Incobex

Bielsko-Biała

Opinie o Incobex

Poszukujący opinii

Co IMPRODEX Cz-Dz ma wspólnego z INCOBEX B-B? Proszę zostawiać opinie we właściwych miejscach.

Poszukujący opini

Julita
użytkownik zarejestrowany

@1zm forum posiada regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin i według niego nie ma nikt prawa obrażać firmy i jej pracowników na forum. Możesz napisać swoją w negatywny sposób, ale nie łamiąc regulaminu. Takie wpisy administrator ma prawo usunąć.

1zm

Improdex Cz-Dz to tajne obozy pracy,gdzie traktuje się ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kierownicy pokroju pana M.Adamie....to debile,nękają pracowników zaszczuja pracownika,a zarobki 1600zł...pozatym są kary i człowiek musi pracować po godzinach tzn..przebierać za darmo bo tak...ogolnie wszystko jest skrupulatnie tuszowane a przemiał ludzi ogromny...niech w koncu ktoś tą firmę przeswietli...bo 5tyś kary to śmiech....

Julita
użytkownik zarejestrowany

@zwolniony mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie Incobex? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie Incobex.

zwolniony

Kamer wszędzie pełno kierownik po podstawówce goni po lakierni i straszy zwolnieniami mobing nic załatwić nie umie róbcie nadgodziny ale o pieniądze nie pytajcie

EDGAR

ZA NIEDŁUGO LOGO ELPLASTU BEDZIE NIEBIESKO ZÓŁTE -ЭЛЬПЛАСТ A KAMER WIĘCEJ NIŻ W DOMU WIELKIEGO BRATA

spawalniaElplast

stawka na stanowisko SPAWACZA jest tak żałosna ze chyba osoba o zachwianych zmysłach pochodzenia UA nawet by sie nie zgodziła tam pracować ,mam nadzieje że niebawem wszyscy z działu odejdą i czerwony polar z hanysowa bedzie sam spawał z dwoma przerwami na zrobienie przyjemnosci czerwonym spodniom

magazyn42

DO BICEPS : STWIERDZAM PO TWOJEJ PISOWNI "WO GULE " ŻE NIGDZIE INDZIEJ BY CIĘ NIE PRZYJELI WIĘC NIE DZIWNE ŻE JESTEŚ ZADOWOLONY HAHA . W FIRMIE JEST DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW ,SZCZEGÓLNIE NA MAGAZYNIE ,NAWET LUDZIE NA WYŻSZYCH STANOWISKACH UCIEKAJĄ, CO POWINNO KAŻDEMU DAĆ DO MYŚLENIA,ALE JEŻELI KOGOŚ NIE STAĆ NA CHWILĘ REFLEKSJI NO TO CÓŻ. WYNAGRODZENIE NIEADEKWATNE DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW ,FIRMA BAZUJE NA LUDZIACH Z REJONÓW GDZIE PANUJE BEZROBOCIE I KAŻDY BOI SIĘ ODEZWAĆ Z OBAWY PRZED JEJ UTRATĄ. JEŚLI KTOŚ ZNA BIELSKI RYNEK PRACY TO DŁUGO TAM NIE ZABAWI. DECYZJA O ZŁOŻENIU WYPOWIEDZENIA BYŁA JEDNĄ Z NAJLEPSZĄ W MOIM ŻYCIU. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY JUŻ TAM NIE PRACUJĄ.

Biceps

Ludzie co wy tu piszecie jak wam nie pasuje to nie pracujcie nikt nikogo nie zmusza to co piszecie to jakaś farsa Najlepiej to wo gule nie pracujcie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stajcie jaja w domu ja jestem bardzo zadowolony pracuje na produkcji i jest git a co do biur to się nie będę wypowiadał bo czasem w tych biurach to sama hołota Ostatnio pozwalniali paru Dyrektorków to się może atmosfera w firmie poprawi Poza tym jak na tak małą firmę to organizują imprezki dla pracowników to powiedz mi kolego o co ci chodzi bo moze nie masz jaj i piszesz swoje zale po nocach żałosne

loslobos
@Biceps 04.12.2016, 23:45

Imprezki dla pracowników :D ??! Haha , zapytaj kogoś z pras czy był na jakieś imprezce ?

zdegustowany

UWAGA na pracę w biurze (incobex-elplast). Pracowałem tam jakiś czas temu (nie będę podawał pełnionej funkcji z oczywistych względów). Po pierwsze umowa i pieniądze. Na początek umowa zlecenie (która nie daje ŻADNYCH benefitów w dalszej pracy, po podpisaniu umowy o prace, taktowany jesteś jako całkiem nowy pracownik). Na każdej umowie jest wpisywana najniższa krajowa, reszta uzupełniana jest premią (wg tego co się uzgodni). Taki typ umowy daje pole do popisu w szantażach i zastraszaniu (mnie osobiście to nie spotkało, ale warto mieć to na uwadze - nigdy nie ma pewności, czy tę premię się otrzyma, czy nie). Wynagrodzenie jest wręcz śmieszne w stosunku do zakresu pełnionych obowiązków i wymaganej do tego wiedzy. Mało tego, wiele osób pracuje na oprogramowaniu z wątpliwymi licencjami. Prezes często sam nie wie czego chce, jedno mówi, a następnie okazuje się, iż jednak miało być inaczej. Przerzucanie obowiązków innych i tłumaczenie "on pewnie nie ma na to czasu, więc musisz ty się tym zająć". Moją decyzję o rozwiązaniu umowy podjąłem po jeszcze kilku innych incydentach, ale o nich pisał nie będę. Ludzie - szanujcie się, jeśli macie wiedzę, nie pracujcie za głodowe wynagrodzenie. PS. Ludzie (przynajmniej w biurze - nie miałem zbyt wiele styczności z tymi na hali) całkiem w porządku.

shhj
użytkownik zarejestrowany

@ KSIĘGOWOŚĆ - a że tak powiem n ie możecie delikatnoie uczu;lić pracowników? Może nie każdy to kontroluje bo zwyczajnie ufa pracodawcy, a jak widac trzeba byc czujnym na kazdym kroku i wszytsko liczyć.

KSIĘGOWOŚĆ

Umowa ustna 3000 brutto/miesięcznie. Umowa pisemna 12 zł/godz. brutto + premia uznaniowa. Informacja dla pracownika że "rozliczamy się " tak jak się umówiliśmy ustnie. Pierwszy miesiąc ok - pilnujemy żeby się zgadzało (nie wliczam tu pierwszego miesiąca na umowę zlecenie "dla oceny przydatności pracownika"). Drugi miesiąc zaczynamy sprawdzać czy pracownik kontroluje swój zarobek. 80% procent nie ma pojęcia ile powinna zarobić za dany miesiąc więc przechodzimy na system rozliczania zgodnie z umową pisemną. 160 godz./miesiąc x 12 zł. + max 8 nadgodzin. ( z reguły 5) + premia uznaniowa (ok 300 zł max z reguły poniżej 200 - wszystko brutto oczywiście). W premii uznaniowej oczywiście zawarte pozostałe nadgodziny liczone po 11 zł. brutto. Przykładowo: pracownik przepracował cały sierpień bez urlopu i innych dni wolnych, dodatkowo był 2 x w soboty na 8 godzin plus 3x w tygodniu zostawał po 2 nadgodziny. Sierpień miał 176 godzin pracujących wg kalendarza. Nadgodzin = 4 tyg po 6 + 2x sobota po 8 = 40 nadgodzin. Wypłata wg pracodawcy => 176 x 12 zł + 8 x 18 zł nadgodziny = 2256 zł brutto + premia 32x11 =>352 zł brutto RAZEM: 2608 zł brutto. Jak jest pracownik kumaty dostaje 3000 brutto + 100 zł premii żeby było "zgodnie z umową ustną". Wypłata pracownicza powinna wyglądać tak zgodnie z u"umową ustną": 3000/176 =17,04 zł./godz. brutto -> nadgodzina = 25,56 -> za nadgodziny 40 x 25,56 = 1022,40 -> RAZEM: 4022,40 Korzyść dla pracodawcy: MIN 1000 zł. waszych pieniędzy. Nie zagłębiam się tutaj w sprawy stawek nadgodzinowych za soboty niedziele bo powinny być 100% płatne oraz nie poruszam już tego że za 40 nadgodzin w miesiącu pracownik powinien zostać doceniony przez pracodawce i dostać extra premie za zaangażowanie. Świadomość pracownika na temat własnych zarobków nadal jest mizerna.

grześ

Zastanawiam się skąd Pan Franek bierze takie stawki, chyba nie przepracował tu nawet tygodnia. Pracuję od niedawna ale zarobek jest OK, c prawda większość to premie a nie stawka.

Franek z fabryki firanek

Początkiem sierpnia złożyłem do firmy CV i chyba zdążę prędzej osiwieć niż ktoś się do mnie odezwie. Najwyraźniej szukają do pracy wioskowego głupka po podstawówce bo do technika z praktyką w tworzywach sztucznych odezwać się nie sposób. Z tego co widzę nastroje w firmie są podzielone a podniecenie osób pracujących za 1670 PLN brutto przypomina mi zapał arbaiterów, z którymi można dogadać się jedynie po ukraińsku. Praca przy laminatach nigdy nie przypominała warsztatu kosmetycznego, czy biblioteki. Smród i hałas był zawsze. Niestety coś za coś. 1670 złotych plus trzaskanie nadgodzin na chorych stawkach nigdy nie powinno mieć miejsca w przemyśle tworzyw sztucznych. Słowem, drapać po tyłku i wdychać truciznę można ale nie za pieniądze z których zadowoleni mogą być jedynie Ukraińcy z kryminalną przeszłością. Przeczytałem ze zrozumieniem opinie wszystkich zainteresowanych i dochodzę do wniosku, że nie jest to praca dla której można poświęcić czas i zdrowie. Życzę powodzenia.

upadły pracodawca

Witam,mam pytanie do byłych lub aktualnych pracowników firmy ,wy nie wiecie co to jest tak zwana PIPa?,jeśli wasze skargi są uzasadnione to napiszcie skarge oficjalnie tzn.,nie anonimowo, i nieżle ich przetrzepią,wiem bo jestem byłym pracodawcą po takich przejściach. Aha jeśli to będzie skarga zbiorowa kilkunastu osób to firma się nie wypłaci :),nadmienie tylko że firma będzie musiała wypłacić zaległe nieprawidłowości za 3 słownie trzy lata wstecz.Pozdrawiam Michał

Pajtaczyna

Tragedia.( usunięte przez administratora )mnie za to że poszedłem do lekarza,bo kazali mi Dźwigać szafki 80 kg. Jak chciałem kończyć po 8 godzinach pracy to straszyli mnie wypowiedzeniem. Kręgosłup mam.zniszczony kompletnie. Nie polecam nikomu uczciwemu

magazynier

Nie polecam pracy w tej firmie!!! Wyzysk, ciężka harówa za marne grosze, jeśli nie zrobisz w miesiącu 30 nadgodzin to zapomnij, że zarobisz 2 tysiące. Ciągłe zastraszanie i groźby o obcięcie premii lub wyrzucenie z pracy za byle przewinienie, np za niezostanie nadgodziny lub za nie przyjście do pracy w sobotę na 6 rano gdy dnia poprzedniego w piątek miało się 2 zmianę... dramat!!! dodatkowo szkodliwe warunki.... odradzam pracę w tej firmie!!!

lakiernik

Masakra. Ludzie mdleją na lakierni mimo to dalej mamy pracować. Firma ma problem z wypłatami. 10 już dawno nie było kasy na koncie do tego zawsze sie coś nie zgadza. Kierownicy tylko poganiają a my sie trujemy oparami lakierow...

audibmwmercedes

Jak kolega wyżej nie polecam. Fury zarzadu nie mieszcza sie juz na parkingu a ludzia placa coraz mniej. Szukaja tylko takich ktorzy sie nie odzywaja i boja sie kierownictwa ktore STRASZY NA KAZDYM KROKU ZWOLNIENIAMI I KAMERAMI. JEZELI SZUKASZ PRACY W KTOREJ STRACISZ ZDROWIE I NABAWISZ SIE KLOPOTOW W ZWIAZKU Z NAGANAMI I MOBBINGIEM PRACODAWCY TO SKLADAJ CV INCOBEX TO MIEJSCE DLA CIEBIE

Pan i wlatca

UWAGA!!! Nie dajcie sie nabrac tej firmie. Poszukuja obecnie wozkowych a tak naprawde praca wyglada inaczej. Praca na wozku to moze godzina dziennie reszta to ciezka praca przy ciezkich rozdzielniach itp. Trzeba niezle zapieprzac na magazynie i jest PRZYMUS ZOSTAWANIA NA NADGODZINY ZA KTORE NIE PLACA!!! ZA NIE PRZYJSCIE W SOBOTE CHCA WYRZUCIC Z PRACY. PRACA ZA 12 zl brutto na godzine a tak naprawde to ciezka charowa ... Z uprawnieniami na wozek mozna w Bielsku znalezc lepsza prace w ktorej PLACA ZA NADGODZINY I SZANUJA LUDZI!!!

paleciorz

uwaga na ta firmę. syf brud smród. na kamery patrzą czy zapier... zeby 2000 zarobic trzeba 200h zrobic w miesiacu i zeby prezes Ci nie obcial premii.

robol

re lisek ,to ma byc motywacja?mobilizacja,zart ale rozumie panskie myslenie panie prezesie...duzo pracy malo placy,, czas na ukraine nadszel chyba,,,moim zdaniem w firmie co do szanowania pracownika i jego socjalu i plac jest coraz gorzej,,,,ps fakt na czas jest,i tyle moze kiedys znow cos skrobne

burdel

bylem na rozmowie o prace proponuja 3500zl brutto a wrzeczywistosci masz 11zl brutto na godzine wiec ile trzeba miec godz zeby zarobic 3500 brutto to chyba jakies żart. praca w strasznym syfie i pyle a nie mowie juz o smrodzie i cieple jakie panuje na hali.tylko ukrainiec nadaje sie to takiej pracy.omijajcie firme szerokim lukiem

robol

najlepsze jest to ze za nadgodziny placom mniej niż za normalną godzinę taka matematyka,,prawda taka trza szukać innej pracy,bo tu nawet zeta nie dadzą wiecej.ps taki wierszyk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko i sie smiej rano wstaniesz bedziesz mial mniej hhehhehhe,ale zato prezes mamamam co ma i smieje sie znas .i te jego przydupasy ...kur.....w..a,atmosfera w f.moze byc ale rozmowy o pracy,ktora raz jest raz nima to do domu ci kazom isc i ciula ci za to dadza a gdzie postojowki ,,krwa...walcie sie wszuscy ,najebalem sie i tu se pisze hheheh a wszystko przez tych szy tow hhehhehhe gorole i inne wioseczki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie wszyscy

pracus

sa kobitki mlode,,mogli by nocki zrobic znimi hheheh a reszta co tu pisza pracownicy na nie ,a ci co sie nie przebierajom na tak i cala bajkamidzie 2ooo zarobic?

Smieciowkarz

Zgadzam się że oczywistym są zarobki szefa i niech ma ale nikt mi nie powie że oczywistym jest oszukiwanie własnych pracowników. Jakbyś dobrze śledził dyskusje toczącą się tutaj to byś wiedział skąd jestem zorientowany. No cóż typujcie dalej przy śniadanku kto komu i o czym opowiada :D Poprawiajcie dalej poprawki poprawek, może w końcu uda się coś dobrze zrobić.

ŻYŁA

Jestem pracownikiem elplastu i w odróżnieniu od innych nie będę narzekał na tą firmę może kokosów nie ma ale kasa zawsze na koncie 10 jest i to nie w ratach warunki socjalne bardzo dobre chociaż przydało by się więcej szafek ubraniowych ale to rozumie firma się dynamicznie rozwija i zatrudnia bardzo duo ludzi wiec pewnie maja z tym problem aby to tak szybko ogarnąć dla pozostałych którzy to czytają pracowałem osobiście w różnych pracach i wierzcie mi nie jest tam tak zle jak pisze śmieciówkarz - umowa zlecenie - kpina po miesiącu dają umowę o prace z tego co mi wiadomo to każdemu prawie ludzie którzy się zwalniają z rożnych przyczyn często tam wracają wiec moje skromne zdanie weźcie się do roboty a nie marudźcie na forum bo jeżeli ktoś jest wart kasy to na pewno go docenią a marudy to czy tu czy też gdzie indziej nikt nie doceni

@ŻYŁA 10.03.2016, 19:46

A ile tam pracujesz? Bo przypuszczam że krótko lub jesteś jednym z nielicznych wazeliniarzy. Zgadza się wypłatę macie 10 na koncie tylko czy uczciwą? Bo jakoś nie wydaje mi się za uczciwe to że pracownik poświęca swój wolny czas dla dobra firmy i w miesiącu przepracuje 65 nadgodzin i dostanie za to 100 zł premii od prezesika który za waszą nadprogramową prace zgarnia sumkę z 2 zerami dodatkowo i na pewno nie ma w niej jedynki z przodu tylko cyfra powyżej 5. A wy nawet nie możecie się poskarżyć bo robią to wszystko w majestacie prawa bo sami podpisaliście takie umowy. Stawka zasadnicza poniżej najniższej krajowej. Ciekawe gdzie macie resztę nadgodzin na kwitkach. No ale cóż wasz wybór ja się w ciągu tygodnia zorientowałem o co w tym wszystkim chodzi i dałem sobie spokój. Żegnam i powodzenia.

Smieciowkarz

Jak tam wypłaty? :D Dla informacji żebyście oczy otworzyli - kolejne ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do INCOBEXU. Pracownik Produkcji - ilość miejsc 2 - wysokość wynagrodzenia 3000 zł/m-c brutto. A wy dalej pracujcie dla Elplastu za dziękuje :)

Łaj

A jak tam lakiernia?

@Łaj 09.03.2016, 09:25
A jak tam lakiernia?

szukają kierownika wiec możesz się załapać :) powodzenia życzę :D w sumie to będziesz po drugiej stronie wiec to ty będziesz kopał a nie będziesz kopanym :D

jajca muszą być

czerwony ,,,jest dyrektorem chyba?....ale rybke na autku ma hahhhah boguś

Exkierownik "plastikow"

Chcialbym zaprzeczyc ze w ostatnim czasie pisalem opinie na temat Incobexu czy Elplastu. Plotka krazaca po zakladzie jest nieprawdziwa. Mimo zadowolenia z mojej pracy i jak to okreslono "wiazanie ze mna przyszlosci w firmie" nie doszlo do porozumienia w kwestiach finansowych. Nie jestem idiota, wiem co mialem robic i z tego co slyszalem to co robilem sie sprawdzalo - wiec za swoja prace oczekiwalem godnego i wcale nie wygurowanego wynagrodzenia (w innych zakladach stanowiska kierownicze zaczynaja sie od 4 z przodu do raczki - mi do tej kwoty jeszcze sporo brakowalo). Odpowiedzialnosc,doswiadczenie i pomyslunek maja swoja wartosc i trzeba sie cenic. To moj pierwszy i ostatni post tutaj i wiecej szczegolow na temat dzialania Incobex Elplast nie bede podawal. Zainteresowani sami sie dowiedza od innych albo przekonaja na wlasnej skorze. Powodzenia wszystkim ktorzy pozostali w sluzbie Elplastu :)

@Exkierownik "plastikow" 01.03.2016, 13:44

Hahaha główkujcie główkujcie :) Widzę ze banda kierowniczków się zmniejszyła :P To jednak coś się zmienia - zostało wam jeszcze 3 :) - zacznijcie może od RED SWETER to może wasza sytuacja się polepszy.

antypisior

taki dowcip po firmie teraz krąży,pracownik do prezesa,ładne autko pan prezes ma,,prezes pracoj wiecej i wiecej a za chwile bede mial jeszcze lepszy ,,buuuuuu.i to moral calej tej dyskusji,a lepiej juz bylo w tej firmie pozdro

Smieciowkarz

oficjalnie nie ale będą szukać spawacza (lub już szukają) chociaż nie wiem czy ktoś z doświadczeniem i papierami zgodzi się pracować za 11 zeta na godz. Więcej jeleni niż tych co maja to już chyba nie znajdą.

Smieciowkarz

A pracujesz w Incobex czy w Elplascie? Bo jeśli w Elplascie to przestańcie narzekać miedzy sobą i idźcie podziękować prezesowi za prace a najlepiej poproście o obniżkę zarobków bo macie za dużo. Jak już napisałem wcześniej już tam nie pracuje, w przeciwieństwie co do niektórych potrafię podjąć decyzje i o siebie zadbać (wyszło mi na dobre - nowa firma jasne warunki i ciut lepsza kasa) więc dla mnie nie ma problemu. Wiem natomiast z dobrych źródeł co się tam dzieje i nie mówię tu o ludziach zatrudnionych tymczasowo. Wiec albo jesteś jakimś klakierem który na polecenie ma wpisywać dobre opinie albo jesteś kimś z "wyższych" stanowisk któremu wszystko lata bo za nic nie robienie w sumie bierzesz niezła kasę. Jeżeli natomiast pracujesz w Incobexie to z tego co wiem tam do pracownika jest lepsze podejście wiec bez urazy do tej firmy nic nie mam.

Smieciowkarz

złość mi minęła dawno - na szczęście byłem tam krótko - ale z źródeł wewnatrz firmy wiem co się dzieje i nie napawa to optymizmem, zresztą z tego co słyszałem to ludzie z doświadczeniem i uprawnieniami już się zwalniają. A sprzedawca czego masz być? Ciemnoty pracownikom? Znaczy że jesteś jednym z kierowników. Blachy, plastiki czy montaż? A może czerwony sweterek?

śmiciówkarz

ELPLAST - zakład z zerowym zarzadzaniem, planowanie i profesjonalnym podejściem do zlecenia. Kierowniczki łażą i wkurzają pracowników i mydlą oczy prezesinie ze wszystko jest pięknie i cacy. Dorwali jakieś duże zlecenie i zatrudnili 20 ludzi na umowę zlecenie. Oczywiście siedzenie w nadgodzinach za frajer, zero organizacji, totalny chaos, brak narzędzi, brak materiałów do pracy i brak decyzyjności i odpowiedzialności za zlecane prace. Nacisk na pracownika bo termin goni a jedna robota wykonywana po 3 razy. Totalne DNO. Z tego co zaobserwowałem to zatrudnieni na stałe wcale nie maja lepiej. NIE POLECAM!!!

gg

a co to za praca na tego specjaliste ds technicznych?? praca dla kobiety może też być?? z góry dzieki! zainteresowana ofertą.

M.K

Incobex daje nowym pracownikom do podpisania umowę-zlecenia, pomimo, że praca u nich wykonywana wyczerpuje znamiona stosunku pracy. I pierwsza umowa powinna być umową na okres próbny, ze wszystkimi przywilejami pracowniczymi. Dajac umowę zlecenie i dlatego nie dają ubrania roboczego, ani urlopu. W ten sposób oszukują i okradają pracowników. Idę z tym do sadu pracy. Przypomnę: Jeśli każdego dnia przychodzimy do pracy w wyznaczonych przez pracodawcę godzinach, do wskazanego miejsca i dodatkowo mamy przełożonego, który nadzoruje naszą pracę w świetle prawa mamy do czynienia z zatrudnieniem, które powinno być oparte na umowie o pracę. W tym przypadku umowa zlecenia nie powinna być stosowana!!!

Ekipa paleciarzy

Dobra robota . Umowa o prace zgodnie z obietnica. Zaloga mlodych osob ,jaja sa.

ekipa paleciarzy2
@Ekipa paleciarzy 15.07.2015, 18:34
Dobra robota . Umowa o prace zgodnie z obietnica. Zaloga mlodych osob ,jaja sa.

kiedys była młoda ekipa ale prezesowi sie to nie spodobało i zwolnił pare osob i teraz trzeba pracować cieżej za nich

gal anonim

witam tak czytam,czytam i nic ciekawego nie ma,tak jak jest w tej firmie jest w wiekszosci.tak zwany wyzysk,ty chcesz wiecej kasy zarobic,pracodawca tez ale twoim kosztem normalka,jak bys znal lepszom firme to bys zmienil robote,jak cos umiesz robic,to robote znajdziesz i zarobisz,jak sie nie uczylo i nic nie umiesz tylko wrzucac do pieca lub ciagnac paleciare to nie narzekaj,ku..wa,nierozumie roboty w bb jest dos,za podobne pieniodze.umiesz cos to ic do wlasciciela i porozmawiaj znim przedstaw swoje argumenty itp.a jak nie to przestancie marudzic,w grupie i wsrod kolegow to sami cwaniaki a jak jest zebranie z prezesem to nikt geby nie otworzy. kowalski jan,,

hehe

panie pracownik jak taki kozak jesteś to napisz swoje nazwisko chtętnie podejde do Ciebie i porozmawiamy na ten temat ja chetnie napisze swoje ale co to da jak i tak domnie nie podejdziesz ... wice czekam na odp z nazwiskiem pozdrawiam

nie rozumie narzekania.jak sie nie podoba to dowidzenia,tylko marudzic umiecie,nakaz pracy masz w tej firmie czy co? kokosow niema ale 10 na koncie jest,ps ,jak taki odwazny no napisz,podpisz sie hehhehe,a co tam pip,

pip

PIP naslany:)!!!! zgoszenie przyjete!!!!!!!

kierownik

Nie masz znajomości, nie sprzedajesz kolegów, nie liżesz kierownikowi... - nie zarobisz w tej firmie! Ta firma to typowy przykład wyzysku w Polsce. Normy w górę, wypłaty w dół, nawet jak się starasz robić wszystko dobrze to i tak nie zostaniesz doceniony, obóz pracy ale jak ktoś tak lubi to bardzo proszę.

praser nowy

jakas masakra!!! całe 8 godzin trzeba rowno gonic by coś zarobić ... szkodliwego nie płaca zakaz sluchania radia na 1 zmianie ... i jakis nowy matrial wymyslaja co jest nie do ogarniecia czasowa dla starego pracownika a dla nowego to skazanie na przegrana . coraz wiecej robic i coraz mniej zarabiac moto firmy

Praser

Jest u nas bardzo fajnie, znowu dostaliśmy podwyżkę :) tzn. norma wzrosła o 30% a wypłata o 5% czyli możemy zapinkalać więcej dla nienasyconych prezesów. A tak dla tych co tam sobie chwalą to policzcie ile osób straciło prace na prasach bo źle wyszyły im badania wątroby ???? Tą firmą powinin się PIP zająć

barman

Zgadzam się, niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz. Jest Paru takich którym zawsze żle , a to zadużo a to za mało. Praca jest ok, kierownik pozwala pracować nadgodziny jak ktoś chcea jak nie to nie. Zawsze można coś dorobic

gg

Pacuje w tej firmie już parę lat i wiadomo nie jest idealnie ale takiego gadania jak panów powyżej to nie moge słuchać. We wcześniejszej firmie wypłaty dostawaliśmy raz na 3 miesiące, ciekawe co wtedy byście mówili.

Turysta

Witam. Nie masz pleców nie zarobisz. Polska rzeczywistość. Najbardziej rozwalające jest kierownictwo, jeden taki uważa że we wszystkim ma rację i jest najmądrzejszy, chyba max po zawodówce bo więcej mu nie daje, Pan o krzykliwym nazwisku na (usunięte przez administratora) Jak się przyjmujesz to uważaj z kim się zaprzyjaźniasz, co 3 to sprzedawczyk który własną matkę by oddał za parę zł. Oczywiście są też spoko osoby na które zawsze możesz liczyć. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Incobex - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incobex