ZPUE

Opinie o ZPUE

Byłypracownik Nowy wpis

Zarobki bardzo przeciętne, zerowy socjal, zapomnij o czymś takim jak multisport, wczasy pod gruszą czy nagroda świąteczna. Żadnych imprez integracyjnych dla ludzi z Kato czy Gliwic, tylko jakiś piknik na „wsi” dla „swoich”. W gazetach czy newsletterach jedna z najprężniejszych i przodujących firm … wielkie, puste słowa. Porażka!

Mistrz speed Nowy wpis

Nie bójmy się mówić o zarobkach ludziska niech każdy powie na głos !! Nie podpisujcie szkoleń które się nie odbyły inaczej będą wami tak pomiatać

Jestemnanie Nowy wpis

Nie wchodząc w szczegóły jak się traktuje pracowników na jednej brygadzie doprowadzając ich do załamania nerwowego to dziś w dniu audytu firma przeszła znów samą siebie. Nowa mistrzyni wymusza na pracownikach podpisanie listy szkoleń które nie miały miejsca, twierdząc że tak nie powinno być i obiecując że się to zmieni. A czy to nie był właśnie teraz dobry moment droga pani żeby coś zmienić. Dobry początek nie ma co ... Patrząc z boku na to szkoda tych ludzi, no ale sami na to przyzwalają.

AUDYT ZPUE S.A.

Dzień dobry. Bardzo uprzejmie proszę o więcej szczegółów na adres: etyka@zpue.pl

Juras

To fakt że albo fajka albo u kogoś na wypytywanku . Zwolnili niesłusznie kilka osób ale nosił wilk razy kilka.... Rozumiem kontrolować ale szukać na siłę haków każdego podejrzewać to musi być straszne patrzeć w lustro . Szedłem do innego budynku coś załatwić i już rozpytywanko u kogo był po co Coś wjechało za mocno

Mariola Nowy wpis

Myślę że napisać na @ etyka . tak to kolejny przykład MP Kto przywróci na stanowiska osoby które niesłusznie odeszły przez te Panie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZPUE spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Poszukujący pracy

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku magazyniera. Szukam pracy i interesuje mnie pensja oraz atmosfera w zakładzie pracy.

Karmelek
@Poszukujący pracy

Jeżeli pytasz o Pszczynę to nie polecam. Masz mniej niż najniższa krajowa, nie ma żadnego socjalu, nie ma żadnej premii wakacyjnej nawet tej ustawowej, żadnej premii świątecznej. Na każdym kroku kontrolują cię przez kamery, gdzie idziesz, co robisz i czy pracujesz na stanowisku. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie a rzeczywistość jest całkiem inna. Sprawdzają ile przekroczyłeś czasu na danej operacji. Pracownicy są różni jedni są fajni a inni podłożą ci nogę. O podwyżkach zapomnij. Zdecydowanie nie polecam.

Jutro rozmowa

Hej. Czytam tu straszne opinie do tyczące Katowic, a co z Pszczyną? jak tam zarabia normalny pracownik ?

Czarny
@Jutro rozmowa

Masz na rękę 2700 niektórzy 3 tys tylko tyle na rozmowie obiecują premie a tak naprawdę jest to tylko 150 w tej wypłacie socjalu zero ubezpieczenie bez szału teraz mamy nowego mistrza który nie szanuje pracowników nie polecam

Juzio

Słaba firma z słabymi zarobkami jak na tę czasy a jak ktoś liczy na atmosferę to jak się poszczycić to będzie git

Profesor

Nie polecam firmy na dłuższą metę .Zero rozwoju ,zero szkoleń a atmosfera zależy jak trafisz .Oszczędność na wszystkim co się tylko da .Premie wedle uznania jak im się spodoba tak dadzą ,podstawa to najniższa krajowa dla nowych pracowników ,starsi pracownicy robią za 18 zł za godzinę czasami ogólnie rzecz biorąc poniżej minimalnego standardu jest to regulowane premiami .Po l4 "możesz skrobać tynk ze ścian "

Jak jest z pakietem medycznym w ZPUE? Można dołączyć rodzinę?

Pedrodelpier

Pytanie do Pana Prezesa Michala W skoro jest tak super podwyżki premie kwartalne nie co kwartal ale trudno wytrzymamy do dlaczego brak np karty multi sport jakich kolwiek benefitow prywatnej służby zdrowia coś co ma dziś każda dobrze prosperującą firmą?? Panie Michale proszę o opd z Pana strony ?? I prosił bym również zerknąć na na Pana program idea gdzie ludzie faktycznie się starają wykazują a niestety nie do końca maja z tego profity na czas to chyba nie powinna mieć miejsca w tak dużej porządnie prosperującej firmie.

Babcia klozetowa

Nie polecam tej firmy, przy każdym wejściu do WC przybijają Ci pieczątkę (maksymalnie można mieć 2), na dodatek mierzą czas ile przesiadujesz, za każda większą ilość wejścia do WC oraz za dłuższe posiedzenie niż 3 minuty zabierają premie. Mówili że może zakupią nam pieluchomajtki, ale wątpie i trzeba będzie we własnym zakresie kupić.

Jestem zainteresowany rekrutacja na iznyniera procesów produkcyjnych widzę jednak iż oferta na to stanowisko cyklicznie się pojawia, czym jest to spowodowane tym ze firma się rozrasta? Jaka jest atmosfera, zarobki, socjal???

KASKA93

#Pszczyna Jak pracuje się w Pszczynie ? Pracował ktoś w ostatnim czasie albo aktualnie ? Jak zarobki?

Katowice
@KASKA93

Od nas była oddelegowana grupa ludzi i bardzo miło wspominam pracę na wydziale w Pszczynie

Jakie są mocne strony pracodawcy ZPUE?

Damian

Witam. Interesuje mnie praca na magazynie. A dokładnie obsługa wózka widłowego. Słyszałem że będą wakaty i chciałbym się dowiedzieć co nieco o pracy. Czy atmosfera jest dobra czy wypłata ok?

pytanie

Tez mialem rozmowe niby wszystko spoko odpowiedz dostałem od razu ale wynagrodzenie z jakimiś premiami. Placa to?

Oby już nie dlugo Pracownik

Ogólnie traktują tutaj ludzi z roku na rok co raz gorzej. Podwyżki w premiach, które również mogą zabrać. O zmianach w premiach informują dopiero wtedy jak się dopytasz skąd nagle taka mała wypłata. Osobiście nie polecam tej firmy na dłuższy okres, ponieważ standardy przyrównują bardziej do wschodu. A jeżeli chodzi o jakiekolwiek benefity to tylko w stylu brak dres codu oraz parking na resztę nie ma za bardzo co liczyć.

Firma najgorsza w jakiej miałem okazję pracować. Obrażanie na porządku dziennym jeśli chodzi o byłą kadrę kierowniczą. Ci którzy trzymali z kierownictwem mieli najlepiej. Dwulicowość obgadywanie. Jedynie co im najlepiej wychodziło to obrażanie ludzi. Marne płace. Nie polecam

Kandydat :)

Nie polecam, brałem udział w rekrutacji, pomimo zapewnień nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Przedpotopowe podejście do kandydatów.

Tez pracownik

Robie swoje ale pytanie mam , to jakim cudem było lepiej a jest gorzej .pracuje kilka lat to wiem Za tych co mówisz nic nie robiących były lepsze wyniki lepsze premie i lepsza atmosfera cała hala ci to powie albo nie powie bo teraz się boi mówić ot ta różnica Pozdrawiam

Inżynier

Pracowałem w dziale R&D. Nie polecam nikomu. Bałagan ogromny. Wypłata nigdy nie wiadomo jaka będzie dokładnie. Brak jakichkolwiek szkoleń wdrażających. Atmosfera w dziale spoko (jak nie było kierownika). Ciągle zmiany kadrowe. Niezgodne z prawem liczenie godzin pracy na podstawie odbicia przy bramie (odbicie 7:57 powoduje, że masz czas liczony od 8:30). Zarobki jak na Katowice, branżę i wymagania są wręcz śmieszne. Trudności z dogadaniem się z produkcją, bo ze zleceń R&D nie mieli premii. Inżynier działu badań i rozwoju musiał robić praktycznie za zakupowca, rozliczeniowca i logistyka.

Jeszcze pracownik
@Inżynier

Kolego a dopiero teraz byś zobaczyl jaki tam jest (usunięte przez administratora)w logistyce . Ludzie bez kompetencji bawią się w zarządzanie. Była tam taka jedna co trzymała to wszystko i działało jak w zegarku Teraz zakładem rządzą mlodzi niby lepsi reszta się boi odzywać atmosfera grobowa brak komunikacji to już nie ten zakład co był gdy zarządzał właściciel obecni dzieci we mgle starzy się boją odezwać bo można wylecieć za swoje zdanie dyrektorowa rządzi Od roku Firma pikuje w dół szkoda ze zarząd tego nie chce widzieć wyrozumiałość dla dyrektora nie wiadomego pochodzenia bo za brak wyników każdy inny by wyleciał otwórzcie oczy Prezes usunął ludzi którzy mieli pojęcie i wyniki były teraz ma brak wyników z młodymi tylko czy się przyzna do błędów Zpue to wylęgarnia talentów dla innych pracodawców to trzeba im przyznać pozdro dla tych co zostali

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE - Katowice

• Jak się pracuje w ZPUE?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZPUE