Opinie o GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI w Kraków

Bertos 87

Pracowałem w tej firmie w dziale montażowym 3 lata. Zwolniłem się z powodu przeprowadzki z Krakowa z powrotem w rodzinne strony. Większość komentarzy które się tu pojawiają są przepełnione ewidentnym żalem i rozgoryczeniem pracowników którzy albo zostali zwolnieni bo się nie nadawali do tarcia kalarepy, albo oczekiwali nie wiadomo czego tylko za to że codziennie chciało im się wstać i przyjść do pracy. Firma nie jest idealna jak żadna na świecie.., ale klimat który tam panował i ten który tworzyli ludzie sprawiał że chciało się wiele. Pracując na montażu masz wyjazdy na 2/3 dni, albo jedno dniowe, o każdym jesteś informowany tydzień wcześniej czy dasz radę jechać. Zwiedzisz do słownie całą Polskę i nie tylko bo są też wyjazdy zagraniczne również max 3/4 dniowe na których dieta liczona jest w Euro więc można ciekawie dorobić do pensji, niestety są one jednak rzadkie :/ Każdy ma indywidualną kasę w zależności od tego co pokaże na 3 miesięcznym okresie próbnym i na ile mu się chce. Jak chcesz przyjść na 8h pracy zrobić swoje i wyjść równo o 15.00 nie ma problemu, ale montaż nie jest dla Ciebie. Bardziej produkcja, tam pracują tylko po 8h. Jak wychodzisz po za schemat chcesz się rozwijać i pokazać coś więcej od siebie, to szefowie i kierownictwo potrafią to docenić, masz 24 lata bez wykształcenia ale pokazujesz że Ci zależy to w szybki sposób możesz zostać kimś więcej niż tylko podrzędnym pracownikiem, bo w firmie nie patrzą na papierki tylko na ludzi i to w każdym dziale. Kasa na początku bez szału później można się fanie dogadać, umowa na okres próbny później na rok następna na czas nie określony, hajs do 10 ewentualnie 2 dni później jak wypada weekend ( bo firma nie pracuje w weekendy), przez 3 lata nie spotkałem się z sytuacją by Szef nie zapłacił wynagrodzenia komu kolwiek! więc w te bzdety też nie wierzcie. Firma w tamtym roku przeniosła się do nowej siedziby w Zabierzowie warunki pracy i komfort jest na wysokim poziomie sami sprawdzicie na rozmowie o pracę. A na zajawkę sprawdźcie sobie ich konto na Fb i zobaczycie czym się tak na prawdę zajmują i co będziecie robili. Ja mówiąc za siebie szczerze polecam polecam.

Zbyniu Nowy wpis

Poszedłem za radą z najnowszego komentarza. Faktycznie na FB firma prezentuje swoje produkty. Różnego rodzaju sprzęt do gastronomii, nie tylko lady chłodnicze. A co do samej roboty, to pisano, że bardziej się tu interesują człowiekiem, tym, co umie, niż tym, co ma w papierkach. Co więc na wstępie wypadałoby umieć, by dostać robotę na produkcji?

Bertos 87 Nowy wpis

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik techniczno produkcyjny i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Były Nowy wpis
@mixx

Warunki przedstawiono takie jak były czyli że wypłata do ręki. Mój błąd że się zdecydowałem dlatego teraz innych ostrzegam

Weronika

Co teraz z pracą tam? Szukam czegoś i już myślałam, że trafiła się oferta, ale to w 2019 szukali tego pracownika techniczno-produkcyjnego. Nic się nie zapowiada teraz, ktoś wie o nowszej rekrutacji? I nadal umowa na czas określony? Czy ktoś ma może bezterminową?

Były
@Weronika

Nie polecam pracy w tej firmie. Na umowie najniższą krajową reszta pod stołem. Wypłaty nie terminowo wypłacane. Poza jednostkami to same szyję na które trzeba uważać.

Zdzisiek Nowy wpis
@Były

A długo tam byłeś i kiedy się zorientowałeś? Jak warunki pracy przedstawiono na rozmowie o pracę?

Chciałbym pracować jako Pracownik Techniczny w mieście Kraków. Czy rzeczywiście można zarobić 7000 ? W jakich firmach?

Były Pracownik

Dziękuję Bogu, że tam już nie pracuję... umowa pod stołem za najniższa krajową. Nadgodziny płatne mniej niż normalna godzina. Powodzenia tym co zostali.

@Były Pracownik

Pracowałeś, czyli może coś się zmieniło przez ten czas. Jak jest teraz, ktoś wie?

Na rozmowie kwalifikacyjnej stawka taka przez pół, nawet i mnie.

Kacper
@Były Pracownik

A to widzę ze nic się nie zmieniło xDDD robiłem tam 5 lat temu, miałem wtedy może 18 lat i tak mną pomiatali, nie chcieli do domu wypuszczac...Szkoda gadać, a sądzilem ze się ogarnęło z czasem. zwykłe (usunięte przez administratora)i tyle, polecam unikać tych (usunięte przez administratora).

Kandydat do zatrudnienia

Kojarzy ktoś miejscowość: Rząskiej? Wiem że jest Rząska kolo Krakowa w powiecie Krakowskim w gminie Zabierzów a w jakiej gminie i powiecie jest "w Rząskiej" ? Czy ta Firma jest w Rząsce czy w Rząskiej? Sorry szukałem www tej Firmy (nie znalazłem) ale "w Rząskiej " nie jest w woj. Małopolskim prawda? Wpiszcie sobie Graner-Ice w Google. No chyba ze źle szukałem pomóżcie!!! Dostałem od nich propozycje współpracy Pani przez telefon nie dała www powiedziała szukać w internecie info o tej Firmie. Ale jak mam szukać jak tej Firmy nie ma www oficjalnego a na Googlach pisze ze ta Firma jest w Rząskiej a nie w Rząsce Rząska wiem gdzie jest ale w Rząskiej nie kojarzę.

@Kandydat do zatrudnienia

Może to pierdoła to na co zwróciłem uwagę, ale ja podejmuje się współpracy wyłącznie z wiarygodnimi kontrahentami-partnerami. Mam dużo innych propozycji współpracy. Szkoda ze ta Firma nie ma swojej strony oficjalnej www. Utrudnia to poznanie Firmy od środka poznanie produktu przecież ja nic się nie dowiedziałem o Firmie z samej rozmowy telefonicznej mieszkam daleko od Balickiej w Krakowie i od "Rząskiej" i od "Rząski". Szkoda mi czasu i pieniędzy na stanie w korkach w Krakowie żeby tam osobiście jechać i walczyć. Jak pytałem się w rozmowie z Panią z rekrutacji telefonicznej czy z Zabierzowa PKP albo ze stacji PKP Kraków Business Park jest blisko czy daleko to Pani nie chciała się wprost odnieść. Kolej jest zła tylko busy są dobre ? To dyskryminacja. Mam znajomych z Zabierzona, Krzeszowic i powiatu chrzanowskiego (trasa kolejowa Kraków główny - Krzeszowice Trzebinia - Chrzanów--Oświęcim. Trwają tam prace remontowe. Za niedługi czas ufam będzie trasa po remoncie dużo więcej klientów i nowych pracowników. Ja po rozmowie z tą Panią czuje sie (usunięte przez administratora) chyba tej Firmie nie zależało nigdy na dobrej wspolpracy (nie wiem jak inni mowie za siebie tak zostałem potraktowany) 1 w skali od 1-6 albo 1 gwiazdka nie, 0 nie dam ale tylko dlatego ze jednak Pani zadzwoniła dlatego 1.

@Kandydat do zatrudnienia

O juz patrzyłem w Google. Jeśli Firma jest w Rząsce to ok nie tak daleko ze stacji Kraków Business Park Pkp można kupić miesieczny w smartfonie polregio w sumie z Krakowa Łobzowa nie bylo by tak daleko duzo ludzi tam tez wsiada obok Pkp w Business Park jest zaklad pracy i duzo ludzi tam jezdzi koleją. Czemu ta Firma nie wykorzystuje potencjalu Pkp ? No chyba ze ta Firma działa nie w Rząsce tylko w Rząskiej bo kolo Kraków Business Park nie ma takiej miejscowości. Chyba musze rozejrzeć się nad zatrudnieniem w innej Firmie innym radzę przemyśleć w swojej głowie czy warto tu aplikować.

@Kandydat do zatrudnienia

Pani przez telefon przedstawiając się wyraziła się niezrozumiale nie dosłyszałem jak ma na imię i nazwisko (nie wolno tak szybko mówić przez telefon ja jako nowa osoba mam prawo wiedzieć z kim rozmawiam zwłaszcza z numerów telefonicznych nieznanych oczywiście nie podałbym tych danych nawet gdyby wiedział ze względu na tajemnicę procesu rekrutacji . Powiedziała ze ulica Krakowska. Zakładam nawet ten wariant ze Firma jest w Rząsce (a nie w Rząskiej) ta ulica jest ma wiele numerów gdzieś tam łączy się z DK 79 w Zabierzowie ale Pani tak szybko powiedziała numer nawet zapisując na kartce nie zadałem sobie trudu dopytania drugi raz o numer przy ulicy Krakowskiej. Nie będę jechał do Rząski od Pasternika kolo kościoła jeździł po całej Rząsce i analizował gdzie ta Firma jest. Żyjemy w XXI wieku sądziłem ze wystarczy szukać w internecie. Ale jak mam szukać jak ta Firma nie ma strony www oficjalnej ? Owszem Internet nie daje całej prawdy piszą w nim różni ludzie skąd mam wiedzieć czy ta Pani była z Graner-Ice czy tylko tak mówiła? Numer do tej Pani skasowałem wiec nie mam możliwości zadzwonić ponownie bo zgodnie z prawami rekrutacji nie mogę pozyskiwać danych Firm i zapisywać sobie informacji nawet o Graner-Ice w telefonie.

Konrad

Zastanawiający spokój na forum jest związany ze świetną pracą?

Edward

@Przemo czyli jeśli dobrze rozumiem - nie jesteś zatrudniony w GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI? Czy w takim razie podczas rozmowy rekrutacyjnej firma jasno komunikuje swoje wymagania, co do nadgodzin, jakie powinno się tutaj realizować? Możesz napisać w tej kwestii coś więcej? O co pytano Ciebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Przemo

Praca za 2tys na zleceniu, nadgodzina płatna mniej niż zwykła godzina z umowy, bardzo duży nacisk na nadgodziny juz na rozmowie kwalifikacyjnej. Zalezy od stanowiska praca tez wyjazdowa. Tyle spostrzeżeń po rozmowie.

Edward

@Feliks, piszesz, że firma GRANER-ICE jest firmą dobrą. Czy zechciałbyś uargumentować swoją opinię? Dla wielu osób zainteresowanych pracą w GRANER może być to cenną wskazówką co do podjęcia ostatecznej decyzji o zatrudnieniu.

Tonik

Szkoda, że nie potraficie doceniać tego co macie. Praca w dobrej firmie to bardzo ważne!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

NieJestemRobotem

Atmosfera w tej firmie jest świetna! 9/10 (poza delikatnym aromatem kolegów z Azji...)

Gutek

Firma płaci za pracę a nie za leżenie!!!

mgr inż

Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, 16h godzin pracy? MAŁO!

Feliks

Jeśli tak źle pracuje się wam w dobrej firmie to najwyższy czas ją zmienić!!!

lukasz

Firma powinna przeniesc produkcje do Chin bo Polacy nie sa tak wydajni zeby pracowac 16h na dzien. :) Komentujacy tutaj powinniscie sie cieszyc ze macie mozliwosc pracy i zdobywania doswiadczenia, nie rozumiecie ze wasze pensje to obciazenie finansowe dla firmy xD lol

ttt

Hahaha szkolenia haha. No nie wierze w to co czytam. Jedyne szkolenia jakie oferuje firma to bhp wlasnie. Elastyczne godziny pracy w tej firmie to od rana do nocy xD.

wilk

Witam. Byłem na rozmowie i przedstawiono mi następującą ofertę 2000zł brutto, umowa o pracę od razu. Mam pytania: 1. Odnośnie zarobków ile realnie się zarabia w tej firmie i ile godzin miesięcznie trzeba przepracować? 2. Czy są jakieś podwyżki w miarę przepracowanego czasu? 3. Czy to ciężka praca fizyczna? 4. Jak atmosfera na produkcji?

Adrian
@wilk

Pracowałem w 3 firmach produkcyjnych i nadgodziny są wszędzie, tyle że tu są płacone i co ważne kasa jest zawsze w terminie . Klimat do pracy jest dobry i co zacne nie ma żuli a na innych produkcjach różnie bywa. Jak chcesz stać w białych rękawiczkach przy taśmie to nie dla Ciebie a jak oglądasz Pimp my Ride i pasuje Ci muza na hali to będzie Ci pasować .

Abu Musab Al-Zarkawi

Npzn i ttt mają rację co do nadgodzin to jest śmiech na sali, stawka niższa niż normalnie za godzinę Z tym informowaniem kierowników o wyjściu to sie zgodzę ale trzeba zaznaczyć że wcześniej tzn. po 8h no i trzeba to zgłosić odpowiednio kilka dni wcześniej to można wyjść i po 6h a nawet mniej - byle nie za często, ale kilkanaście godzin w inny dzień trzeba odrobić - generalnie grubo ponad 200h w miesiącu to norma. Rodzinna atmosfera gwarantowana przez rodzinne towarzystwo i kolesiostwo..... nic dodać nic ująć na temat wynagrodzenia nie będę się rozwodził bo kto za ile chce pracować to jego sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI - Kraków

• Jak się pracuje w GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI?

Kandydaci do pracy w GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Adriana Baranieckiego 7
    30-227 Kraków