Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska w Malichów

Niezadowolona pracownica

Niestety nie polecam, pracowałam tam stosunkowo krótko. Szef to jakaś porażka. Non stop wyzywa pracowników pod ich nieobecność, nieprzychylne komentarze, gburowatość.... cieszę się, że mnie tam nie ma. Nie polecam! Dodam tylko, że przymuszali pracowników do nadgodzin, gdzie praca jest od 6-14 a kazali robić nadgodziny nawet do 21 i następnego dni do pracy...na 6 rano. Jak chciałeś wyjść o normalnej porze lub nie zostawać to oczywiście był komentarz...

Czy w Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska panuje luźna atmosfera?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska?

kierowca Nowy wpis

po okresie próbnym ;)

Kamila
@Niezadowolona pracownica

Sama nadmieniłaś, że w Zakładzie Produkcyjno Handlowym Doktorvolt pracowałaś dość krótko - może zatem nie zdążyłaś dostatecznie poznać tego pracodawcy. Tak czy inaczej - Szef nie powinien obrażać swoich pracowników. A co z atmosferą wśród współpracowników? Była do zniesienia?

@Kamila

Wśród osób z którymi miałam przyjemność pracowac, to średnio. Aroganccy ludzie jak dla mnie. Ogólnie nie polecam, robią pracowników jak chcą a oni się dają. Niestety jak sie postawisz to wylatujesz. Praca za najniższą krajowa na papierku :)

Zadowolony
@Niezadowolona pracownica

Na bazie tego co Pani pisze, widac iz Pani postawa pozostawiala sporo do zyczenia, skoro zarowno pracodawca jak i pracownicy nie spelnili Pani oczekiwan ("Aroganccy ludzie"), moze warto najpierw zastanowic sie nad samym soba, a dopiero pozniej pisac nie do konca prawdziwe komentarze :) . Mowi sie ze jak baletnica nie potrafi tanczyc, to mowi ze ma za ciasne majtki :)

@Niezadowolona pracownica

Niezadowolona pracownico, chyba tam jednak nigdy nie pracowałaś, bo piszesz bzdury :) DRUGA ZMIANA pracowała do 22, jak w każdej firmie :) Nikt nie jest zmuszany do nadgodzin, jak jest potrzeba żeby zostać dłużej, to zawsze jest to wcześniej sygnalizowane. Nie spotkałem się też z obraźliwym czy krzywdzącym zachowaniem ze strony szefa względem mnie jak pracowałem w tej firmie. Tak jak ktoś już niżej napisał, chyba problem leży w Tobie skoro nawet załoga Cię nie polubiła :) Z zarobkami też ściema, rozlicza się wszystko uczciwie, łącznie z premią. Tak, jest system premiowy. I nie zarabiałem tam najniższej. Przepracowałem cztery lata, więc mogę się wypowiedzieć lepiej niż ktoś kto tu był "stosunkowo krótko". Atmosfera jest dynamiczna, firma się rozwija, więc załoga też ma taką możliwość. Może czasem wystarczy pokazać odrobinę chęci w pracy? :) Bardzo dużo się nauczyłem w tej firmie i zrobiłem życiowy progres. Ekipa nie jest straszna, dużo młodych i fajnych ludzi. Z szefem i kierownictwem zawsze miałem dobre relacje. Przeżyłem w Doktorovolt naprawdę dobre lata i jest mi smutno jak widzę tutaj wypociny ludzi którzy pracowali "stosunkowo krótko".

X
@Były pracownik

To miło że w tej firmie było Ci tak dobrze ale niepokoi mnie jedno - dlaczego już tam nie pracujesz Kolego? Wymyśl szybko jakiś wiarygodny powód.

@X

Spokojnie, bez obaw. Miałem powód rezygnując, postanowiłem realizować się w innym obszarze. Kontakt z szefem i kolegami nadal mam. Nie każdy odchodzi dlatego, że coś nie wyszło :)

Zawodowy kierowca
@X

Obecnie trend na rynku pracy jest taki, że należy zmieniać pracę co 2-3 lata by zdobywać nowe doświadczenia oraz awansować na ścieżce swojej życiowej kariery. Więc tak, niektórzy zmieniają pracę bo mają taki humor po prostu, nie od razu musi być to coś złego co nie wyszło. Znam ludzi (szefostwo i pracowników tej firmy) i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Są to pozytywni i życzliwi ludzie, którzy chętnie służą pomocą, angażują się w wiele inicjatyw społecznych lokalnie i nie tylko zamiast siedzieć na przysłowiowej "dupie". Myślę, że jeśli ktoś nie poznał lepiej tych ludzi to nie ma się co wypowiadać ;)

Zawodowy kierowca
@Niezadowolona pracownica

Nie znam Cię, ale mam wrażenie, że jesteś młodą osobą, które niestety ale są bardzo "roszczeniowe". Obserwuję takich ludzi i problem z nimi jest taki, że gdy po dwóch tygodniach nauki w nowej pracy każe się im coś zrobić to już jest "mobbing". Może zburzę Twój światopogląd, ale do pracy chodzi się pracować ;) tak działa świat i niestety ale nowe pokolenie musi się tego nauczyć. Pieniędzy się nie drukuje tylko trzeba je "wypracować". To jest istotą działania rynku. Mam nadzieję, że kiedyś i ty to zrozumiesz i na następną pracę nie będziesz już musiała narzekać ;)

:-) Nowy wpis
Klient
@Niezadowolona pracownica

Biedactwo :-) możesz liznąć lepszych doświadczeń firmach takich jak Meble Pyka lub Lissy

Kolega Nowy wpis
Klient
@Niezadowolona pracownica

No to może nie ma sensu walić głową w ten mur, może nie jesteś warta więcej jak najniższa krajowa :-) Jaka praca, taka płaca. Definicja. wynagrodzenie za pracę zależy od włożonego w nią wysiłku :-)

Żyra

Kiepska atmosfera i płaca, nadgodziny są wymagane, ludzie obgadywani i wyśmiewani przez szefuńcia. Żenada pozdr

Laska
Kandydat
@Żyra

Jak długo pracowałaś w DOKTORVOLT?

Laska
Kandydat
@Żyra

proszę o odpowiedź, obecnie poszukuję pracy i wiem że szukają kogoś do marketingu

Tomek

Czasami lepiej jeśli odejdzie osoba niezadowolona z pracy bo przynajmniej nie psują atmosfery. Bardzo dobry pracodawca, świetna załoga.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska?

DOKTORVOLT

Bardziej techniczno-potoczny ;)

Karolina

@złotko opowiesz jakie jest zachowanie szefa?

Złotko
@Pytanie

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zachowanie szefa podchodzi pod mobbing. Radzę omijać szerokim łukiem

Waldek

Tak spokojnie na forum bo firma bardzo dobra to nie ma takiej potrzeby żeby tu zaglądać?

Czy Doktorvolt oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fury
@Pytanie

Oczywiście, że jest to umowa o pracę, świetna atmosfera i życzliwi ludzie. Idealna opcja do rozwoju i poszerzania horyzontów.

Stazystka
@Fury

Te odpowiedz dostałam dziś screenem. Lubię wiedzieć na co się pisze, dlatego czytam opinie przed zatrudnieniem, a zamieszczam je po. Troszkę czasu już minęło, ale to skłoniło mnie do odniesienia się do tej odpowiedzi. Więc opiszę mój przypadek. Pierwszy miesiąc w ogóle pracowałam na czarno, potem przyjęli mnie na staż, który sam przerwali, proszac mnie o napisanie rezygnacji ze stażu. Byłam osobą świeżo po studiach, mało świadomą, więc przyjęłam to, mimo że na ogłoszeniu na stanowisko było 2500 brutto(wtedy znośne). Nie chce się mścić, nie mam już dawno żalu. Jestem jedynie osoba dużo bardziej świadomą (nie mylić z ambitna, jak miało to miejsce w DV) i chce jedynie doradzić potencjalnym nowym pracownikom o niewpuszczenie się w takie maliny.

:-)
@Stazystka

myślę że nie byłaś warta umowy o pracę, pozdrowienia pracownik

DOKTORVOLT
@Stazystka

Sandra, Takiej modelki jeszcze u nas nie widzieliście. Listy bez znaczków wysyłać! złóż podanie na Pocztę Polska :-) było wesoło z tobą :-) Doktorvolt to nie cyrk :-)

as

Fajna atmosfera, dobre zarobki... z 2015 roku, cóż dużo na temat. Mogę się domyślić kto to pisał. Ja nie polecam osobiście. Na początku obiecywali umowę zlecenie (1 miesiąc), potem umowę o pracę. W ofercie pracy było napisane: technik prac biurowych z językiem niemieckim. Stawka: 2500 brutto. Zaczyna się historia: rozmowa, weryfikacja znajomości języka, potem szef wybiegł pytając, czy moglabym się zarejestrować w Urzędzie bo oczywiście chcieli przez urząd. Jako że w moich stronach ciężko jest o pracę administracyjną, czy w ogóle jakąkolwiek z niemieckim - zgodziłam się. I tak nie było żadnej umowy przez grudzień, styczeń, luty... Szef szukał stażysty, księgowa jakimś cudem zaproponowała mnie, która już tam byłam. Pomyślałam sobie swoje, ale jako, że szef powiedział, że będzie dopłacał - zgodziłam się. Nie mogę za bardzo pyskować, bo nie mam prawa jazdy :P. No i tak: niecały listopad, grudzień, styczeń, luty byłam na czarno, więc Zbyszek nie miał oczywiście obowiązku odprowadzać podatku. Ale i tak nie wymagałam, żeby płacił mi pełną stawkę brutto za to, że siedziałam w biurze i wprowadzałam towary. Zapłacił netto, z każdym miesiącem było mniej: styczeń 100, luty 150 zł mniej, ale po prostu nie było mnie w tych miesiącach po dniu, więc przymknęłam oko. Przyszedł marzec... Staż 997 zł płacił urząd, a on dopłacił pierwszy miesiąc 650 zł, drugi 600 mimo, że miałam nadgodziny. Pazerniak jeden! Oszukiwał nawet własnego szwagra, który niby, z opowiadań wnioskowałam, że wiedział to od dawna (pracował od 2013,), jednak dopiero niedawno wyniósł się od nich. Firma ma dobrą opinię klientów, ma ich po prostu mnóstwo, ale Zbyszek reagował bardzo nerwowo na każdy negatyw. Pracownicy produkcji prosili, aby zatrudnił jeszcze 2 osoby, bo potrzeba rąk do pracy, on jednak twierdził, że są w stanie to sami zrobić. Dopiero kiedy zadzwoniła firma w z propozycją, żeby jego pracownicy (Zbyszka) przejęli pracę w Niemczech, poszła do niego przyszła Pan inżynier produkcji, której kilka razy też coś nie pasowało. Nie będę na nią gadała, bo co jak co ale spoko jest. Jedyne co to kablowała na Panią, która ma dwójkę dzieci, dlatego pracuje na pół etatu. Ja nie wiem, on ma sprzęt jakiegoś beznadziejnego producenta. Wiem to, bo nawet my z biura chodziliśmy pomagać na produkcję. Ciągle trzeba było robić kabelki to do rozdzielnic, to do gniazdek. A maszyna ciągle się zacinała, przez co trzeba ją było ustawić znowu do porządku, a ona nad tym czuwała. Zaczęli też płacić jej mniej. Dopiero kiedy kolega zapytał, dlaczego jest smutna, odpowiedziała, że juz drugi miesiąc nie pasuje jej coś z wypłatą. Ten powiedział, żeby juz szła z tym do szefa. Po rozmowie stwierdziła jednak, że szef się ,,nie pomylił". Powiedział: ,,Tyle jest warta". Z moich 1800 netto, zrobiło się 1600. Zwolnili pracownika, który ma dzieci. Teraz patrzę, że szukają na produkcję przez PUP oczywiście i jemu będą płacić prawie 50% mniej niż koledze. Pazerność, po prostu pazerność, a o kimś mówi, że to rusek. Nie rozumiem, dlaczego tam u niego jeszcze siedzą. Wiem przecież, że są niezadowoleni z wynagrodzeń. Jeden chodzi w soboty, ,,żeby wypłata jakoś wyglądała". Co jak co ale księgową ma super, raz przyjechał nawet facet ze swoją księgową prosić, żeby wytłumaczyła jej, jak coś robi, za co dostała wynagrodzenie :P. Myślę, że szef powinien doceniać takich ludzi. A to jest po prostu zero.

mg

Fajna atmosfera, dobre zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska - Malichów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt Zbigniew Maleska
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chłopska 3