EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Starogard Gdański

Opinie o EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

On

Panowie i Panie Prawda taka Jak szukacie firmy która płaci za bogacenie sie za darmo się to pass Nie ma nic za darmo Można zarobić. Ale trzeba pracować Jeżeli szukacie czegoś lepszego to sorry albo samochody albo sama nie wiem co Dla tych co pracują sumiennie problemem jest to że przejdą na drugi próg podatkowy Tak drugi próg To dla konkurencji która łapie bociana pod stołem To wzór

Oni
@KONG 17.04.2018 18:59

Jaki bocian???Ciężko ,dobrze pracujesz ,to niech tym osobom dobrze zapłacą.Fizole nie robią za nic ,zakres prac im się powiększa to i kasa większa.Czasami to się pracuje, ponad ludzkie mozliwosci

Gutek

Żadna firma nie płaci za obijanie się.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Starogard Gdański.

bolek ph

POJAWIŁA sie oferta na śląsk[miasta] Jaki region, jaka podstawa,jaki przełożony? proszę o informacje

Si

Sumienność,dokładność ,poświęcenie nie maja znaczenia .Nie trzepiesz kasy ,jestes pionkiem,:)Nie ma sentymentów ,nie pasujesz ,wylatujesz .:)Klimat na magazynie bez zmian (usunięte przez administratora)

Kil

Wszystko się zmienia ,nie dbają o pracownika.Owszem świeży z ulicy ma lepsze warunki, niż stary po 20 latach ciezkiej pracy:)Premie zgodne z zajmowanym stanowiskiem ,ale szaraki gole pensje.(usunięte przez administratora)

Asdfg

Czy jest jakieś szkolenie dla nowych pracowników?

Maja

@Bylituipadli rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Mógłbyś w takim razie powiedzieć jak Ty oceniasz EGA jako pracodawcę? Co uważasz ja największe plusy pracy właśnie w tej firmie?

bhu

Jak tam atmosfera w firmie? Bo coś cicho na forum.

Bylituipadli

Nie słuchaj To piszą niedojdy które śmigają u konkurencji i teraz żal du..... ściska że ta Cała EGA nie taka zła jak ją piszą

Maja

@Potencjalnya Ty jesteś zainteresowany pracą w charakterze Przedstawiciela Handlowego? Jakie jeszcze pytania masz dla obecnych pracowników firmy? @741 wiesz może, czy obecne rekrutacje na PH wiążą się z rozwojem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Bubu

Co tu tak cicho? Zamknęli wam gęby?

Oszukiwany

co taka cisza wszystkich już pozwalniali?

Maja

Rozumiem, że było opóźnienie z uzyskaniem wypłat w terminie? Mam nadzieję, że przelewy już do Was dotarły. A co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w EGA? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Zainteresowany

Witam, Jakie auto dla PH? Do użytku prywatnego? Jaki target? Pozdrawiam, Zainteresowany

Zainteresowany
@Zainteresowany 07.02.2017 22:45

Czy może ktoś opisać jak wygląda praca PH w tej firmie?

APZ

Dobrze zorganizowana, rozwijająca się firma - można się tu wiele nauczyć... Mimo wielu negatywnych komentarzy - warto samemu się przekonać. Ludzie na dzień dzisiejszy nauczyli się rościć sobie różne prawa - nie koniecznie pamiętając o rzetelnym wykonywaniu własnych obowiązków.

Dojony

co taka cisza na forum ??? czyżby się w garażów-ie poprawiło a może po 25-leciu mordy Wam zamknęli Wodeckim i Noimanem buuuu hahaha

PrzyszłyPracownik

Też widziałem te ogłoszenia. Ktoś wie jak u nich wygląda kwestia finansowa? Może jakieś benefity? Szukają całkiem rzadkich języków i ciekawy jestem, co za to oferują bo z ogłoszenia nie da się wiele wyczytać.

atomówka

Witam, jak sytuacja w biurze? Na stornie wciąż wisi ogłoszenie w sprawie pracy dla sprzedawcy. Czy na miejscu jest tak samo jak piszą o ph??? Mocno myślę na złożeniem cv.

Masakra!!!dla kogo ta firma???

HansZimmerman

Nie wiem ale raczej wątpię zeby tam sie polepszylo(usunięte przez administratora) chociaż kumpel się chwalił ze podstawę (usunięte przez administratora)netto dostał + premia. S(usunięte przez administratora) Jak nie masz co robić to na przetrzymqnie do wiosny składaj CV i powiedz ze dużo dobrego słyszałeś i chcesz swoje życie powiązać z Egą

Były

Cześć Wszystkim czy sytuacja w EDZE coś się poprawiłą od ubiegłego roku bo słyszałem dużo narzekań a podobno szukają handlowców - wie ktoś coś?

Szukający

Wielkie dzięki za pomocne wskazówki, z drugiej strony to bardzo dziwne głupie że pozbywają się dobrej Kadry menedżerskiej (usunięte przez administratora)

Szukający

Hejka Wszystkim, a możecie coś powiedzieć na temat dyrektora który był chyba z niecały rok na swoim stanowisku w EGA i go zwolnili w regionie wielkopolski i dolnego śląska - bo on chyba nie był z covala a ponoć mocno weryfikował nieprawidłowości w tej firmie ?

YrekbratSlawka

Firma cały czas szuka nowych przedstawicieli,(usunięte przez administratora)Podczas rozmowy z obecnym dyrektorem wydawało się że jest to firma na poziomie. Jednak fakty dotyczące firmy i jej opisywanie zostały mocno naciągnięte oraz przeinaczone. Oczywiście deklarowano,że oddzwonią nawet gdy odpowiedz będzie negatywna. Telefonu po dzień dziejszy (usunięte przez administratora)nie odbiera. Podsumowując zachowanie osoby przeprowadzającej rozmowy mija się z celem. Dużo mówi i obiecuje i na tym się kończy. Firma Ega kreuje się na wiodącą markę na rynku jednak działania oraz organizacja pozostawia wiele do życzenia.. Sam fakt ciągłych zmian personalnych daje do myślenia.(usunięte przez administratora)

Ciekawie czy w Listopadzie wyrobią się z wypłatą do 10? Bo jak nie to dopiero 14 wpłynie.

adas

Widocznie rekrutacje dawno już zakończyli, skoro nie maja już ofert, był czas na wysyłanie Cv. Podejrzewam, ze na przedstawiciela handlowego to raczej oferuja wszedzie dobre warunki bo masz podstawę oraz do tego premie a dostajesz nawet auto służbowe.

bubu

byliśmy na tym samym szkoleniu i widzę że mamy podobne odczucia.

Nick

Twoja nie wnosi nic dyrektorka ☺

oracz

najpierw umowa o pracę - fakt. ale trzymiesięczna.

Zostaw opinię o EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EGA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA