Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.

Gall Anonim

Ciekawe dlaczego w Rzeszowie z 9 osób w ostatnim czasie odeszło na przestrzeni 2 lat. Jestem klientem zaniepokojonym..ciekawe czy zarząd to czyta. Wszyscy pracownicy z Oddziału Rzeszów narzekali na prace.. przede wszystkim brak wypłacanych premii i oszukiwanie....Ja już rezygnuje z firmy z takiego powodu ze towar był na czas i fajni handlowcy a jestem już znudzony ciaglymi zmianami w tej firmie.

M.M
@Gall Anonim 22.04.2017 20:48

Czyli nie poleca Pan tej Firmy ? Mój mąż ma propozycje pracy jako handlowiec i bijemy się z myslami

Ryysiek
@M.M 29.05.2017 23:02

Podstawowa informacja : Oddział Rzeszów jest franczyzą, podobnie jak kilkanaście innych Oddziałów. Handlowcy tam zatrudniani są nie przez CT ELTECH, tylko przez Pana, który prowadzi samodzielną działalność gospodarczą w oparciu o umowę partnerską z CT ELTECH Świdnica. On wypłaca pensje i stawia cele. Czyli ktoś kto odchodził, nie do końca musi być rozczarowany firmą CT ELTECH, tylko firmą XXX Pana YYY. Pracownicy bezpośrednio zatrudniani przez CT ELTECH są wyłącznie w Świdnicy, Wrocławiu i Legnicy.

Zuzanna

@yal mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy przedstawiciela handlowego w Eltech? Aktualnie poszukiwani są kandydaci na to stanowisko. W ofercie pracy znajduje się informacja o możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleniach technicznych. Mógłbyś powiedzieć jakie możliwości zapewniła firma Tobie?

yal

@k. 2017-06-19 21:38 zarobki są spoko, zresztą @Adam to trafnie skomentował oczywiste jest, że zarabiasz więcej, jak realizujesz plany sprzedażowe, jak to w handlu atmosfery w pracy bym się nie czepiał, bo to jedna z mocnych stron firmy, a ludzie są naprawdę w porzo

k.

fatalne zarobki , kiepska atmosfera w zespole

Zuzanna

@krisa co Ty możesz powiedzieć o możliwości rozwoju jakie oferuje Eltech? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kris

@M.M - ja polecam... znani w branży. stabilna praca. dobra płaca, co ważne w terminie. są cele do osiągnięcia, ale to standard w dużych zorganizowanych firmach. i przynajmniej wiesz na co pracujesz. jakieś minusy zawsze się znajdą, ale wg mnie przewaga plusów

Zuzanna

@Lukico rozumiesz przez brak perspektyw rozwojowych?

Luki

Brak perspektyw rozwojowych...... jesteś tylko cyfra...zero szans na awans ....starzy kierownicy grzeją stanowiska. ...

Jan

Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. w tym momencie nie ma wielu ogłoszeń, ale mam nadzieję, że jakieś się wkrótce pojawią, bo szukam pracy dla siebie i mojej dziewczyny, najlepiej takiej z umową o pracę

nick

No cóż...poprawnej polszczyzny nikt tam nie wymaga ...na pewno...

mo.ni

pracuję dobrych kilka lat. polecam. ludzie w zespole fajni. kierownik w porządku. pensja ok i na czas. żadnych ukrytych haczyków. dobre miejsce pracy na mapie Świdnicy i okolic

mo.ni

Emi

No nie ma "czemu sie uczepić " tylko jak Takich ludzi zatrudniaja to....

DJ

Ale takiego stanowiska jak specjalista ds. badań marketingowych i analiz statystycznych to jednak nie widzę :)

DJ

To chyba nie ten ELTECH? Patrzę u nich na stronie i nie widzę takich ogłoszeń. fs jesteś pewny, że piszesz o Eltechu ze Świdnicy? Chyba, że publikują jeszcze gdzieś indziej ogłoszenia, a na stronie są tylko wybrane?

Bolek

technik utrzymania ruchu? Chyba nie pojawiło się takie stanowisko? Poza tym to przecież handlówka, wiec może o innym ELTECHU piszesz?

DJ

utrzymaniu ruchu?toż to handlówka i chyba nie prowadzi produkcji tylko sprzedaż?

m

MOBING

@m 07.09.2016 18:50
MOBING

Lubie takie posty troli biegających po internecie i rzucających cokolwiek i gdziekolwiek. Pytanie co na to administrator bo oskarżenie konkretne, szkoda że pewnie bezasadne jak to w tego typu przypadkach bywa, ale za to psuje opinie

rob

byłem ostatnio u nich na rozmowie na doradcę. wrażenia ... miło, konkretnie, wyjaśniono mi nurtujące mnie kwestie, do tego profesjonalne podejście do zestresowanego kandydata :) mam nadzieję że mi się uda, bo nie do końca spełniam wymogi. stawiają wymagania, ale doradcy proponują wynagrodzenie powyżej 2-2,5 tys. na rękę. potwierdza się to co pisał powyżej @spryt. może być i więcej ale przy doświadczeniu w sprzedaży narzędzi do przemysłu, a ja takiego nie mam

Oburzona

Slabo płacą 1600 Na rękę, liczą się tylko wzrosty, kiepska atmosfera, szkoda zachodu....

Adam
@Oburzona 06.09.2016 19:08

Ty chyba masz etat sprzątaczki na półetatu, bo o takiej pensji 1600,- to w Eltechu nie słyszałem

gosc

DJ

teraz też są na stronie jakieś ogłoszenia na specjalistów, a to, ze się nie powtarzają to raczej dobrze o nich świadczy bo ludzie nie rotują! Róbcie co chcecie, ja zaryzykuję ze swoją aplikacją. @rob czego można się spodziewać na rozmowie? Jakioś się specjalnie przygotowywać?

kloe

@gosc - piszesz że nie polecasz i kiepsko. Podaj jakieś szczegóły .... bo w najbliższym czasie chcę wysłać cv na pracownika działu handlowego. na rynku świdnickim są dobre opinie o eltechu. powyżej też w większości pozytywnie

gość

:( kiepsko

gosc

Gosc
@gosc 23.07.2016 20:12
Nie polecam

z jakichś konkretnych powodów? Może jakieś przydatne informacje dla planujących aplikować? Pojawiło się kilka nowych stanowisk....

JAcek

Ja natomiast słyszałem same dobre opinie, dużo można się nauczyć w tej firmie, ponoć nigdy nie było problemów finansowych, ja się pokusiłem i sprawdziłem w dostępnych danych finansowych i wynika z nich że średnia jest około 6000,- tyś brutto, więc jakoś nie rozumie niektórych narzekaczy

ovo

Wszędzie gdzie nas nie ma to najlepiej .Pracować trzeba za darmo nigdzie nie dają

Natan

Ja tam jestem zdania, że nie ma miejsca, gdzie wszystko będzie ok. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie będzie Ci pasował, ale z tego typu konfliktami trzeba sobie umieć poradzić...przecież to nie przedszkole...oby w codziennej pracy pojawiały się tylko takie problemy.

partyzant

Zasadniczo może być, lepiej omijać z daleka dział aparatury pomiarowej - urzęduje tam wyjątkowo niesympatyczna koleżanka, której jedynie miotły brakuje jako pojazdu służbowego, przy tym wie wszystko najlepiej i wszystko jej przeszkadza. Kierownik ją trzyma, bo odwala za niego niewdzięczną robotę. Acha, poza tym wszędzie kamery, podgląd ekranu komputera. Pozostali ludzie - różnie, są "sektory" gdzie jest normalnie (a nawet wesoło), są miejsca, gdzie jeden na drugiego wilkiem patrzy i cały dzień słowa nie powie.

Danny

Mam pytanie. Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w ELTECHU?? I czy te osoby są w stanie mi powiedzieć ILE SIĘ TAM ZARABIA!!! ????

jaaaaa

a co z tym macaniem haha prawda w oczy kole, czyżby wstyd komuś było????

taka

Mieć szefa o takiej mentalności....to prawie jak w .... Ale jak będę w potrzebie i nie będą mnie nawet w Tesco czy w Biedronce chcieli to się zgłoszę. Ciao!

Danny

A i dziękuję "taka" za życzenia zostania prezesem dużej firmy :). Podaj mi swoje namiary bo jak tylko do tego dojdzie to chętnie Cię zatrudnię :D

Danny

Wiesz co taka, podjąłem na tym forum zupełnie inny wątek i nie mam zamiaru wdawać się w jakieś dyskusje z Tobą bo uważam że nie jest ona na odpowiednim poziomie, moje zdanie jest niezmienne bez względu na to co napiszesz - nikt nikogo w żadnej firmie na siłę nie trzyma i tyle, a Ty też masz do prawo do swojej opinii. Koniec, dziękuję za podjęty wątek.

taka

Nigdzie nie ma napisane, że nie pracuję, lub że nie szukam pracy. Każdyw ie jak to się robi :D Ameryki nie odkryłeś:) Nie dopowiadaj sobie. Gratuluję musisz być mega specjalistą.... Może więcej ambicji, a zostaniesz prezesem jakiejś super dużej firmy. Powodzenia, tego Ci zyczę.

Danny

Tak się składa że żyje w Polsce i szukałem pracy. W poprzedniej firmie pracowałem prawie 7 lat a na bezrobotnym byłem raptem 3 tyg. bo już byłem w innej firmie. A mało tego Ci powiem dostałem się do lepszej firmy i na lepsze stanowisko więc wiem co piszę. Dodam tylko że dopiero wtedy gdy już podjąłem zatrudnienie to się rozwiązał worek z ofertami. Szukanie pracy jak sama nazwa wskazuje polega na szukaniu pracy, szukanie pracy to też praca,praca do Ciebie nie przyjdzie jak będziesz siedzieć w domu. A ja nie pisałem że ludzie mają odchodzić z firmy bo im źle, w trakcie zatrudnienia już się szuka czegoś nowego i dopiero jak coś jest na rzeczy to mówi się dziękuję.

taka

A szukałeś/szukałaś pracy?? Dziecinne i naiwne jest twierdzenie, że jak ktoś chce pracować to znajdzie pracę. Ty żyjesz w Polsce???????

ewa
@taka 09.06.2014 13:58

Zarobki 3000 zl netto.

Paweł
@ewa 20.01.2015 19:52
Zarobki 3000 zl netto.

A co to za kwota najniższa, średnia, najwyższa? Skąd taka informacja jeżeli można wiedzieć?

Danny

Ewa piszesz że pracujesz w eltechu jakiego rzędu są tam zarobki??

Danny

Powiem Ci że nie należy się właśnie przywiązywać do miejsc, bo jak taką osobę za parę lat zwolnią to zostanie w czarnej (usunięte przez administratora). Skoro gdzieś mi się nie podoba to nie będę tam siedział nie wiadomo jak długo tylko szukam czego nowego i odchodzę i tyle.

Danny

Kto chce pracować to prace sobie znajdzie, nie rozumiem skoro jest mi w danej firmie źle to szukam innej i odchodzę. Wszystko zależy od człowieka jaką wysoko ceni swoją wartość.

taka

tak pracują, bo nie tak łatwo znaleźć inną pracę to jedno a drugie przyzwyczajenie robi swoje, nie każdemu chce się szukać czegoś nowego i zaczynać od początku; jak to mówią (usunięte przez administratora)

taka

pracy tak szybko nie znajdziesz, więc siedzą, nie mając innych perspektyw...

taka

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ogólnie nie polecam tej firmy.

Danny

A możecie powiedzieć (czyt. napisać) ile się tam zarabia?? Chodzi mi o dolną granicę??

Marcin

elemelek - czy te informacje masz jakoś potwierdzone czy zasłyszane? Pytam bo chciałem tam złożyć podanie o pracę, ale jakoś nie uśmiecha mi się pracować gdzieś, gdzie atmosfera jest tragiczna. Podpytywałem znajomych, mówili, że nie jest tak źle, ale wiadomo - co człowiek to opinia...jestem jednak zdziwiony tym, co piszesz bo z mojego wywiadu wynika coś zupełnie innego...

Ewa

Pracuję w centrali w Świdnicy od kilkunastu lat. Gdyby było tak źle, jak pisze "elemelek", to nie pracowałoby tutaj tak wielu ludzi z ponad 10-,15-letnim stażem. Czytając to, co napisał, mam wrażenie, że chodzi o jakąś inną firmę... Atmosfera bardzo fajna, bo tworzą ją przecież ludzie, a Ci rzeczywiście są OK. Płaca, składki ZUS, narzędzia pracy - bez zastrzeżeń.

Marek

Ja tam pracuje, i jakoś sobie to cenie, pensja ponad średnią krajową, zawsze na czas, wszystko oZUSowane, dla narzekających polecam Tesko, Banki lub inne Korporacje

Dobry pracownik
@Marek 18.05.2014 12:54

raczej ponad najniższą bo średnia to okło 4000zł :)

elemelek

Centrala w Świdnicy (usunięte przez administratora) Atmosfera tragiczna. Ci, którzy do czegoś doszli (czytaj - samochód służbowy) nadęci jak kalafiory, reszta się uśmiecha patrząc jak wbić innym nóż w plecy. O każdym drobiazgu prędzej czy później (raczej prędzej) dowie się od "życzliwych" dyrektor, zresztą, nie trzeba życzliwych - wszędzie są kamery(usunięte przez administratora)

ja

dla jasnosci: to dotyczy Rzeszowa.

ja

poczytajcie sobie, a wnioski nasuną się same.

Zostaw opinię o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.