Karpol

Piła

Opinie o Karpol

Nick

Pośrednik czyli JobCenter nie ma interesu aby zmienić tę sytuację,w dodatku chcę nadmienić że korzysta pełnymi garściami z tej niesprawiedliwości,behapowiec reaguje tylko na komendę właściciela,a tem decyduje się na jakiekolwiek naprawy czy zabezpieczenia ochronne dla pracowników jedynie w sytuacji,kiedy dochodzi do wypadków,pozwala się co niektórym pracować pod wpływem alkoholu naprzykład malarzom,którym w dodatku nie zapewnia się dostatecznie dobrych masek ochronnych,zamiast tego dostają jakieś tanie jednorazowe maski,właściciel nie chce zresocjalizować ani pozbyć się z firmy fabrycznych bandytów,tacy pracują na załadunku w brygadzie Ewy Buś,są to Mateusz Legnicki(ten co kopnął pracownika podczas pracy w głowę i następnie groził),Łukasz Skwarek( Groził śmiercią pracownikowi i go zastraszał) ,reszta też nie była lepsza,i właściciel firmy jak najbardziej powinien ich zdyscyplinować a jeżeli jest to niemożliwe wyrzucić z pracy pod byle pretekstem,tacy ludzie stwarzają niebezpieczeństwo dla wykonujących pracę i ciążą na wizerunku Karpolu,są na tym świecie możni i wpływowi,którzy w razie braku zaangażowania właściciela w przywrócenie bezpieczeństwa i porządku w zakładzie użyją swoich wpływów i sami się tym zajmą,bandytyzm powinien być tępiony przez każdą instytucję,tymczasem w Karpolu nie tylko mają tarczę ochronną ale w dodatku mają wsparcie przełożonych brygadzistów,kierownika i wkońcu właściciela,nie brakuje porządnych ludzi do pracy a może właścicielowi zależy aby mieć poganiaczy,albo ludzie są dla niego niczym przedmioty,które może brać kiedy chce,eksploatować i wyrzucać kiedy chce,osobiście nic do nich nie mam,ale muszą wiedzieć że człowiek to istota obdarzona rozumem i uczuciami,nie tryb w bezdusznej machinie,to od nich zależy czy pracownik pokocha swoją pracę czy ją znienawidzi.

jurek

..........ostatni wpis.to poważna sprawa, a pośrednik nic nie robi w tym temacie?

Nick

Praca i zarobki nie najgorsze,jednak warunki pracy szczególnie latem poniżej krytyki latem i wiosną na hali temperatura dwa razy większa niź na zewnątrz,w powietrzu unosi się sporo pyłów,pracownikom pracującym dla spółki JobCenter,z wypłaty oprócz składek zabiera się tak zwane "koszty własne" jest to kwota od 300 do nawet 500 złotych,i co miesiąc wszystkim odlicza się tyle samo,nikogo nie obchodzi czy zużyłeś materiału za 10 złotych czy za kilka tysięcy,kara dla wszystkich jest zbiorowa,pojemniki na śmieci zapełnione są nowymi lub krótko uźywanymi rękawicami,codziennie niszczą rękawice jedynie malarze i kobiety uszczelniające kitem kanały wentylacyjne,reszta wyrzuca dobre rękawice,czasami nawet nieużywane,ponieważ codziennie można wziąć nową parę,marnotrastwo jest olbrzymie,jednak za wszystko płacą pracownicy z własnej pensji,jednak niewielu zdaje sobie z tego sprawę,tam pracują w dużej mierze prości ludzie i nawet nie zdają sobie sprawy z takiego obrotu spraw,naleźy na plus odnotować fakt,że firma systematycznie pozbywa się wrednych ludzi,co poprawia atmosferę w pracy,jednak nie oznacza to że nie ma bandytów,słyszałem że jednego pracownika na załadunku podczas pracy na drugiej zmianie,jeden z kierowców wózków widłowych kopnął z całej siły w głowę,i pracownik ten zamiast przeprosić,groził mu jeszcze,kopnięty pracownik na szczęście miał kask,grożono teź mu wielokrotnie śmiercią,połamano mu dwa razy naczynie do zupy,obrażano także go i jego rodzinę w sposób wulgarny,wszystko do działo się bez reakcji brygadzistów i ich zastępców,jeżeli to nie zostanie przerwane,i właściciele nie wyciągną właściwych wniosków,to będzie można podejrzewać że dzieje się tak także za przyzwoleniem a nawet na zlecenie samych właścicieli,nie można pozwolić aby fabryczni psychopaci dręczyli normalnych ludzi i przeszkadzali im pracować,odbija się to na atmosferze i jakości pracy,Karpol jest miejscem gdzie ludzie nie realizują się zawodowo,nie kultywują swoich pasji tylko z konieczności życiowej wykonują męczącą,nudną pracę tylko po to aby nie głodować i móc opłacić comiesięczne (usunięte przez administratora),ludzie ci zasługują na to aby uwolniono ich od fabrycznych bandytów i przynajmniej zapewniono bezpieczeństwo i spokojną pracę,zasługują także na to aby poprawiono wreszcie koszmarne warunki pracy szczególnie w okresie wiosenno- letnim,jeżeli to się nie zmieni to nawet reklamy telewizyjne wyświetlane w całej Polsce w najlepszym czasie oglądalności nie osiągną oczekiwanych skutków,nową jakość stworzyła firma Amazon,mają klimatyzowaną halę( nie do pomyślenia w Pile),darmowe posiłki i darmowy transport,gdyby Amazon otworzył jedną ze swoich fabryk w Pile lub pod Piłą wszystkie zarządy i kierownictwa pozostałych firm spaliłyby się ze wstydu,a wielu pracowników Karpolu i Philipsa bez zastanowienia zmieniłoby pracodawcę i wróciliby jedynie w sytuacji,kiedy by ich zwolniono w innym wypadku z własnej woli napewno nie wróciliby.

Natalia

Właśnie szukają Specjalisty ds. planowania produkcji i Kierownika Działu Zakupów. Kto pracował na którymś ze stanowisk i wypowie się na temat pracodawcy i warunków pracy? Kto składa cv?

do poprawy

Karnisze to nie ten Karpol. Tu zostawiamy komentarze o Karpol Piła.

kris

naucie się robić karnisze a puzniej sprzedawajcię przepraszam za tamte komentarze

JB
@kris 02.01.2017 21:20

A Ty naucz się pisać po polsku

kris

tylko dziady robiom na magazynie

kris

to dziady nie umiom robić karniszuw

kris

to dziady nie umiom robić karniszuw

Karpolek

Drodzy Państwo polityka firmy jest taka iż firma musi wyciskać krew z KAMIENIA. I tego firma nie ma zamiaru zmieniać. Na produkcji pracują wykwalifikowani pracownicy za bardzo niskie stawki , i to firmie się bardzo podoba. Dyrektor i kierownictwo są prze szczęśliwi, że mają tak oddanych pracowników. Jak wygląda praca i polityka : przychodzisz , pracujesz , pracujesz, pracujesz, pracujesz, pracujesz, pracujesz, i dostajesz KOPA Frima Karpol zaprasza wszystkich zdolnych pracowników na dzień dzisiejszy potrzebuje dodatkowych 40 osób

Karpolek

anonymous
@Karpolek 22.11.2016 07:48

Mam pytanie czy jest szansa pracować tam na stałe jakie zarobki A może będę zwolniony po 3 miesiacsh proszę o szczerą odpowiedz jutro mam badania lekarskie.Słyszałem że dojazd gtatis, jakie jest zaplecze socjalne pozdrawiam

Wcalek

No widzisz, ale pracowałaś dwa lata i jakoś CI wszystko pasowało, przecież chyba wiadomo od początku o tym jak w firmie jest, a jednak Ci to nie przeszkadzało

niki

W KARPOLU DOBRZE TO BYŁO ZA DZIADKA TERAZ TO SYF

Nowy

Ile ludzi pracuje w Karpolu? Czy to duża firma?

gorro

? gdzie to widzisz

Snycer-2015-10-26

Obecnie pracuje w Karpolu i uważam że są różnice zmian i ludzi ,chodzi o to że nie które grupy po krótkim czasie dostają umowe karpolowską ,a ty możesz być sprzedany i być najgorszym pracownikiem. Ale są też grupy gdzie ludzie-pracownikowie trzymają swoją solidarność, i pilnują lub też chronią swoich nowych kolegów pracy

Irek

Dobra, solidna firma

dobrze firma

nie ważne

mylicie karpol producenta wentylacji z jakims producentem rolet. ja pracuje juz 3 lata i nie moge doczekac sie podwyżki, chociaż dostałem wiecej obowiązków ;/. no i największa parodia firmy to taka ze produkuje duzo elementów wentylacji a hale jej nie posiadają latem jest skwar stare powietrze i cięzko sie pracuje tyle

michu

Na poczatek to pracujesz na umowe zlecenie przez JOB,a jezeli uda ci sie kiedys przejsc na Karpol to 2000 brutto .Doswiadczony spawacz z 10 letnim stazem zarabia 3000 tys brutto .

Klakier

Tak zgadza się: 3000 brutto, to maksymalna stawka wykwalifikowanego spawacza. Praca ciężka, czasami niedoceniana. Żeby się dostać musisz być naprawdę dobrym spawaczem. Łatwiej jest na innych działach gdzie możesz dostać młotek i zarobić te same pieniądze.

watewer

Witam ile zarabia na początek spawacz w karpolu ?

@watewer 13.08.2013 22:56
Witam ile zarabia na początek spawacz w karpolu ?

@spawacz 26.08.2016 16:23

...a moze 15 euro na godz teraz juz nie pamietam

karpoludek

super firma

Zostaw opinię o Karpol - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karpol