EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

HansZimmerman

Nie wiem ale raczej wątpię zeby tam sie polepszylo(usunięte przez administratora) chociaż kumpel się chwalił ze podstawę (usunięte przez administratora)netto dostał + premia. S(usunięte przez administratora) Jak nie masz co robić to na przetrzymqnie do wiosny składaj CV i powiedz ze dużo dobrego słyszałeś i chcesz swoje życie powiązać z Egą

Były

Cześć Wszystkim czy sytuacja w EDZE coś się poprawiłą od ubiegłego roku bo słyszałem dużo narzekań a podobno szukają handlowców - wie ktoś coś?

Szukający

Wielkie dzięki za pomocne wskazówki, z drugiej strony to bardzo dziwne głupie że pozbywają się dobrej Kadry menedżerskiej (usunięte przez administratora)

Szukający

Hejka Wszystkim, a możecie coś powiedzieć na temat dyrektora który był chyba z niecały rok na swoim stanowisku w EGA i go zwolnili w regionie wielkopolski i dolnego śląska - bo on chyba nie był z covala a ponoć mocno weryfikował nieprawidłowości w tej firmie ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
YrekbratSlawka

Firma cały czas szuka nowych przedstawicieli,(usunięte przez administratora)Podczas rozmowy z obecnym dyrektorem wydawało się że jest to firma na poziomie. Jednak fakty dotyczące firmy i jej opisywanie zostały mocno naciągnięte oraz przeinaczone. Oczywiście deklarowano,że oddzwonią nawet gdy odpowiedz będzie negatywna. Telefonu po dzień dziejszy (usunięte przez administratora)nie odbiera. Podsumowując zachowanie osoby przeprowadzającej rozmowy mija się z celem. Dużo mówi i obiecuje i na tym się kończy. Firma Ega kreuje się na wiodącą markę na rynku jednak działania oraz organizacja pozostawia wiele do życzenia.. Sam fakt ciągłych zmian personalnych daje do myślenia.(usunięte przez administratora)

Ciekawie czy w Listopadzie wyrobią się z wypłatą do 10? Bo jak nie to dopiero 14 wpłynie.

adas

Widocznie rekrutacje dawno już zakończyli, skoro nie maja już ofert, był czas na wysyłanie Cv. Podejrzewam, ze na przedstawiciela handlowego to raczej oferuja wszedzie dobre warunki bo masz podstawę oraz do tego premie a dostajesz nawet auto służbowe.

bubu

byliśmy na tym samym szkoleniu i widzę że mamy podobne odczucia.

Twoja nie wnosi nic dyrektorka ☺

oracz

najpierw umowa o pracę - fakt. ale trzymiesięczna.

cba

3 grudnia 2008 roku Sąd Najwyższy orzekł, że: „czas pracy w rozumieniu art. 128 K.P. rozpoczyna się od wyjazdu z mieszkania pracownika handlowego w sytuacji, gdy pracodawca nie zorganizował dla niego żadnego miejsca, które mogłoby być traktowane jako zamiejscowa siedziba pracodawcy, a praca polegała w całości na wykonywaniu zadań w placówkach handlowych, do których pracownik dojeżdżał samochodem z zajmowanego przez siebie mieszkania; czas ten obejmuje również powrót do mieszkania po wykonaniu zasadniczego zadania pracowniczego”

Raffi

Rafi a czy czasami w poprzednich postach nie chwaliłeś tej Egi? Może nie spełniałeś norm i dlatego już Cię tam nie ma? Skoro nie szukają do pracy to znaczy, że nie jest tak źle

oracz

Czy ja gdziekolwiek wspomniałam o tym, że chce zostać PH? Ogarnij się. Pisałam o pracy w biurze i jako sprzedawca stacjonarny.

oracz

Nie mam prawka :( Więc ma ktoś wiedzę nt w/w stanowisk?

oracz

A jak z praca w biurze? Import/eksport/praca w sklepie (sprzedawca)???

trollmaster

Na wlkp znowu brak człowieka? W sumie 6 nowych ogłoszeń na pracuj.

samosedno
@trollmaster

12 nowych ogłoszeń w tym na wielkopolskę, to chyba w ciągu 2 lat chyba 10 raz. Czy w tej firmie da się pracować w ogóle? Raz próbowałem ale stawka ścięła mnie z nóg i nie dałem rady . Myślałem że z czasem osoby decyzyjne pójdą po rozum do głowy ale widzę że rozumu wciąż brak.

nick
@samosedno

W tej firmie NIE zarabiaja tylko niedojdy którym niechce się robić, a potem obwiniaja wszystkich w około jak to jest źle i nie dobrze. Nie widziałem firmy handlowej która płaci za sama "egzystencje" w niej.

bla bla
@nick

2 błędy ortograficzne w jednym zdaniu DORAJDO

Fakt

Do pana o nicku Fakt 1 Przepraszam a to jest forum z opiniami o pracodawcach? Jak tak to wypowiadaj komentuj mojego posta a nie to o której go napisałem, i co mam w głowie. 1. Pojecie czasu jest względne. Morze jestem na nocnej zmianie w pracy, może pisze zagranicy i u mnie akurat jest południe. 2. Poza tym każdy ocenia ludzi na swoje podobieństwo wiec wniosek nasuwa się sam.

Fakt1

Trzeba mieć nieźle narąbane w głowie żeby o tej godzinie dodawać komentarze. Albo niespełnione miłość i właśnie wóda się skończyła.

majesty
@Fakt1

Witam.Widzialem ostatnio ogloszenie na stanowisko specjalisty do spraw exportu/importu w Starogardzie Gdanskim. Nie ukrywam,ze szukam pracy,ale po komentarzach jakie tu czytam to na prawde zastanawiam sie czy w ogole fatygowac sie i skladac cv. Moze mi ktos doradzic, najlepiej ktos kto tam pracowal?dziekuje

Fakt

1. Od momentu odejścia starego dyrektora przedstawicieli handlowych( przepraszam zwolnienia, podobno powtarzam podobno przy dużym udziale jednego z dyrektorów) podejście do przedstawicieli zmieniło się diametralnie( ma gorsze), zaczęto zmieniać warunki premiowania na dużo gorsze dla przedstawicieli, w momencie kiedy pokazał się 3 dyrektor sprzedający pomysły covala właścicielowi z EGI firma zaczęła schodzić na psy tak samo jak wyżej wymieniony COVAL, rotacje z tego co się orientuje są do tej pory. Drodzy panowie dyrektorzy jedna z zasad handlu to budowanie długotrwałych relacji z klientami, niemożna powiedzieć aby przedstawiciel pracujący 3,6 8,12 miesięcy takie relacje zbudował, poza tym firma naraża się na śmieszność tak samo jak coval. Jeśli ktoś uważa wypłatę na poziomie 1800 no 2400 z premiami za taką prace za szczyt marzeń to polecam tylko żeby osiągnąć taką wypłatę trzeba sprzedać towaru za około 80 000. Lubią przedstawicieli z doświadczeniem w branży dają im 20 klientów i liczą ze zwerbuje nowych klientów z firmy w której wcześniej się pracowało a potem bez podania powodu potrafią zwolnić w chamski sposób. Nie polecam w tej firmie pracy ludziom którzy poważnie podchodzą do życia i chcą pracować w stabilnej i poważnej firmie. Firma nie daje możliwości rozwoju na stanowisku PH.

ferdek

żeby to było chociaż faktycznie gwarantowane to co piszą :(, nie przeszkolą Cie z programu na ktorym masz pracowac a atmosfera jest jak w covalu nagonka i jeszcze raz nagonka

Zostaw merytoryczną opinię o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA