ZPUE S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy odwiedzający,

W ostatnim czasie przeanalizowaliśmy pytania zadawane przez Was na naszym profilu. Patrząc na ich treść, zauważyliśmy, że większość zgłaszana jest przez naszych aktualnych pracowników i dotyczy konkretnych obszarów. Wychodząc naprzeciw, podpowiadamy, gdzie najlepiej zapytać i najszybciej uzyskać odpowiedz w takich sprawach:
 


 • Wszystkie pytania najlepiej kierować do swojego bezpośredniego przełożonego. Jest on wstanie odpowiedzieć na większość pytań „od ręki”. To najszybsza i najprostsza droga do uzyskania odpowiedzi na Wasze pytania.

 • Pytania dotyczące zaświadczeń, spraw pracowniczych można kierować bezpośrednio do Działu Administracji  Kadrowo – Płacowej. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 14 15.

 • Pytania o możliwość pracy, prowadzone rekrutacje do Dział Rekrutacji i Rozwoju. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 12 43.

 • Pytania, związane z działaniami podjętymi przez firmę w związku z koronawirusem/ COVID19, należy kierować do bezpośredniego przełożonego lub na adres: covid@zpue.pl.


 
Przypominamy również, że jesteśmy dostępni pod adresem: pytania@zpue.pl. Gdzie możecie przesyłać pytania lub sprawy dotyczące różnych kwestii. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i dziękujemy za dotychczasowe wiadomości. Są one dla nas potwierdzeniem, że ta skrzynka jest potrzebna, a także  wyrazem zaufania z Waszej strony.

Pozdrawiamy 
Zespół ZPUE S.A.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
 
Obecna sytuacja to trudny czas dla nas wszystkich jako społeczeństwa — dla naszych rodzin, pracowników oraz klientów. Szczególnie teraz funkcjonowanie nas wszystkich jako silnego zespołu jest bardzo ważne.
W związku z tym uważamy, że to nie czas na niemerytoryczne komentarze i hejt. Jako firma szanujemy i rozumiemy różne opinie pojawiające się na naszym profilu dot. epidemii covid19. Dlatego chcemy się do nich odnieść.
 
Działania mające zwiększyć bezpieczeństwo w Naszej Firmie koordynuje specjalnie do tego powołany zespół decyzyjnych osób z różnych obszarów. Podczas codziennych spotkań zespół dokonuje bieżącej analizy sytuacji oraz podejmuje kolejne działania ochronne i zapobiegawcze.
 
W trosce o nasze wspólne zdrowie i dobro wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak np.:


 • na halach produkcyjnych, przy ochronie wprowadziliśmy punkty dezynfekcji rąk oraz instrukcję skutecznej dezynfekcji, a w toaletach instrukcje poprawnego mycia rąk.

 • rezygnujemy z transportu pracowniczego — wprowadzamy dofinansowanie dojazdów

 • wprowadziliśmy specjalny, zmianowy system pracy oraz wykorzystujemy nieużywane do tej pory pomieszczenia jako miejsca pracy, aby zmniejszyć zagęszczenie pracowników

 • zmieniliśmy sposób wejścia i wyjścia z terenu zakładu

 • wprowadziliśmy obowiązek dezynfekcji powierzchni podłóg i stołów w jadalniach realizowany przez personel sprzątający

 • ograniczyliśmy ilość wizyt gości z zewnątrz


Poza w/w działaniami wprowadziliśmy już szereg innych rozwiązań prewencyjnych w związku z koronawirusem, o szczegóły możecie Państwo zapytać swoich Kierowników.
 
 
Jednocześnie apelujemy o korzystanie jedynie ze sprawdzonych źródeł informacji o aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem. Takich jak: 

Prosimy o rozwagę i niepodsycanie atmosfery paniki.

Zwracajmy jeszcze większą uwagę na kolegów pracujących obok nas, na ich samopoczucie, ale też pilnujmy siebie nawzajem, abyśmy nie łamali najważniejszych, podstawowych zasad profilaktyki.
Witajmy się poprzez słowa, a nie podanie ręki, zachowujmy względem siebie zalecaną odległość (2 m), kiedy kaszlemy lub kichamy, zakrywajmy nos i usta jednorazową chusteczką lub zgięciem łokciowym.
 
Czas jest szczególny dla nas wszystkich i zarówno wspólnie, jak i każdy z nas z osobna musimy dbać naprawdę wyjątkowo o higienę miejsca pracy, a także osobistą. Stosujmy się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego i przestrzegajmy zasad ogłaszanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 
Życzymy dużo zdrowia nam Wszystkim!
Zespół ZPUE S.A.

Pracodawca

 Aktualność

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział na profilu ZPUE. Jesteśmy tu, ponieważ chcemy „usłyszeć” od naszych pracowników (obecnych i byłych) różne opinie. Te pozytywne, ale także i te mniej nam sprzyjające, z którymi chcemy się mierzyć. Weryfikujemy pojawiające się tutaj informacje i podejmujemy działania, które mają usprawnić naszą firmę i współprace zespołu wszystkich pracowników.

W ostatnim czasie widzimy niestety, że część komentarzy dotyczy wrażliwych kwestii personalnych. Ich treść to często epitety, których adresatami są członkowie naszego zespołu z różnych obszarów. Prosimy bardzo o przestrzeganie zasad serwisu gowork.pl. Prosimy o wyrażanie opinii na temat zachowań i/lub sytuacji, a nie konkretnych osób.

W komentarzach często pojawia się stwierdzenie: „…mając na uwadze dobro firmy…”. W opisach, w których obraża się innych, nie znajdujemy informacji, które mogą w czymś pomóc firmie, za to mogą krzywdzić innych. Jako firma nie akceptujemy takich zachowań zarówno na forum, jak i w życiu codziennym.

Miejmy na uwadze, że w naszej pracy (jak w każdej), spędzamy znaczną część swojego dnia/ życia. Nasza firma to zespół blisko 2500 różnych charakterów i osobowości – to nasza siła! Nie zawsze musimy się ze sobą zgadzać, ale zawsze warto o różnicach między nami rozmawiać. Rozmowa buduje. Rozmowa daje nam wszystkim szansę rozwiązać wszelkie ograniczenia, z którymi się codziennie mierzymy.

Przypominamy również, że we wszystkich niepokojących Was kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: pytania@zpue.pl

Pozdrawiamy
Zespół ZPUE S.A.
 
 
 

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy użytkownicy,

W ostatnich komentarzach pojawiły się informacje o tym, że komunikacja poprzez portal gowork jest potrzebna. Jesteśmy tego samego zdania. Dlatego chcemy w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje portal i przypominamy, że jesteśmy również dostępni pod adresem: pytania@zpue.pl.

 
Dlaczego utworzyliśmy adres: pytania@zpue.pl?

Zdajemy sobie sprawę, że komentarze służą do wyrażania opinii lub streszczenia opisu pewnych sytuacji. Czasami zgłaszacie kwestie, które do podjęcia działań wymagają większej ilości informacji. Wtedy będziemy Was prosić o dokładniejszy opis na adres pytania@zpue.pl, jak również zachęcamy do bezpośredniego pisania na powyższy adres. JEŻELI BĘDZIEMY WIEDZIEĆ, BĘDZIEMY MOGLI ZAREAGOWAĆ.

Jak to działa?

W momencie, gdy otrzymamy wiadomość, weryfikujemy wstępnie zgłoszone informacje. Na tym etapie może pojawić się prośba z naszej strony o doprecyzowanie lub przekazanie dodatkowych informacji. Kolejnym etapem jest analiza i wybór odpowiednich działań. 
Chętnie również wysłuchamy propozycji ze strony zgłaszających.

Zasady:


 • Przekazywane informacje trafią do zespołu, który gwarantuje pełną anonimowość. Jednocześnie nie oczekujemy żadnych form identyfikacji zgłaszającej osoby.

 • Skrzynka służy do zgłaszania istotnych spraw dla odwiedzających nasz profil na gowork.pl, które dotyczą ZPUE S.A. 

 • Przekazywane informacje powinny być na tyle szczegółowe, aby pozwalały podjąć działania.

 • Wiadomości będą odbierane na bieżąco.


 

Zachęcamy do korzystania i pisania do nas

Zespół ZPUE S.A.

Pracodawca

 Aktualność

Witajcie, 

Od dziś będziemy chcieli brać czynny udział w dyskusji, odpowiadać na pytania i rozwiewać Wasze wątpliwości. Jeśli będziemy tylko potrafili odpowiedzieć na pewno to zrobimy.

Trudne i skomplikowane sytuacje bardzo prosimy o przesyłanie na adres: pytania@zpue.pl.

Chcemy słuchać sugestii oraz uwag aby wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Idąc tym torem z pewnością nie będziemy usuwać subiektywnych ocen uczestników forum ale także nie będziemy ich komentować. Szanujemy wasze zdanie i rozumiemy, że takie opinie również są ważne dla czytelników forum.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą archiwizowane przez administratora.
 
Na koniec zachęcamy do aplikowania i brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych, które są idealną możliwością aby nas lepiej poznać.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych,
Zespół ZPUE S.A.

ZPUE S.A.