ZPUE S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Poznaj Nas

 
/ POZNAJ NAS /

 

Z ENERGIĄ
W PRZYSZŁOŚĆ  

Od trzech dekad nasze urządzenia wyznaczają nowe standardy w elektroenergetyce, odpowiadając na kolejne wyzwania jakie niesie rewolucja technologiczna, która dotyka całego sektora. Wierzymy, że każdy z Pracowników identyfikuje się z naszym hasłem. Nie brakuje nam przecież ani zapału ani odwagi, z którą stale spoglądamy w przyszłość. Oczywiście z energią!
Dziś myśląc o przyszłości piszemy wspólnie nowy rozdział w historii ZPUE, który wierzymy, już niebawem będzie napełniał nas dumą i poczuciem świetnie wykonanej pracy.

 

O naszym sukcesie, w największym stopniu decydują: wiedza, umiejętności i kompetencje naszych pracowników. Ich pasja i zaangażowanie są najcenniejszym potencjałem. W ZPUE tworzymy przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał.

 
 
 

Dziś, oprócz Włoszczowy, posiadamy zakłady produkcyjne w Katowicach, Gliwicach, Raciążu i Petersburgu, a produkty ZPUE wysyłamy do 30 krajów na świecie. W ten sposób wpłynęliśmy nie tylko na środowisko branżowe w Polsce, ale też na nasze bezpośrednie otoczenie: jesteśmy największym przedsiębiorcą w zachodniej części regionu świętokrzyskiego i przyczyniamy się do osiedlania się w okolicy kolejnych mieszkańców. 

Aktualnie rozwijamy rynek sprzedaży, udoskonalamy produkty i moce przerobowe zakładu. Szukamy też nowinek technicznych, które mogą zrewolucjonizować rynek, a które — mamy taką ambicję — chcemy dla Polaków odkryć jako pierwsi. 

 
 

Chcesz u nas pracować, ale jeszcze nie wiesz na jakim stanowisku?
Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@zpue.pl
lub zadzwoń tel: 41 388 12 43. 

 

ZPUE S.A.