2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZPUE S.A.

Pracodawca

Aktualność
Drodzy odwiedzający,

W ostatnim czasie przeanalizowaliśmy pytania zadawane przez Was na naszym profilu. Patrząc na ich treść, zauważyliśmy, że większość zgłaszana jest przez naszych aktualnych pracowników i dotyczy konkretnych obszarów. Wychodząc naprzeciw, podpowiadamy, gdzie najlepiej zapytać i najszybciej uzyskać odpowiedz w takich sprawach:

• Wszystkie pytania najlepiej kierować do swojego bezpośredniego przełożonego. Jest on wstanie odpowiedzieć na większość pytań „od ręki”. To najszybsza i najprostsza droga do uzyskania odpowiedzi na Wasze pytania.

• Pytania dotyczące zaświadczeń, spraw pracowniczych można kierować bezpośrednio do Działu Administracji  Kadrowo – Płacowej. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 14 15.

• Pytania o możliwość pracy, prowadzone rekrutacje do Dział Rekrutacji i Rozwoju. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 12 43.

• Pytania, związane z działaniami podjętymi przez firmę w związku z koronawirusem/ COVID19, należy kierować do bezpośredniego przełożonego lub na adres: covid@zpue.pl.

Przypominamy również, że jesteśmy dostępni pod adresem: pytania@zpue.pl. Gdzie możecie przesyłać pytania lub sprawy dotyczące różnych kwestii. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i dziękujemy za dotychczasowe wiadomości. Są one dla nas potwierdzeniem, że ta skrzynka jest potrzebna, a także  wyrazem zaufania z Waszej strony.

Pozdrawiamy
Zespół ZPUE S.A.

Czy pracodawca ZPUE S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Tak motywuje, jak chcesz więcej to każdą sobotę i niedzielę trzeba przyjść żeby chociaż trójkę wyciągnąć a przy okazji dołożą Ci więcej obowiązków taka to jest w tej firmie motywacja. ???? ????

Piotr
@Pracownik

W weekendy płaca większą stawkę? Powiesz ile żebym wiedział jak można dorobić?

adonis
@Piotr

Tak wyższą.

nick
@Piotr

w weekendy 100% wiecej

Agnieszka
@nick

To ile wyciągniecie w sobotę i niedzielę? Jaka tam jest w ogóle stawka na początek?

Wojtek
@Agnieszka

Najniższa krajowa jest raczej gwarantowana.

nick Nowy wpis
@Wojtek

Nikt tutaj nie pracuje za najniższą krajową...

Elżbieta Nowy wpis
@nick

dzieki za wyjasnienie, pewnie wyzej pisala osoba ktora w firmie nie pracuje i nie ma o stawce wiedzy... jesli nie jest to tajemenica napiszesz jakie stawki sa naprawde w firmie ?

Elo Nowy wpis
@Elżbieta

To się przekonasz jak się zatrudnisz. Zobaczysz jak zaczną kołować premiami ,nadgodzinami itd. powiedzą ,że godziny masz w "chmurze" ????. Przy przelewie zobaczysz ????

Xxx Nowy wpis

100%wiecej a premi o tą kwotę mniej chorzy jesteście z tymi weekendami

Live
Kandydat

Tak duża firma,żeby nie mogła zapewnić parkingu dla pracowników to skandal!

@Live

musisz byc bogaty skoro stac cie na paliwo :)

Agnieszka
@Marko

Haha a jest inny wybór, jakiś autobus pracowniczy przynajmniej? Poważnie pytam

Helena
@Live

Ale to tak kompletnie nie ma gdzie zaparkować, czy jak to wygląda? Nie wyobrażam sobie, jakby nie było gdzie stanąć...

Nicko
@Helena

Dla proporcji miejsc jest 100 a pracowników 200. Więc nie masz jak zaparkować, Jak nie przyjedziesz do pracy 30 minut przed czasem to nie masz gdzie.

internet

bardzo ciekawie opinie mozna znalezc na temat ZPUE oto jeden z przykladow Na stronie ich odnośnie Magazynów co masz ? Wiadomości z Wikipedi. Wygupiają się. Nie mają zaplecza naukowego aby to robić. Inne firmy są z przodu. Jak kiedyś będziesz na wycieczce lub targach ZPUE zobacz sobie w środku są naklejki na poszczególnych komponentach. Szkoda płacić marżę. To montownia. innych nie bede wklejal ale jest min poruszony temat pekajacych stacji :) zreszta temat moga potwierdziec pracownicy firmy oraz kierowcy pekniecie ? szpachla klej i do klienta

@internet

Jakie inne firmy są z przodu? I kto się tutaj "wygupia"? Jesteś niby pracownikiem ZPUE, a nie znasz realizacji z magazynami Energi zrealizowanymi np. dla ENEI - 5 różnych konfiguracji i wiele innych. Trzeba mieć wiedzę i potencjał techniczno-finansowy, aby wdrożyć tak drogie wyroby jak magazyny energii i zespolić te "różne naklejki". Nie ma firmy w Polsce, która produkowała by aparaty nN i SN w pełnym przekroju. Taki zarzut jest śmieszny. Może kolego jesteś takim cwanym cielęciem, który 2 matki ssie i dodatkowo (usunięte przez administratora) we własne gniazdo? Rynek magazynów energii wstrzymują niedostosowane uwarunkowania prawne, które traktują je równoważnie, jak źródło takie samo jak inne OZE typu wiatrak cz PV.

internet
@BTH

to jest komentarz znaleziony w internecie na temat firmy a nie moja opinia wiec sie nie wymadrzaj skoro mowisz ze technologia dziala super to zejdz na produkcje wez schemat zobaczysz ile bykow jest w dokumentacji na szczescie jestem bylym pracownikiem wystarczy wyjsc czasem na miasto i posluchac ....

Idi na...
@internet

Czy ktoś ci płaci za rozsiewanie kłamstw ? To sie nadaje do prokuratora, mam nadzieję, że Zpue to zrobi i przestaniesz kozaczyć hejterze

Skrobek w7
@Idi na...

Prawdę mówi. Z betoniarni idą buble popekane, wiem bo pracowałem i dużo słyszałem, traktują Cię jak (usunięte przez administratora) od czarnej roboty, chemii dają do oporu, grzeją na full bo sztuki się liczą, jak najwięcej, musi być ilość a nie jakosc. Potem każdy się dziwi że wracają reklamowane od klienta

ziomal
@internet

Panie mało mądry. W polsce nie ma firmy bardziej do przodu w temacie magazynów. To jedyna firma z Polskim kapitałem która się stawić czoło ameryńskiemuy producentowi i robi to całkiem nieźle.

@BTH

Wyrasta Pan powoli na nadwornego obrońcę firmy. Szkoda tylko, że nie kończy Pan "rozgrywki komentarzowej" z jednym użytkownikiem, gdy padają konkretne argumenty. Nie przeszkadza to natomiast Panu w dość niegrzecznej wymianie zdań z kolejnym. Wyrażenie opinii nie powinno być określane jak umieszczanie fekaliów we własnym gnieździe. Jako pracownicy znamy realia tej firmy, raczej nikogo Pan tutaj nie przekona, że czarne jest białe.

Nicko
@ziomal

A możesz powiedzieć gdzie produkujecie te magazyny energii ? Na ,którym wydziale są produkowane? Ta jedyna ładowarka co stoi przed firmą jest Państwa produktem - została wyprodukowana na wydziale elektrycznym ? Jeśli konkurujecie z U.S.A to gdzie macie produkcje akumulatorów bo tego na wycieczce nie widziałem ?

Andrzej
@Bartek

To może opowiedz jak to wygląda z Twojej perspektywy? Twoim zdaniem warto się starać o pracę tu jeśli nie ma się dużego doświadczenia?

Piotrek
@Andrzej

Jeśli masz chodź trochę umiejętności lub masz głowę do ich zdobycia to naprawdę szkoda Twojego czasu. Serio.

@Andrzej

Ciężko odpowiedzieć na pytanie czy warto. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od miejsca pracy i dalej idąc od życia. ZPUE jest w miarę dobrym wyborem na początku drogi zawodowej (zaraz po szkole), bo daje jakiś pogląd na pracę. Niestety dostrzeżesz również działające tu zależności i siatki znajomości, które potrafią zniechęcić. Osoba z zewnątrz, bez żadnych "wtyków" w tej organizacji jest z góry skazana na gorszy start. Nie jest tajemnicą, że mimo wykazanych umiejętności twardych (znajomość np. elektryki, mechaniki) oraz miękkich (np. umiejętność pracy w zespole) w pierwszej kolejności doceniany w postaci podwyżki jest brat, kuzyn, sąsiad czy kolega mistrza/kierownika. Są to zaszłości z początków firmy, gdy określano ją mianem "rodzinnej". Teraz to zwykła korporacja, gdzie jest ogólna biurokracja, mnóstwo papierologii, ale system wygradzania (ze względu na to "od kogo jesteś") pozostał taki sam. Myślę, że dwa lata to optymalny czas pracy tutaj. Jeśli jednak masz już jakieś doświadczenie to warto poszukać czegoś innego. Tutaj żeby się przebić nie wystarczają umiejętności. Smutne ale prawdziwe. Pewnie ktoś zaraz zapyta, że skoro tak jest źle to dlaczego tu jestem. Prosta sprawa. Kredyt. Jedyny plus tej firmy to wypłata na czas, ale niejasności w naliczaniu premii powodują, że z każdym 10. dniem miesiąca zastanawiasz się ile dostaniesz.

Miły pan

Nie wiem jak jest na innych wydziałach ale na w 3 młody dostaje 18 pln na godzinę i się śmieje w twarz bo stary ma tyle samo albo mniej. Porażka.

Mariusz
@Miły pan

A kogo to wina młodego który się ceni czy starego pracownika że godzi się na nędzę

imigrant
@Miły pan

przeciez zarobia tyle samo jednemu zabiora premie a drugiemu.... to raczej z mlodego sie smieja ze godzi sie na takie warunki ehhehehe

Wojciech Stolarczyk
@Miły pan

Naprawdę jestes zazdrosny o te 18zl? No nie wierze chlopie tu nie ma o co byc zazdrosnym tu trzeba plakac. Mlode chlopaki ze swinoujscia nawet i bez szkoly bez umiejetnosci i bez checi maja minimum 100-110 euro dziennie na reke i to jest takie minimum 140 to juz jest ok. Juz da sie fajnie zyc. W wieku 25 lat maja pobudowane domy i auta po 300 tysiecy zlotych. I nie za kredyty. A Ty tu z jakims 18zl wyjechales wloszczowa to ogolnie jest najdrozsze miejsce do zycia w polsce a moze i europie:) ceny w sklepach to ja nie wiem kto ustala ale wszedzie jest taniej wszedzie jakies promocje tylko tu zawsze nie bo jak ma dac to co mialo byc w bonusie to wystawia to jako drugi produkt w banku ostatnio bylem zlikwidowac konto i tak siedze i patrze babcia z dziadkiem pozyczke brali jakis odcinkow emerytur kazali im przyniesc podkreslam dwoch emerytow i musieli wrecz blagac o glupie 12tysiecy gdzie byl jeszcze zyrant az przykro mi bylo sluchac tego blagania w dobie gdzie kliknieciem bierzesz 60k bez zadnego problemu w mac 15 minut. To wszystko jest jakies chore. Ja rozumiem mlodych ludzi ze pierwsza praca i dumni sa ze wchodza w zycie ze pierwsze auto ze zabierze dziewczyne do drogiej restauracji itd itd.. Tylko ze tu nie ma byc z czego dumnym nie ma komu czego zazdroscic bo jakby to zobaczyli co Ty napisales ludzie z ktorymi aktualnie pracuje to by nawet nie byli w stanie sie smiac zrobilo by im sie po prostu Ciebie zal. Ze sa jeszcze tacy mili panowie z taka mentalnoscia osiemnastuzlotowkowcow. Pozdrawiam

Gośka
@Miły pan

Jak się stary nie umie odezwać o podwyżkę i cieszy się „premiami” i „dodatkami” to ma . Finalnie I nowy i stary pracownik zarabiają podobnie,Młody nie ma premii A stary musi mieć wyrównane.

Yyyy

Firma beznadziejna

Kolega z W2
@Wojciech Stolarczyk

Wojtek daj namiary na tą firmę ... Pozdrawiam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ZPUE S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pomocna
@Pytanie

Tak, bardzo chętnie. Firma ceni sobie świeże spojrzenie młodych, studiujących ludzi.

pracownik1
@Pomocna

Chętnie zatrudniają, bo są tani i tani, a to w tej firmie jest najważniejsze.

@pracownik1

A jakie doświadczenie, jako wartość dodaną dla Firmy wnosi student lub absolwent? Wdrożenie nowego człowieka do konkretnych inżynierskich zadań to minimum rok. Ciągle pojawiają się nowe wyzwania techniczne. Ceni się wiedzę techniczną i entuzjazm do rozwiązywania problemów. Jeśli pierwsze pytanie jest: ile? to ja nawet nie rozpoczynam rozmowy bez względu na to, kto to jest.

Hdjbd
@BTH

Za taką stawkę, które oferuje firma to nawet studenci nie chcą przychodzić

Jarek
@BTH

A skąd wiesz ,że student nie ma dużo większej wiedzy niż Twoja ? Obecne zaplecze naukowe ZPUE jest na marnym poziomie. Dobrzy studenci nie mają co tracić czasu na ZPUE.

@BTH

Pytanie typu "ile?" jest powodem żeby nie przeprowadzić rozmowy rekrutacyjnej? To już pokazuje egocentryzm ludzi w tej firmie. Zakładam, że jest Pan/Pani kierownikiem lub dyrektorem Biura Techniczno-Handlowego. Traktowanie z góry ludzi tylko dlatego, że znają swoją wartość jest bardzo słabe. Niejeden człowiek po studiach ma odbyte wiele staży i praktyk. Swoją wiedzą i umiejętnościami przeskoczyłby znaczną część pracowników biur BTH i innych działów (włączając kierownictwo). Sami robicie sobie krzywdę skreślając kandydata tylko dlatego, że zapyta (o zgrozo!) o warunki płacowe.

@Bartek

Proszę odczytywać treść wypowiedzi stricte tak jak jest i nie dorabiać filozofii. Kandydaci są różni. Jeśli, jako pierwsze pytanie kandydata jest, "ile?", a potem wychodzi brak oczekiwanych kompetencji np. niska wiedza elekrotechniczna, słaba znajomość autocad to mam taką, a nie inną opinię. Oczywiście nie dotyczy to chętnych absolwentów politechnik, chcących rozpocząć swoją drogę zawodową chociaż we fragmencie tej ciekawej branży.

@BTH

A skąd Pan dowie się, że "a potem wychodzi brak oczekiwanych kompetencji" skoro "Jeśli pierwsze pytanie jest: ile? to ja nawet nie rozpoczynam rozmowy bez względu na to, kto to jest." Chyba się Pan troszeczkę zaplątał. Proszę mi wierzyć, że jestem daleki od dorabianie filozofii. Posiłkuję się cytatami z Pana wypowiedzi. To pokazuje sposób traktowania ludzie na start w ZPUE. I kolejna hipokryzja w ostatnim zdaniu. Ja rozumiem to w taki sposób: jeśli kandydat jest po politechnice to zapraszamy go z otwartymi rękami. I wtedy już nie musi mieć wiedzy elektrotechnicznej ani znajomości AutoCADa, wystarczy papier z uczelni. O litości.

Michał
Klient

Witam mam pytanie, czy pracodawca ma jakiś pomysły jak pomóc pracownikom przetrwać finansowo kryzys wywołany ostatnimi wydarzeniami na wschodzie, wszyscy widzimy jak ceny wszystkiego lecą w gorę i to niestety będzie się pogłębiać, wiadomo nie mamy ma to wpływu, i trzeba będzie zacisnąć pas i ograniczać wydatki ale może coś da się zrobić, choćby po to żeby ludzie nie zwalniali się. Dziękuję i licze że w ciągu kilku dni pojawi się tu jakaś merytoryczna odpowiedź ze strony zpue.

jarek
@Michał

przepraszam a kto sie zwalnia ? co kilka dni nowe osoby przychodza i to nie z ukrainy tylko nasi rodacy

...
@jarek

Jakoś nie widać nowych na wydziałach a zwolniło się wiele osób Jeżeli tego nie widzisz to proponuję okulistę lub psychiatrę skoro widzisz ludzi których nie ma

Janek
@Michał

Na forum pytasz ? zapytaj pracodawcę a nie rzucasz jakieś pytania i oczekujesz odpowiedzi w takim miescu

jarek
@...

idz na w3 zobacz ile osob pracowalo jesien 2021 a ile teraz nie pisz bzdur nie masz co robic w biurze??

Xxx

No pięknie z tą podwyżką rząd zabrał nam 7.75 procenta ze składki zdrowotnej a wy okazujecie dobre serce i dajecie całe 5 pewnie w premii motywacyjnej dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy

Himen
@Xxx

Otwórz własną dzialnosc przekonasz się jak jest cudownie ile przetrwasz? Podjąłeś błędna decyzję polityczna a teraz szukasz winnych proponuje zmienić pracę ...nie po co w innych firmach wymagania idź na kurs ...nie po co mi kurs nie robicie nic kompletnie nie chcecie się rozwijać ciągle narzekanie od xxxxxxx lat

Czarny
@Himen

Błędna decyzja polityczna nastepny biedny prywaciarz

@Himen

Ty to jesteś pierwszym prowokatorem on się zwolni a ty musisz tu robić i jeszcze dobrze wszystkich nakręcać żeby cię nie wywalili bo takich nakręcanych powinni usuwać on przeciwieństwie do ciebie się ceni i umie coś robić ty chyba poza tym że chodzisz do pracy nic

himen
@Xxx

hehe dobre skoro sie zna i ceni to czemu za grosze zasuwa? kompletny debilizm normalny czlowiek ktory faktycznie jest ogarniety zyciowo znajdzie sobie dobrze platna prace ciagle narzekanie zle jest nie dobrze jest po co co zmieniac ?:)

@Czarny

Dobrze powiedziałeś biedni prywaciarze jeżdżą merolami a wykazują straty podatków nie płacić i rąbać pracowników

lolll

No tak wina firmy, że rząd wprowadził nowy ład XDDDDD a kto głosował na (usunięte przez administratora) ???? Bo z tego co wiem we włoszczowie poparcie dla (usunięte przez administratora) jest 75% tak głosowaliście to teraz macie. Raczej podwyżka dla wszystkich to dobry ruch, poza tym u mnie kilkunastu dostało znacznie więcej, tylko, żeby dostać więcej musisz ogarniać. Pewnie zamiatasz podłogi to nie dziw się, że ukrainiec może cię zastąpić.

Majster
@Xxx

Rząd ci zabrał, to niech ci odda. Idź do tego co zabiera i mu to powiedz. I jeszce powiedz o drożyźnie i inflacji

Wojciech Stolarczyk
@lolll

Widzę, że ludzie dalej się kłócą na forum:) Czyli nie zmieniło się nic.. lubię czasem poczytać szkoda, że wszyscy dalej podpisują się nickami a nie imieniem i nazwiskiem, które mają po swoich rodzicach itd.. Ale takie ich prawo ale zdania w tym temacie nie zmienie i anonimowe wpisy uważam za takie trochę tchórzliwe. Co tam było aaa o zamiataniu i naszych sąsiadach z Ukrainy w zamiataniu nie widzę kompletnie nic złego zresztą sam po około 11 latach w ZPUE przez ostatnie dwa tygodnie mojej pracy dumnie zamiatałem bo mój przelożony rozszyfrował mnie po 11 latach i wyczaił, że faktycznie do niczego się nie nadawałem tylko do zamiatania i żeby czasem nie było że jest inaczej dałem z siebie wszystko całe serce włożyłem nawet zamiatałem w nadgodzinach żeby widział że ma nosa do ludzi i wie gdzie kogo i do czego dać. Takze zamiatanie mam opanowane dzięki mojemu przełozonemu. A co wszystko się w zyciu moze przydac czy przydadzą mi sie cotangensy i tangensy ze szkoly to nie wiem.. Ale zamiatanie? Pewnie taaak:) Ukraincy jest ich w polsce 3 miliony studiują pracują zazwyczaj wykonują prace ktorych juz polacy nie chca wykonywac w sumie wykonuja tylko za granica ooo.. Pracuja to najwazniejsze nie korzystaja jak inne narodowosci i niektorzy polacy z socjali siedzac i nic nie robiac. Napedzaja nasza gospodarke a i dzieki nim istnieja firmy ktore by juz upadly gastronomia itd.. Czuje ze w takim Swinoujsciu gdzie jest ich masa wszystkie hotele bary i restauracje dawno juz by upadly bo ceny przy pracowniku z polski bylyby kosmiczne zreszta za 4-5 tysiecy to w swinoujsciu raczej nikt do pracy nie pojdzie.. Takze ukraincy ratuja sytuacje. Dobrze ze sa. Co do tego co napisales/as ze Ukrainiec kogos tam zastapi bo sie nadaje tylko do zamiatania.. To powiem tyle martw sie o siebie patrz na siebie nie oceniaj ludzi bo zapewne od tego nie jestes i Ci za to nie płacą jakbys byl od oceniania to bys nigdy takiego wpisu nie popełnił. Ciesz sie ze jest kim kogo zastapic bo jak dlugo bedzie niezamiatane to pobrudzisz sobie buty. Pozdrawiam

Inga
@Himen

Gdyby ludzie nic nie robili to firma dawno by już nie istniała.....

Teodor

Historia z dziś. Przyjeżdżam do pracy pełny energii i motywacji na drugą zmianę. Godzina 13:32 nie mam miejsca żeby zaparkować swój samochód, wszystkie miejsca zajęte, rowy i skwery zieleni również. Zostawiłem swój samochód na drodze wjazdowej obok tego serca z zakrętkami. Wyszedł ochroniarz powiedział żebym przestawił swój samochód. Mówię mu że nie ma miejsca, a on, że trzeba wcześniej przyjeżdzać. To na którą godzine mam przyjeżdżać? Zostawiłem samochód w polach. Minęła mi całą ochota do pracy. Jak to jest że firma nie zapewnia miejsca parkingowego? To zatrudniacie ludzi, ale nie chcecie żeby przyjeżdzali do pracy? Czy o cos innego tu chodzi?

Ergo
@Teodor

Bo nie szanują pracownika. Takim firmą się dziękuje za współpracę.

Pracodawca
@Teodor

Przecież można parkować bez problemu na nowym zakładzie ( dawny Stolbud) i podjechać firmowym busem , z powrotem też podwiozą. Bus odjeżdża 13:45 z dawnego Stolbudu, z głównego zakładu na tamten parking o 14:15. Na pierwszą zmianę też jeżdżą-

Pindzia

Uciekajcie z zpue. Traktują ludzi podmiotowo prawie jak zwierzęta często zakrawająco nawet o (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

...
@Pindzia

W pełni się zgadzam totalny brak kultury począwszy od brygadzisty po kierownictwo doprowadzili do tego że odechcewa się przychodzić do pracy no i zarobki zamiast wzrastać maleją

Emanuel
@Pindzia

Jedna z najgorszych firm w całym regionie

Na chorobowym nie wolno wychodzić z domu w jakich przypadkach tak?? zakład może kontrolować?

szefu

to zalezy od tego co masz na l4 od lekarza

@Pracownik

Na chorobowym możesz iść nawet na imprezę integracyjną i i przy tym bawić się dobrze z (mistrzem) .

Stef

Witam. Mam pytanie. Czy firma wypłaca ekwiwalent za urlop pracownikowi który odchodzi??

G

Tak

lero
@Stef

Wyślą Cię na urlop. Firma nie zapłaci Ci ekwiwalentu chyba ,że pójdziesz na chorobowe. Wtedy będzie musiała.

eryk
@Stef

Zwolnij się i idź na chorobowe wtedy wypłacą. To proste.

Wdy

Co niektórzy to sobie już jaja robią nie dość że nie robi nic to jeszcze jeździ po chwali hulajnogą i wkurza ludzi po wypłacie to znaczy zapomodze , bo inaczej tego nie można nazwać

Rychu
@Wdy

A co ma robić jak uczniowie w WC siedzą

Marian

A co się dzieje z tym Stolbudem?

w72

nie przesadzaj wszystko jest ok spolka przynosi zysk :) po co sie zabezpieczac na przyszlosc ?haha

PGE
@w72

Inne firmy wyprzedzają ZPUE. Mają taniej i lepsze technologie. Jeśli się nie rozwijasz to znaczy ,że się cofasz

Stolbud
@Marian

Teraz już nic upadł.

w72
@PGE

Rozumiem ze mowisz o firmie z jedrzejowa ?Nikt sie tym nie przejmuje bo maja zamowienia z panstwowki problem ,szukanie winnych zacznie sie jak bańka peknie taka prawda

Stolbud
@w72

Zacznij przeglądać gazety branżowe, załóż sobie internet, nie patrz na powiat. Zobacz ,że świat poszedł do przodu a ZPUE nadal zastanawia się jak zrobić średniej klasy beton ,który nie będzie pękał.

Smerfetka

Witam mam pytanie czy nie wiecie na kiedy są planowane szkolenia z zakresu używania klucza udarowego i zakretarki bo czekam z niecierpliwością

Spawacz11111
Kandydat

Ile może zarobić spawacz TIG za godzinę pracy? Za weekendy przysługują premie? Czy jest możliwość wypracowania nadgodzin czy tylko 8h i do domu?

Agata
@Spawacz11111

a jak wygląda forma zatrudnienia? dają umowę o pracę?

Spawacz
@Agata

Umowę dostaniesz bo każdy jakąś daje. A pieniądze będą takie aby Ci starczyło na bilet do pośredniaka. Szkoda Czasu

Teresa
@Spawacz

A pracowałeś na stanowisku spawacza? W takim razie dano Ci na ten bilet? ;) Faktycznie tak tragicznie z tymi zarobkami, że "szkoda czasu"? Masz może w zanadrzu jakieś firmy alternatywne?

Były
@Spawacz11111

Jak dla młodego kawalera to spoko ale jak dla kogoś z rodzina porażka, po roku czasu można zarobić na furke za 7-8 k, na start może być na dłużej nie polecam

Spawacz12
@Spawacz11111

Lepiej nie tracić czasu na słabą płatną pracę.

Xxx

Teresa a po co ci zaśmiecać sobie mózg innymi firmami roboty dziś nie braknie a firmy chcą płacić i zatrudniać w przeciwieństwie do tej którą chce zatrudnić ale najlepiej za najniższą krajową

Ala
Kandydat

Ile może zarobić kobieta na produkcji? Jest podstawa jakaś? Akord?

Missqiu
Kandydat

Bardzo proszę o opinię, czy warto. Chcę zostać pracownikiem produkcyjnym. Czy przy normalnym czasie pracy, czyli 5 dni w tygodniu, 2 soboty w miesiącu można zarobić spokojnie 3 tyś. zł?

@Missqiu

nie zartuj sobie :) nie zawsze wydzialy pracuja w soboty wynika to ze zlego planowania

Missqiu
@Marko

Naprawdę, 3 tyś. nieosiągalne?

W3
@Missqiu

znajdz sobie gdzieś normalnie płatną pracę

@Missqiu

przyjdz i przekonaj sie :) dlaczego ustaliles sobie poziom 3 tys? jesli masz rodzine to przy obecnych kosztach zycia nie utrzymacie sie

Karol

Ile zarobi spawacz Mig-mag z 2 letnim doświadczeniem wydział chyba W-1, duża jest premia bo Pani z która rozmawiałem mówiła ze zależy dużo od próbek, ciężkie są do zaliczenia ?

Hubert
Klient

najgorzej, czyli ile? powiedzmy w biurze na jednym z niższych stanowisk?

Biuro
@Hubert

Najniższa krajowa. Mogą Ci coś poobiecywać ale nie daj się na to nabrać.

Hubert
@Biuro

A nie tak, że na rękę przynajmniej z 5 tysięcy?

Gadasz głupoty. Płace są naprawdę dobre (znacznie lepsze niż np w stolicy województwa - Kielcach) - wystarczy pokazać ze się robi dobra robotę i pracuje a nie chodzi non stop na papieroska, na ploteczki, na kawę. Mam nadzieje, ze tacy ludzie, którzy psują opinie o pracowitym narodzie czyli lenie i nieroby nigdy nie będą zarabiać dobrze bo wtedy ta firma straciłaby w moich oczach.

Nina
@Pracownik

No jak godzin nabijesz to wypłata jest

Marek
Kandydat

Ostatnio aplikowałem na stanowisko konstruktora. Pensja - śmiech na sali, głód -(usunięte przez administratora)netto z doświadczeniem!!!!. Pytania na rozmowie na zasadzie nic praktycznego, ale ja (niespełniony egzaminator) wiem co to jest to się pochwale. Więc padło pytanie co to jest beton... W zasadzie zabrakło pytania jak wyliczyć deltę. Rozmowa po angielsku - to było najśmieśniejsze, bo pytający sam dukał i nie potrafił zadać pytania, wtrącając w swój angielski polskie słowa :D. Stanowczo odradzam, chyba że kogoś (usunięte przez administratora)zł satysfakcjonuje.

Marek
Kandydat

Nie przyjąłem śmieciowej oferty. Narzekać to można że sekretarka nieuprzejmą lub zimno w zimie a gorąco w lecie. Ja tylko przekazuje fakty. Nic od siebie nie dodałem.

Ola

Bo to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ZPUE S.A.?

Liczba opinii klientów firmy ZPUE S.A., to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.