2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZPUE S.A.

Pracodawca

Aktualność
Drodzy odwiedzający,

W ostatnim czasie przeanalizowaliśmy pytania zadawane przez Was na naszym profilu. Patrząc na ich treść, zauważyliśmy, że większość zgłaszana jest przez naszych aktualnych pracowników i dotyczy konkretnych obszarów. Wychodząc naprzeciw, podpowiadamy, gdzie najlepiej zapytać i najszybciej uzyskać odpowiedz w takich sprawach:

• Wszystkie pytania najlepiej kierować do swojego bezpośredniego przełożonego. Jest on wstanie odpowiedzieć na większość pytań „od ręki”. To najszybsza i najprostsza droga do uzyskania odpowiedzi na Wasze pytania.

• Pytania dotyczące zaświadczeń, spraw pracowniczych można kierować bezpośrednio do Działu Administracji  Kadrowo – Płacowej. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 14 15.

• Pytania o możliwość pracy, prowadzone rekrutacje do Dział Rekrutacji i Rozwoju. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 12 43.

• Pytania, związane z działaniami podjętymi przez firmę w związku z koronawirusem/ COVID19, należy kierować do bezpośredniego przełożonego lub na adres: covid@zpue.pl.

Przypominamy również, że jesteśmy dostępni pod adresem: pytania@zpue.pl. Gdzie możecie przesyłać pytania lub sprawy dotyczące różnych kwestii. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i dziękujemy za dotychczasowe wiadomości. Są one dla nas potwierdzeniem, że ta skrzynka jest potrzebna, a także  wyrazem zaufania z Waszej strony.

Pozdrawiamy
Zespół ZPUE S.A.
Tak10Nie27
Klijet Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.
Klient

Co dalej z zakładem w Raciążu?

Klijet Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.
Klient

Witam. A czy ktoś wie czy w Raciążu ten zakład się reanimuje, a może powstanie pod inną nazwą?

Wolniech

Witam. A czym zajmują się Panie w pokoju programistów W2 bo często widzę jak patrzą w telefon, o pomoc mało co można liczyć. Czy mają za mało obowiązków bo ciągle w telefonie coś oglądają i rozmawiają. Mówię o swoich nie firmowych telefonach jako rozmowy.

Tak2Nie2
Konfitura
@Wolniech

Dziękujemy za informację towarzyszu, widzę, że masz oczy szeroko otwarte masz talent daleko zajdziesz w tej firmie. Takich ludzi jak ty potrzebujemy.Przynos więcej smaczków o twoich kolegach i koleżankach wybijesz się na ich.

Tak6Nie1
Nick
@Wolniech

Odezwał się ten , co nigdy w telefon w pracy nie spojrzał

Była pracownica
@Konfitura

Dobre, już dawno takich smaczków nie bylo

W3
@Wolniech

Masz duży talent aby zostać doradcą dyrektora technicznego.

Tak3Nie1
Bond Nowy wpis
@Wolniech

Szukały sponsorów na gorący wieczór :-) hahaha Kilo tapety coś musi ukryć :-) Na przyjmują takich przynieś wynieś i są tego efekty. Kasa idzie na pracownika co nie ma z niego pożytku a na produkcji stawki nie podniosą bo nie wydajny. A taka za biorkiem to ciągnie ale nie produkcję...

Były Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam. Gdzie można zgłosić mobbing w firmie ? Bo jeden z brygadzistów ma trochę za pazurami i pora z nim zrobić porządek. Mało tego nie patrzy prosto w oczy. Chociaż się stara ale i tak ma kierunek na bebelno ustawiony hehe. Z czego go trzymają jak i tak na niczym się nie zna ehhhh. Dziwne czasy ...

Kandydat

Ale pieprzycie o takich rzeczach co poprostu nic nie wnosi pod żadnym pozorem szkoda słów dziecinada w zpue tak naprawdę to jest praca ale tylko dla ludzi którym kokosy nie potrzebne bo tu pieniędzy niema jeśli potrzebujesz hajsu to trzeba stąd się zawijać

Tak8Nie1
@Xxx

Jako, że mój wpis został usunięty mimo braku przejawu złamania regulaminu spróbuję dodać go ponownie. Być może miał za dużo "polubień". Jakiś czas temu na tym forum przeczytałem wpis pracownika firmy. Określił się on mianem "bitej żony". Mimo że miał świadomość, że nic w tej firmie się nie zmieni to jednak trwał w tym "związku". Ten człowiek już odszedł, spełnia się gdzieś indziej. Zawsze warto spróbować. Nic nas przecież nie ogranicza. Jedynie my sami.

Tak7Nie
mieszkaniec Włoszczowy
Klient

witam, średnia zarobków w okolicy to około 3000 zł. czy tutaj podobnie? czy jest to uzależnione od działu oraz od stanowiska? na jakie premie można liczyć? czy nadgodziny są dobrze płatne? ogólnie rzecz biorąc, na jakie zarobki można liczyć zarówno w biurze, jak i na produkcji?

Tak1Nie11
@mieszkaniec Włoszczowy

Tak, mówi się, że płacą tam kokosy. Najlepsza firma w okolicy, na produkcji można wyciągnąć 3535 zł,A w biurze więcej

TakNie18
@mieszkaniec Włoszczowy

Inżynier projektant zarobi ok. 2800+premia. Oczywiście trzeba liczyć się teraz z obniżeniem pensji ze względu na pandemię o 10%. Premia też praktycznie znikoma z tego samego powodu. No chyba, że ktoś ma jakieś dziwne względy i plecy to nawet po kilku miesiącach mogą z Ciebie kierownika zrobić. Ale to znikome (na szczęście!) przypadki.

ulala
@Bartek

oczywiście to są zarobki netto? a czy w normalnych warunkach można z premią, nadgodzinami oraz innymi dodatkami szarpnąć 4000-4500 zł ? czy to raczej marzenia i sny?

TakNie6
@ulala

Nie jest to takie oczywiste. Premie potrafią być wypłacane co miesiąc, ale te zasady potrafią być zmieniane. Czasem jest to wypłacanie kwartalne, a nawet roczne. Technologia jest podzielona na sekcje, nad którą pieczę sprawują liderzy i kierownicy. Od nich zależy czy ją w ogóle dostaniesz. Kryteria są często tak zawiłe, że nawet gdy bardzo dobrze pracujesz to Twoją premię dostanie ktoś inny.

Tak5Nie
@Bartek

Zawsze sa premie mczne. 3 lata temu byly roczne lub kwartalne. Odeszli od tego bo to bez sensu. Nie klam

Tak2Nie2
@Pracownik

Przecież nie napisałem, że tak jest obecnie, jedynie to, że wypłaty premii zmieniają się dynamicznie. Jeszcze była taka sytuacja 1,5 roku temu. Może to wrócić w każdej chwili. Nie wiem skąd u Ciebie takie nerwy.

@Bartek

Tak ale czy taka premia to kilkaset zł czy nawet połowa wypłaty?jak bardzo wpływa na ogólny dochód pracownika?

TakNie3
@Bartek

Czyli ogólnie warunki są super.?

TakNie8
ulala
@Bartek

właśnie, przecież można prowadzić spokojną dyskusję. interesuje mnie jedynie, czy można rzucać obecną pracę i starać się o posadę tutaj. czy jest to warte zachodu. jeżeli ze wszystkimi dodatkami można "wyciągnąć" 4k to chyba warto się starać, jeżeli nie, to zastanowię się. z góry dziękuję za odpowiedzi;)

TakNie4
orekkq
@ulala

obys nie zalowal swojej decyzji w ostatnich miesiacach technolgia oraz biuro stracili 10% swoich zarobkow wszystko przez pandemie z tego tez powodu kilkanascie osob rzucilo wypowiedzeniami zycze powodzenia rob to samo, tyle samo ale za mniej :)

Ulala
@orekkq

Ale jak trzeba dojechać 50 km i zarobki są na poziomie 3,5 k to wolę dojechać 15 i zarobić 4 A z premiami na pewno tyle jest?przynajmniej tak rozumiem wcześniejsze wypowiedzi

Beones
@orekkq

nikt nie stracil. zobacz pasek w z wynagrodzeniem i nie klam jesli jest inaczej pokaz. Wypowiedzeniami straszyli a na koncu nikt nie odszedl bo zrozumieli ze nic sie nie zmienia. Jezeli jest inaczej podaj kto odszedl.

TakNie9
Ciekawy obserwator
@Beones

W końcu i tak nic z tych odpowiedzi nie wynika.na jakim poziomie jest premia?

@Bartek

Czyli w sumie to ile jest?na jakim poziomie premie??

Włoszczowiak
@orekkq

Jedni mówią, że kasy tutaj nie ma,inni, że nie ma sensuvszukac czegoś bo jest super, A zarobki megawysokie.komu wierzyć?

Jurek
@Włoszczowiak

Prosta odpowiedź - jeżeli jesteś fachowcem, masz pojęcie o sterowaniu, czy jesteś doświadczonym mechanikiem z pewnością będziesz zadowolony. Premia natomiast jest wynikiem akordy - może być 0 ale innym razem wynieść 40%. Pamiętaj także, że jej finalny wynik zależy od Twojego zaangażowania - Twoja dostępność czy Twoje błędy wykryte na produkcji. System prosty jak cep. Z pewnością jeżeli chcesz być statystą to nie aplikuj - będą Ci patrzeć na ręce, bo rozliczają akordowo. Finalnie Ci podziękują jeżeli będziesz notorycznie dawał ciała.

Tak4Nie8
@Zdziwiony i ciekawy

Te 2800 mają technolodzy znający się na pracy, od 10lat (i więcej) w firmie. Wakaty pojawiły się dlatego, że w przeciągu roku w sekcjach odeszło wielu dobrych fachowców. Nie jest prawdą, że tylko straszyli wypowiedzeniami. W obecnym czasie nie nastawiałbym się na wypłaty na poziomie powyżej 3200-3500. Jeśli chodzi o premię to w ostatnim czasie stanowiła do 15% i to nie jest niestety normą.

Tak8Nie
Pawel
@Bartek

No to w takim razie ludzie po prostu przechwalaja się...ze po 5000-6000zl i są bez nich firma by nie istniala

@Pawel

Niestety jest to bardzo częste zachowanie. Bardziej chodzi o podkreślenie swojego prestiżu, ale w wypłacie tego nie widać. Główną grupą ludzi, którzy w superlatywach określają swoje zarobki są pracownicy pracujący znaczny czas w firmie (>15 lat), którzy chcą zatuszować swoją niemoc i przegapioną szansę. Zamiast szukać pracy lepiej płatnej to siedzą i czekają na cud.

Paweł
@Bartek

A słuchając ich wypowiedzi nóż w kieszeni się otwiera, jacy to cudowni, wspaniali, itd. chwalipięty krótkomówiąc. wiaodmo, że w wielkim mieście 3500-4500 zł to jest nic i każdy by ich wyśmiał, ale na włoszczowskie warunki, czy w ogóle na świętokrzyskie jest to wypłata normalna, a to 4500 to już super, dlatego starają się podkreślać, że są naukowcami. smutne, a może śmieszne? a może jedno i drugie?

Pawel
@Pawel

a 6000 to chyba kierownik ma...

prawda
 Rekomendacja
@Jurek

przeciez wy w kazdym projekcie macie bledy wiec premii nie powinniscie miec musicie miec dobre uklady ze wszystko zalatwiane jest telefonicznie po nowym roku zapewne sie to zmieni karty niezgodnosci witaj SAP !!!

Tak5Nie
Redneck
@Zdziwiony i ciekawy

Chyba za 800 nadgodzin ????????????????

Haha
@prawda

Sa wakaty. Aplikuj. Pokaz, ze ty potrafic wykonać projekt i się nie pomylić w niczym. Juz nie jeden geniusz byl taki jak Ty. I co? Wrocili na produkcje. Taki wlasnie xwaniak jestes. Łatwo jest z kogos szydzić. Pokaz, ze jesteś lepszy (usunięte przez administratora)

prawda
@Haha

mi rowniez bledy sie zdarzaja ale na litosc boska co projekt to blad !!! byk na byku powtarzam nie ma projektu bezblednie wykonanego jesli elektryk zrobi dobrze to (usunięte przez administratora) mechanik jesli mechanik zrobi ok to pomyli sie elektryk i tak caly czas siedzicie razem w pokoju nie mozecie sie skonsultowac? to sa kpny!!!

@Pawel

5000 to brutto minus 2000 to wychodzi 3000 że sobotami i nie zawsze bo zależy jaką premia jest

@mieszkaniec Włoszczowy

Nie słuchaj głupot za 200 godzin jak ci wypadną grafikowe(równie dobrze i dni w tygodniu po 10-12godzin) nie zarobisz 3k pln ludzie tu są tylko dlatego z tego powodu ze są nieudolni

Bambo
@ulala

Chłopie we Włoszczowie się niczego nie wyrobisz !!! Nie ma konkurencji w pracodawcach i dlatego tak jest. Nikt nie wyjedzie do Warszawy Kielc czy Radomska. W dużym mieście jak pracujesz masz nawet na kasie w markecie prywatną służbę zdrowia nie stoisz w kolejkach badania od ręki na święta zawsze dostajesz jakiś bonus do wypłaty od 500 nawet do 1000zł dofinansowanie do wczasów co rok niby niewiele ale co rok są A czy we Włoszczowie któryś pracodawca to zapewnia i daje ???Zapewne nie A to dlatego bo bo nie ma tam obcego kapitału tylko jest swojski i dlatego można liczyć tylko na suchą pensję!!!

Emila
Kandydat

Czy kobiety pracują na produkcji czy jest szansa aby się dostać, proszę o odpowiedź.?. Dziękuje

@Emila

Oczywiście. Mnóstwo Kobiet pracuje w firmie.

Zyx
Kandydat

Witam, na jaką stawkę netto można liczyć na start jako betoniarz zbrojarz? Praca w akordzie czy godzinówce? Dziękuję za odpowiedzi

Normalny
@Zyx

Na betoniarnie mogą cię przyjąć, bo tam chętnych za bardzo nie ma, a generalnie mało roboty na zakładzie, a stawka na start to pewnie 17-18 zł plus niby premia bo to jest jakieś 10% czyli wychodzi najniższa krajowa, może że 200 zł więcej jak dobry miesiąc.

Slash

Dziwne czasy nastały.Pracujemy coraz więcej a na coraz mniej nas stać. Małe przedsiębiorstwa upadają duże stają się jeszcze większe, jak tak dalej pójdzie to skończymy wszyscy w korpo, a tam tresura i niszczenie zdrowia i psychiki przez psychopatów dla których tylko wynik sie liczy a nie człowiek . Kult pieniądza i sukcesu, szczucie się nawzajem i walka o przetrwanie. Depresja nałogi, samobójstwa. Wielu z was to pewnie dostrzega że jest coraz gorzej wirus tylko przyspiesza zmiany społeczne. A najgorsze jest to że nie ma już gdzie uciekać.Technologicznie poszliśmy do przodu ale moralnie to się cofamy bo ludzie coraz gorsi są.

Tak28Nie1
wojciech stolarczyk
@Slash

ostatnie zdanie..... Twoje. Własnie dlatego opuscilem ten posrany kraj z tym posranym rządem..pomine fakt ze na coraz mniej było mnie stac:)

Tak2Nie4
G

Opuść jeszcze polski internet

Tak26Nie2
wojciech stolarczyk
@G

prosilem jak juz piszesz to przesdstaw sie. nie musisz sie bac. :)) facet powinien miec jaja na randki tez chodzisz anonimowo? ludzie wy sie boicie własnego cienia. i dlatego macie tak jak macie bo to jest własnie wiesniactwo.. mocni jak wypiją mocni w obrobieniu du... ale prosta sprawa urasta do rangi przeszkody .. a jak macie isc do kierownika czy dyrektora to zaden ezodorant nie pomoze tak zaczynacie sie pocic... naturalnie nie wszyscy nigdy wszystkich do wora nie wrzucam ... ale prosty przykład "G" brzmi mi jak (usunięte przez administratora) a byle (usunięte przez administratora) nie bezie mi mowilo co mam opuszaczac:)) buziak.

pismak
@wojciech stolarczyk

nazekasz na rzad a 500+ to sie zawija w kieszen. jakby nie ten rzad to bys juz dawno temu wyjechal, a tak to mogles troche posciemniac w polsce bo u niemca to trza zasuwac i nie ma jak walic w kulki

Tak1Nie8
krotkasprawa
@pismak

moze tak "idz daj na tace swojemu ojcu tacie rydzykowi." no ja akurat teraz nie daje na 500 plus z takiej racji ze daje turkom na ich socjale .. to nie moge narzekac Ty mi dajesz z tego Twojego sciemniania za co bardzo Ci dziekuje:)) wybacz mi ze nie daje Na Twoje 500 plus z mojego zasuwania bo nie chce z Toba leciec w kulki ale jak dajesz to biorę zawijam w kieszen a kieszenie mam dziurawe .. napije sie dobrego piwa za ten hajs co dajesz mi a co:)) i za twoje zdrowie:P idz i pracuj ja z checią 500 przytule od ciebie jak dla mnie mozesz nawet nie miec na zęby i gotowac rosól ze sztucznej szczęki ale 500 ma byc. mam nadzieje ze sie rozumiemy:)) PozrdaiwamD:

Ktosiek
@krotkasprawa

Nawet nie wiesz widze ze jak pracujesz u niemca to placisz na moje 500+ hahaha. ustawa juz gotowa.zaplacisz dla turka i dla mnie na 500. taki jestes mondry a nie wiesz gdzie idzie twoja kasa

wwwsss
@Ktosiek

mądry jak juz.. nie... mondry .. juz pisalem ..ze spora czesc ludzi w zpue to analfabeci .. i za swoj analfabetyzm chcieli by zarabiac jak za zboze:)) chłopie nic odemnie nie dostaniesz:) chyba ze resztki ze stołu.. jaka ustawa to podwojne opadatkowanie? wez przestan po pierwsze niemiec to nie dotyczy bo płace tu podatki o wiele wieksze niz w polsce.. po drugie jezeli na 1 stycznia 2021 roku jestes zameldowany w niemczech dluzej niz 183 dni to tym bardziej nikogo to nie dotyczy.. a po trzecie madre głowy nie takie jak Ty mondre tylko mądre juz dawno wymyslily jak to obejsc na miekko np. zwyczajnie sie wymeldowujesz z polski.. to jeden z wielu prostych pomysłówd.. powiem Ci co sie stanie.. zapłacisz z tej swojej bidnej wyplaty jeszcze wiecej za prad..za zywnosc dołozą Ci nowe podatki zwane "daninami" ogolnie to Twoje 3 tysiace bedzie warte za rok tyle co 1500 zł:)) Wiesz czemu bo Twoj premier pozycza pieniadze od zachodu.. i chwali sie ze to sa pozyczki bezprocentowe.. ok moze i pozyczyli mu na procent zero.. ale zaraz po tym jak ogolsili ze pozyczyli to euro skoczylo o 20 groszy w gore.. wiec jakie bezprocentowe? jak trzeba oddac wiecej niz by ten procent był:)) i teraz najepsze.. bo Wiesz jak euro skacze mocno to wujek Wojtek sie cieszy..a Ty? Ty mozesz kupic za to co zarabiasz jeszcze mniej niz mogles kupic w ubieglym miesiacu:D taka jest bolesna prawda.. Niemcy nie dadza sobie krzywdy zrobic Wierz mi na słowo. Jedynie takie pionki jak Ty mondre głowy jak bede chcialy wyjechac na trzy miesiace dorobic to niestety ale bedziesz musiał zapłacic na swoje 500 plus bo Cie opodatkują:)) tak Cie twoj premier z ojcem tadkiem załatwili:D aa i Tak Ty dalej bedziesz płacil na moje 500 plus no nie uciekniesz od tego nawet zagłosuje na ten głupi rząd.. tylko dlatego ze po prostu mam z ich decyzyjnosci korzysci.. smieszne jest to co napisałes.. jak mozesz byc tak naiwny i zyc w przekonaniu ze komus cos zabiora.. lepiej Ty sie cieszysz widze z tego ze komus zabiorą kto ciezko pracuje za granicą a dadza powiedzmy tobie bo tak ci powiedzieli w telewizji.. masakra.. alez Ty jestes durny to sie nie miesci w bani. nikomu nic nie zabiorą tobie powiedza ze zabrali a naprawde to podniosą podatki Ty dalej bedziesz sie cieszył ze komus cos zabrali bo tak ci powiedzą w tv..nawet nie zauwazysz ze wszystko podrozało albo po prostu nie bedziesz chciał tego widziec bo wolisz wierzyc ze komus cos zabrali tak sobie bedziesz to tłumaczył:)) durny jestes i analfebetyczny . moja kasa to wiem gdzie idzie na moje konto:) własnie sprawdzałem dla pewnosci bo zes mnie tak nastraszył ze moze poszła gdzie indziej ale jest ok jest tam gdzie powinna isc:)) w polsce tak w polsce to faktycznie nie wiadomo gdzie ida te pieniadze dlatego moge ci tylko wspołczuc..łacze sie z Toba w smutku jest mi cie naprawde szkoda.. ale jak to mawiaja szkoda zawsze idzie z pozytkiem dla drugiego.. a drugi to akurat ja:0 buziak i powodzenia w ograbianiu polaków pracujacych za granicą:))

Tak3Nie1
pomak
@pismak

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi

TT
@wojciech stolarczyk

A gdzie się podziała twoja odwaga, skoro uciekłeś z kraju??!! Widać kto tu nie ma jaj... Skoro ci tak źle było w Polsce to nie próbuj i nie wracaj do Polski, bo tu takich szkodników jak ty (którzy budują obcy kapitał zamiast swój krajowy) nie potrzebujemy !!!

Tak1Nie1
Haha
@TT

Przecież teraz możesz pracować w kraju na obcy kapitał, te twoje zarobione pieniążki wydajesz na rzeczy wyprodukowane przez obce koncerny, ciekawe gdzie zpue odprowadza podatki, aaa i jak kupujesz w biedronce to 80 procent produktów jest sprowadzana.

emila
Kandydat

Witam czy przyjmują kobiety do pracy oczywiście na produkcję, bez doświadczenia w takiej firmie. bede wdzięczna za normalną odpowiedz.

Syla

Kolejny rok bez premii świątecznej, a spółka wyniki ma super. Firma rodzinna...

Tak12Nie
@Syla

co ty pierdylisz premia świateczna była

@Pracownik

Skoro tak twierdzisz to fajnie ! znaczy to, że premia jest dla wybrańców.

Xxx

Pracownik podejdź do stacji tylko takiej dużej i (usunięte przez administratora) tak fest głową w nią bo masz jakieś przewidzenia odnośnie premi świątecznej szkoda was ludziska

Lolek

Wszędzie premie nagrody po innych zakladach,a o nagrodach w Zpue cisza .chodza z głowami do góry (usunięte przez administratora) i i dostaje nagrody ale on to mistrz,może się wyzywać na słabszych

Michał

Witam. Mam pytanie w sprawie takiej jak fundusz socjalny. Co roku zawsze znajdowała się w nim jakaś kwota która była przeznaczana na imprezy i wycieczki. W tym roku jest to niemożliwe - wiadomo koronawirus. Co się stało ze środkami na tym funduszu? Za rok będzie podwójne imprezowanie? Czy zostało to spożytkowane na jakże szczytny cel pt. paliwo do jachtu?

Tak21Nie
majster
@Michał

Sam sobie odpowiadasz, więc po co pytasz, skoro wiesz? Pomawiasz kogoś, bo jesteś anonimowym hejterem, albo przynajmniej tak ci się wydaje. Sam byś ukradł, więc myślisz, że inni też kradną?

Tak1Nie15
Wojciech stolarczyk
@majster

Nie mam to kradne proste nie bede żebral jak... Jakis nieanonimowy majster. I tak koles ma racje to ze dostales ochlap ze stolu panskiego z dokonanej brutalnie kradziezy przez gang piernikowych mikolajow z ciemietnik tudziez chubow bebelskich tez czyni Cie zlodziejem chociaz akurat dla mnie to żebractwo to moze bedziesz uniewinnony :)))

antoś
@Wojciech stolarczyk

@Wojciech stolarczyk Pogonili z ZPUE za lenistwo i mało olej uw głowie to teraz nadajesz na firmę jak każdy wywalony leń

Tak1Nie1
Tomek
@Michał

W ZPUE od lat masz kasę za pracę. Co te świeta jakieś inne? Inaczej pracujesz w grudniu? Z tym yachtem to dowaliłeś. Szef stworzył tę firmęi 3000 miejsc pracy we włoszczowie. Wieśzkość osób na jego miejscu sprzedała by ten (usunięte przez administratora) do niemca i do końca życia spała na plaży na hawajach, od lat powtarzam, że powinien sprzedać te firmę niemcom czy jakiemus abb, wtedy włoszczowiaki by zobaczyły co to znaczy praca za grosze, skomczyly by się fundacje, wsparcie dla pracownikow, majówki, i premie w ogoóle robilibyśta za przyslowiowe 5 zlotych. ale ludziom we wloszczowie sie we lbach poprzewracalo bo sie nalezy daj, daj , daj lewaki

Tak1Nie8
Nurek
@Wojciech stolarczyk

Nie pisz nigdy po pijanemu bo nikt tego bełkotu nie zrozumie.

@antoś

Tak wygonili mnie za lenistwo. Tylko ze ja nigdy o zpue zle nie napisalem wrecz przeciwnie. Uwazam ze mimo wszystko to firma dajaca jakas tam stabilizacje. Tylko Wiesz mimo ze jestem leniwy to umiem tez liczyc. I wiecej dystansu proszę. Bo jeszce sobie ktos pomysli ze Ty tak na powaznie:) Ja niestety mikolaja nie dostalem bo bylem bardzo niegrzeczny w tym roku. Ale jakos to przeboleje. Zaloze sie ze dumnie go niosles przez calą wies zeby wszyscy widzieli ze idzie przodownik zpue.

@Nurek

Ja to w ogole smiem zaryzykowac stwierdzenie ze Ty ogolnie malo co rozumiesz. Jedno wiem zawsze anonimowo bo tak bezpiecznie:)) i tak ci juz zostanie do konca zycia bo cie wystraszyli zanim jeszcze przyszedles na swiat

@Michał

Chyba z tym funduszem to jest tak ze nie przechodzi na drugi rok tak mi tu podpowiadają ale reki nie dam.. Szkoda wycieczki sa fajne. U mnie tez zrezygnowano z imprezy firmowej. Ale kazdy otrzymal za to zwrot nawet ci co pracowali dopiero kilka dni. Czy nastepny rok bedzie lepszy? Mozliwe ze tak jednak nie liczylbym na to. Moim zdaniem nie bedzie. Aczkolwiek jak sie tylko da gdzies ruszyc to nawet nie ma sie co zastanawiac. Nad czym? :))

@Tomek

Rozczaruje cie ale hawaje w tym roku odpadaja nie z racji wirusa ale sa zniszczone po tornadach. Nie ma wody.. Zarazy. Itd. Mogles nie wiedziec. Wybaczam. Jakby przyszedl niemiec to pierwszego ktorego by sie pozbyl to bylbys wlasnie Ty. Ewentualnie moglbys czyscic klamki z wirusa srodkiem dezynfekujacym. Tylko co do tego ze zrobil bys to poprawnie mam obawy. Bo trzeba nie tylko umiec czytac i pisac ale wskazane jest jeszcze myslenie.

Lolek
Kandydat

Dwa piernik to premia na święta szok byle tak dalej Ludzom mydlą oczy A oni to łykają jak pelikan żałosne to wszystko

Tak8Nie
Niezadowolony
@Lolek

Pięknie pogrywają :( Jako jedyny duży zakład na TLW nic ludziom nie dali na święta. Socjal przeżarty, przepity lub przepalony na yacht, żadnego głupiego bonu nawet 100 pln na święta, totalna olewka, teraz zmiana prezesa, zmiana pokoleniowa? Żadnych zmian dla pracowników, grafik z kosmosu, ale setki płacone (jak je w ogóle zdołasz zrobić), soboty na pierwszych zmianach w grafiku (no zrób te setki co ci zapłacą, te akurat na zamianę na urlop jak pracy nie będzie). Niech się skończy ta plandemia to trzeba uciekać z tego chorego zakładu. Miliony zarobku netto (NETTO) i ludziom wmawiają, że kasy brak.

@Niezadowolony

Nie wiem o czym ty piszesz.. Po pierwsze premie świąteczne były po drugie w ZPUE zawsze byla zasada chcesz zarobić to pracuj. Pewnie jesteś jednym z tych, który leży do góry kopytami i mysli, że manna z nieba spłynie. Pracuję tu wiele lat, kokosów nie mam, ale jak chce to mogę dorobic. Na soboty przychodzi 30% składu ludzi nie ma do roboty, bo lepiej w piątek walić wódę na orlenie. Takie czasy. a potem płacz, że źle bo robić trzeba. Socjal wam w głowach poprzerwacał.

Tak2Nie4
Nurek

Brawo, dokładnie tak!

Niezadowolony
@Pracownik

O czym Ty piszesz? Premia na święta na produkcji? Wolne żarty(dwa pierniczki to premia?) Leże plackiem? Mogę zacząć i zobaczymy wtedy co zjedzie z produkcji. Od dwóch lat żadnej podwyżki, kwalifikacje podnoszone. W tamtym roku prawie wszystkie soboty i kilka niedziel. Alkohol rzadko piję. CHYBA Z BIURA cię WYCIAGNELI, żebyś pisał takie głupoty.

Jacek
@Pracownik

Chciałeś powiedzieć że pracujesz gdzieś indziej a dorabiasz w ZPUE. Znaczy przychodzisz do ZPUE odpocząć. Do takiej pracy chłopo-robotników nie powinni przyjmować.

@Jacek

Hahaha. Zawsze wchodze sobie na to forum podokuczac:)) Ale tu sie tak ludzie spinaja ze szok az strach pomyslec jacy sa w realu. Dobrze ze jest ikonka ze dla bylych pracownikow bo jeszcze by mi zakazali naturalnie anonimowo jakiegokolwiek wpisu:) idzie gorsze minimalna w gore czyli ceny w gore a nowy pracownik juz bedzie mial tyle co 15 letni na starcie przy czym staremu wyparuje wiecej niz dotychczas z portfela.. Ale to nieistotne najwazniejsze jest to ze ktos jest leniwy bo ja mam mikolaja on nie i go wygonili bo nie mial rozumu a ja mam duzo rozumu mam mikolaja i chwalą mnie na kazdym kroku bo nie jestem leniwy. Aha... Yhy.. Pozyjemy zobaczymy:)) zycze z calego serca kazdemu zeby zawsze mial co roku mikolajow do bolu.. zreszta a co niech ma worki mikolajow takie moje dobre serce. Ja natomiast jakos sie obejde.. Coz leniwym nie daja a glupich nie sieją.

@Jacek

Chlopo robotnicy:))) odpoczywaja? Nie no. To za co te mikolaje?

@Niezadowolony

Kilka niedziel. Powinienes sie napic odpocznij abys sie nie przepracował moze nic sie zlego nie stanie jak jedna sobote opuscisz moze wszystko zjedzie:) Tylko niedzieli nie opuszczaj bo to trzysetki to troche szkoda.

Loko

Kolejny dzień bez wody pitnej na wydziale W2. Następnym razem dajcie znać to sobie ludzie przyniosą swoją wodę ????

TakNie3
Pożar w klubie

Hahaha ale ta firma to jest (usunięte przez administratora) nawet złotówki na święta ehhhh (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
Hakunamata

Chciałbym bardzo podziękować za premię... której nie było zresztą jak co roku, firma cały czas przynosi ogromne zyski i to za sprawą ludzi tych najmniejszych z obszarów produkcji czy zarządzania produkcją i co jakie jest docenienie pracowników którzy nie raz nie dwa pracują w pocie czoła i poświęcając swoje zdrowie cały rok oto jest docenienie nawet 100zl żałują. Bo co trzeba jacht utrzymać bez tych pracowników to nawet by na tratwe z dziurą nie było ich stać, ale z tego co zauważam już nie długo bo firma idzie na (usunięte przez administratora) jak ta tratwa ale oczywiście w newsletter każdy uśmiechnięty i szczęśliwy. Jeszcze raz dziękują pracownicy i ich rodziny

Tak12Nie1
mikołaj

szkoda gadać o tej firmie

Tak8Nie1
Santa Claus

Chciałbym bardzo podziękować za premię... której nie było zresztą jak co roku, firma cały czas przynosi ogromne zyski i to za sprawą ludzi tych najmniejszych z obszarów produkcji czy zarządzania produkcją i co jakie jest docenienie pracowników którzy nie raz nie dwa pracują w pocie czoła i poświęcając swoje zdrowie cały rok oto jest docenienie nawet 100zl żałują. Bo co trzeba jacht utrzymać bez tych pracowników to nawet by na tratwę z dziurą nie było ich stać, ale z tego co zauważam już nie długo bo firma idzie na (usunięte przez administratora) jak ta tratwa ale oczywiście w newsletter każdy uśmiechnięty i szczęśliwy. Jeszcze raz dziękują pracownicy i ich rodziny

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa