Opinie o Incobex w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Incobex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex w Bielsko-Biała

Alberto

Jak wyglada praca,czy ciezko wyrobic norme?

Maciek

Czy incobex nadal pracuje bo szukam pracy jako elektryk?

Ukrainiec

O i tak właśnie wypowiadają się marionetki Maciusia. Premia nie zależy kto ile pracuję tylko kto bardziej wejdzie w (usunięte przez administratora) kierownikowi i reszcie tej hołoty z biura. Jak był tonaż to wtedy było sprawiedliwie i zaraz było wiadome czy pracowałeś czy się (usunięte przez administratora) a teraz da ci jakaś śmieszna premię która nie wiadomo od czego zależy. Magazyn to jest jedyny dział gdzie robi (robi to za dużo powiedziane) 5 w biurze a żaden nie ma czasu dla pracownika który czegoś potrzebuje.

Tak jasne
@Ukrainiec

Ale zawsze możesz iść i zapytać jak rozdzielana się premia tylko po co iść jak lepiej stękać w internetach.

Cowyleszcze

Za 3 na magu marzniecie?albo co gorsza lache Maciowi za pare groszy robicie?pedryle ladne

Lakiernik

wystarczy ze jestes silny i nie mdlejesz przy lakierach praca w warunkach szkodliwych ale bez wypłacanego dodatku do pracy w warunkach szkodliwych

Czy możesz przyjsc jutro do pracy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jeżeli ludziom ci którzy dodaja negatywne komentarze mają bardzo duże żale co do firmy zalecam zmienić pracę jeżeli ta nie odpowiada, nikt was nie trzyma na siłę a co do magazynu nie znajdziesz Kolego/Koleżanko lepiej płatnego Magazynu w pow. BIELSKIM moim zdaniem Kierownik Maciej wynagradza każdego na tyle na ile zasłużył (PREMIE) bo to widać kto pracuje a kto się Opierda** a to że masz ból (usunięte przez administratora) ze Ciebie zwolnili to prawdopodobnie z jakiegoś powodu.

Hej jak wygląda praca w tej firmie jaka atmosfera ? Chciałbym zmienić pracę bo haruje już w jednym obozie ale nie chciał bym sobie pogorszyć i przejść z syfu do syfu

Alan

lepiej kolego szukaj dalej. (usunięte przez administratora) na tej firmie to jest w każdy kącie jak spojrzysz. Wszędzie smród rakotwórczego styrenu. Dodatkowo mobbing na kazdym kroku. Wypłate nie wiesz jaka dostaniesz, wszystko zalezy od humoru na koniec miesiaca przelozonego. Brak jakichkolwiek sociala, nawet umowna premia "za nie chorowanie " niby jest ale nikt jej nigdy nie widzial. Podsumowujac omijaj kolego szerokim łukiem chyba ze jesteś desperat i lubisz jak nie koniecznie madre osoby probuja Ci mowić ze białe jest czarne i na odwrót. NIE POLECAM

Janis

Tam każdy jest znajomym kogoś...praca mało ambitna ,a kadra kierownicza,to absolutne (usunięte przez administratora) Ludzie po znajomości nie znający się na tym co robią, ale na każdym kroku pokazują, że są ważni nie polecam chyba, że jesteś człowiekiem bez godności i pozwalasz sobą pomiatać,albo jesteś znajomym kierownika czy dyrektora

Witam ile da się zarobić na prasach i np z dwoma nadliczbówkami? Dzięki

Zbigniew
@Zainteresowany

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Ja też chciałbym dowiedzieć się jakie wynagrodzenie proponują w Incobex i czy można otrzymać dodatki do pensji oraz benefity. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, daj znać jak ona przebiegała i jakie warunki pracy Ci zaproponowano.

@Zbigniew

3400 bez nadgodzin do ręki

Pracow

Kłamczuch jest ogłoszenie 17zl to wychodzi 2700 brutto a 3400 netto to musiało by być ponad 5000 brutto

Bart
@Pracow

Praca jest na akord. 17 to stawka godzinowa na umowie (tyle dostaniesz za nadgodziny plus wartość produkcji). 3400 na rękę (no może po 2-3 miesiącach, jak nauczysz się pracować w odpowiednim tempie) to na luzie.

Pracow
@Bart

A jak z pracą? Da się wytrzymać i jest dużo roboty ?

Jak wygląda oraca na prasach?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Incobex?

Maciek z klanu

Nad głowami jeżdżą wózki? One tam latają? hahahaha to chcę taki wózek, jakoś nie mogę się doprosić. Styren jest fajny, zawsze czuję się wypoczęty po dziennej dawce. A i kanapki lepiej smakują, W lecie ma się taki odlot że co po niektórzy jak by się dało, rozbili by namiot na terenie zakładu, żeby czuć się tak wypoczętym i chętnym do pracy następnego dnia. Mobbing? Nie zauważyłem, chyba że mobiling w sensie pracy na telefonach. Wtedy tak fajnie czas leci do przerwy :) Magazyn nie jest mały, mali są ludzie którzy przychodzą płakać do biura,gdy sobie nie radzą, jak mohery rydzykowi na spowiedzi :) Pracują tu legendy z wieloletnim stażem którzy co miesiąc dostarczają nie zapomnianych emocji i śmiechu ;) Miejsce jak najbardziej godne polecenia, dla osób z dystansem do siebie i innych :)

Maciek z klanu

Sorry powyższa odpowiedź miała być post poniżej. Atmosfera jest fajna, jak po mszy w niedziele typowego mohera. Zależy o jaki dział pytasz, bo różne są atrakcje w firmie. ;)

@Maciek z klanu

Niemniej jednak widać, że masz dużo do powiedzenia na temat tej firmy. A tak już najbardziej serio, to na jakim dziale pracuje się w Incobex najlepiej? Do jakiego polecasz najbardziej aplikować?

@Karolina

Trudno stwierdzić jednoznacznie, ale polecam magazyn. Emocje jak podczas oglądania Klanu. Co nowy odcinek to lepsza jazda ;)

PrawdePowiem

Atmosfera w firmie jak najbardziej ok szczegolnie przy sniadaniu wsrod maszyn na prasach w rakotworczym styrenie i opilkach pilowanych elementow w calym ciele.Na lakierni tez mozna poczuc szczegolna atmosfere,a na ploterach jest takie zapylenie,ze mozna rowniez dobrze pojesc wszechobecny pyl ze styrenem.Wszystkie normy przekroczone,ale dla BHPowca wszystko jest w normie.Pomiary rzekomo z kabiny lakierniczej i pras,a odbywaly sie na zewnatrz na swierzym powietrzu,na ploterach mierzyli halas przy jednej wlaczonej maszynie.Do tego na kazdym z dzialow kilku okolicznych glupkow sie znajdzie wiec jest super swietna atmosfera.A wsrod kierownictwa sa dopiero perelki na lakierni stoi super swietny automat do malowania ktory generuje takie koszyty,ze teraz stoi bezuzyteczny bo jakis cwiercmozg pozamawial.Ale co tam zwiekszyli juz normy bo automat przeciez musi sie zwrocic(praca na wiekszosci dzialow w akordzie gdzie sa wysrubowane normy tak abys jak najwiecej zrobil i oczywiscie jak najmniej zarobil)Caly zaklad wybudowany na jednej wielkiej prowizorce ktora trwa po dzis dzien.Nie polecam nawet obywatelom Ukrainy na moze z wyjatkiem dzialu montarzu i elektrykow bo tam mozna jeszcze jakos w miare zarobic(choc juz nie tak jak kiedys)ale tam sie nigdy nie dostaniesz,zostaja prasy i magazyn a tam nawet Ukraina nie chce pracowac.Umowy na najnizsze krajowe,reszta w premiach jak wyrobisz norme.Robia z ludzmi co chca zatrudnia Cie,a jak nie ma roboty(w zimie zawsze zamowienia spadaja)to Cie zwolnia,albo pozbeda jak za duzo mowisz i jestes niewygodny tak jak Michala,Rudego czy Golucha(makar ten dobuzibierski Cie zalatwil)a teraz sie za Bigosa biora.

Wariat
@PrawdePowiem

Za bigosa to się biorą od lat xD gdzie znajdą drugiego debila który im prasy odbierze w niedzielę . Kiedyś to tam było fajnie na magazynie dopóki tylu żywieckich kuzynów Daruś nie sprowadzil i kółko wzajemnej adoracji powstało .

Wariat

Beka największą z żywczoków dojeżdżają po 40 km matoly a w Żywcu robota na miejscu za lepsze pieniądze .

Kwaśny!

Nie polecam firmy Incobex . Jest tam przekroczona norma rakotworczego styrenu w niewemlntylowamych pomieszczeniach. Zarobki zależne od chumoru kierowników którzy rozdzielają wynagrodzenie wg siebie a nie systemu . Mobbingu że strony Drka . Mska(ten co lubi mieć ostry przelyk) jeśli chcesz zmarnować swój czas musisz tu pracować:)) magazyn jest za mały na tylu prac9wnikow . Nad głowami jeżdżą wózki. Ale puki nikomu się nic nie stało to nie uświadamia się o pewnych rzeczach ludzi. Miejsce pracy niegodne polecenia . W imię czego ? Styrenu po którym uszkadza się ośrodkowy układ nerwowy

Aleksandra
@Kwaśny!

To co napisałaś jest bardzo niepokojące. Czy ta kwestia szkodliwych chemikaliów została gdzieś zgłoszona? Mam nadzieję, że tak. Co do mobbingu, to napisz proszę, jakie konkretnie sytuacje mają miejsce podczas pracy w Incobex, że tak to oceniasz.

Kwasny
@Aleksandra

Jak Pracowałem tam zglaszalem to kierownictwu (Darek,Marcin,Maciej) to mnie zbywali a potem zaczaal sie mobing i zaczeli sie mnie pozbywac BHPOWIEC na pytanie z mojej strony " dlaczego nie mowia ludzia o rakotworczych skutkach pracy że styrenem?" Odpowiedział bo w Polsce jeszcze się tak o tym nie mówi:) ta firma zmarnowała 2lata mojego życia . Ale wiem jedno z takim podejściem do sprawy potęgi nie zbudują ;) A co do zgłaszania to ja nie mam czasu na sady czy inne instytucje . Mają lustra w domu to zobaczą swoje fałszywe twarze i może kiedyś sobie odpowiedzą na pytanie w imię czego byłem taka k..... ?A jak chcesz konkretne informacje to daj maila to Ci pośle nagranie jak kierownik mnie mobilizować do pracy ;) Pozdrawiam kwas ;)

@Kwaśny!

PNie polecam bardzo tego zakładu, pracowałem tam na prasach, praca z włóknem szklanym, masz wrażenie, jakbyś został nakłuty milionem igieł, ciągle swędzi, praca po 12 godzin, 4 dni w pracy, 4 dni w dni wolne, normy są zbyt wysokie i bardzo trudno jest ich spełnić, wszyscy pracują bez przerwy ,warsztat ma silny chemiczny zapach i kurz. Wszystkie elementy muszą być piłowane pilnykom ręcznie, ręce spadają po pracy, bardzo ciepło w warsztacie od 35 stopni i więcej. Od kierownictwa postawa jest zła, wszystko jest nie tak.

Banan

To prawda wózkowych ma zarabia minimum 3000 netto?

marchewa
@Banan

Tyś widzioł 3 koła, jak zrobisz 300 godzin to może może....

Olo

Tak prawda

Dobre żarty

3000netto? Ciekawe to olewam prasy idę na wózkówego pozdrawiam

Ani mru mru

Tak niedobrze, tak mi źle, znów roboty szukać chce (musze).

Aleksandra
@Ani mru mru

@Ani mru mru, osoby zaglądające na to forum szukają przede wszystkim merytorycznych opinii na temat miejsc pracy. Możesz napisać, jakie są wady i zalety pracy w Incobex?

Wszystko spoko poza magazynem gdzie kierownik ma. Swoje nic nie robiąc owieczki kture mu donoszą i potem to zaburza relacje między ludźmi i się zwalniają

Rodo
@Paweł

Tak jest po dziś. Lizodupy, wafle, szukający we wszystkich i wszystkim problemu tylko nie w sobie, jak im coś nie idzie :) Jak za nich nie zrobisz, to najprostsza droga to biuro. Gadka szmatka, granie na telefonach, 2h łącznie na palarni i bez konsekwencji. Pouczenie wyglądające co najmniej jak opowiadanie kawału, wywołujące po obydwu stronach śmiech. Biuro ma swoich lodziarzy tak jak piszesz, którzy za donosicielstwo mogą nie robić nic. Siedzą w biurze i tylko słuchają płaczu nieudaczników, którym to nie udało się znaleźć kolejnego kozła ofiarnego żeby na nich robił. Ale wyjść i poobserwować to już ciężko, nie piszę już o wysłuchaniu tego atakowanego bo jest traktowany podczas obrony jakby opowiadał co najmniej opowieści nie z tego świata. Tak wygląda własnie magazyn, liczy się tylko wchodzenie w (usunięte przez administratora) nie wykonana praca.

Ani mru mru
@Rodo

Tak się to kończy jak ktoś wylatuje, najłatwiej odreagować szumiąc i bluzgając. Wszyscy go krzywdzą, wójt, ksiądz, firma i los:-)

Niki

Firma jest dobra a jeśli komuś nie odpowiada zawsze można ja zmienić i po co szukacie dziury w całym!

Mobing . Stezenie styrenu takie ze glowa boli . Jal zapytalem bhpowca o to czemu nie mowi ludziom ze to rakotworcze to powiedzial ze w polsce to nie jest keszcze uznawane za rakotworcze . Nie polecam niewolniczej pracy na prasach

yurij
@Marcin

Zgadza się, prasy i magazyn to istny zakład karny. Brakuje tylko kamer w kiblach, te śmieszne 5s to tylko po to żeby pozbywać się tych nie wchodzących w (usunięte przez administratora) wazeliniarzy :) pocioty kierownika którzy za urlop będą ssali :)

Witam serdecznie, ile na prasach można wyjść za 168 godzin na okresie próbnym ?

rudy
@.

17,50 brutto

@rudy

Dzięki za odpowiedź, a po okresie próbnym?, bo kierownika nie dopytałem ; )

Xmen
@rudy

Na próbnym 17.5, później mamy od stażu od 19 do 22 no i zależna premia od ilości

@Xmen

Dzięki. Pozdrawiam

Tadek
@.

A co kierownik gryzie że go nie spytasz tylko piszesz po forum? Napewno się dorobisz ale garba

yurij
@Tadek

Dorobisz się na prasach ale świerzbu i raka po wdychaniu gówna z menzolitu xD Ale są tam nieśmiertelni ahahaahahaha xD a garba to napewno, i jeszcze nauczysz się grania na skrzypcach hahahahaha

Szczery

Atmosfera ok , kierownictwo też potrzebujesz urlop dzwonisz i masz, płacą za nadgodziny , firma się rozrasta ,wprowadzają usprawnienia które ułatwiają robote. Przychodzisz 1 miesiąc robisz na zleceniu potem umowa o pracę i zarabiasz dobre pieniądze . I przede wszystkim nie ma zwolnień , jak w innych firmach. Myślę że pomogłem !

Janusz
@Szczery

Szczery nie kłam. Mobbing! Układy donosiciele. Spoko jest pierwsze dwa miesiąc potem cie juz maja gdzieś a kierownik rozdziela wynagrodzenie według swojego widzi mi się

Piotrek
@Janusz

Janusz sam kłamiesz. Nie ma dzielenia kasy, pracujesz na siebie. Pracuje tam 5 lat i kiedyś kierownik miał wolną reke przy wypłata H a od2 lat są zasady. Jak coś się nie zgadza to mi liczą przy mnie i jest ok

@Janusz

Zgadzam się z Januszem!

Koniu
@Paweł

Czyli kłamiesz tak jak Janusz, albo tu nie pracujesz. Albo jedno i drugie.

Siemek
@Piotrek

Skończ (usunięte przez administratora) bigos i weż się umyj, tobie wiecznie brakuje bo cię stara bije :)

Witam, czy na stawce 17.50 zł brutto za 168 godzin z robieniem zawsze normy wyciągnę trzy tysiące?

Chodzi o prasy

stary
@Nowy

Wyciągniesz zalerzy na których elementach ale zwykle jest ponad norme. Zobaczymy co bedzie po zmianie stawek od stażu

Dobre żarty
@Nowy

Nie idź na prasy. Idź na wózkówego piszą że 3000netto weekend wolne normalny system pracy a nie sobota niedziela święta a ty w pracy i 3000 brutto... Miód to tylko na magazynie

@Dobre żarty

To chyba chca żebyś sie sam zwolnił. Bo ja dostaje 150% za sobotę i niedziele i 3000 to mam lekko podstawy bez premii.

Rodo
@Dobre żarty

Miód na magazynie heh, zmień dilera. Chyba że jesteś biurowym paziem to owszem :D Zarobki owszem nie są najgorsze, ale relacje między ludzkie poprzez donosicieli to największy poziom dna.

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Incobex?

Zobacz opinie na temat firmy Incobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incobex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Incobex?

Kandydaci do pracy w Incobex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Incobex