Festo Sp. z o.o.

Janki

Opinie o Festo Sp. z o.o.

Anonim

Firma z dobrą atmosferą, fajni ludzie, stosunkowo dobre zarobki. Wiadomo, że nie ma ideałów, ale w porównaniu z moimi poprzednimi pracodawcami, naprawdę spoko.

zainteresowany

Witam, interesują mnie opinie na stanowisku inżyniera sprzedaży, jakie są zarobki, wymiar pracy, narzędzia pracy, atmosfera w firmie.

Ryszard

Witam. Jak wygląda atmosfera i ilość pracy w dziale projektowym?

Anonim

Bardzo dobra firma z przyzwoitymi zarobkami. Oczywiście jak w każdym przedsiębiorstwie są jakieś układziki i niesnaski, ale na tle innych jest naprawdę spoko. Bardzo sympatyczni i w porządku ludzie.

dick
@Anonim 13.04.2016 12:46

chyba kolego coś ćpasz

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Festo Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Festo Sp. z o.o. - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Festo Sp. z o.o.