Opinie o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rad-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rad-Pol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Beata

O kasę nie pytam bo widzę nikt nie chce nic powiedzieć wprost :P Chcę się zgłosić do salonu w Warszawie, bo szukają doradcy klienta. Ktoś wie jak wyglądają warunki tam, atmosfera? Kierownictwo jest w porządku? W necie wspominają o planach sprzedażowych, ale ani słowa o premiach. Mogę założyć, że jednak jakieś są? I jak wygląda kwestia ustalania grafiku, udałoby mi się podpasować godziny pod potrzeby?

Majka

No, a jeśli już uda się sprzedać co nieco to do jakiej stawki można dojść lekko w miesiąc? Bo ta minimalna mnie nie zachęca szczerze mówiąc. Brak umowy tzn. brak umowy o pracę? A no i jedna rzecz jeszcze, fajnie byłoby z czasem awansować na kierownika, ale mówisz że to niemożliwe. To czyli zawsze z zewnątrz zatrudniają?

Lolka Nowy wpis

Dzień dobry. nie mogłam znaleźć ofert o pracę dla handlowców, zastanawiam się kiedy w praktyce ostatnio szukano kogoś do niego? mam już doświadczenie w branży meblowej, stąd zainteresowanie. jakie są wymogi stawiane kandydatom?

Monika Nowy wpis

Jakiś czas temu pracowałam w firmie Rad-Pol. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Świetny, zgrany zespół. Szef wymagający, ale potrafił doceniać wykonaną prace poprzez premie. Firma godna polecenia!

Koja Nowy wpis
@Monika

(usunięte przez administratora) płacą pod stołem, spóźnisz się o minutę zamykana jest brama, brak parkingu, bo kara. Do tego szef podrywa pracownice, dysponuję wiadomościami SMS. I zrób mi coś teraz (usunięte przez administratora)

Witam. jestem zainteresowana zatrudnieniem się w dziale HR. W opiniach widzę, że dość krótko o nim wspomniano, więc może jest tu ktoś kto obecnie się zatrudnia i by opisał mniej więcej na jakich warunkach można się teraz zatrudnić? zależy mi na poznaniu bieżących stawek oraz atmosfery na dziale

W Pruszków Rad-Pol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Tapicer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szukam pomocnika na budowę, murarza wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Beata

@Beata

Najniższa krajowa. Bez umowy. Ciągle naloty szefa i dziwne pytania. Niby 1 oko ma, a widzi wszystko. Zero Awansu, rozwoju i niskie premie, jelsi sie uda cos sprzedac. Bo to w koncu paździerz naciagniety lakierem.

Majka

Urszula

ktoś tu pisał, że stawka jest zawsze adekwatna do pracy... mimo wszystko jest szansa, żeby ktoś napisał obecne zarobki? na jakieś konkretnie widełki to mogę liczyć?

Aęą
@Urszula

A może tak lepiej zadzwonić i dopytać Dział HR. Najpierw dowiedzieć się jakie są obowiazki a później do nich dostosować oczekiwania finansowe.

Nick44

Właściciel jest super. Opinia po wieloletniej współpracy. Koniec kropka.

Irena
@Nick44

A napiszesz coś wiecej, skoro pracujesz tam wiele lat? :) Stawka adekwatna do pracy? :)

Nick44
@Irena

Juz tam nie pracuje od dawna. Ale wspominam wyśmienicie. Stawka zawsze adekwatna do pracy i zaangażowania. Jeśli ktoś jest niezadowolony to po co się męczy mało to firm? :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Z tego co się dowiedziałam to standardowo umowa zlecenie przez 1 miesiąc, a potem umowa o pracę.

anna

Najniższa krajowa,prowizja pod stołem

Maria
@anna

Co to znaczy pod stołem? Ile? I czy każdy musi się na to zgadzać? Bo ja nie zamierzam... co to w ogóle ma być... a chciałam się zatrudnić.

Były

Bardzo nie polecam

Zuzanna
@Były

A czemu nie polecasz? Rozwiniesz?

Izabela

Co się stało z poprzednią przesympatyczną ekipą w Lublinie, jakaś teraz nieprzyjemna pani, szkoda

Były
@Izabela

Dobrych pracowników trzeba dobrze wynagradzać. Zapraszam do siedziby firmy. Tutaj dopiero Pani zobaczy co się dzieje ????

Nierzetelna firma wycofuje się z ustaleń

były
@pracownik

atmosfera powszechnego strachu przed psychopatycznym szefem

@były

Psychopatyczny? Ładnie to tak o szefie własnym mówić? :/ O co chodzi?

Urszula

Nie przesadzacie trochę? Jak ktoś taki mógłby niby firmę prowadzić?

Jak wygląda sprawa grafiku w Rad-Pol Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Są konkretne godziny pracy zależnie od miejsca w którym pracujesz. Jeśli czasem wydarzy sie potrzeba aby wyjsc bądź przyjść wcześniej/później to szefostwo nie robi problemów.

Dawid

To fajnie że jest tak elastycznie i szef nie robi problemów. Interesuje się tym bo jeszcze studiuje i zastanawiam się czy grafik mógłbym ułożyć tak że połączyłbym prace z nauką. Przyjmują takie osoby jak ja np. na część etatu?

Czołem. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Czuję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Pruszkowa. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Michał

Hania
@Michał

Hej Michale. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Pozdrawiam. Hania.

Robert
@Hania

Szanowna Pani Hanno. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Lesaffre, której nazwę Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Bartłomiej

Miałem przyjemność pracować w salonie meblowy Rad-Pol ( niestety z przyczyn prywatnych bardzo krótko ) i szczerze było świetnie. Nie zdarzyło mi się żebym z jakimś pytaniem/ problemem pozostał zostawiony sam sobie, od każdego z kolegów / koleżanek mogłem się sporo nauczyć. Atmosfera była naprawdę fajna, praca tym bardziej. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem większy lub mniejszy kontakt, a w szczególności Martę, Renatę które zapamiętam jako bardzo wartościowe osoby :)

@Bartłomiej

Dodam, że gdybym teraz mógł z przyjemnością bym wrócił :)

Dawid
@Bartłomiej

To czemu odszedłeś, że teraz chcesz wracać? Nie napisałeś ile ci płacili. Z pensji też byłeś zadowolony?

@Dawid

Sprawy osobiste przez które nie mogłem być dyspozycyjny w tamtym czasie i to był dosłownie jedyny powód. Z pensji również byłem zadowolony i jak to w handlu - im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz.

Maria
@Bartłomiej

I też reszta pod stołem? Bo ktoś wyżej pisał że firma coś takiego praktykuje.

senior
@Dawid

Płaca dobrze. Pracuje tu i na kase nie narzekam.

Dorota

Czytałam, że oni produkują meble retro i meble włoskie, te meble retro to jest chyba dosyć specyficzna działka meblarstwa. Czy w takim razie trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności, żeby pracować w tej firmie? Dużo też piszą doświadczeniu ich zespołu. Dlatego pytam.

Bożena

Piękne meble i duży wybór tkanin

Anet

@Monika czyli ten miesiąc pierwszy jakby próbny?

Kamil

Jestem bardzo zadowolony można zakochać się w tych meblach

@Kamil

zakochać w meblach. super wypowiedz. gratuluję

Czy

Mnóstwo ogłoszeń o pracę. Nie wiem czy aplikować bo to chyba dobrze nie świadczy. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy firma jest ok? Czy pracownicy są doceniani i podnosi się ich kwalifikacje np. Szkoleniami jakie są profity? Czy kadra zarządzająca jest kompetentna? Sporo negatywnych opinii A firma ich nie dementuje.

realia

zle sie dzieje, odplyw pracownikow

Na jakie zarobki może liczyć nowy tapicer? I jak jest z podwyżką? Bardzo proszę o opinię na ten temat

@Zainteresowany

A czy nie lepiej zapytać pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Rad-Pol Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rad-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Rad-Pol Sp. z o.o.