Opinie o Wood Empire Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wood Empire Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wood Empire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wood Empire Sp. z o.o. w Piła

Ooo Nowy wpis

Zarobki kierowców według przypisu w ofercie mogą wynieść od 7,000 zł do 11,400 zł tylko nie mam pojęcia co konkretnie na nie może wpływać. Jest tu ktoś kto jeździ i by to przybliżył? Warto wiedzieć przed złożeniem papierów zwłaszcza, że ktoś pisał o śmiesznej kasie kiedyś

Wiktor Nowy wpis

Firma transportowa to jakiś żart. Niekompetentna pani spedytor. Szef (usunięte przez administratora) i sknera. Dla pieniędzy posuwa się do szantażu. Oszczędza na wszystkim. Kierowcy muszą jeździć zepsutymi samochodami. Zero zainteresowania pracownikiem. Cieżka praca za śmieszne pieniądze. Toksyczna atmosfera w pracy. Radzę omijać szerokim łukiem.

Administrator Nowy wpis

Firma Wood Empire Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Kierowca c. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Niko Nowy wpis

Widziałem, że noszono się w maju z zamiarem zatrudnienia kierowcy B+E w transporcie międzynarodowym od 5900 zł (netto?). Natomiast pod koniec lipca pojawiło się dokładnie takie samo ogłoszenie. Co więc się stało z poprzednikiem? Duże wymagania, przerosły możliwości kierowcy i doszło do zwolnienia, czy raczej ktoś sam, z jakichś względów, zrezygnował z tej roboty?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wood Empire Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca kat B+E w transporcie międzynarodowym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Firma straszna doprosić się o naprawę auta graniczy z cudem. Stawka na okres próbny trwa rok i nic się nie zmienia. Mało ogarnięta spedycja. Na złapanie doświadczenia firma może być 3 Msc pracy to max jakie można tu wytrzymać

Dorota

Witam, mój mąż jest zawodowym kierowcą i obecnie szuka pracy. Przez pandemie niestety stracił swoją poprzednią pracę. Ale nie załamujemy sie i szukamy dalej! W tej sytuacji chciałabym Was prosić o opinie na temat tego szefa. Jest tu kilka opinii ale niestety nic aktualnego....

Adrian

Wpisy pozostawione przez Was widnieją tu już jakiś czas, czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić informacje pozostawione tu przez poprzedników? Jestem ciekaw, jakich warunków pracy można się spodziewać w Wood Empire, proszę o informacje!

Ibwsxystko

Z tego co wiem to współwłaścicielem firmy jest Leszek S. Były Red taxi Piła. I wszystko jasne. Poszukiwali kierowców już pół roku temu

Jacek

Nie polecam pracy kierowcy w tej firmie. Bus z przyczepą na międzynarodowkę to żarty

@Jacek

A czy Ty pracowałeś w tej firmie ? Bo z tego co wiem to nie zatrudnili jeszcze nikogo, Chyba że masz jakiś żal do właścicieli ? Kolejny "żart" na międzynarodówkę będzie dopiero odebrany z salonu za kilka tygodni.

Opinia po przeczytaniu

Po raz pierwszy czytałem takie bzdury na stronie handlowej ..cyt.NASZ ZGRANY ZESPÓŁ SKŁADA SIĘ Z WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW ORAZ KADRY KIEROWNICZEJ POTRAFIĄCEJ ROZGRANICZYĆ CZAS PRACY OD CZASU WOLNEGO, KTÓRY I MY CHĘTNIE SPĘDZAMY NA TO CO SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ SZCZĘŚLIWEMU CZŁOWIEKOWI. ROZUMIEMY, ŻE KAŻDY Z NAS JEST INNY I SZANUJEMY TO I NIE OGRANICZAMY SAMOREALIZOWANIA SIĘ. JEDYNYM OGRANICZENIEM JEST TYLKO NASZA WYOBRAŹNIA.. ZAWSZE SŁUCHAMY GDY KTOŚ MA COŚ MĄDREGO DO POWIEDZENIA W MYŚL ZASADY KIEDY MÓWISZ, POWTARZASZ JEDYNIE TO, CO JUŻ WIESZ. GDY ZAŚ SŁUCHASZ, MASZ SZANSĘ NAUCZYĆ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO" Co ma piernik do wiatraka kto to im pisał? Co to za osobiste wywody bez składu i braku logiki Śmiem twierdzić że L&D

Zostaw merytoryczną opinię o Wood Empire Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Wood Empire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wood Empire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wood Empire Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ludowa 25
    64-920 Piła