Ekomet Mirosław Jagocha

Kraków

Opinie o Ekomet Mirosław Jagocha

ubot

może ktoś napisać jak wygląda praca w serwisie? szukają teraz.. jakie zarobki, czym się jeździ? chcę mieć porównanie z obecną pracą..

lojalny

Pracowałem w tej firmie przez prawie rok, zdecydowanie nie polecam. Pracodawca obiecywał inne warunki ale jak to często bywa tylko obiecywał. Podpisuje się pod postem kolegi powyżej. Jak siedzisz po godzinach za frajer to ewentualnie zostaniesz pochwalony podczas wizytacji.

Łukasz

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i powiem, że nie było tak źle. Jeśli solidnie pracujesz, zostajesz po godzinach (za darmo) nie upominasz się o pieniądze, we wszystkim zgadzasz się z dyrektorem i szefem to możesz dostać nawet ustną pochwałę. Atmosfera jest taka, że rzucają cię na głęboką wodę i dokładają coraz to większy balast obowiązków i patrzą jak długo się utrzymasz. (ostatnio nawet najstarsi pracownicy odeszli zbiorowo). Nowo przyjętych pracowników wysyła się na serwis bez żadnego przeszkolenia i nie znających obsługi maszyny nie mówiąc już o jej naprawie. Klienci są niezadowoleni bo przysyła się do nich serwis nie mający . Jeśli poświecisz firmie cały swój czas i wiedzę, wszystkiego się sam nauczysz i nie będziesz chciał zbyt wiele to ta firma jest dla ciebie.

Zi
@Łukasz 20.10.2016 15:11

Ale ekipa była na medal, zawsze mogłeś liczyć na pomoc ze strony koleżanek i kolegów.

Zorro

Można pracować i dostać systematycznie wynagrodzenie. To czego oczekujesz wynegocjujesz tylko na początku. Mało rozwojowa, brak perspektyw i alternatyw. W TAKICH ZAKŁADACH zawsze należy sprawdzać jak są traktowani najstarsi pracownicy :/

Andrzej_Myslenice

Pracowalem w tej firmie nie polecam , (usunięte przez administratora) duzo klijentow dzwoni ze maszyna sie zepsula a (usunięte przez administratora)to lekcewazy nie polecam tej firmy

Janko Muzykant

Jest OK.

Zostaw opinię o Ekomet Mirosław Jagocha - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomet Mirosław Jagocha