Opinie o Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j. w Lubin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Riki Nowy wpis
Klient

Bardzo nie miła właścicielka, patrzy na ludzi z góry. Nie polecam. Brak profesjalizmu

mm

Masakra, jak zostaliśmy potraktowani , mega niekompetentni pracownicy, którzy obsługują klientów...chamstwo po prostu chamstwo..nic nie dociera do baby, która nie potrafi użyć konkretnych argumentów w stosunku do starszej osoby....Właściciele, jaki zatrudniacie personel?? Do starszej osoby wydzierać ryja?? Być tak bardzo arogandzkim....??? TRAGEDIA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Armii Krajowej 22
    59-300 Lubin
  • NIP: 6921064297 REGON: 390424670 KRS: 0000114059
Salon Meblowy Segmar Martyna I Ryszard Segiet sp.j.