Test Firma Handlowo-Usługowa Aniela Krzysztyniak

Piła

Opinie o Test Firma Handlowo-Usługowa Aniela Krzysztyniak

Byłypracownik

Potwierdzam to co napisali byli pracownicy poniżej. Od siebie : Brak szkolenia produktowego. Jak sam nie poszukasz informacji w Internecie to nic nie będziesz wiedział. Szefostwo wymaga wiedzy a od siebie nic nie da. Szkolenie na tablecie z obsługi programu (dodam, że jest do niczego ponieważ wyszukiwarka często nie wyrzucała wyniku mimo wpisania poprawnej nazwy) - 10 minut. Przeprowadzane było przez pracownika, który jako jedyny potrafi go obsłużyć i jedyny ogarnia ten bałagan. Największy minus za nerwową atmosferę a jak wiadomo "denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych".

Były pracownik nr 1000

Nie polecam!!!! Brak szacunku względem pracowników , atmosfera w firmie fatalna- rotacja pracowników w tej firmie to potwierdza. Szefostwo odzywa się do pracowników w skandaliczny sposób!!! Z daleka od tej firmy!!!

Nie polecam. Szefostwo ma jakieś problemy z nerwami, wyżywają się na pracownikach, a praca [usunięte przez moderatora] po 10-14 godzin dziennie. Podobne zdanie o firmie mają klienci owej firmy.

Rysi

Ogólnie to nie polecam! I takie zdanie mają też klienci owej firmy. Uważajcie na tą firmę.

Zostaw opinię o Test Firma Handlowo-Usługowa Aniela Krzysztyniak - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Test Firma Handlowo-Usługowa Aniela Krzysztyniak