Opinie o Incobex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Incobex, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex w Bielsko-Biała

Boss

Kierownictwo na tej firmie to jest porażka. Goście nic nie umieją a myślą że są nie wiadomo jakim fachowcami . Kierownik Maciej to jak dostał awans to nawet okulary kupił żeby mądrze wyglądać. Jak jest problem to szukamy kozła ofiarnego wśród pracowników bo to przecież to na pewno ich winna. Brak organizacji produkcji razi na każdym kroku. Ale i tak najlepszy jest kierownik Marcin G. bardziej niekompetentej osoby na stanowisku kierowniczym nie widziałem a przerobilem trochę firm produkcyjnych. Jeżeli (nie daj Boze)bylbys jego nowym podwladnym nie wierz mu w nic co Ci powie, ten czlowiek w zyciu slowa prawdy nie powiedział nawet jak sie pomylił.Podsumowując NIE POLECAM pracy w tym zakładzie? Obozie? nepotyzm i kolesiostwo pełna para. Będziesz nie wygodny to Cię "intelektualiści" zniszczą bo nie wolno być mądrzejszy niż oni i nie masz większej wiedzy o kręceniu śrubki niż oni. Co do kasy to da się wyjść na swoje ale nie możesz zarabiać więcej niż kierownik bo Ty jesteś fizol. Każda osoba w biurze wie jak masz wypłatę i jak jest za dużo (na całej firmie jest akord) to szukamy błędów w Twojej pracy bo za duża wypłatę weźmiesz. A praca jest prosta że nawet Marcin G by sobie z nią poradził, chyba

Przepracowałem w tej firmie kilka lat, tak jak ktoś pisał niżej, parę lat temu firma była super, nie czepiali się za bardzo, dało się zarobić dobre pieniądze, ale im dalej tym szefostwo mniej patrzy na pracownika, a więcej zęby na obroty, kasa kasa kasa byle wyciągnąć coś na lewo z firmy. Najlepszy przykład jak weszła tarcza, firma płaciła za pracownika tylko połowę (prosta matematyka 300 pracowników po 2500 brutto mniej do zapłaty) wychodzi 750 000zł miesięcznie dla firmy razy 3 miesiące policzcie sobie sami. Firma ma kasy ze same porshaki stoją przed firmą, a głupiego parkingu dla pracownika nie potrafią zrobić!!! na wiosnę bez kaloszy do pracy nie przychodź, bo utoniesz na parkingu, a raczej polu błota (ale na 25 leciu firmy były obiecywane cuda na kiju, ba nawet wybudowanie nowego piętra ze stołówką i szatniami :DD no ale kupić trochę ton kamienia i wysypać to już jest za dożo, bo trzeba sobie premie przecież dać. Za czasów dziadka było fajnie, jak młody się zaczął interesować firmą to wszędzie szuka tylko pretekstu, by kogoś (usunięte przez administratora) jest nawet tak miły i ma taki szacunek, ze nie potrafi odpowiedzieć prostego "dzień dobry". Mówiąc w skrócie w firmie robi się źle, nie dba się o pracownika jak kiedyś, normy przez parę lat wzrosły o kilkadziesiąt procent, zaraz będzie tam jak w chińskich fabrykach (5min na zrobienie szafki i nara). Mobbing ze strony kierownictwa również jest odczuwalny, jak zrobisz mniej niż 100% albo się wypowiesz na jakiś temat nie po jego myśli to patrzy na ciebie z byka przez tydzień i zapomnij o jakimś urlopie jak podpadłeś. A najlepsza zasada w firmie jest taka, że jak twój urlop (jedno dniowy) zostanie odrzucony i weźmiesz w tym dniu na żądanie, to jakbyś bombę w firmie podłożył. U nich pracownik do 4 dni urlopu na żądanie ma tylko w teorii haha, oni dyktują swoje. Ocena neutralna, bo kiedyś było lepiej niż teraz

Boss

Pełnomocnik
@Boss

Boss. Stary na tym zakładzie może znajdziesz 10 osób które tak myślą jak Ty. Reszta to są ludzie od kogoś więc nie będą kąsać ręki która ich karmi. Każą im mówić że coś jest białe a tak naprawdę to jest czarne. Wpajają im do głów nieprawdę która odbija się na innych. Cdn

Henry
@Boss

a propo kierownika Macieja - jak to jest, że pracownik, który porzucił pracę z dnia na dzień i został zwolniony dyscyplinarnie, wraca i zostaje kierownikiem jednego z ważniejszych działów w firmie???! Nadzwyczajne kompetencje? Zawodowe czy interpersonalne? Panie prezesie i panie wiceprezesie - szkoda, jeszcze 5 lat temu to była naprawdę dobra firma, ludzie ją sobie polecali. Teraz równia pochyła

Spinacz
@Boss

Magazynier bez szkoly na pierwszy rzut oka niby ok,ale tylko z pozoru bo tak naprawde pracownika ma za (usunięte przez administratora) mysli,ze kariere zrobi bo poimprowizuje troche i powymysla glupot co nawet przedszkolak by wymyslil i zablysnie wsrod szefostwa,a dla gory to idealny gosc.Szkoda,ze nie doceniaja prawdziwych ludzi tylko...bez honoru co za profity sa w stanie zrobic doslownie wszystko(bleee).

Slaw
@Boss

Ile można u was zarobić na reke

Prawdziwy Nowy wpis
@Spinacz

Prawdziwi ludzie nie rozwalają wózków na całej firmie (szczególnie na prasach). Motyl, boczniak, czołowy ..co jeszcze rozwalisz? Uprawnienia z darmowych chipsów pewnie były. Prawdziwi ludzie nie płaczą co m-c że brakuje im 2 zł do wypłaty, znowu Cię oszukali co? xD Bezbłędny majster...Taki z ciebie "prawdziwy" człowiek jak z rudego astronauta.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Incobex w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TAKITAK Nowy wpis
@Pytanie

Szkolenia są w całości finansowane, ale przeważnie dla pracowników z określonym stażem.

Niewyspany Nowy wpis

Jeśli chodzi o wynagrodzenie w tej firmie to jest wielką niewiadomą, na umowie najniższa krajowa, umówiona jest wyższa a w dodatku musisz wyrobić normę i od tej normy masz płacone ale nie wiesz ile, wiec nie wiesz ile zarobisz w danym miesiącu, nie przedstawiają żadnych danych. Wielka masakra. Wiec możesz zarobić 2000 lub 4000 zależy od kierownika jaki ma humor "licząc" wypłaty. Czyli nie jesteś sobie zaplanować wydatków na przyszły miesiąc. Podwyżek stawek nie widziałem ani nie słyszałem o nich. Wszystko idzie do góry a w firmie Incobex do góry to idzie jedynie norma która dźwigają co chwilę. Za dużo zarobisz to od razu normę zmieniają, oczywiście na ich korzyść. Zero socjalu, nawet paczek na mikołaja dla dzieci nie ma. Jedynie premia na Boże Narodzenie w wysokości 270 brutto i to dla osób które nie brały L4. Wielka masakra. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych oraz Zarząd który tego wszystkiego nie widzi.

Stefan
@pracownik

Czyli z Twojej wypowiedzi wychodzi, że z roku na rok dzieje się co raz gorzej, jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia w firmie Incobex. Czy będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie ile można aktualnie tam zarobić? Strasznie zaniepokoiło mnie również to, co napisałeś o rzekomym mobbingu. Rzeczywiście dochodzi do sytuacji, które można pod to pojęcie sklasyfikować? To poważne oskarżenie, więc fajnie by było, gdybyś kwestię tę odpowiednio wyjaśnił. Zrobisz to?

Niewyspany
@Stefan

Pracujesz wg. Umowy za najniższą krajowa, umówiona stawkę masz inną, wszystko w premi, wiec nie wiesz ile zarobisz, może to być 2000 a może to być 3500zl wielką nie wiadoma, nie wiadomo jak obliczają wypłaty, ludzie nawet nie wiedzą za ile pracują, a jak za dużo zarobią to normy dźwigają, zero podwyżek finansowych chyba że podwyżkę normy ci dadzą wiec mniej zarobisz. Zero socjalu, zero bonów lub paczek dla dzieci na mikołaja, nic. Jedynie 270 zł brutto na święta Bożego Narodzenia pod warunkiem że nie byłeś na L4. Pozdrawiam wszystkich co tam jeszcze wytrzymują, oraz cały zarząd. Ps. Zacznijcie dbać o ludzi

Lakiernik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

wystarczy ze jestes silny i nie mdlejesz przy lakierach praca w warunkach szkodliwych ale bez wypłacanego dodatku do pracy w warunkach szkodliwych

Pytania

Czy możesz przyjsc jutro do pracy?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Incobex?

Niewyspany

Od 6-14 i od 14-22 wg. Umowy Normalnie wg kierownika od 5-14 i od 14-23

Inc
Kandydat

Witam jak wygląda praca na prasach?

Grażyna
@Inc

Widzę, że nikt nie odpisał, a sama chętnie bym się dowiedziała. Może mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś/aś się przesłać swoją aplikację do Incobexu? Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z przedsiębiorstwem. Twoje wskazówki mogą się przydać komuś innemu.

Marek
Kandydat

Jak wygląda praca na lakierni? Jakie stawki?

Kudlaty z faja na wierzchu

Zrobili Wam juz normalny parking czy dalej łodziami musicie cumować?Może oddajcie w tym roku 200 na Pange to stary może się szarpnie i wam jakiegoś klińca wysypie za pare złotych.

Wojtek

Dużo osób pochodzących z Ukrainy tam pracuje ?

Naczelny Hejter
@Wojtek

Cała armia ;)

Rafał
Kandydat

Hej, orientuje się ktoś jakie są zarobki na dziale elektrycznym i montażu? Płacone na godzinę od wyrobionej normy czy np. Każda szafka złożona ma swoją cenę? Chciałbym znać konkretne wartości

Lewa pomywara
@Rafał

Daj sobie spokoj,zeby zarobic w miare sensownie trzeba naginac jak dziki osiol.W kolo wiele innej lepszej pracy poza tym ludzie w biurze to masakra oprocz Krzyska jedynego normalnego.Lewy pruje sie pod biurkiem na calej firmie,gasiu klamczuszek,a misia az bola usta.

Czy Incobex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Prasiok
@Pytanie

Tak umowe dostaniesz po 3 miesiacach,ale jak bedzie mniej roboty,a jest tak czesto to nara.Jak smiecia sie pozbeda.Ten zaklad swietnosc mial dawno temu.Teraz tylko robic i o lase nie pytac.

Alex
@Prasiok

To ten zakład miał lata świetności, chyba coś przegapiłem

Aaa
Klient
@Pytanie

Witam, może ktoś się orientuje jakie są zarobki na poszczególnych działach. Jeżeli akord to jak płacony? Od normy i płacone na godzinę czy od szafek?

Alberto

Jak wyglada praca,czy ciezko wyrobic norme?

Maciek

Czy incobex nadal pracuje bo szukam pracy jako elektryk?

Ukrainiec

O i tak właśnie wypowiadają się marionetki Maciusia. Premia nie zależy kto ile pracuję tylko kto bardziej wejdzie w (usunięte przez administratora) kierownikowi i reszcie tej hołoty z biura. Jak był tonaż to wtedy było sprawiedliwie i zaraz było wiadome czy pracowałeś czy się (usunięte przez administratora) a teraz da ci jakaś śmieszna premię która nie wiadomo od czego zależy. Magazyn to jest jedyny dział gdzie robi (robi to za dużo powiedziane) 5 w biurze a żaden nie ma czasu dla pracownika który czegoś potrzebuje.

Tak jasne
@Ukrainiec

Ale zawsze możesz iść i zapytać jak rozdzielana się premia tylko po co iść jak lepiej stękać w internetach.

Cowyleszcze

Za 3 na magu marzniecie?albo co gorsza lache Maciowi za pare groszy robicie?pedryle ladne

Jeżeli ludziom ci którzy dodaja negatywne komentarze mają bardzo duże żale co do firmy zalecam zmienić pracę jeżeli ta nie odpowiada, nikt was nie trzyma na siłę a co do magazynu nie znajdziesz Kolego/Koleżanko lepiej płatnego Magazynu w pow. BIELSKIM moim zdaniem Kierownik Maciej wynagradza każdego na tyle na ile zasłużył (PREMIE) bo to widać kto pracuje a kto się Opierda** a to że masz ból (usunięte przez administratora) ze Ciebie zwolnili to prawdopodobnie z jakiegoś powodu.

Hej jak wygląda praca w tej firmie jaka atmosfera ? Chciałbym zmienić pracę bo haruje już w jednym obozie ale nie chciał bym sobie pogorszyć i przejść z syfu do syfu

Alan
@Pracownik

lepiej kolego szukaj dalej. (usunięte przez administratora) na tej firmie to jest w każdy kącie jak spojrzysz. Wszędzie smród rakotwórczego styrenu. Dodatkowo mobbing na kazdym kroku. Wypłate nie wiesz jaka dostaniesz, wszystko zalezy od humoru na koniec miesiaca przelozonego. Brak jakichkolwiek sociala, nawet umowna premia "za nie chorowanie " niby jest ale nikt jej nigdy nie widzial. Podsumowujac omijaj kolego szerokim łukiem chyba ze jesteś desperat i lubisz jak nie koniecznie madre osoby probuja Ci mowić ze białe jest czarne i na odwrót. NIE POLECAM

Janis

Tam każdy jest znajomym kogoś...praca mało ambitna ,a kadra kierownicza,to absolutne (usunięte przez administratora) Ludzie po znajomości nie znający się na tym co robią, ale na każdym kroku pokazują, że są ważni nie polecam chyba, że jesteś człowiekiem bez godności i pozwalasz sobą pomiatać,albo jesteś znajomym kierownika czy dyrektora

Zainteresowany

Witam ile da się zarobić na prasach i np z dwoma nadliczbówkami? Dzięki

Zbigniew
@Zainteresowany

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Ja też chciałbym dowiedzieć się jakie wynagrodzenie proponują w Incobex i czy można otrzymać dodatki do pensji oraz benefity. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, daj znać jak ona przebiegała i jakie warunki pracy Ci zaproponowano.

@Zbigniew

3400 bez nadgodzin do ręki

Pracow
@Pracownik

Kłamczuch jest ogłoszenie 17zl to wychodzi 2700 brutto a 3400 netto to musiało by być ponad 5000 brutto

Bart
@Pracow

Praca jest na akord. 17 to stawka godzinowa na umowie (tyle dostaniesz za nadgodziny plus wartość produkcji). 3400 na rękę (no może po 2-3 miesiącach, jak nauczysz się pracować w odpowiednim tempie) to na luzie.

Pracow
@Bart

A jak z pracą? Da się wytrzymać i jest dużo roboty ?

Nowy

Jak wygląda oraca na prasach?

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.