Opinie o Tesco Bałuty w Łódź Franciszkańska 31a

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tesco Bałuty. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tesco Bałuty o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Bałuty w Łódź Franciszkańska 31a

Michał Nowy wpis

To nowa firma na rynku?

Krzysiek Nowy wpis

W tesco na pojezierskiej w łodzi ukraińcy pracujący na nocnej zmianie są lepiej traktowani przez kierownictwo niż Polacy. Kierownictwo to oczywiście Polacy.

ichnek Nowy wpis

jak dla mnie strona medalu wygląda tak, że tesco zapewnia stałe wypłaty w terminie oraz daje możliwość awansu, więc nie ma na co narzekać

Alek Nowy wpis

To samo dzieje się w Tomaszowie dziewczyny płaczą prawie codziennie,ponoć dały sobie z tym spokój bo nie warto.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tesco Bałuty spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
robalek

Popieram opinie P.......cz tylko za A..A sie oglada i jej slucha a to taki sam pracownik jak kazdy inny,czasem zastanawiam sie kto tam zarzadza dziwne ze jej nie zrobil liderem,skoro moze merchowac w godzinach pracy choc inni pracwonicy maja zakaz ona moze sie panoszyc po magazynie i glupa palic a jak ktos inny chocby slowo zamieni to juz biegnie doniesc kto to byl ,gdzie jest z kim gada ..ciekawe czy nie zapomina o czym gadal...podpierd...cz jeden z niej nic wiecej wies do miasta przyjechala niech wraca krowy oprzatac !!!WIESNIARA!!! E.. musi zapierd..c na lodówkach choc jest chora,ma problemy z reka i to ma byc jej program rozwojowy dobre sobie kobieta podbija pod 60 a ten jej daje program rozwojowy puknal by sie lep!Co trzeba bylo zrobic rotacje bo bylo zalecenie a ania nie chciala isc... O..a na chorobowym przesiedziala pol roku i nic ani jej nie zwolnili ani slowem sie nie odezwali bo to kolezaneczka A..A a ona co do na wakacje pojechala wloski zrobila u fryzjera .PANI MĄKA BASIA do pracy przychodzi jak chce i kiedy chce na kacu albo jeszcze przed UZ w jej wykonaniu to naprawde dobra sciema bo jakby wyliczyc je w skali roku robi sie z tego a ze7razy.Sporo biorac pod uwage ustawowe 4.. Stanley juz nie robi dla mniej wtajemiczonych ,moze nie byl ogarniety ale mial wiecej szacunku i oglady od P...cza!

cichy

zgadzam sie z kazdym slowe

Jako zakład nie jest zły pensje na czas ,ale kierownicy tacy jak (usunięte przez moderatora) to jedna wielka pomyłka a ta cała (usunięte przez moderatora) starsza seniorka to juz wogóle porażka zadne z nich nie wie jak kierowac ludzmi tylko sie panosza (usunięte przez moderatora)....porażka szkoda ,ze sam derektor Gryzio nie wie kto zadzi pracownikami ...szkoda mi ludzi ,ktorzy tam pracuja ja juz mam spokoj ....

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Bałuty - Łódź

Tesco Bałuty