Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Jaki jest styl zarządzania w Fiat Auto Poland?

Qwerty Nowy wpis

Jakie firmy zatrudniają na Fiat?

Jurek

Słyszałem o przypadkach (usunięte przez administratora) pracownic przez kolegów z działu Purchassing oraz IBM Tak samo działo się w Powertrain. Szczególnie Niemcy i Włosi.

Jakub Nowy wpis
@Jurek

I myślisz ze nikt by tego nie zgłosił gdyby to była prawda? Przecież to podchodzi pod paragraf. W pracy krążą takie plotki?

Jurek Nowy wpis
@Jakub

Na pewno.....tylko, że problem jest taki, że były takie sytuacje, że zwolnienie konkretnej osoby, spowodowałoby katastrofę kadrową. Kubuś...wiesz, jakie były czasy, kiedy połowa ludzi, w tym nasi dobrzy znajomi pouciekali za granicę do Irlandii....

Mariusz

Cześć! Poszukuję informacji o tym pracodawcy. Chciałbym wiedzieć, czy zatrudniają oni osoby bez doświadczenia zawodowego? Jest to dla mnie ważne, dlatego, proszę o informację.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy jest możliwość w Fiat Auto Poland pracy na część etatu?

lojciec

tak 168 godzin miesiecznie plus 4 soboty robocze.o te soboty można powalczyć ,czyli jedna wolna. zadowalajaca odpowiedź!

LeMi

Oczywiście. Jeżeli w ciągu miesiąca się zwolnisz to ci wyjdzie część etatu

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fiat Auto Poland?

lojciec

trzeba mieć technikum rolnicze.

@lojciec

Myślę, że 6 klas podstawówki w pełni wystarczy

Czy Fiat Auto Poland zapewnia kartę multisportu?

Fsm

Z przykrością informuję że ta firma nie istnieje.

lojciec

nie ale saune w okresie letnim podczas pracy.

@lojciec

Jak to u Włochów

Czy w Fiat Auto Poland poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

LeMi

Tak. Możesz oświadczyć, że się zwalniasz

Lider

lirer08 Gość Re: Zagadka! Po swiętach przyjechali werbusy z matka i ojcem ,pokazywali zaklad że tu pracują . Monter w tajmenicy mi powiedział, ze matula mu powiedziała synu, codziennie przed praca i po pracv całuj majstra i brygadzistę w gołą d , ze jeszcze ci daje pracę , bo u nas, na wsi bieda , konie pozdychały a na traktor nie ma pieniedzy i pracuj nawet za 2000 zł/mies to jest wiecej niż na wsi,

Monter
@Lider

Przed złorzeniem CV na Fiat,skonsultuj się z lekarzem psychiatra,lub psychoterapeuta,czy twój stan pozwala na kontakt z takimi ludzmiBo będziesz miał z nim do czynienia,od pierwszych chwil, za 2000 tys

Anonymous
@Lider

Dokladnie...jedne konie albo się postarzały, albo wyzdychały, a niektóre pojechały na inne pola. Niestety, ale tak to wygląda, jeśli nawet w niedzielę nie masz spokoju

@Lider

Chachacha - ale skoro pracujesz u Włocha to masz jak na wsi

Anonymous

Wyjątkowo niekomunikatywna kadra. Trudno się z nimi rozmawia, ciężko się rozmawia telefonicznie, a im wyższego szczebla urzędnik, to cięższe usta. Trudno się dogadać z informatykami, z pracownikami działu zakupów. Czasami zachowują się tak, jakby wszystko umieli, a tak naprawdę wszystko zrzucają na właściwych pracowników.

Informatycy

Jak wygląda współpraca z informatykami? Jacy to ludzie? Na co uważać?

FIAT wam zycie uratował

Gdyby nie FIAT to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Już nie narzekajta

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

Pasat
@FIAT wam zycie uratował

Człowieku co za bzdury piszesz w tym zakładzie młodzież nie chce pracować przychodzą na dwie godziny góra dzień i odchodzą zapierdziel jak w kieracie . Jak dla ciebie natrysk i łazienka to komfort to ty przyjechałeś chyba z zadupia i kąpałeś się w rzece jadłeś z koryta jak się tak podniecasz bufetem wieśniaku bo w Europie to standard .

Człowiek ze wsi
@FIAT wam zycie uratował

Ciekawi mnie czy byłeś kiedyś na wsi :) Wieś nie różni się już od miast, poza tym że nie ma na nich takich buraków jak Ty ????

wiesniaczka
@FIAT wam zycie uratował

uwazam ze jestes nikim, chociaz z maiasta pochodzisz, zycie na wsi jest piekne nie ma to jak piekny krajobraz ,czystrze powietrze i natura czasem spokoj , niektorzy wybrali zycie w miescie poniewaz za duzo kilometrow mają i im sie nie oplaca dojezdzac, teraz ludzie uciekaja z miasta bb bo za wynajecie mieszkania wiecej zaplacą, wiec planuja zycie na wsi jesli maja mniej kilometrow np. blizej mieszkaja bielska niz na zadupiu zdala od miejskiej cywilizacjii. Jakie jest zycie bez wlasnego podworka , zyjesz w ciaglym chalasie za oknem,cienkie sciany ,zawsze jakies awantury w bloku za male pieniądze.

wiesniaczka
@FIAT wam zycie uratował

uwazam ze mieszuchy sa nikim,mowicie ze u was lepiej ale na wsi zycie jest lepsze i zdrowsze, masz wlasny ,,dom,,, ogrodek nature i czystrze powietsze czasem spokoj jak z dala od ludzi mieszkasz.Nie wszyscy noszą ubrania z ,,metką,, ja nie przepadam za ciuchami orginalnymi , nie zawsze są ladne.Buty z adidasa zeczywiscie sa trwalsze i nie rozpadaja sie po 3 miesiacach i tylko dlatego warto je kupić. ludzie zroznych przyczyn chca sie wyprowadzic do miasta, przeciez z zadupia jest ciezko tyle km jechac, szkoda czasu i pieniedzy,lecz teraz ludzia nie oplaca sie wynajmowac mieszkanie bo drogo ,dlatego planuja zycie nawsi blisko bielska, czynsz poszedl w gore.

Świerzak ;)
@FIAT wam zycie uratował

Od czasu, kiedy pracuje w FCA Powertrain ani razu nie uslyszalem dobrego, najmniejszego pozytywnego słowa o tej żałosnej osobie. Nazywaja go "dyrektorem wału korbowego". Domyslam sie, ze powyzszy komentaz to oN napisal bo cieżko mi uwierzyć, ze mogla by to być inna normalna osoba...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fiat Auto Poland?

Endo

3 zmiany 6-14-22-6

Normalnie pracujacy, nie patol

Takie jak wszedzie (usunięte przez administratora) . 6 do 14, 14 do 22, 22 do 6.

Wynagrodzenie

Jakie tam są zarobki?

Olo

Ogłoszenie z radia Bielsko ...Przyjmiemy na produkcję 21,36 na godzinę ..dziękuję

JP2
@Olo

O jeden grosz za mało.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fiat Auto Poland?

Bielsko

Moja zona kiedys tam pracowala w biurze. Byly tam dwie wiesniary ktore gnoily nowo zatrudnione i nikt z tym nic nie robil chociaż kierowniczka wszystko wiedziala. Twierdzila kretynka ze ona tym sie nie zajmuje. Jedna z wiesniar ma meza gliniarza. Moze dlatego wydawalo jej sie ze wszystko jej wolno. A przez lata nikt z tym nic nie robil wiec robily co chcialy...

Tyt

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie stawki początkowej dla nowego pracownika na produkcji

Martyna

Czy to prawda ze firma nie istnieje ? Komentarze poniżej tak sugerują.

Fsm
@Martyna

Teraz to FCA - Fiat Chrysler Automobiles.

Kazimierz

W komentarzach trwa spór i nie bardzo można się dowiedzieć czegokolwiek o pracy w Fiat Auto , a aktualna opinia pracownika byłaby pomocna dla wielu kandydatów. Czy firma potrzebuje może osób na produkcję?

Niewolnik

Rozmów i podwyżek brak a biuro podróży solidarność dalej dziala i beda odpoczywac w Hiszpanii.

Monter
@Niewolnik

Solidarność i inne związki podwyżek nie dają!!! Oni mogą o nie jedynie walczyć o nie,i to tylko przy wsparciu załogi!!! Pomyśl,gdzie dyrekcja będzie na wakacjach,za nasze pieniądze,zaoszczędzone na podwyżkach:-(

Gienia
@Monter

W Tychach solimarność znowu pielgrzymkuje do Włoch na 2 tygodnie ile oni mają urlopu i z kąd kasę na to

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fiat Auto Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland