Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Moor

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki inżynierów na start w fiacie a jakie po kilku latach pracy?

Czy ktoś z Was odbył staż w Fiat Auto Poland? Znalazłam ofertę stażu do oddziału w Bielsku w dziale nowych uruchomień. Jaką specyfikę ma ten dział? Czy Waszym zdaniem taki staż dobrze przygotowuje do podjęcia stałej pracy?

przemo

Hej. Jak wygląda pierwszy etap rekrutacji, tj test z excela i angielskiego? Czy excel cięzki do wykoania? Angielski jaki? Jakie zarobki ofertuja na tym stanowisku? Proszę o odp. któregoś z pracowników. Pozdrawiam!

przemo

Hej, czy zadania z excela są ciężkie do zrobienia podczas rozmowy rekrutacyjnej? Jakie są zarobki na stanowisku podstawowym, czyli młodszy księgowy ?? Będę wdzięczna za odpowiedź!

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
KKK

Nigdy nie pracowałam w FCA, ale aplikowałam na pewne stanowisko. Proponuję jednak zmianę osoby pracującej w HR / agencję. Pani dzwoni, zaprasza na rozmowę w godzinach 9-15, chociaż w CV jak byk widać, że się pracuje i chce zmienić pracę. Na wieść, że w tych godzinach nie bardzo, ale muszę się zorientować odpowiada szybko, że dziękuje w takim razie i życzy powodzenia. Na prawdę nie świadczy to dobrze o firmie.

aleks1234

Czy ktoś może podać przykłady co było na teście z ekonomii czy bardziej to rachunkowość była? Jakie zadania w excelu? I mam jakim poziomie angielski? Trzeba wybrać abcd czy samemu wpisać odpowiedz?

AndromedaTeam

IvecoTeam lub ktoś inny kto wie. Jakie są zarobki w księgowości na początek?

@AndromedaTeam

2400 zł +premie wakacyjna, efektywnościowa i świąteczna

Co przez to rozumiesz praca na akord nawet w księgowości? Myślałam, że zarobki są adekwatne do wymagań i umiejętności, które widziałam w ogłoszeniu. Czy jest dużo stresu na co dzień w pracy?

Jak dla mnie to praca na akord nawet w księgowości i nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Według mnie na to co trzeba umieć to zarobki są kiepskie. Jedynie fajne są premie.

Witam. Mam do Was pytanie. Mój znajomy, który pracuje na terenie fiata mówił, że podpisywał jakąś umowę. Która mówiła, że podczas złożenia rezygnacji z pracy. Nie będzie miał możliwości przejścia do innych spółek fiatowskich przez parę lat. Czy wiecie coś na ten temat i dokładnie jakich to tam firm/pod firm/ spółek dotyczy? Byłabym wdzięczna za informację.

@Mydi, a jakie są pakiety socjalne? Mówisz o języka obcych, więc warunkiem zatrudnienia jest znajomość minimum 2 języków? @nick101, najlepiej będzie jak zaaplikujesz i zaczekasz na odzew, w ofercie nie podali stawki wynagrodzenia, chyba ,że ktoś uprzejmie z obecnych pracowników poda dla Ciebie taką informację?

nick101

Witam, jakie sa widelki placowe jesli chodzi o FCA Services dla mlodszego ksiegowego?

IvecoTeam

Jesli chodzi o fca Services przyjecia do dzialow księgowości sa caly czas ale tylko przez agencje. W zależności od dzialu na ktory trafisz, umowe z fiatem mozesz dostac szybko (3-4 miesiace) a mozesz tez pracowac nawet i poltora roku bez umowy. Jest to typowa korporacja, jestes jedna z kilkudziesieciu mrowek na piętrze klepiacych w komputer. Kierownictwo nie dba pracowników. Jak ci sie nie podoba to do widzenia, na twoje miejsce przyjmą kogos innego. Polecam ta firme na start, zeby nauczyc sie czegos nowego ale ze wzgledu na przedmiotowe traktowanie pracownikow nie polecam wiazac z ta firma dluzszych planow.

ChickLady91
@IvecoTeam

A możesz napisac jak wygląda drugi etap rekrutacji? Na pierwszym były testy excel, jezyki, ekonomia itp., a na drugim etapie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

@ChickLady91

Jak wygląda test z excela i języków?

olo

Na razie nie wygląda :) Są prowadzone nowe inwestycje ,, postoje itp.. ogólnie lipa ..

ona

Jak wygląda praca w tym zakładzie? Ile zmian i czy każde weekendy?

ona

Czy praca w tym zakładzie? Ile zmian i czy również w weekend ?

Czy wie ktoś może na jaki adres mailowy można wysłac cv aby dostac sie na produkcję do Powertrain?bardzo prosze o pomoc

Sid

jesli chodzi o FCA Bielsko silniki to strasznie rzeźbia masa obowiazkow odpowiedzialnosc a kasa zadna do tego ten nieudolny HR Marcelki i Jarki żałosne ten zakład mysli tylko o WCM a nie na sprzedaży produktu jak inne koncerny Kiedys Fiat miał trzy modele w pierwszej 10 rankingu sprzedaży a teraz? Mają ordery brak roboty same postoje

Waran

witam chciałbym się zatrudnić na fiacie w bielsku jaka tam jest robota? ile może nowo przyjęty zarobić ?

wal55

@Iwkins ale to jesteś już umówiona na rozmowę, czy tak po prostu się wybierasz? A w zasadzie się wybierałaś? Daj znać, jeśli wiesz coś więcej na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fiat Auto Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland