EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gutek

Żadna firma nie płaci za obijanie się.

bolek ph

POJAWIŁA sie oferta na śląsk[miasta] Jaki region, jaka podstawa,jaki przełożony? proszę o informacje

Si

Sumienność,dokładność ,poświęcenie nie maja znaczenia .Nie trzepiesz kasy ,jestes pionkiem,:)Nie ma sentymentów ,nie pasujesz ,wylatujesz .:)Klimat na magazynie bez zmian (usunięte przez administratora)

Kil

Wszystko się zmienia ,nie dbają o pracownika.Owszem świeży z ulicy ma lepsze warunki, niż stary po 20 latach ciezkiej pracy:)Premie zgodne z zajmowanym stanowiskiem ,ale szaraki gole pensje.(usunięte przez administratora)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Asdfg

Czy jest jakieś szkolenie dla nowych pracowników?

Maja

@Bylituipadli rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami. Mógłbyś w takim razie powiedzieć jak Ty oceniasz EGA jako pracodawcę? Co uważasz ja największe plusy pracy właśnie w tej firmie?

bhu

Jak tam atmosfera w firmie? Bo coś cicho na forum.

Bylituipadli

Nie słuchaj To piszą niedojdy które śmigają u konkurencji i teraz żal du..... ściska że ta Cała EGA nie taka zła jak ją piszą

ksska

może mi ktoś potwierdzić to czy na pewno wypłata dociera spóźniona,czy z auta nie można korzystać po za praca , pytam dlatego ze mi obiecali co innego i się zastanawiam czy umowę podpisać.

Maja

@Potencjalnya Ty jesteś zainteresowany pracą w charakterze Przedstawiciela Handlowego? Jakie jeszcze pytania masz dla obecnych pracowników firmy? @741 wiesz może, czy obecne rekrutacje na PH wiążą się z rozwojem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Bubu

Co tu tak cicho? Zamknęli wam gęby?

Oszukiwany

co taka cisza wszystkich już pozwalniali?

Maja

Rozumiem, że było opóźnienie z uzyskaniem wypłat w terminie? Mam nadzieję, że przelewy już do Was dotarły. A co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w EGA? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kryzys

A mialem w tej firmie zamiar się zatrudnić. ... Dzieki za opinie wszystkim byłym i tym co jeszcze tam się męczą.

Witam, Jakie auto dla PH? Do użytku prywatnego? Jaki target? Pozdrawiam, Zainteresowany

@Zainteresowany

Czy może ktoś opisać jak wygląda praca PH w tej firmie?

APZ

Dobrze zorganizowana, rozwijająca się firma - można się tu wiele nauczyć... Mimo wielu negatywnych komentarzy - warto samemu się przekonać. Ludzie na dzień dzisiejszy nauczyli się rościć sobie różne prawa - nie koniecznie pamiętając o rzetelnym wykonywaniu własnych obowiązków.

Dojony

co taka cisza na forum ??? czyżby się w garażów-ie poprawiło a może po 25-leciu mordy Wam zamknęli Wodeckim i Noimanem buuuu hahaha

PrzyszłyPracownik

Też widziałem te ogłoszenia. Ktoś wie jak u nich wygląda kwestia finansowa? Może jakieś benefity? Szukają całkiem rzadkich języków i ciekawy jestem, co za to oferują bo z ogłoszenia nie da się wiele wyczytać.

atomówka

Witam, jak sytuacja w biurze? Na stornie wciąż wisi ogłoszenie w sprawie pracy dla sprzedawcy. Czy na miejscu jest tak samo jak piszą o ph??? Mocno myślę na złożeniem cv.

Masakra!!!dla kogo ta firma???

Zostaw merytoryczną opinię o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA