Segmar Salon Meblowy Martyna Ryszard Segiet

Lubin

Opinie o Segmar Salon Meblowy Martyna Ryszard Segiet

praktykantka

Jako praktykant widzialam i slyszalam wiele m.in. fikcyjne faktury oznaczone w segregatorze z fakturami literka F. Coreczka szefostwa byla zatrudniona i dostawala wyplate a praktycznie tylko pojawiala sie w firmie raz na ruski rok. Ciezka praca, mobbing a wlascielce pieniedze uderzyly do glowy, traktuje ludzi jak popychadla.

Endriu

brak szacunku do klienta i do pracownika zwlaszcza nowego wystawiaja meble od siebie z domu na sklep na podmianke i mowia ludzia ze dopiero przyjechaly bardzo nie ladnie tak legalnie ludzi klamac pozdrawiam Andrzej pani Martyna powinna juz dawno wyladowac w sadzie na lawie oskarzonych za mobbing i oszustwa na klientach

Marian

Pracodawcy nie szanuja pracowników ciezka fizycznie praca zmuszajaca do rezygnacji z jakich kolwiek przyjemnosci po pracy pani Segiet już dawno powinna odpowiadać ze szykanowanie nowych pracowników

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Segmar Salon Meblowy Martyna Ryszard Segiet.

Zostaw opinię o Segmar Salon Meblowy Martyna Ryszard Segiet - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Segmar Salon Meblowy Martyna Ryszard Segiet