. A wszystko podane z naturalnym wdziękiem typowej osiedlowej penery z dużego miasta. Poza tym, bandyckie zmiany wymagań co do granicy minimalnej wydajności w pierwszych dwóch tygodniach pracy, przy zerowym zaangażowaniu kadry kierowniczo-menedżerskiej w zapewnienie właściwego instruktażu stanowiskowego czy jakiegoś szkolenia. Wymuszania bezpłatnych godzin pracy na poprawki z przyczyn leżących po stronie Phoenix Contact, m. in. ukryte wady materiałów, błędne wskazówki dotyczące danego zadania, irracjonalne wymagania odnośnie prezencji (w umowie brak stosownej klauzuli o pracy na eksponowanym stanowisku pracy, które w istocie takim nie było). Kiedy tylko zgłosiłem przełożonym, że poinformuję inspekcję pracy o realiach kształtujących nieskazitelny wizerunek Phoenix Contact, tak podziękowano i pożegnano moją niewygodną osobę. I trzeba przyznać, że siła w ludziach. Ponad połowa pracujących na stałe, za cenę utrzymania etatu przymknie oczy i pominie milczeniem każdą poniewierkę, której staje się współsprawcą. Zaś fakt występowania zjawiska w postaci związków zawodowych jest dla mnie okolicznością przyczynkującą odruch wymiotny i inne dolegliwości. Tego rodzaju kibice powinni być delegalizowani. Milicyjnych komórek związkowych nikomu nie trzeba. Wystarcza wspólna wiocha pełna cwanych frustratów, którym życie przypomina od czasu do czasu, jakiej wysokości wynagrodzenia pobierają z wypiekami na twarzach.

Tak15Nie2
Nina

Takie niskie są wypłaty że wszyscy się zwalniają z tego zakładu

Tak19Nie2
Zauważony
Nazwa działu: Produkcja

I jak tam wypłata? Zadowoleni?

Tak2Nie5
@Zauważony

Tak by mogło być zawsze ale bez nadgodzin na rękę 3600

@Pomocnik

Widzę, że jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia. W jego skład wchodzą także premie, czy są doliczane osobno? Napisz proszę na jakie jeszcze dodatki do wypłaty można liczyć, bo to ważne informacje dla przyszłych pracowników, więc liczę na odpowiedź.

@Franciszek

Było dużo dni w mcu lipcu i do tego premia grupowa frekfencyjna i 16 nadgodzin więc to że wypłata jest ok to tylko zasługa dużej ilości godzin w pracy nnym przypadku byłoby dużo gozej

Praco
@Pomocnik

Kto zarobił to zarobił a ja ........szoda mówić.Chyba jest takich więcej?I co dalej?

X

Jak gorąco i gdzie ta chłodna woda do picia ta na hali ma z 30 stopni

Tak1Nie3
@X

Próbowałeś zgłaszać ten fakt któremuś z przełożonych? Dostęp do wody w trakcie pracy jest bardzo ważny i nie można tego lekceważyć. Co możesz jeszcze powiedzieć o firmie jako jej pracownik? Co podoba Ci się w pracy? Jesteś zadowolony z pensji, atmosfery, dodatków pozapłacowych? Napisz proszę coś więcej.

```
@Franciszek

Coraz więcej ludzi jest bardzo niezadowolonych. Dużo ludzi na zwolnieniach bo już nie dają rady. Coraz więcej pracy której ludzie nie dają już przerobić. Dodatek finansowy już nikogo nie przekonuje. Ludzie siedzą całe tygodnie w pracy, mają już dosyć. Kiedy mamy odpocząć. Firmo, ogarnij się...

Tak8Nie2
Jak żyć?
@```

Ludzie się zwalniają albo kombinują jak tylko mogą żeby nie iść do pracy i to nie z lenistwa tylko po prostu wysiadają psychicznie jak widzą co tam się dzieje . Nadgodziny , soboty , niedziele a wypłata cały czas taka sama . Dlaczego mamy się starać jak nie widać efektów ? A kierownictwo oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia wina leży tylko i wyłącznie po naszej stronie. Tak twierdzą .

Tak9Nie2
@Franciszek

Co nam się nie podoba naprawdę ? to tylko problem Tarnobrzega bo nie wierzę że w Tomyślu nie ma takich odczuć jak tu. Rok temu jak nie było nocek nie było wyrównania ,premia 10 % zarabialiśmy więcej jak dzisiaj . Wymagania ponad normę Phoenix Contakt mało mało taka Japońska firma buchacha

@Gumisiowy sok

Rok temu miałam 3700wyplaty w lipcu, a teraz z wyrównaniem, tyle co 6 tal temu gdy się zatrudnilam. PORAŻKA!!!

Tak4Nie2
Kierownik
@Zmęczona

To nieźle! To miałaś więcej niż twój kierownik warsztatu! Masakra

Gosc
@Gumisiowy sok

" A miało być tak pięknie "

@Gosc

3700 my takich pieniędzy nie zobaczymy nigdy . Miało być pięknie a za rok weźmiemy najniższa krajową.

@Kierownik

Jasne, kierownik nigdy nie będzie miał mniej niż pracownik produkcji. Nie pracujesz za taką stawkę jak bezpośredni pracownik produkcji!! A jeśli twierdzisz że pracownik produkcji ma więcej niż Ty, to zmień stanowisko i naucz się zapieprzac aby mieć godna pensje!!

@Kierownik

A, jeszcze jedno - to jeśli lider ma więcej niż pracownik produkcji, to ja się pytam - ile ma kierownik??? Bo za 2 tysiące zł na pewno byś nie pracował, bo żona by Cię z domu wygonila. A gdzie tu jeszcze opłacić rachunki i nakarmić dzieci. Takie pieprzenie że kierownik ma mało, to można gadać 2 letniemu dziecku na dobranoc!!!

Kasia
@Zmęczona

168h*17.50zl*1.8=5292 zl i to bez nadgodzin, więc to calkiem realne, że produkcja miała więcej od kierownika!

Ciekawe
@Kasia

Skąd się wzięło 1,8 ???? I co to jest za 1,8???? Proszę o odpowiedź.

@Kasia

Podajesz terazniejsza stawkę, przy premiach grupowych!! Pokaż mi kto na rękę przy tej stawce ma chociaż 2500zl!!! Kartki z wypłatą pokazują co innego niż ty przedstawiasz!!!

Nic
@Kasia

Chyba mijasz się z prawdą?Kto tyle zarabia? Co to jest 1.8 ?

Zuza
@Nic

Te 1.8 to pewnie stara wydajność tzn. 180%, a kiedyś na tamopniarkach mialy nawet ponad 200%. Więc wyliczenia są dobre

Scooby
@Franciszek

To już nie chodzi o pieniądze, chodzi o kulturę pracy. Wszystko robimy źle, a jak zgłaszamy problemy to kierownicy nie przyjmują tego do wiadomości i nadal twierdzą że to nasza wina. Ileż można tłumaczyć? Jesteśmy tylko ludźmi i pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Człowiek się stara a i tak na końcu wychodzi na durnia. Ludzie się zwalniają a HR nawet nie zapyta dlaczego. Kierownictwo kłamie a ludzie boją się powiedzieć jak jest naprawdę więc ja wam pisze, że jest źle i będzie jeszcze gorzej....

@Przyszly pracownik
@Jak żyć?

Jak żyć? Czyli nie płacą za nadgodziny?

Nazwa działu: Produkcja

Jak jest likwidacja pewnych stanowisk w pracy to powinno dotyczyć wszystkich osób a nie tylko wybranych a kolesiostwo zostaje i nic ponadto nie robi

Karol
@Pomocnik

Smutne to. Nie słyszałem ostatnio o likwidacji stanowisk. To coś nowego?

Nazwa działu: Produkcja

Wszyscy się nauczyli że moga wszystkich wykorzystywać jak tylko się da obowiązki takie same ale zapłaty zero czasem marne dziękuję dość tego wyzysku koniec i basta

Tak5Nie1
hf.pl.
@Pomocnik

Tak trzymac.Poszukasz sobie innej pracy bez wyzysku i moobingu może lepiej płatnej-starczy na godne życie itd.Pozdrawiam

@hf.pl.

Dzięki za wsparcie

X

Co za (usunięte przez administratora)

Pipka
Nazwa działu: Produkcja

Piąteczek, więc buhahahaahha z kołchoźników !!!

Ciekawa
Nazwa działu: Produkcja

Jak wypłata z 'wyrównaniem'? Zadowoleni? Jak dla mnie, zrobili nas w balona :)

Tak18Nie2
Miz
@Ciekawa

Jak zawsze pikieta strajk musi być jednak!

Tak19Nie1
@Ciekawa

Powinno to się nazywać (usunięte przez administratora) A nie wyrównanie jakaś porażka gdzie są te związki to nie wiem teraz jest mało ludzi i zmuszają żeby robić po 12h potem na kartce widać są nadgodziny premia 30% i każdy zadowolony A przychodzi koniec miesiąca i jest Max 12 % gdzie jest reszta reklamację i teksty tak robicie tak macie A ludzie już nie dawała rady i idę na chorobowe i potem wielka akcja sprawdzanie ludzi i pytanie czy w czymś możemy pomóc

Tak10Nie1
John
@Ciekawa

W sumie nie jest tak zle

Tak3Nie6
Patrycjan
@John

Jest gorzej niż źle. Gdyby nie wyrównanie to byłoby tragicznie. Gdzie ta podwyżka!

Tak9Nie1
Metalowiec
@Patrycjan

Co Ci daje narzekanie na forum? Mnie te wpisy śmieszą,a Ty co masz z tego?

Piii
@Patrycjan

Trzeba iść do kierownictwa, do kadr, niech wyjaśniają o co chodzi ????

Patrycjan
@Metalowiec

O to widzę że powodzi się zarobki duże to można się śmiać z reszty która zamiast zarabiać troszkę więcej zarabia z roku na rok coraz to mniej mimo że pracujemy coraz szybciej i wydajniej. A dlaczego nie można pisać prawdy tu na forum skoro na każdym zebraniu olewają nasze protesty jak im mówimy prosto w oczy?

Tak8Nie
Wnerwiony
@WTR ICC

Szkoda że wszystkie zmiany z WTR nie są zgrane to byśmy im pokazali kto stanowi tą firmę

@Wnerwiony

Nie poznaje już tej firmy . Ludzie uciekają do innych firm byle nie tu. A co na to nasz kiero "jak robicie tak macie" żenada. Premi nie ma bo maszyny nie pracują - a czemu nie pracują ,a no bo nie ma kto ich obsługiwać ,a co na to nasz kiero " jak robicie tak macie". Notatki,nagany no bo "jak robicie tak macie" poprostu brak jakiejkolwiek motywacji.

Tak9Nie1
@Wnerwiony

No brak zgrania ludzi tylko jest którą zmiana jest lepsza i kapowanie masakra atmosfera jest tragiczna ale są zawsze takie osoby które są zadowolone dobrze zarobią i resztę mają gdzieś

Pixel
@Pracownik

W tej firmie jest co najwyżej demotywacja. Starasz sie, robisz za 4 i nic nikt nie widzi, później robisz byle nikt się nie czepiał i masz to samo. A wypłata z roku na rok coraz mniejsza zamiast coraz większą. Poprzednia Pani dyrektor ds. personalnych steierdzila, że nie mogą dać więcej bo ich budżet by nie wytrzymał, a co roku chwalą się coraz wyższymi/lepszymi wynikami.

Nowy

W jaki sposób?

Qwerty
@WTR ICC

A ludzie na PAS Polska narzekają ;)

@Pixel

Dlaczego jest tak, że pensje z roku na rok stają się mniejsze? Pracodawca zmniejsza wynagrodzenia pracowników z jakiegoś konkretnego powodu? Nie ukrywam, że jest to niepokojąca informacja, więc mam nadzieję, że uzyskam od Ciebie odpowiedź, dlaczego tak się dzieje.

Pixel
@Franciszek

Sprawa wygląda tak: premie zmniejszają tj. z np 60% do 15% i dodają do stawki podstawowej, a w między czasie podwyższają wskaźniki z których jest zbudowana premia i tak na starej pensji jak liczyłem było by więcej o jakieś 150zl netto a jest to już któryś taki manewr z ich strony więc .....

WTR

Czy szukaja aktualnie ludzi na wtryskownie?

Tak kierownika...

DUDA
@WTR

Taaa beduina który ma robić za darmo,przebierać sztuki po godzinach za darmo, godzić się żeby to w d...e pukali

Wielbiciel
Nazwa działu: Produkcja

Niech zatrudnia jeszcze więcej kierowników, jakosciowcow, technologow to wypłaty będziemy mieć jeszcze mniejsze. Kiedyś był jeden kierownik na dział technolog i jakościowe i wypłaty były pożądane a teraz wypłaty porażka totalna. A o tej wypłacie z wyrównaniem to nie wspomnę niby wyrównanie i frekfencyjna była a wypłata 2400 i 16% premi? Nie rozumiem tu czegoś. Bo bez wyrównania i frekfencyjnej to 1800 zł wyszło by i na 3 zmiany się pracuje. Na około ludzie gadają o tej firmie aż głupio się przyznawać że ja za takie pieniądze tam pracuje. A o ternerkach nie wspomnę po co to? Kiedyś nie było ich i każdy się nauczył i było dobrze a teraz z roku na rok firma spada na psy!!

Tak25Nie1
Zofia
@Wielbiciel

Jak zrozumiałam, największym problemem - według Ciebie - w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska stanowi zbyt dużo pracowników zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach. Ale przecież może to być spowodowane, między innym, rozrostem firmy. Nadmieniłeś o niskich wypłatach. A ciekawi mnie, czy macie do niej jakieś dodatki, które w jakiś sposób rekompensowałyby braki?

Tak1Nie9

Mam już dość
@Wielbiciel

Przerost administracji to fakt. 1. Preses 2. Dyrektor produkcji 3. Dyrektor bu 5. Kierownik wydziału 6. Kierownik działu Dopiero teraz zaczyna się produkcja 7. Kierownik warsztatu 8. Brygadzista 9. Grupowa/pracownik produkcji, ktory chapie na tych wszystkich powyżej. Po drodze dochodzi konflikt interesów, bo kazdy chce byc najlepszy. Prezes mowi: ja chcę, aby było dobrze np. 100 Na to dyr. Produkcji mowi, ze prezes jest wymagający i ma byc 120 Na to dyr. Bu jesteśmy źle oceniani przez prezesa i musimy poprawic wyniki, wiec ma byc 130 Na to wpada kierownik wydziału do kierownika działu i mowi, ze jest dym i eskalacja i ma byc 140, kierownik dzialu przekazuje na produkcje do kierownika warsztatu, qwa katastrofa, góra zla, klient grozi odejściem do konkurencji konieczna zasadnicza poprawa wyniku: MA BYC OD TERAZ 150%. Produkcja na to, ok poprawa tak, ale realnie na 125% to maks, nie ma byc 150% i go to nie interesuje. Na tym poziomie jest zachowana szczerość w obu kierunkach, rozmawiamy o tym co mozna, a co nie. Natomiast dzial do wydziału, wydział do bu, bu do dyr. Produkcj - na tych szczeblach obowiazuje kultura organizacyjna, czyli jak góra mówi co oczekuje, to dół tylko przytakuje i nie protestuje (no bo jak, skoro świadomość realiów produkcji jest im obca) I tak to mniej wiecej wygląda.

Tak21Nie1
@Zofia

I znowu ten z Hr-u.

WTR

Witam w tej firmie jest tak że bardzo często mają bardzo głupie pomysły jednym z ostatnich jest na dziale WTR ludzie mają po 7 maszyn rozwalone po całej hali latają od maszyny do maszyny i teraz jeszcze jak poleca źle sztuki to po godzinach czeba będzie zostać i za darmo to przebrać bo była wielka podwyżka ok 6% ktura jeszcze nie dostaliśmy A już poczuliśmy na wypłacie 6% mniejsza wypłata to co się dzieje w tej firmie to w głowie się nie mieści i cały czas ludzi straszą masakra

Tak21Nie
@WTR

Podziękuj kierownikowi i dwóm jego kumplom dupowłazom w białych koszulkach...

Tak15Nie
Ciekawy

Którym?

@Ciekawy

Jeden bryga z nimi nie gra - jest z ludźmi...

Tak3Nie1
@Pracownik

Wszyscy w białych koszulkach to (usunięte przez administratora) kierownika# karierowicze ale życie nie kończy się na Pxcw

@Pracownik

No jest takich 2 kolesi w białych koszulkach ale oni też pewnie za jakiś czas będą kopnięci bo brygadzisci ale są przeciwko ludzia i byle się pokazać przed kierownikiem jacy oni są super i ludzia jeszcze dopiec przy kierowniku A sami kiedyś lepiej nie robili teraz wielkie przebieranie sztuk A kiedyś to wszystko przebierał młynek i wszystko było ok A teksty typu jak się komuś nie podoba to się może zwolnić to by sobie darowali bo potem jest zmuszanie ludzi żeby robili po 12h bo nie ma ludzi i nie będzie bo to nie jest firma godna poleceni

@WTR ICC

Moglibyście napisać, jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie PHOENIX CONTACT? Pracodawca zapewnia odpowiednią wentylację, aby pracujące osoby nie odczuwały wysokim temperatur, które obecnie panują na dworze? Proszę, aby ktoś z Was przedstawił, jak to wygląda.

Wpis godny HR-owca...

opos
@WTR ICC

Zapomniał wół jak...sam swój szrot mielił w młynku :) oby tylko raz :) a jednemu takiemu dawno temu żona z montażu przypychała niedolewy na podmianke co by się nikt nie dowiedział jaki szrot robi i sie teraz wozi wieki kiero :)

wypas
@Pracownik

Co u bracholi w białych koszulkach?

Filet O'Fish
@wypas

smaru w wózkach brakuje bo tak smarują kierasowi.. :)

wiola
@Filet O'Fish

Chyba dużo zarabiają że tak smarują i nie szanują ludzi

@Filet O'Fish

Nadal razem na fajeczkę obgadują kogo tym razem(usunięte przez administratora)kto ma zostać za darmo po godzinach? Skończy sie i polecicie razem z kontrolą.

Haer-Fan

Ciekawe kiedy pani p.o. szefowa haerów zacznie odpowiadać na "dzien dobry":) Taka kultura w firmie.

@Haer-Fan

To ciekawe bo ta Pani mówi wszystkim dzień dobry, nieważne czy to kierownik czy pani sprzątaczka

Tak1Nie4
Kuzguwu
@Janusz

Dokladnie! mi zawsze odpowiada, to raczej wielkie panie z duzym ktore zapuscily korzenie w wielkopolsce nigdy nie mowia dzien dobry nie mowie juz o tym ze nie mowia smacznego na sniadaniu. co beda mlodym odpowiadac

@Kuzguwu

Słyszałem ze ta nowa pani to nie ma lekko(usunięte przez administratora) W końcu ktoś widzi rzeczy takimi jakimi są.

Kosmos
@Janusz

Oj to długo już nie po pracuje

Ja
@Janusz

To może się weźmie za trenerem ukrainke z Ifc

Kogut
@Ja

A po co?

Zły
@Kogut

Kto to widział że w takiej firmie tyle szczebli jest do pokonania żeby mieć jakąś stawkę (usunięte przez administratora)

Awesome
Nazwa działu: Produkcja

Jak dobrze że już nie pracuje w tej firmie ta wyplata teraz to jeszcze mniejsza jak bym byl cały miesiąc na L4 . Zadowoleni ludzie jesteście z siebie że się zgodzili się na re śmieszne 6 procent z wyrównaniem? Wyrównania pewnie nie było i was w (usunięte przez administratora) zrobili powodzenia.. a jeśli chcesz coś zmieni. To idź z tego (usunięte przez administratora) ludzi mają w (usunięte przez administratora)

MEC.Z ŁODZI.
@Awesome

TYLKO O.I.P.POZNAŃ.NATYCHMIAST ZADZIALAJĄ,PROSZĘ NIE BAĆ SIĘ WYŻSZEJ RANGI.CZEKAM ZA POZYTYWNYMI WYNIKAMI O WASZEJ FIRMIE.POZDRAWIAM.

NOWY N.T

Witam widzę że firma wystawia ogłoszenie na montera form wtryskowych ktoś robi na tym stanowisku ?

TakNie4
@NOWY N.T

Nie brał bym na poważnie tych ogłoszeń.

Zbrojmistrz
@NOWY N.T

Robota jako monter jest ok , ciężko nie jest.Mozliwosc rozwoju jest na st.montera a później na operatora lepsza kasa.

Tak1Nie3
@Pracownik

Dlaczego nie brałbyś na poważnie ogłoszeń o pracę, które dodaje firma PHOENIX CONTACT? Masz jakieś negatywne doświadczenia z pracą w tym miejscu, czy może Twoja opinia dotyczy zupełnie czego innego? Proszę Cię, abyś ją uzasadnił, więc zachęcam do odpowiedzi.

Filet O'Fish
@Zbrojmistrz

Nie mydl oczu chłopie, ludzi ci brakuje że takie brednie piszesz?

Tak2Nie2
@Zbrojmistrz

Zapraszam jak dostaniesz wypłatę to oczy ci się otworzą i będziesz widział ile zarabia monter obiecują dobra kasę A jest całkiem inaczej stawki idą w górę ale wypłaty od kilku lat stoją w miejscu

NOWY N.T

Witam jak tam wypłata z wyrównanie i po podwyżce zadowoleni?

Tak1Nie10
Młody lis
@NOWY N.T

Żal co za ochłap było trzeba zrobić tę pikietę

wkurwiony

Jakość wypłat na WTR z premią uznaniową oraz spłatą to jakaś KPINA. Kto może niech zacznie się rozglądać za inną pracą bo tutaj się robi (usunięte przez administratora) Tyle ode mnie. Pzdr

Tak7Nie1
Jurijam

Te ogłoszenia niech sobie wsadzą w gdzieś kto ma wtyki u kierownika ten sie dostanie a kto nie ten nie .

Zbąszyń

Cześć Gdybyście byli chętni na kredyt, zapraszam do mnie monikakr.hls@gmail.com duża oferta kredyty trudne konsolidacje chwilowki bankowe i pozabankowe z poręczycielem

Tak2Nie4
Gość

Buaahahahaha!!!! Szukają frajera na magazyn w Tarnobrzegu????? Powodzenia. Czyżby ludzie już się poznali na firmie???? Ohhh....jak mi przykro! Szczerze nie polecam i odradzam. Masz normalną pracę? Stałą umowę? Nie pchaj się tam. Wycisną Cię, wypiora mózg a potem wyplują jak śmiecia.

Tak18Nie3
@Gość

Dla mnie (usunięte przez administratora) to ktoś kto już długo w Phoenix Contact nie pracuje, a mimo to nadal wylewa swoje żale na tym forum.

Tak5Nie3
@Gość

Nigdy tam nie pracowałem i nie zamierzam! Wystarczy, że moja żona tam robi, więc wiem co się dzieje!!! I powiem wam tyle, że chociaż by miliony płacili to ja dziękuję!!! Wolę mieć święty spokój i poczucie stabilizacji!!!! Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Pjoter

Haha

Gość 2
@Gość

Tomku, wdech... wydech i tak 10 razy;-)

@Pjoter

Poczta " pantoflowa " działa..,...nic w tym dziwnego. Tarnobrzeg to mała mieścina, każdy zna każdego, info szybko się rozchodzi..... Niestety.....firma jaka jest taka jest....u nas pracy dużo i raczej nie warto sobie głowy zawracać Phoenix Contact.....!!! Przyszły wielkie Poznaniaki i pokazały na co ich stać!!! Hahahahaha....... żenujące.....

@Gość

Twoja żona, pracując w firmie PHOENIX CONTACT nie ma poczucia stabilizacji? Mam przez to rozumieć, że zdarzają się sytuacje, gdy pracodawca rozwiązuje umowę z zatrudnionym pracownikiem? Nie wiem, pod jakim kątem rozumiesz pojęcie stabilizacji, dlatego mam nadzieję, że w odrębnym poście wyjaśnisz swój wpis. Z góry dziękuję.

Dobrypracownik100
 Rekomendacja

Czy w tej firmie są akceptowane urlopy bezpłatne? Bo chodzi plotka że w Tarnobrzegu jedna D z działu ICC jedzie za granicę do pracy i bierze 2 miesiące urlopu bezpłatnego. I chodzi i chwali się tym przy wszystkich. Podobno ma znajomości z kierownikiem bo sciagnela do pracy rodzinę matkę i córkę do pracy. Chora sytuacja. Wogole ta laska jest kopnieta. Na tym dziale podobno wszystkie mają ją dość. Nawet sam lider???? i wogole prawdziwa jest z niej baba ze wsi ????

Tak10Nie3
@Dobrypracownik100

Ludzie skąd w was taka zazdrość i zawiść? Nikt nikomu nie broni wziąść urlopu i jechac za granicę. Po jaki h.. od razu kogoś wyzywać i oczerniac

@Dobrypracownik100

Ta baba ze wsi( parasolka) to PCC co całą rodzinę obsadzila lepiej niech się na wsi za drzewka weźmie a nie przychodzi do roboty pogadać i wypocząć, a procenty same się zrobią!!!

Tak5Nie2
@Dobrypracownik100

A to żeby pracować na produkcji to trzeba mieć jakieś specjalne względy u kierownika? Z tego co mi wiadomo to ogłoszenie o pracę było ogólnodostępne i każdy mógł wysłać swoje CV.

@Gość

Haha tylko nie każdy się mógł dostać ogłoszenie owszem było ogólnodostępne ale jak nie jesteś parasolem to nie ma szans bo nie masz układu - ukladziku

Tak2Nie1
@Leon

Ja składałem już 5razy cv i cicho sza bo trza się parasolem urodzić albo za parasolke wyjść hehehe

@Leon

Widocznie twoje cv nie jest atrakcyjne czegoś w nim brakuje :)

Xyz
@Gość

Najpewniej wykształcenia i doswiadczenia.

Tbg
@Leon

Szósty raz nie składaj!!! Nie ma po co

Ciekawski

Znowu ogłoszenie do laboratorium. Tak się rozrasta ta komórka czy to duża rotacja pracowników?

Zaciekawiony

Nie ma to jak pijany mechanik na icc W7 i to jeszcze picie w pracy???? Ciekawe jakie będą konsekwencje tego.... Dobrych mechaników zwalniają bo niby (usunięte przez administratora) stosowali co żadnych dowodów na to nie ma a ciekawe czy taki co pijany przychodzi do pracy i pije w pracy pewnie zostanie????????????????

Tak11Nie1
Icc
@Zaciekawiony

Dobrych mechaników zwalniają ? Niby kogo ?

Zaciekawiony
@Icc

No dobrych!!!! Piątkowa sytuacja 21.03.2019 jest przykładem jakich mamy teraz mechaników. Którzy siedzą na palarni i wysługują się się innymi mechanikami bo on nic nie umie zrobić.... Nie dosyć że pijany to jeszcze się wydziera na innego mechanika.... Porażka... To liderka i kierownik go bronili... I teraz widać kogo bronili.

Koleżanka
@Zaciekawiony

Ciekawe co żona na to przecież razem pracowali na jednej hali pewno dumna nie jest

Nick
@Koleżanka

Nie ważne

Koko

Ten gościu jak by ubrał kaptur to od tylu nie jeden by się pomylił i zasadził bolca w dupala????

Icccd

Hahaha i o to mnie chodziło żeby ktoś w końcu poznał prawdę o dziale icc .. niby że 5 mechaników nie umie się dogadac w cale nie prawda to alkoholik nie umiał się dogadać a co najlepsze jego pupile czyli brygadzista i kiero go chronił a wyleciał mechanik z 15letnim doświadczeniem i potem poszedł jego mentor @tomasz.. nie wiedzieliśmy co jest przyczyną ale już wiemy jakim to trzeba byc bezmózgowcem że zwolnili nie tego mechanika co trzeba ... Najlepiej zostawić alkoholika ia uczciwego mechanika zostawić. Bo tak już jest że kto mówi prawdę wylatuje a kto kłamie i lzie (usunięte przez administratora) zostaje życzę powodzenia w tej firmie a kierownik niech się zastanawia jakich ma mechaników ... A co jeszcze dobrze że karma wrocila i. Ciekawe czy firma potrafi podać pierwsza rękę czy woli zostawić alkoholika ale jakim to trzeba być dzbanem by przyjechać pijanym do pracy samochodem pomyślnie o przyszłości

Tak5Nie3
Kosmos
@Icccd

Ale (usunięte przez administratora) jest w tej firmie

Adam
@Kosmos

Niemożliwe ....

Ktoś

Jak można być takim człowiekiem bez serca? Po co takie rzeczy wypisywać na forum, pomogło Ci to w czymś. Naprawdę zakluca Ci to Twoja pracę?

Kiła

Piąteczek ,czyli ?! (usunięte przez administratora)

Gośc

Oddział w Tarnobrzegu, robi się coraz gorzej, jeden z liderów dla swoich chorych ambicji specjalnie daje najgorsze zlecenia drugiej zmianie tylko po to żeby ,,jego,, zmiana była najlepsza, to jest nie normalne bo wszyscy pracujemy na wspólną premie i praca powinna być rowno rozdzielona a nie faworyzowanie niektórych a reszcie (usunięte przez administratora) kierownik nie reaguje na skargi i tłumaczenia bo ,,lider,, ma rację, lepiej się przyjrzyjcie sprawie bo ludzie będą się zwalniać z chorych pobudek 1 typa , widocznie musi swoje ego podbudować dreczac innych, taki sposób traktowania jest uznawany już jako mobbing i nekanie a tagrze celowe zaniżanie innym norm i tym samym dzialanie na szkodę firmy co również przekłada się na opinie wśród pracowników i innych ludzi !!! Zmiencie kierownika albo jednego z liderów , pewnie każdy wie o kogo chodzi!!!

Tak22Nie1

Jednego i drugiego

Tak2Nie1

mecenas z wlkp.
@Gośc

Proszę te Wszystkie negatywne uwagi o wyższej randze w pracy zgłosić jak najszybciej do O.I.P.Poznań.Oni natychmiast zadziałają.Proszę Was Pracownicy abyście nie dali zastraszyć się (usunięte przez administratora)firmy.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tak8Nie3

Pani.M
@Gośc

Z tego co mi wiadomo to lider ma plan i z niego wydaje zlecenia bo musi go realizować a nie wydawać co chce i kiedy chce a lider po nim przejmuje zlecenia z planu bo gdyby miał te najgorsze z poza planu to by sobie zmienił bo musi realizować plan, więc coś tu się nie zgadza i raczej to się komuś nie chce pracować i szuka pomysłów na wytłumaczenie słabej efektywności na swojej zmianie. Kierownik też jest rozliczany z planu i nie pozwoli by robić coś co nie jest potrzebne !!! Praca jest jaka jest, trzeba zasuwać a nie marudzić, zawsze można zmienić pracę bo po co się męczyć !!!

Tak5Nie1
@Pani.M

Lider robi sobie co chce i wydaje zlecenia jakie mu się podobają bo owinął sobie kierownika wokół palca!!! A jak druga zmiana wyrobi więcej normy od jego to już jest jazda i odgrazanie że to jest przegiecie juz

Tak7Nie
@Pani.M

Wszyscy pamiętają zebranie na którym byłyśmy zapewniane że jeśli będziemy dobre dla lidera, lider będzie dobry dla nas i faktycznie zlecenia były luks wydajność efektywność aż (usunięte przez administratora)rączki zacierał . Może jesteśmy pracownikami produkcji ale rozum mamy i widzimy więcej niż niektórym się wydaje pozdrawiam.

Tak4Nie2
@Gośc

Oj kierownik zmienił taktykę teraz zastrasza tylko czekać aż przybije gwoździa i powiesi na nim pas ????

@Gośc

Ludzie z Tarnobrzegu rozjebia każdy system. Sytuacja była do przewidzenia po tych cyrkach które miały tu miejsce. A Wy dziewczynki z produkcji???? Nadal zabieracie robotę do domu????? Hahaha wiem że niektóre panie brały części żeby składać w domu ten (usunięte przez administratora) razem z rodzinami hahahahaha.....chałupnictwo!!!! Jesteście żałośni, zresztą jak cała ta firma! A co do plotek o odchodnym prezesa??? Bardzo dobrze! Krzyżyk mu na drogę bo (usunięte przez administratora) się własnego cienia boi. Tyle w temacie!

Tak16Nie
@gość

Witamy reprezentanta biura jednak to żałosne że osoba która nie skała się ciężka praca wypowiada się na temat produkcji pozdrawiam

@Gumisiowy sok

Nie jestem pracownikiem ani biura, ani tej żałosnej firmy

dedektyw
@gość

To po co sie wypowiadasz jak nie pracujesz w PxCW??? Konkurencja?

@dedektyw

Nie ma z kim konkurować. Wracajcie skąd przyszliście i już

Tak6Nie2
KTOSIU
@mecenas z wlkp.

Hej mecenas wlkp jak będziesz miał trochę czasu to mogę przedstawić dokumenty na przekręty i robienie ludzi w konia. Pozdrawiam

@KTOSIU

I tak nic z tego nie będzie. Już związki raz próbowały. Dostały materiały z Tarnobrzega i nic. Pozamiatane pod dywanik.

Xyz

Raczej były bezużyteczne.

Stokrotka
@gość

Wszystko co macie wysyłać do nas bedziemy próbowac do skutku.

@Gośc

Witamy w Phoenix Contact ????

TakNie1

Olecho