EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Starogard Gdański

EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

seks

Ja również proszę o jakieś informację - bo niestety ale na mieście krążą dość negatywne. Ktoś coś doda ?

Oni
@seks 12.06.2018 02:40

Nie spróbujesz sam ,to się nie przekonasz:)Praca zależy ,na jakim stanowisku.Fizole mają ciężko ,a kasa mała .W biurze, też nie lekko ,ale dobra kasa (usunięte przez administratora)

PAPa
@seks 12.06.2018 02:40

Nie jest dobrze,opinie na mieście to prawda:(Często zakres obowiazkow ,wychodzi poza ,.Masz dokladane wiele rzeczy ,ponad twoje mozliwosci.Ale to robisz za darmo:)

Skrzywdzony

Do wszystkich.Chcialbym wrocic,ale nie wiem, czy pracuje tam dalej brydzysta-bo jak tak to nic z tego.Z takim prostakiem pracowac nie bede.Prosze o info.Pozdrawiam

x
@Skrzywdzony 28.07.2018 18:08

nie pracuje

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Olga

Przecież mając kwalifikacje każdy może pracować w biurze!!!

On

Panowie i Panie Prawda taka Jak szukacie firmy która płaci za bogacenie sie za darmo się to pass Nie ma nic za darmo Można zarobić. Ale trzeba pracować Jeżeli szukacie czegoś lepszego to sorry albo samochody albo sama nie wiem co Dla tych co pracują sumiennie problemem jest to że przejdą na drugi próg podatkowy Tak drugi próg To dla konkurencji która łapie bociana pod stołem To wzór

Kong
@On 14.04.2018 23:00

Łapanie bociana pod stołem?To żart?

KONG
@On 14.04.2018 23:00

Łapanie Bociana pod stołem?ŻART?

Oni
@KONG 17.04.2018 18:59

Jaki bocian???Ciężko ,dobrze pracujesz ,to niech tym osobom dobrze zapłacą.Fizole nie robią za nic ,zakres prac im się powiększa to i kasa większa.Czasami to się pracuje, ponad ludzkie mozliwosci

Gutek

Żadna firma nie płaci za obijanie się.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Starogard Gdański.

bolek ph

POJAWIŁA sie oferta na śląsk[miasta] Jaki region, jaka podstawa,jaki przełożony? proszę o informacje

Si

Sumienność,dokładność ,poświęcenie nie maja znaczenia .Nie trzepiesz kasy ,jestes pionkiem,:)Nie ma sentymentów ,nie pasujesz ,wylatujesz .:)Klimat na magazynie bez zmian (usunięte przez administratora)

Kil

Wszystko się zmienia ,nie dbają o pracownika.Owszem świeży z ulicy ma lepsze warunki, niż stary po 20 latach ciezkiej pracy:)Premie zgodne z zajmowanym stanowiskiem ,ale szaraki gole pensje.(usunięte przez administratora)

Asdfg

Czy jest jakieś szkolenie dla nowych pracowników?

Maja

@Bylituipadli rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Mógłbyś w takim razie powiedzieć jak Ty oceniasz EGA jako pracodawcę? Co uważasz ja największe plusy pracy właśnie w tej firmie?

bhu

Jak tam atmosfera w firmie? Bo coś cicho na forum.

Bylituipadli

Nie słuchaj To piszą niedojdy które śmigają u konkurencji i teraz żal du..... ściska że ta Cała EGA nie taka zła jak ją piszą

ksska

może mi ktoś potwierdzić to czy na pewno wypłata dociera spóźniona,czy z auta nie można korzystać po za praca , pytam dlatego ze mi obiecali co innego i się zastanawiam czy umowę podpisać.

Maja

@Potencjalnya Ty jesteś zainteresowany pracą w charakterze Przedstawiciela Handlowego? Jakie jeszcze pytania masz dla obecnych pracowników firmy? @741 wiesz może, czy obecne rekrutacje na PH wiążą się z rozwojem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Bubu

Co tu tak cicho? Zamknęli wam gęby?

Oszukiwany

co taka cisza wszystkich już pozwalniali?

Maja

Rozumiem, że było opóźnienie z uzyskaniem wypłat w terminie? Mam nadzieję, że przelewy już do Was dotarły. A co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w EGA? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kryzys

A mialem w tej firmie zamiar się zatrudnić. ... Dzieki za opinie wszystkim byłym i tym co jeszcze tam się męczą.

Zainteresowany

Witam, Jakie auto dla PH? Do użytku prywatnego? Jaki target? Pozdrawiam, Zainteresowany

Zainteresowany
@Zainteresowany 07.02.2017 22:45

Czy może ktoś opisać jak wygląda praca PH w tej firmie?

APZ

Dobrze zorganizowana, rozwijająca się firma - można się tu wiele nauczyć... Mimo wielu negatywnych komentarzy - warto samemu się przekonać. Ludzie na dzień dzisiejszy nauczyli się rościć sobie różne prawa - nie koniecznie pamiętając o rzetelnym wykonywaniu własnych obowiązków.

Dojony

co taka cisza na forum ??? czyżby się w garażów-ie poprawiło a może po 25-leciu mordy Wam zamknęli Wodeckim i Noimanem buuuu hahaha

PrzyszłyPracownik

Też widziałem te ogłoszenia. Ktoś wie jak u nich wygląda kwestia finansowa? Może jakieś benefity? Szukają całkiem rzadkich języków i ciekawy jestem, co za to oferują bo z ogłoszenia nie da się wiele wyczytać.

atomówka

Witam, jak sytuacja w biurze? Na stornie wciąż wisi ogłoszenie w sprawie pracy dla sprzedawcy. Czy na miejscu jest tak samo jak piszą o ph??? Mocno myślę na złożeniem cv.

Masakra!!!dla kogo ta firma???

HansZimmerman

Nie wiem ale raczej wątpię zeby tam sie polepszylo(usunięte przez administratora) chociaż kumpel się chwalił ze podstawę (usunięte przez administratora)netto dostał + premia. S(usunięte przez administratora) Jak nie masz co robić to na przetrzymqnie do wiosny składaj CV i powiedz ze dużo dobrego słyszałeś i chcesz swoje życie powiązać z Egą

Były

Cześć Wszystkim czy sytuacja w EDZE coś się poprawiłą od ubiegłego roku bo słyszałem dużo narzekań a podobno szukają handlowców - wie ktoś coś?

Szukający

Wielkie dzięki za pomocne wskazówki, z drugiej strony to bardzo dziwne głupie że pozbywają się dobrej Kadry menedżerskiej (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA