Opinie o Incobex Elplast Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Incobex Elplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Incobex Elplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incobex Elplast Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

007 Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych praca w firmie Incobex-Elplas. Jak się jeszcze przyjąłem kilka lat temu to wydawało mi się ze jest wszystko Ok ale z biegiem lat było coraz gorzej i nie będę się więcej wypowiadał na temat tej firmy bo musiał bym tutaj napisać kolka rozdziałów. Powiem tylko krótko i na temat zero podwyżek zero jakichkolwiek motywacji i podnoszenia kwalifikacji ,wynagrodzenie za prace która się tam wykonuje to takie same jak w sklepie PSS SPOLEM co prawda panie w sklepie mniej się na pracują. Firma która powinna się rozwijać to się cofnie do tylu a na chwile obecną to totalne (usunięte przez administratora) Naprawdę nie warto są lepsze firmy w których można być bardzo pozytywnie i z duża motywacja nastawiony do pracy.

Edyta Nowy wpis

Cześć, jak obecnie wygląda sytuacja z umową w firmie Incobex Elplast? We wcześniejszych wpisach czytałam o umowie zlecenie ale wolałabym się dowiedzieć jak jest teraz.. Czy aktualnie jest jakaś szansa na dostanie po jakimś czasie umowy o pracę?

xoxo Nowy wpis
@Edyta

Zlecenie raczej dostaniesz na miesiąc ew 2 potem umowa o pracę.

Ewelina Nowy wpis
@xoxo

O, odpisujesz! Incobex w tym ogłoszeniu pisze, że operator wtryskarki ma 18,30 brutto za godzinę. Czy coś dodatkowo można dorobić, albo są płatne nadgodziny? https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-wtryskarki-pracownik-przygotowania-produkcji,praca.gov.pl3996504b6bf4579733e857c05fc60c0a,bielsko-biala Dziękuję.

Katarzyna

Nie ma problemów z przerwami w pracy?

Ile trzeba czekać na odpowiedz ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Incobex Elplast Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Marcel

Cześć, jakie zadają pytania na rozmowie ?

byłem
@Marcel

Najważniejsze pytanie ile chcesz zarabiać. Tyle co mi zaproponował to zarabiałem 8 lat zaraz po studiach a po pół roku już więcej i nikt mi nie wciskał umowy zlecenia bo wg kierownika wtedy nie ma problemu z pozbyciem się pracownika. Ogólnie twierdzę, że szkoda czasu na tą firmę bo kierownik jest tak nieogarnięty w czytaniu ze zrozumieniem, że sprawia wrażenie, że nawet CV nie przeczytał i ma pretensje że tym czy tamtym się zawodowo nie zajmowałeś.

Witam. Byłem tam na rozmowie na stanowisko konstruktora. Prezes podczas rozmowy już o samym wynagrodzeniu powiedział mi, że możne mi dać kwotę którą powiedziałem bo stwierdził że "jest Pan tego wart, ale dodał, że tutaj konstruktorzy zarabiają o 300 PLN mniej i jak da mi te 300 więcej to będzie miał strajk, a na pewno się dowiedzą, bo kadrowa im wyśpiewa". Więc zadałem pytanie jak to jest że dane pracownika - w tym wynagrodzenie - jest upubliczniane innym? Powiedział, że kadrowa jak zobaczy że zarabiam 300 PLN więcej od kolegów to na pewno im to powie!!! Bez komentarza, dodałem co mnie interesują inni i jakieś strajki, jak jest taka sytuacja to niech da innym więcej i problem się rozwiąże. To tak samo jak ja bym powiedział, że dowiem się ile zarabia prezes i też urządzę strajk bo chce tyle zarabiać - żenujące!!! Potem dodał że pierwsze 6 m-cy to umowa zlecenie (śmieciowa), potem na rok, potem na 3 lata a potem na stałe (co już jest niezgodne z KP). I najważniejsze na pasku będzie 2500 PLN Brutto a reszta pod stołem w premii. Potem dowiedziałem się że dział konstrukcyjny ma 2 oprogramowania SolidWorks legalne, a 2 nielegalne!!! A jak jest kontrola to wszystko przenoszą - w takiej firmie?!?!?!? Proszę i jak ma być dobrze? Zdecydowanie nie polecam.

śmiech na sali
@Andrzej

Teraz mówią, że pierwszy miesiąc umowa zlecenie a potem normalna umowa (jak się sprawdzisz niby). Zakres obowiązków duży bo nie tylko konstrukcja i dokumentacja ale dużo więcej. Po usłyszeniu ile można tu wyciągnąć odechciało mi się dalszej rozmowy. W obecnej pracy mam mniejszy zakres obowiązków, kasa dwa razy większa (wszystko oficjalnie) i też ciągle się uczę branży.

@Andrzej szok a to myślisz, że każdemu takie coś proponują?

Zarobki małe, ludzie w pracy i w biurach różni zależnie od działu i dnia. Gdybym nie miał pracy to bym tam wrócił choć kasa ledwo zauważalna na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o Incobex Elplast Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Incobex Elplast Sp. z o.o.
  • Grażyńskiego 71
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471972544 REGON: 72853666 KRS: 0000155929

Incobex Elplast Sp. z o.o.