ZPUE S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze wartości

 
/ NASZE WARTOŚCI /

 

 

 

 

ORIENTACJA NA KLIENTA

To klient płaci nam pensje i zapewnia niezbędne środki do funkcjonowania i rozwoju firmy i to jego potrzeby są w centrum naszych działań. Determinuje naszą pracę i motywuje nas do ciągłego rozwoju. Zapewniamy mu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. 

ZAANGAŻOWANIE

Z pełną energią poświęcamy się naszym zadaniom w pełni wykorzystując kompetencje, stajemy się coraz bardziej efektywni. Zaangażowany pracownik to taki, któremu CHCE SIĘ CHCIEĆ. 

 

IDENTYFIKACJA Z FIRMĄ

Czuję się częścią firmy w której pracuję. Identyfikuje się z jej CELAMI i WARTOŚCIAMI. Wiem, że jej losy zależą od zaangażowania i lojalności każdego z nas. 

WSPÓŁPRACA

Stawiamy na myślenie ponad podziałami oraz pracę zespołową - tylko RAZEM, WSPÓŁPRACUJĄC ze sobą, możemy osiągnąć SUKCES. Bez tworzenia konfliktów działamy w oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek stawiając ponad wszystko interes firmy. Współpraca to także umiejętność bycia liderami dla swoich podwładnych i podążanie za swoimi liderami. 

 

 

 

PROFESJONALIZM

Nasi pracownicy to eksperci w swojej dziedzinie. Zawsze rzetelni, punktualni, umiejący zmierzyć się z wyzwaniami zawodowymi. Swoją wiedzą, doświadczeniem i wysokimi kompetencjami wspierają klienta, dostarczając mu najlepsze rozwiązania. 

 

KREATYWNOŚĆ

Wprowadzamy przynoszące korzyści firmie zmiany i innowacje. Nie tylko wtedy, kiedy dotychczasowe rozwiązania przestają się sprawdzać, ale ZAWSZE tworzymy NOWE, LEPSZE. 

 
ZPUE S.A.