Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Iwkins

Podobno szukają kobiet do pracy koło sfery na grazynskiego 141, jutro idę na rozmowę

W tej chwili lipa brak przyjęć i kiepsko płaca praca posypała się

Err

Hej, mam pytanie odnośnie księgowości w Bielsku Czy rzeczywiście jest ten język obcy wykorzystywany w pracy ?? I jak tam z zarobkami ??

Mydi
@Err

Hej. W zależności od działu, ale jeżeli wymagaja języka tzn jest on w pracy potrzebny. Ja pracuje na zagranicznym dziale, języka polskiego nie używam praktycznie w ogóle, tylko dwóch języków obcych. Ogólnie FIata polecam, placa nieźle, a i socjal jest dobry :)

Arti
@Mydi

Tzn jaka

d

Cześć Mam zamiar przyjąć się do fiata jako pracownik produkcyjny. Który wydział jest najlepszy.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

MiTo

jeśli chodzi o pensje to są zawsze w terminie. nigdy się nie przytrafiło by było później. ma być 10tego na koncie i kropka. jak 10ty wypada w dzień wolny to kasa jest na koncie dzień wcześniej. a Fiat składa się z wielu spółek... długo by wymieniać - FPT - produkują silniki, Fiat Services - rachunkowości, księgowości itp, Sistema - usługi magazynowe... i wiele wiele innych...

fizol

Napisz konkretnie, która spółka daje prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Jeżeli piszesz ten post na poważnie, to nie wiem skąd Ty i podobni Tobie ludzie się biorą. Warto iść do firmy bo daje dodatki, nie ważne ile zarobisz, jak będziesz traktowany, czy praca w firmie da Ci jakieś nowe doświadczenia i kwalifikacje. Liczą się dodatki, które na dłuższą metę nic konkretnego nie dają. Idealny pracownik dla korpo w PL

Abw

FIAT to jest grupa podfirm, nikt Cie nie przyjmuje do grupy, tylko do firmy, która jest jej członkiem. Nie ma rekrutacji do GRUPY tylko jest rekrutacja do FIRM, a każda FIRMA ma swoją politykę. Jesteś strasznie głupi. Chcesz gdzieś pracować, a tak naprawdę nie wiesz w ogóle dokąd się wybierasz.

employ

Fiat jako taki to kilka różnych spółek, które posiadają oddzielne struktury i prowadzą osobną rekrutacje. Przed rozpoczęciem poszukiwania pracy zorientujcie się, która spółka i charakter pracy Was interesuje. pozdr

bro

Czy ktoś z forumowiczów mógłby udzielić mi informacji, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej na pracownika biura jest jakiś test językowy? Jeśli tak, jak on wygląda?

asd

Fiat Auto Poland a Fiat Group Purchasing to dwie rozne firmy. Do Purchasing przyjecia sa bardzo rzadko glownie ze wzgledu na mala rotacje kadr. Wiem ze poszukujac pracownikow korzystaja z uslug adecco

miś

trochę wyszło zamieszanie z tą nazwą-ja juz się pogubiłem kompletnie.A tak wogle to dlaczego tą nazwę zmienili i czy zmiany dot.zarządzania też uległy zmianie? Na jakiej stronie mam szukać tej firmy, bo chciałbym wysłac cv a nie wiem jaki mają teraz adres mailowy....A jak jest z płatnościami i rozmową kwalifikacyjną u nich ogólnie?

dan

Czy będą w tym roku przyjęcia do powertain ?

konczita

Czyli jaka nazwa była wcześniej? co po staremu zostało?

konczita

Hello Printer ale to są różne spółki heeeeellloooo :p a mowa powyżej była o Fiat Group Purchasing Poland ogarnij się :D

Strach się bać

A jak sprawa wygląda z pracą w Fiat Group Purchasing Poland? Bardzo zależy mina opinii dot. pracodawcy,atmosfery w pracy itp.

sławek

taki zakład jak FIAT GM POWERTRAIN nie istnieje od 3 lat teraz sie nazywają FIAT POWERTRAIN w skrucie FPT

drake

W ogóle FIAT-GM POWERTRAIN jeszcze funkcjonuje, bo jedyne co znajduję o nich to coś o związku zawodowym..

roker

no jeżeli aż tak Cię to niepokoi to spróbuj może im pomóc i poinformuj o tej awarii, będą Ci zapewne bardzo wdzięczni ;)

KAZIK

MAM PYTANIE CZY BĘDĄ ZWOLNIENIA ?

2 albo 3 tygodnie wszystko zależy od zamówień.

Dokładnie tak. Większość dużych zakładów produkcyjnych tak robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fiat Auto Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland