Opinie o Phoenix Contact w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phoenix Contact. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phoenix Contact o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Contact w Nowy Tomyśl

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Phoenix Contact?

Xyz
@Zibi42

Dokładnie tak jak piszesz,oni są do tego chyba szkoleni bo takiego chamstwa do pracownika to dawno nie widziałam,szczególnie pani K. I jej podwładna którym spokojnie można zarzucić (usunięte przez administratora) wobec pracowników w Tarnobrzegu!!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Phoenix Contact?

Nijakie

Numa

Jesteś tylko numerkiem!!!!

Żadne!(usunięte przez administratora)Czy oni mają szkolenia żeby ludzią jak najbardziej utruć życie, być wrednym, robić na złość i być chamskim? Jak ludzie mają pracować w takich warunkach? I nikt z tym nic nie robi, więc po co pytacie? Po co hr skoro nie reagują a te ćwoki dalej ujeżdżają kogo chcą. Żenada!!!!

Zibi42

Fatalne podejście przełożonych duży nacisk na tempo pracy atmosfera napięta aż iskrzy

@Odpowiedz

Dokładnie..dojeżdżać człowieka psyhicznie potrafią najbardziej

Helena
@Zibi42

Nie rozumiem w takim razie skąd takie różnice w wypowiedziach. Poniżej czytałam, że praca jest dobra, istnieje możliwość rozwoju i pracodawca jest w porządku. Więc jak to naprawdę jest?

Zibi42

Podejscie kierownictwa??? do póki robisz ,ciśniesz jest ok..ale jak pracownik coś potrzebuje to już gorzej..jesteś przezroczysty dla nich

Xyz Nowy wpis
@Zibi42

Jak dużo osób pracuje w Phoenix Contact?

Jak w Phoenix Contact wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Feniksa Nowy wpis

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Zależy jaka hala, kierownik, itp. Jedni muszą się prosić o awans inni mają od tak, za to jeśli chodzi o biura to myślę, że tam szybko jak widać, i coraz więcej ludzi

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Phoenix Contact?

Oswald

Zależy o jakie stanowisko pytasz ;) Jeśli chodzi o stanowiska specjalstyczne, np. specjalistę ds. logistyki/planowania, to rozmowa składała się 3 etapów: 1) krótki wywiad drogą telefoniczną (z działem HR) 2) spotkanie z menagerem danego działu i osobą z HR, na którym sprawdzane są wiedza i umiejętności wymagane do pracy na danym stanowisku, np. znajomość systemu SAP, znajomość języka, kilka zadań praktycznych, sporo pytań behawioralnych 3) rozmowa finalna, spotkanie z osobą z działem finansów Tak to wyglądało kilka lat temu.

@Oswald

Super, że opisałeś to tak szczegółowo. ;) Ktokolwiek w ostatnim czasie brał udział w rozmowie? Który z etapów był dla was najbardziej stresujący?

overTHEtop
@Oswald

Wiedza specjalistyczna ma drugoplanowe znaczenie lub nie ma znaczenia wcale. Na stanowisko brygadzisty czy lidera wybierane są osoby które, jak to się potocznie mówi, umieją "trzymać za mordę" swoich pracowników. Ich wykształcenie może być zawodowe a znajomość procesów technologicznych, języków obcych czy systemów kontroli bądź zarządzania żadna.

Mucha
@overTHEtop

Nie jeden z zawodowym wykształceniem własną firmę prowadzi. Możesz znać pięć języków ,mieć magistra . Ale niekoniecznie umieć zarządzać większą grupą ludzi .

Brałeś udział w rekrutacji do Phoenix Contact. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Nowy Tomyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży Żywności dla Koni
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Jak szefostwo w Phoenix Contact traktuje ludzi?

Jak (usunięte przez administratora) 21 wieku

@Adonis

A jakoś inaczej to ujmiesz? Bo serio nie wiadomo jak

@Honorata

Moja żona pracuje od 5 lat ,skrzywiony kręgosłup odciski na palcach ,Pan prezes i kierownictwo nie potrafią nawet krzeseł zmienić pracowniką produkcji ,a mają zdezelowane od lat Pan Prezes napewno ma wygodny fotelik a pracowników mają gdzieś .innej pracy nie ma w okolicy niestety .jak nazwie firme po prawdzie to i tak admin usunie,wytwurnia kaleków ,niestety bez wyjścia.

@Adonis

Te krzesła chociażby nie spełniają norm bhp raczej? Bo jeśli tak to czy nie powinno się tego po prostu zgłosić?

Adobis
@Honorata

Nie ma komu Bhp i reszta kierownictwa ma to gdzieś tylko podkręcone nieludzko normy się liczą i tyle.

@Adobis

No jeśli serio mają tego typu podejście to szkoda... Ale w przypadku gdyby naruszenia bhp wykraczały ponad akceptowalne normy to raczej jakaś instytucja zewnętrza mogłaby się temu przyjrzeć?

Igor

Firma nowoczesna, z perspektywami rozwoju a do tego dobry pracodawca więc spokojnie można polecić pracę.

@Igor

Tak z perspektywami skończenia w psychiatryku chyba

@Adonis

Tak pięknie "wyjaśniłeś firmę", że aż chętnie poczytam o szczegółach tego dissa. ;) Skąd taka opinia się u Ciebie wyrobiła? Pracowałeś dla nich? Opowiesz coś więcej?

Antek

@Róża Czy możesz dodać coś więcej? Interesuje mnie praca w firmie stąd takie pytanie.

Maciej
@Antek

Generalnie sama praca jak i przełożeni źli nie są natomiast ten co ustalał normy chyba sam nigdy na produkcji nie pracował ponieważ są zawyżone

Zibi42

Większość opini zostaje usunieta??? Dla czego pytam? Czy jest niewygodna dla admina,czy o co chodzi?

Irek

Czy to była jakaś plotka z tymi zwolnieniami wielu pracowników?

Róża
@Irek

Nie.

mechanik

a jak pracuja mechanicy w tej firmie warto tam pracowac?

Mechanik ICC
@mechanik

A więc mechanicy pracują tam tak : ściemniają na maksa,mają dawno rozwiązany problem przyczyny usterki ale wzywają jeszcze dwóch swoich kolegów i debatują w trójkę ok 2 godzin co i jak przy czym ty widząc to prosisz ich np.o pomoc to ci odpowiedzą (jeżeli nie masz ładnej urody) musi być zgłoszenie lub nie ma czasu. Następnie większość mechaników chodzi po liniach i rozmawia z ładnymi dziewczynami i powiem tak długoooo by tu można byłoby napisać nich A no i najważniejsze za takie nierubstwo ciągle narzekają że mało mają płacone za godzinę itp. Dodam że najgorsi mechanicy to te młode świerzynki,a jak pyskują hohoho.... Dziwię się że kierownik mechaników nic z tym nie robi i tak daje się w hu.. robić.

@Mechanik ICC

NA JEDNYM DZIALE ... kierownik robił tak samo gdy był mechanikiem a teraz chodzi i...... to wszystko co robi:) !

Stefan

Prawda to że chcą zwolnić 200 osób

gyuuu

@romulado a do jakiego miasta szukali na stanowisko operatora CNC? Bo teraz tez jest taka sama oferta, dodana 3 tygodnie temu, dlatego właśnie pytam. Tym razem poszukują do Nowego Tomyśla. Jak sie tam pracuje?

waldorf

no przyjdzie marzec , praca się ruszy znowu zatrudnią 500osób. będą (usunięte przez administratora) całe wakacje bez dnia wolnego, kupę nadgodzin za minimalną stawkę a jak przyjdzie wrzesień robota się skończy no to do widzenia zadzwonimy. nie dajcie się nabrać na dobre zarobki i stabilność firmy to jest niewolnicza praca sezonowa. praktyka jest stosowana od powstania tej firmy w Polsce oczywiście bo u sąsiadów inna bajka, tam nawet nie pracują na 3 zmiany, normy ? jakie normy? wypłaty 1300 - 2000 ale EURO za to samo. a przeciez ten sam zarząd.

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Contact - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Phoenix Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phoenix Contact?

Phoenix Contact