ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Wdy

Co niektórzy to sobie już jaja robią nie dość że nie robi nic to jeszcze jeździ po chwali hulajnogą i wkurza ludzi po wypłacie to znaczy zapomodze , bo inaczej tego nie można nazwać

Rychu
@Wdy

A co ma robić jak uczniowie w WC siedzą

Marian

A co się dzieje z tym Stolbudem?

w72

nie przesadzaj wszystko jest ok spolka przynosi zysk :) po co sie zabezpieczac na przyszlosc ?haha

PGE
@w72

Inne firmy wyprzedzają ZPUE. Mają taniej i lepsze technologie. Jeśli się nie rozwijasz to znaczy ,że się cofasz

Stolbud
@Marian

Teraz już nic upadł.

w72
@PGE

Rozumiem ze mowisz o firmie z jedrzejowa ?Nikt sie tym nie przejmuje bo maja zamowienia z panstwowki problem ,szukanie winnych zacznie sie jak bańka peknie taka prawda

Stolbud
@w72

Zacznij przeglądać gazety branżowe, załóż sobie internet, nie patrz na powiat. Zobacz ,że świat poszedł do przodu a ZPUE nadal zastanawia się jak zrobić średniej klasy beton ,który nie będzie pękał.

Smerfetka

Witam mam pytanie czy nie wiecie na kiedy są planowane szkolenia z zakresu używania klucza udarowego i zakretarki bo czekam z niecierpliwością

Spawacz11111

Ile może zarobić spawacz TIG za godzinę pracy? Za weekendy przysługują premie? Czy jest możliwość wypracowania nadgodzin czy tylko 8h i do domu?

Agata
@Spawacz11111

a jak wygląda forma zatrudnienia? dają umowę o pracę?

Spawacz
@Agata

Umowę dostaniesz bo każdy jakąś daje. A pieniądze będą takie aby Ci starczyło na bilet do pośredniaka. Szkoda Czasu

Teresa
@Spawacz

A pracowałeś na stanowisku spawacza? W takim razie dano Ci na ten bilet? ;) Faktycznie tak tragicznie z tymi zarobkami, że "szkoda czasu"? Masz może w zanadrzu jakieś firmy alternatywne?

Były
@Spawacz11111

Jak dla młodego kawalera to spoko ale jak dla kogoś z rodzina porażka, po roku czasu można zarobić na furke za 7-8 k, na start może być na dłużej nie polecam

Spawacz12
@Spawacz11111

Lepiej nie tracić czasu na słabą płatną pracę.

Xxx

Teresa a po co ci zaśmiecać sobie mózg innymi firmami roboty dziś nie braknie a firmy chcą płacić i zatrudniać w przeciwieństwie do tej którą chce zatrudnić ale najlepiej za najniższą krajową

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Ala

Ile może zarobić kobieta na produkcji? Jest podstawa jakaś? Akord?

Missqiu

Bardzo proszę o opinię, czy warto. Chcę zostać pracownikiem produkcyjnym. Czy przy normalnym czasie pracy, czyli 5 dni w tygodniu, 2 soboty w miesiącu można zarobić spokojnie 3 tyś. zł?

Marko
@Missqiu

nie zartuj sobie :) nie zawsze wydzialy pracuja w soboty wynika to ze zlego planowania

Missqiu
@Marko

Naprawdę, 3 tyś. nieosiągalne?

W3
@Missqiu

znajdz sobie gdzieś normalnie płatną pracę

Marko
@Missqiu

przyjdz i przekonaj sie :) dlaczego ustaliles sobie poziom 3 tys? jesli masz rodzine to przy obecnych kosztach zycia nie utrzymacie sie

Karol

Ile zarobi spawacz Mig-mag z 2 letnim doświadczeniem wydział chyba W-1, duża jest premia bo Pani z która rozmawiałem mówiła ze zależy dużo od próbek, ciężkie są do zaliczenia ?

Hubert

najgorzej, czyli ile? powiedzmy w biurze na jednym z niższych stanowisk?

Biuro
@Hubert

Najniższa krajowa. Mogą Ci coś poobiecywać ale nie daj się na to nabrać.

Hubert
@Biuro

A nie tak, że na rękę przynajmniej z 5 tysięcy?

Gadasz głupoty. Płace są naprawdę dobre (znacznie lepsze niż np w stolicy województwa - Kielcach) - wystarczy pokazać ze się robi dobra robotę i pracuje a nie chodzi non stop na papieroska, na ploteczki, na kawę. Mam nadzieje, ze tacy ludzie, którzy psują opinie o pracowitym narodzie czyli lenie i nieroby nigdy nie będą zarabiać dobrze bo wtedy ta firma straciłaby w moich oczach.

Nina

No jak godzin nabijesz to wypłata jest

Ostatnio aplikowałem na stanowisko konstruktora. Pensja - śmiech na sali, głód -(usunięte przez administratora)netto z doświadczeniem!!!!. Pytania na rozmowie na zasadzie nic praktycznego, ale ja (niespełniony egzaminator) wiem co to jest to się pochwale. Więc padło pytanie co to jest beton... W zasadzie zabrakło pytania jak wyliczyć deltę. Rozmowa po angielsku - to było najśmieśniejsze, bo pytający sam dukał i nie potrafił zadać pytania, wtrącając w swój angielski polskie słowa :D. Stanowczo odradzam, chyba że kogoś (usunięte przez administratora)zł satysfakcjonuje.

Nie przyjąłem śmieciowej oferty. Narzekać to można że sekretarka nieuprzejmą lub zimno w zimie a gorąco w lecie. Ja tylko przekazuje fakty. Nic od siebie nie dodałem.

Ola

Bo to prawda

Nina

Czy w tym roku będą jubilatki?

kandydat

Proszę o rzetelne i szczere informacje. Ile można w tej chwili zarobić w biurze we Włoszczowie? Jaka panuje atmosfera? Jak są traktowani ludzie?

gość ads
@kandydat

Firma płaci przyzwocie ale szału nie ma, atmosfera jest ok jak w dużej firmie rodzinnej robotę zrobić musisz, ale jak się przyłożysz to można zarobić. Poza tym dużp szans dla awansu dla chętnuych, kolega wziął udział w konkuresie dla chętnych i mu się całkiem dobrze powodzi dzięki temu.

M.....

Czy w ZPUE Włoszczowa wypłacane są świadczenia socjalne na święta itp. dla pracowników produkcyjnych?

heniek
@M.....

nie sa wyplacane zadne socjalne sa dobre zarobki

@A…..
@heniek

2300 po 15 latach pracy to są dobre zarobki? To zapraszam serdecznie ????

edek
@M.....

Jest to cały czas pensja socjalna jak dla praktykantów

Gonzo

Na W 3 tragedia z wypłatami podobno

Los amigos

Pracownicy z zagranicy zarabiają więcej niż Polacy, gdzie sens, gdzie logika?

robol
@Los amigos

wyrabiasz ledwo miesiaczna norme czyli 160 -168 godzin a ukrainiec ?? 220 h prosta matematyka ze wiecej zarobi proponuje zamienic sie miejscami wez sie za robote:)

Mariusz
@robol

Nie sztuką jest zrobić 2 miesiące w miesiąc lepiej uczciwie dniówkę zrobić i zarobić godnie a nie żebym musiał po godzinach pracował by zarobic

Robol
@Mariusz

To po co piszecie że Ukraina zarabia więcej? Zarabia pracując 10-12h dziennie

Chłop
@Robol

Czy ty masz dwa lata? Czy jesteś na garnuszku mamusi? W zpue jest coś takiego jak stawka godzinowa. Kumasz? Pracownicy ze wschodu mają tą stawkę wyższą, po prostu. Co z tego że zrobisz te 220 h w miesiącu, jak pracownik z Ukrainy i tak zarobi więcej bo ma wyższą stawkę godzinową... Składa się na to kilka czynników, między innymi dopłaty rządowe dla pracodawców zatrudniających ukraińców. Czy teraz rozumiesz? I nie będziesz pisał farmazonów?

Ala
@Mariusz

Prawda...powinnismy zarabiac godnie a nie grosze. Czy dorabiac sie weekendami

Robol
@Chłop

Widocznie nic nie potrafisz skoro pracownik zza wschodniej granicy nie znając języka zarabia więcej od ciebie ????????

Jarosław Andrzej Antoni
@Los amigos

Bzdury

Szary

Kiedy otwierają inne odziały w polsce ? Bo trochę ich pozamykali !!! mają własne lokalizacje stoją puste chale i niszczeją żenada i wstyd a ochrona siedzi i pilnuje ! Ale co pilnuje i po co?

Jarosław Andrzej
@Szary

Oddziały pracują pełną parą, Katowice, Gliwice i Pszczyna. Tak trzymać!

Katow
@Jarosław Andrzej

Katowice po 14 na wydziale najważniejszym bo elektrycznym to gaszą światła

w7

Nie przesadzaj , Powiedz to prosto w oczy a nie na forum.

Bartek

Bo to nie chodzi o to jakie masz umiejętności, wiedzę czy predyspozycje. Najważniejsze czy umiesz się zakręcić koło właściwych osób i wkraść się w ich łaski. :) A przecież na hali są pracownicy, którzy wykonają właściwie produkt. Odebrać dobrą pracę każdy umie. ;)

lolll
@Bartek

a tam gadasz glupoty, pracowalem w kilku fiirmach i to byla jednya w ktortej ludzie z produkcji moga awansowac, dyrektory zachecaja ludzi do wziecia odpowiedzialnosci za i zglaszania sie, tylko narzekajacych i krytukujacych jestr masa, a isc cps zropbic nie ma komu

akcjonariusz

przynajcie sie ktos czytal raport finansowy ? 26 milionow zysku netto za 1 polrocze 2021 to robi wrazenie :)

Nick123

Witam jakie opinie odnośnie pracy na stanowisku Inżynier Projektant (Mechanik)? :)

Leon
@Nick123

Jest super, bardzo fajny zespół młodych ludzi, jest rozwój i dużo ciekawej roboty.

@Leon

No bez żartów, dużo można powiedzieć o sekcji mechanicznej, ale na pewno nie, że jest to zespół młodych ludzi.

Lulu

Witam. Ile zarobi w zpue operator żurawia? Bo rozważam takie stanowisko w tej firmie

heniek
@Lulu

nie ma takiego stanowiska robisz wszystko tylko jestes operatorem maszyn i urzadzen a wszystko zalezy od premii

Chłop
@Lulu

Nie ma w zpue czegoś takiego jak stanowisko operator żurawia. Są pracownicy grupy załadunkowej i oni robią wszystko, raz jedzie wózkiem, raz operuje żurawiem, raz dźwigiem samochodowym. Większość chłopaków z załadunku ma uprawnienia na żuraw bo w firmie są bardzo często takowe przeprowadzane, więc jeśli myślisz że jak przyjdziesz do zpue z uprawnieniami że będą cię po rękach całować, to jesteś w błędzie. Jeżeli chcesz przyjść to to śmiało, ale do załadunku raczej się nie pchaj bo to samo zarobisz co na hali, a przynajmniej na głowę ci nie napada... Pozdrawiam

@Chłop

i to jest prawda robisz wszystko takiego stanowiska jak operator zurawia niema

Bartek

Opinia w punkt. Kadra kierownicza i dyrektorska powiększa się dnia na dzień z powodu tego, że powstają nowe działy, wydziały, sekcje. To jakiś obłęd, na który musi zarobić pracownik fizyczny. Ludzie od mistrzów/liderów w górę trzymają się pazurami stołków, bo w dużej mierze kompetencji brak. Może kiedyś nadejdzie czas weryfikacji umiejętności, taki jak kilka lat temu po nastaniu nowego dyrektora produkcji..?

Joseff
@Bartek

Przy tej weryfikacji wyleciałeś?

piotrekpiotkowski
@Bartek

to całkiem nieźle jak 3500 bez nadgodzin, w mało której pracy bez większego wysiłku można tyle zarobić, przynajmniej na tym terenie

@Bartek

Dlatego u nich już nie pracuje w Szwecji mi powiedzieli że dopiero za rok przepracowany dostanę za urlop we Francji gdy byłem to zaraz po zakończeniu pracy otrzymałem kasę za urlop

@Joseff

Jestem za mały pionek żeby się mną dyrektor interesował. :)

Nikola

Mam pytanie czy będą jeszcze kiedyś busy? Na parkingach ciasno, niektórzy muszą godzinę wcześniej przyjechać żeby poszukać miejsca.

niedzielny_kierowca
@Nikola

to przekaz kolega zeby nauczyli sie parkowac burok jeden z drogim przyjezdza starym audi parkuje na 2 miejscach !!! brak slow

Czarny
@niedzielny_kierowca

A co za róznica stare czy nowe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.