Hydro-Nafta Sp. z o.o.

Piła

Opinie o Hydro-Nafta Sp. z o.o.

wuja

W Hydro-Nafcie po wysłaniu CV i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną powiedziano że obojętnie czy jesteś po zawodówie, techniku naftowym, uniwerku czy AGH i tak zaczynasz od pozycji pomocnika wiertacza, czy nosisz rury do odwiertów.

ambasador

pracowalem tam 3lata. nie jest to juz ta firma co kiedys. teraz kazdy patrzy tylko na to by udupic inna osobe. prezes jest wporzadku ale wiekszosc ludzi wysoko tam postawionych to rodzina i trzeba kombinowac i krasc tak jak oni by sie w tej firmie spisac. najlepsi pracownicy juz tam nie pracuja. przyjmuja byle kogo.

Zostaw opinię o Hydro-Nafta Sp. z o.o. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro-Nafta Sp. z o.o.