Opinie o Fishing-Mart Wioletta Chmielarz-Stryczek Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

counter
3 7 25 5 1
OBSERWATOR

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam w tej firmie pracują ludzie którzy nie mają za grosz godności do siebie .ŻENADA i tyle w temacie

Robert Nowy wpis

@marco a podasz jakieś sytuacje które działy się w firmie?

xyz

Dość poważne oskarżenia tu widzę...Ktoś może to potwierdzić?

@xyz

generalnie dzialy firmy ktore maja bezposrednie kontakt z szefostwem to pieklo i wystawione ponizej opinie opisuje rzeczywista,codzienna sytuacje w firmie.Lepiej omijac z daleka

Ja Nowy wpis
@xyz

Potwierdzam dramatyczna praca. Byłem krótko i wszystko co jest napisane na temat tej pracy to prawda. Widziałem to od 2 -3 dnia.

OBSERWATOR

Małgorzata
@OBSERWATOR

To, co piszesz w swoim komentarzu, narusza zasady regulaminu forum na GoWork, gdyż swoim wpisem obrażasz wszystkie osoby zatrudnione w Fishing - Mart Wioletta Chmielarz - Stryczek. Każdy ma własne preferencje co do warunków zatrudnienia w firmie, w której pracuje. Proszę Ciebie o uargumentowanie swojej wypowiedzi w sposób, w którym nie obrażasz innych użytkowników forum. Będę również wdzięczna za to, jeśli osoby zatrudnione w tej firmie napiszą coś więcej na jej temat. Na jaką umowę można liczyć na start w tej firmie?

arkatio
@Małgorzata

Małgorzata, jest umowa o pracę. Tylko, że facet zatrudnia głównie osoby na okres próbny, do przeszkolenia - co w istocie trwa około około 2 miesięcy. Potem szuka dalej i wiecznie próbuje nowych rozwiązań. Nie ma szkoleń, raczej na siłę zasypanie wiedzą. Atmosfera grobowa, nawet nikt się nie uśmiechnie, raczej pracownicy po sobie "sapią" i na początek każdego dnia pracy, monitorują jaki humorek na dzień dzisiejszy ma szefostwo. Od tego zależy atmosfera. Nie warto, szukaj gdzie indziej. Kasa bez szału, robienie problemów, narzekanie, a nie daj Boże, żebyś umiała coś zrobić, lub zaproponowała swoje rozwiązania, które mogą mieć sens - zniszczą Cie :(

sandro ramirez Nowy wpis
@arkatio

Fakt pracowałem w sprzedaży Online. Przyjęto mnie na podstawie znajmości języków obcych. Odpisując na maile dot zamówień / zapytań dot zamówień klientom zagranicznym zwrócono mi uwagę (lekko mówiąc) , że mam robić "kopiuj - wklej" z gotowca a nie posiłkować się własnymi umiejętnościami. Tragedia. Okres próbny i koniec. Także dobrze, że to tak krótko trwało. PS. Działa to jeszcze? Czy już januszex splajtował ?

Sandra

Niestety nie wszyscy mogą być zadowoleni z pracy w firmie bo też nie są dobrymi i sumiennymi pracownikami!

Były klient Nowy wpis
@Sandra

A co masz na myśli Sandra pisząc sumiennym bo poniżanie pracowników i ogólny brak szacunku do ludzi ze strony właścicieli owego sklepu chyba nic wspólnego z sumennością się nie ma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

xyz

@Karolina a skąd wiesz że tu jest mobbing? To poważne oskarżenie...

Klient byłego sklepu stacjonar
@xyz

Kiedyś byl tam super personel kompetentny i znający branżę teraz jak chciałem zrobic zakupy przez Internet żadna z bab bo chyba tylko kobity tam pracują nie umiała odpowiedzieć na kilka zadanych pytań o szczegóły zalet kołowrotków które chciałem zakupić porażka sklepu żadnego fachowca w branży która prowadzą masakra może jakbym chciał kupić jajka to by coś wiedziały na ten temat ale w wedkarstwie zero znajomości

Karolina

@Wiola&Mariola a czy było to gdzieś zgłaszane, że w firmie jest mobbing ?

Wiecie czy Fishing-Mart Wioletta Chmielarz-Stryczek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xd
@Pytanie

Jak tam nawet dobrych kompów stacjonarnych nie ma... :D

@Pytanie

Jak już to każą sobie samemu kupić. Musieliśmy tam praktycznie wniosek na piśmie składać żeby rolkę taśmy dostać.

Marco

Znosilem prace tam przez dwa lata.Dokladnie w sklepie Stacjonarnym w Bielsku Bialej Wiec mialem szczescie pracowac z tym gburowatym duetem Rzeczy takie jak bycie zwyzywanym przes szefostwo od idiotow to standard W ciagu tych 2 lat wymienilo sie tam jakies 80% pracownikow Sklep w Bielsku juz nie dziala co w sumie nie dziwi patrzac po tym ze Szef Firmy potrafil naskakiwac nawet na klientow Polecam wszystkim trzymac sie z daleka bo pracownik=pies i niewolnik w oczach szefostwa Juz nie wspominajac ze codziennie masz byc 20 minut przed czasem i wychodzisz zwykle tez dobre 20-30 Minut po zamknieciu Pieniedzy czy rekompensaty tam oczywiscie nie ma za ten czas,w koncu powinnismy byc wdziecznie za to ze pozwalaja nam tam w ogole pracowac

Wanda

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

Weronika

Jak tam zarobki?

Gienio

Bardzo dobry pracodawca ale do tego trzeba być dobrym pracownikiem żeby to docenić.

Dario
@Gienio

Tak! Z całą pewnością ! Chyba trzeba być dobrym sługusem za marne pieniądze, który zniesie każde poniżenie z ręki swojego mocodawcy... który przecież daje wypłatę i zapłaci za ZUS ! Rewelacja !

Były pracodawca

Dziękuje za współpracę, to było poniżej mojej godności. Takie traktowanie człowieka to jest dno. Tak samo jak ta firma która (usunięte przez administratora) klientów.... gumy po 10/15zł żenada. Współczuje Wam bycia na usługach tego człowieka. Pozdrawiam Wolny i szczesliwy

Darekkkkkk

Jakaś totalna klapa. Ogłoszenie o prace w dziale marketingu internetowego jest zamieszczane sukcesywnie od kilku lat ( chyba od 2013r) - można sprawdzić w internecie. Przyjmowanie osób na "okres próbny i do przeszkolenia" na jakieś 1,5 miesiąca. Szkolenie to jakaś parodia, polegające raczej na wysłuchaniu tego co osoba pracująca dłużej ma do powiedzenia, bez spokojnego sprawdzenia nabytych kompetencji. Wszyscy zasypani obowiązkami, co wynika nie tyle z nadmiaru pracy, lecz z braku jej poukładania i wszechobecnego chaosu. Zwróciłem uwagę, również na humorki szefostwa, które rzuca bluzgami na pracowników, tylko dlatego, że mają gorszy dzień... Zarobki- jak na okres próbny i do przeszkolenia, dla nowego w branży - są ok. Szkoda tylko, że potem nie ma diametralnego wzrostu zarobków wprost proporcjonalnie do obowiązków. Ale cóż jak się całą kadrę pracowniczą zatrudnia "po kursach" z Urzędu Pracy, lub po znajomości to praca w tej firmie nie może wyglądać inaczej. Mogę jeszcze dodać brak przerw na wyjście do toalety, którym towarzyszyły krzywe spojrzenia współpracowników, i brak przerw śniadaniowych przez 8h. Posiłek należy zjeść w miejscu pracy, przed komputerem... Absurd, wieś i komunistyczny Januszex ! Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM ODRADZAM.

Zarobki bardzo marne, żadnych premii czy dodatków nie wspomnę o dodatkach na święta czy dla dzieci pracownikw, co w normalnych firmach jest standardem. Pani "zarządzająca", która prywatnie jest żoną właściciela to wyjątkowy prostak, który za grosz nie ma szacunku do nikogo i sama generuje 90% wszystkich konfliktów w firmie. Niekompetentna, arogancka, z przerośniętym ego adekwatnym do jej postury... Podsumowując - jeśli lubisz być poniżany, traktowany jak kompletny (usunięte przez administratora) otrzymywać cigle sprzeczne polecenia, tracić zdrowie na użeranie się z wiecznym fochem szanownej małżonki szefa, w razie gdybyś jednak udowodnił jej, że nie ma racji w jakiejś kwestii być wzywanym na tzw. "dywanik" do drugiej połówki tego gburowatego i chamskiego duetu i w dodatku pragniesz tego wszystkiego za marne a wręcz śmieszne jak na dzisiejsze czasy wynagrodzenie, to zapraszamy - oni ciągle są na etapie zatrudniania nowych pracowników, bo co bardziej rozsądni odchodzą z wielką ulgą.

Zszokowany klient

Ostrzegam wszystkich chcących podjąć pracę w sklepie tej firmy takich wyzyskiwaczy i ludzi bez kultury oraz braku szacunku do klienta zaznaczam że ze strony szefa i jego zarozumialej żony to się nigdzie nie spotkałem a naprawdę odwiedziłem w swoim życiu wiele sklepów i jestem pełen podziwu że osoby które tam pracują jeszcze znoszą ich aroganje i brak szacunku do ich ciężkiej pracy bo w końcu to oni im napelniaja kieszeni,

Zostaw merytoryczną opinię o Fishing-Mart Wioletta Chmielarz-Stryczek Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad