Dambat Sp.z o.o.

Opinie o Dambat Sp.z o.o.

frank

Jak coś się dzieje, to naprawdę mamy szybką reakcję ze strony firmy, jest rewelacyjnie. Ekipa pracująca z powołaniem. Inne firmy moga się od was uczyć !

@Robert

Na początku pokaza co i jak ale na jakąś wielką pomoc nie licz... A potem będą cię opieprzać za to że robisz tak jak cię nauczyli. Mocno nie polecam szkoda zdrowia psychicznego. Z serwisu odeszła już większość doświadczonych pracowników

wiki

Dobre miejsce do prac. Pracowałem tutaj naprawdę długo i wszystko było dobrze, stawki ok, atmosfera. Fajne miejsce.

marian

Dambat to firma profesjonalna, liczy się z klientami i pracownikami, oby więcej takich miejsc :)

jaś

Pracowałem tutaj 2 lata i nie powiem złego słowa... Dobre zarobki, ogólnie szanują pracownika. Gdybym nie musiał się przeprowadzić do innego miasta ze względów rodzinnych, to pracowałbym nadal.

Praca jednozmianowa dla Serwisanta pomp wodnych, jest to akurat to czego szukam. Ale spore znaczenie mają też dla mnie finanse, zna ktoś zarobki takich serwisantów i podzieli się taka wiedzą? Jak z tymi podwyżkami, ciężko ale się zdarzają? Tak wywnioskowałem z waszych opinii, nie wiem czy dobrze.

Zapraszam do złożenia swojego Cv na monika.jaszczyk@dambat.pl . Zarobki wzrastają wraz z doświadczeniem i zaangażowaniem i podwyżki też są, wszystko zależy od pracownika .

@Monika

Krótko i na temat :) Tylko czy wysłanie cv jest jednoznaczne z dostaniem pracy. Do większej motywacji fajnie byłoby dostać pierwszą podwyżkę po okresie próbnym. Może Pani napisać jak wzrasta pensja wraz z latami przepracowanymi we firmie?

Haha, to żeś napisał. Fajnie byłoby jakby to była prawda. A tak serio to jak jest w dziale sprzedaży bo właśnie szukają tam pracownika dokładnie doradcy technicznego. Po okresie próbnym jest mała podwyżka i dają ją sami z siebie czy trzeba ostro negocjować?

Oczy_i_Uszy Nowy wpis

Po okresie próbnym rzeczywiście jest mała podwyżka ale spokojnie możesz dostrzec ją przez lupę. Jak użyje się mikroskopu to wtedy wydaje się ogromna.

Aaa Nowy wpis
@Oczy_i_Uszy

Hmmm no ok, ale podacie konkrety, o ile wzrasta ta kasa po okresie próbnym? Wgl ta podwyżka, to jest tylko dla serwisanta pomp, a na innych posadach jest wyższa lub jej wcale nie ma? Ja to raczej celuję w ofertę pracy z sieci dla grafika.

Są jakieś dobre powody, by przesłać im CV i list motywacyjny? Na swej stronie podają, że szukają na kilka stanowisk. Jednak co z atmosferą w firmie? Ostatnia wymiana argumentów na forum tego właśnie dotyczyła. A, jako, że nie podają oczekiwać, zadań, ani zalet pracy u nich, to może któryś użytkownik forum się odezwie z wyjaśnieniem, jakie pieniądze są w zasięgu ręki dla pracownika magazynu?

AJ 50

Na magazynie jest kilku fajnych chłopaków. Kierownik i szef raczej gburowaci i odporni na argumenty do podwyżki. Typowy memowy pracodawca. O ile z ostatnich info od kolegów wiem to 3800 podstawa + dwie premie jedna frekwencyjna druga za przerob. Obecnie cię,końmi powiedzieć jak jest z tymi premiami, ale jak pracowałem to widziałem premie tylko jak kierownik miał humor. Jak robiłem nadgodziny i soboty to i 5000 wpadło na konto. Generalnie nie żałuję że uciekłem.

Izabela
@AJ 50

A wiecie coś więcej o tej premii frekwencyjnej? Czy jak opuści się jedne czy dwa dni pracy, to od razu całą tę premie zabierają? Czy zmniejszają proporcjonalnie do ilości opuszczonych dni. I czy zabranie premii frekwencyjnej odbywa się jak ktoś bierze L4, czy jak bierze sie normalny urlop, to też?

LIZUS Nowy wpis
@AJ 50

Akurat właściciela bym się nie czepił. Bo nie żaden gbur tylko fajny gość i krzywdy nikomu nie zrobił. Praca na magazynie czasem ciężka i jest tempo ale jak przewalisz zamówienia są spokojniejsze okresy. Natomiast kierownik to szoszon i panują tam szoszońskie zwyczaje.

Darek

Dambat. Jest to firma godna polecenia. Użytkowałem pompę membranowa prawie przez dwa lata . Niestety przed końcem gwarancji przestała działać . Wysłałem ja bezproblemowo na serwis korzystając z ich dogodnej i łatwej w obsłudze strony reklamacyjnej. Usterka Została szybka usunięta i odesłana . Tak ze jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam !!!

Czy w Dambat Sp.z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rozmowa z kierownikiem, dzień próbny jak się przetrwa to ma się pracę. Wynagrodzenie w zależności od asertywności

W zasadzie brak pytań

Tragedja i pompy i serwis. Opinie na tej stronie piszą sobie sami, Gbur właściciel, kierownik jak wyżej.. Wsyzscu majp ompy 5 rok bez zażucenia. Najgorsza chińszczyzna markowana jako włoskie produkty. Naprawaiałem im ten złom nie polecam ani jako pracownik ani użytkownik.

Danuta
@Paweł

Ta kiepska atmosfera wynika z zachowania właściciela i kierownika czy między pracownikami też jest kiepsko? Możesz napisać coś więcej o pracy? Na jakim poziomie kształtują się zarobki?

@Danuta

Z podejscis właściciela i humorów kierownika. Bardzo toksyczni ludzie, zebrali sobie dwóch lizusów i świeca oczkami jacy to oni świetni pracownicy, a reszta to (usunięte przez administratora) i taką opinię przekazują dalej. Dlatego tylko oni mają premie. Nie bez powodu oferty od kilku lat wiszą na OLX cyklicznie....

MJ
@AJ 50

Ogłoszenia wiszą cyklicznie bo firma cały czas potrzebuje nowych pracowników, ze względu na intensywny rozwój. Premie są przyznawane, a wystarczy żeby tylko chciało się pracować, a to w dzisiejszych czasach jest największy problem. Jeśli ktoś się wykazuje i angażuje nie narzeka na finanse - zdecydowana większość pracuje po ładnych parę lat, a to świadczy o tym, że raczej są zadowoleni.

Wz750
@AJ 50

Prosta zasada jak jesteś dobry dla KIEROWNIKA to kierownik jest dobry dla CIEBIE. To stara zasada od lat się nie zmienia.

Przemysław

Patrzę za ofertą pracy ale na razie nic. Odwiedziłem stronę firmy i udało się dowiedzieć, że konstruują, produkują, a także dystrybuują pompy głębinowe. To więc, jak, dostałbym się na kierowcę, jak mam prawo jazdy kat. C oraz B i umiem prowadzić auta dostawcze? Proszę napisać, kiedy można przyjść z CV i czego się spodziewać po procesie rekrutacji, ile on z reguły czasu zajmuje i kiedy odpowiedź?

@Przemysław

Dziękujemy za pana zainteresowanie pracą, natomiast nie zatrudniamy kierowców, ponieważ współpracujemy z firmami kurierskimi. Poszukujemy aktualnie magazynierów i serwisantów, a swoje CV można przesłać na monika.jaszczyk@dambat.pl

Lolka
@Monika

A ile u Was może zarobić magazynier? Czy docelowo, jak ktoś się sprawdzi to podpisujecie umowy na stałe? Uprawnienia na wózki widłowe są wymaganiem niezbędnym?

@Lolka

Jak najbardziej zależy nam na stałej współpracy, a zarobki zaczynają się od 5 tys. zł brutto. Uprawnienia na wózki nie są wymagane, natomiast są atutem, który jak najbardziej można wykorzystać w pracy.

@Dambat Sp.z o.o.

Zainteresowanych pracą, zachęcam do składanie swojego CV na adres mailowy monika.jaszczyk@dambat.pl

Wiolka
@Dambat Sp.z o.o.

A to oznacza, że jak ktoś nie ma tych uprawnień to można je zrobić dzięki finansowaniu firmowym? I dzięki temu możne je uzyskać? I jeszcze jestem ciekawa, czy trzeba potem podpisać dokument o odpracowaniu tych kosztów za kurs?

Bylypracownik

Praca w serwisie ciekawa, ale i ciężka. Kierownik serwisu w zależności od humoru albo miły i sympatyczny albo przypierdziela się o byle co. To samo biuro. Jak się podpadnie czymś to już wieczny brak premii i tylko szukanie do czego się przyczepić. Szef gburowaty raz na jakiś czas się pokaże. Premie dostają tylko "pupilki" kierownika. Socjalu nie ma żadnego a nowi pracownicy na początek dostają te same pensje co pracownicy że stażem ponad 5 letnim. Firma nie dba o pracownika,

Elżbieta
@Bylypracownik

A to co starsi pracownicy nie mogą poprosić o podwyżkę? Chyba 5 lat pracy to dobry argument żeby ją dostać ?

@Elżbieta

W dambacie to nie argument

Honorata
@Bylypracownik

Aż wieczny brak premii? To są tacy pamiętliwi? Kto tego pilnuje, dział HR czy jakiś przełożony aby taka osoba premii nie dostała?

@Honorata

Jest taki kierownik na serwisie który uważa że wszyscy się obijają a nie pracują bo nie wyrabiają jego nierealnych norm...

Elżbieta
@JET

A nie możecie mu powiedzieć że te normy są nierealne? Nie zrozumiałby?

@Elżbieta

Jak ktoś żyje w samouwielbieniu i widocznie ma premie za to że nie daje premii podwładnym to tak jest. Mocno nie polecam pracy na serwisie. Dno dna

Izabela
@JET

Co do samouwielbienia to nie wiem ale z tymi premiami to raczej niemożliwe, żeby za coś takiego przyznawali? Góra jakoś specjalnie go lubi czy relacje tego typu ludziom nie są tu znane?

Złota ręka
@Bylypracownik

Ten kierowniczek tylko oczy mruźy przed komputerem buja się na krześle całe dnie a my majstry srewisowe ręce sobie urabiamy (usunięte przez administratora)Ale ja tam o premię na kolanach nie będę błagał, prędziej sobie pracę znajdę w innym miejscu.

@Memo
@Elżbieta

Nie, nie zrozumie. Jest bardzo bezczelny, niemiły. Lubi poniżać ludzi swoimi wrednymi docinkami.

@@Memo

Dokładnie jak kolega opisal

obserwator
@AJ 50

może trzeba porozmawiać z właścicielem przedstawić swoje plusy opisać jak wygląda dzień pracy przedstawić minusy tego kierownika dać przykłady żalicie się pod pseudonimami i wylewacie swój jad, nie trzeba być mega mózgiem żeby zorientować się że prawda jest zupełnie inna niż opisujecie

Memo
@obserwator

To nie przedszkole, nie myśl, że nie prowadzi się rozmów na jego temat z szefostwem. Niestety jest to osoba nie do ruszenia. Czemu? Hmmm... dobre pytanie. Jedyne co mogę dodać-nie polecam pracy z nim. Egocentryk, (usunięte przez administratora) pozer.

@Memo

zapomniałeś dodać że jest konkretny rzetelny i doświadczony i nie łyka każdej ciemnoty która mu się wciska dlatego on pracuje a ty nie

Magnum
@były pracownik

Bez kitu, kierowniku to że sam siebie tutaj tak opiszesz.... Wiedzę jakaś tam masz, doświadczenie ile razy musiałeś podejść bo nie wierzyłeś że z pompami się dzieją takie rzeczy..... Jakie doświadczenie.... A niech go Dambat trzyma i uważa że jest OK.... Tylko niech się nie dziwią, że każdy ucieka i ogłoszenia tyle czasu wiszą. Żadna porządną rozwijająca się firma nie zamieszcza tak często ogłoszeń gdyż do porządnych firm ludzie sami z polecenia idą.

Gośka

Grafik-projektant w jakim systemie tam pracuje? Bo pamiętam, że były prowadzone rekrutacje i ogłoszenia też były jakiś czas temu. Tylko teraz już nie mogę nic znaleźć o tym stanowisku, dlatego weszłam tutaj.

@Gośka

Graficy pracują w systemie hybrydowym, natomiast na ten moment nie mamy otwartych stanowisk.

Lara
@Monika

Żadnych stażów też nie organizujecie? Nie muszą być przez firmę, może być przez urząd bo już byłam na takim i znam sprawę :) Często się zdarzają jakieś przyjęcia czy tak to nie ma na co liczyć?

Becia
@Monika

Ok, ale ja i tak dodam pytanie, bo mnie to ciekawi. Jak pracuje się hybrydowo, to ile dni pracuje się stacjonarnie? A ile z domu? Firma zapewnia sprzęt do pracy z domu, czy na swoim własnym trzeba pracować?

W firmie Dambat Sp.z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Grafik?

klient

super obsługa, pełny profesjonalizm

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dambat Sp.z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

observer

Na pewno otrzymasz telefon z nielimitowanymi rozmowami, SMS, pakiet fitness i na solarkę oraz biurko. Jedyny warunek to musisz dbać o stanowisko pracy i często sprzątać pod biurkiem.

wasil110

Witam jaka aktualnie sytuacja w tej firmie ,bo rozważam podjęcie tam pracy?.

obserwator
@wasil110

są w tej chwili przyjęcia szukają nowych pracowników firma jest na etapie dużego rozwoju jeśli szukasz stałej i pewnej pracy to będziesz zadowolony

Aneta
@obserwator

Gdzie mogę znaleźć ogłoszenie? Szukam pracy na stanowisko biurowe. Mogę się dowiedzieć jakie warunki oferują? Po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony?

Zadowolony klient

Miałem w sierpniu problem z pompą i wyłącznikiem zadzwoniłem na serwis i pomogli mi. Problem bym u mnie na instalacji. Gorąco polecam serwis IBO. Panowie naprawdę mają bardzo dużą wiedzę w zakresie pomp, wyłączników i instalacji. Odpowiedzieli mi na każde moje pytanie. Obsługa na 5- gwiazdek.

Danuta

Możesz rozwinąć myśl? Jednowyrazowy komentarz niewiele wnosi a Twoja rzetelna opinia może komuś pomoc :)

frank

SZEF
@frank

Oby nie nauczyły się nigdy, my jesteśmy najlepsi i niech tak już zostanie.

Honorata
@frank

Możesz powiedzieć cos o tej szybkiej reakcji? Czy kontakt jest do biura obsługi klienta czy już do konkretnego fachowca z firmy?

Zyga
@frank

Pan raczy sobie żartować.. Proszę nie wprowadzać opinie publiczną w błąd.Dział obsługi klienta to porażka , miałem okazję tego doświadczyć.

Helena
@Zyga

To napisz coś więcej o tym dziale obsługi klienta. Jak miałeś okazję tego podobno doświadczyć, to i więcej się możesz na ten temat rozpisać...

Pompownik
@Zyga

Dział obsługi klienta to jeden z lepszych w branży pompowej. Miła fachowa porada, bardzo duży asortyment, pracownicy z dużym doświadczeniem. Sąsiednia firma powinna brać z nich przykład

Robert
@Pompownik

Okej pracownicy mają duże doświadczenie, ale czy chętnie pomagają świeżakom :D? Chciałem się tu zatrudnić, ale nie wiem czy mogę liczyć na profesjonalne wdrożenie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów.

Pompownik
@Robert

Tego nie wiem bo mam przyjemność rozmawiać jedynie telefonicznie, ale sądzę że Panowie chętnie się wiedzą podzielą bo ich pozycja w firmie pewnie mocna więc nie mają obaw że świeżak ich wykopie ;) Powodzenia i może do usłyszenia. :D

xxx

pompy bardzo dobrej jakości w spoko cenach! posiadam tę pompę już 5ty rok i nie mam im nic do zarzucenia!

marta

Nie wiem skąd te narzekanie innych ludzi, złego słowa nie powiem, firma sprzęt ma naprawdę solidny, a do tego jak coś się dzieje, czy coś szwankuje, to bez problemu na gwarancję możemy oddać i sprzęt zostanie naprawiony albo wymieniony :)

Mrs. Pushja
@marta

Nie wiem kto narzeka bo sprzęt jest wprost rewelacyjny. Jak tak dalej będzie to dział serwisu będą musieli zlikwidować ze względu na brak pracy dla nich.

Inwerter

profesjonalna obsługa i wysokiej jakości falowniki do pomp

Główny pompownik
@Inwerter

Nasze falowniki wytwarzają najwyższe fale... to fakt. TSUNAMI...

krzysiek

jestem pod wrażeniem dobrej jakości sprzętów. Współpracowałem już z wieloma firmami, ale zawsze coś się okazało felerne i zawsze coś nie działało... tutaj tego problemu nie ma.

Mechanik od pompów
@krzysiek

Bo to jest technologia przyszłości, my już ją mamy wdrożoną. Inne firmy mogą co najwyżej pompy nam polerować.

andrzejW

Ceny napraw jak dla mnie na poziomie, jak potrzebowałem coś załatwić, to nie było żadnego problemu, wszystko ogarnięte i dogadane.

Spec od pompów
@andrzejW

Dziękuję za docenienie mojej pracy, ceny napraw są takie niskie ponieważ te pompy wcale się nie psują. Kosmiczna technologia i niskie ceny to nasza domena.

Zostaw merytoryczną opinię o Dambat Sp.z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dambat Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dambat Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dambat Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dambat Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dambat Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dambat Sp.z o.o.