Opinie o Ekomet Mirosław Jagocha w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekomet Mirosław Jagocha. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekomet Mirosław Jagocha o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekomet Mirosław Jagocha w Kraków

były pracownik Nowy wpis

Firma bidna i nawet nie solidna marne pieniądze marny rozwój marni prezesi marny właściciel ogólnie polecam ale omijać tą firmę z daleka i to szerokim łukiem

KM Nowy wpis

Szykam serwisanta do prasy krawędziowej temat wyświetlacza.

Krzyś Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś nie polecam tej firmy pracodawca zawsze biedny nigdy na nic nie było a podwyżkę można zobaczyć jak świnia niebo no chyba że się wchodzi głęboko w (usunięte przez administratora) Jak np kaszub który tam pracuje kiedyś dyktator znaczy się dyrektor teraz tylko słup w spółce , także nie polecam no chyba że lubicie wyzysk to ta firma jest dla was

Mikołaj Nowy wpis

Witam. Jak to możliwe, że dalej nikt nic nie napisał o pracy w firmie Ekomet? Firma ta w ogóle normalnie funkcjonuje? Mam pewne obawy bo szczerze mówiąc dawno nikt w sieci na ich temat się nie wypowiadał. Może znajdzie się w tym wątku osoba, która mogłaby to sprecyzować? Mam taką nadzieję, dlatego liczę na odpowiedź w tym wątku.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ekomet Mirosław Jagocha? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Bronisław

Wątek nie był aktywny od jakiegoś czasu. Ostatnie opinie o Ekomet Mirosław Jagocha nie były zbyt pochlebne - coś się zmieniło w kwestii szkoleń albo nadgodzin? Nie znalazłem też żadnych ogłoszeń o pracę - jest szansa na etat w tej chwili?

ubot

może ktoś napisać jak wygląda praca w serwisie? szukają teraz.. jakie zarobki, czym się jeździ? chcę mieć porównanie z obecną pracą..

lojalny

Pracowałem w tej firmie przez prawie rok, zdecydowanie nie polecam. Pracodawca obiecywał inne warunki ale jak to często bywa tylko obiecywał. Podpisuje się pod postem kolegi powyżej. Jak siedzisz po godzinach za frajer to ewentualnie zostaniesz pochwalony podczas wizytacji.

Łukasz

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i powiem, że nie było tak źle. Jeśli solidnie pracujesz, zostajesz po godzinach (za darmo) nie upominasz się o pieniądze, we wszystkim zgadzasz się z dyrektorem i szefem to możesz dostać nawet ustną pochwałę. Atmosfera jest taka, że rzucają cię na głęboką wodę i dokładają coraz to większy balast obowiązków i patrzą jak długo się utrzymasz. (ostatnio nawet najstarsi pracownicy odeszli zbiorowo). Nowo przyjętych pracowników wysyła się na serwis bez żadnego przeszkolenia i nie znających obsługi maszyny nie mówiąc już o jej naprawie. Klienci są niezadowoleni bo przysyła się do nich serwis nie mający . Jeśli poświecisz firmie cały swój czas i wiedzę, wszystkiego się sam nauczysz i nie będziesz chciał zbyt wiele to ta firma jest dla ciebie.

Zi
@Łukasz

Ale ekipa była na medal, zawsze mogłeś liczyć na pomoc ze strony koleżanek i kolegów.

Zorro

Można pracować i dostać systematycznie wynagrodzenie. To czego oczekujesz wynegocjujesz tylko na początku. Mało rozwojowa, brak perspektyw i alternatyw. W TAKICH ZAKŁADACH zawsze należy sprawdzać jak są traktowani najstarsi pracownicy :/

Andrzej_Myslenice

Pracowalem w tej firmie nie polecam , (usunięte przez administratora) duzo klijentow dzwoni ze maszyna sie zepsula a (usunięte przez administratora)to lekcewazy nie polecam tej firmy

Janko Muzykant

Jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekomet Mirosław Jagocha - Kraków

• Jak się pracuje w Ekomet Mirosław Jagocha?

Zobacz opinie na temat firmy Ekomet Mirosław Jagocha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ekomet Mirosław Jagocha
  • ul. Forteczna 2