Opinie o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rad-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rad-Pol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

anonim Nowy wpis
Inne

Witam. jestem zainteresowana zatrudnieniem się w dziale HR. W opiniach widzę, że dość krótko o nim wspomniano, więc może jest tu ktoś kto obecnie się zatrudnia i by opisał mniej więcej na jakich warunkach można się teraz zatrudnić? zależy mi na poznaniu bieżących stawek oraz atmosfery na dziale

Monika Nowy wpis
Były pracownik

Jakiś czas temu pracowałam w firmie Rad-Pol. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Świetny, zgrany zespół. Szef wymagający, ale potrafił doceniać wykonaną prace poprzez premie. Firma godna polecenia!

Administrator Nowy wpis

W Pruszków Rad-Pol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Tapicer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Beata
Inne

O kasę nie pytam bo widzę nikt nie chce nic powiedzieć wprost :P Chcę się zgłosić do salonu w Warszawie, bo szukają doradcy klienta. Ktoś wie jak wyglądają warunki tam, atmosfera? Kierownictwo jest w porządku? W necie wspominają o planach sprzedażowych, ale ani słowa o premiach. Mogę założyć, że jednak jakieś są? I jak wygląda kwestia ustalania grafiku, udałoby mi się podpasować godziny pod potrzeby?

Nick
Były pracownik
@Beata

Najniższa krajowa. Bez umowy. Ciągle naloty szefa i dziwne pytania. Niby 1 oko ma, a widzi wszystko. Zero Awansu, rozwoju i niskie premie, jelsi sie uda cos sprzedac. Bo to w koncu paździerz naciagniety lakierem.

9
Majka Nowy wpis
Inne
@Nick

No, a jeśli już uda się sprzedać co nieco to do jakiej stawki można dojść lekko w miesiąc? Bo ta minimalna mnie nie zachęca szczerze mówiąc. Brak umowy tzn. brak umowy o pracę? A no i jedna rzecz jeszcze, fajnie byłoby z czasem awansować na kierownika, ale mówisz że to niemożliwe. To czyli zawsze z zewnątrz zatrudniają?

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szukam pomocnika na budowę, murarza wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(833 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(175 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Urszula
Inne

ktoś tu pisał, że stawka jest zawsze adekwatna do pracy... mimo wszystko jest szansa, żeby ktoś napisał obecne zarobki? na jakieś konkretnie widełki to mogę liczyć?

1
Aęą
Kandydat
@Urszula

A może tak lepiej zadzwonić i dopytać Dział HR. Najpierw dowiedzieć się jakie są obowiazki a później do nich dostosować oczekiwania finansowe.

Nick44
Były pracownik

Właściciel jest super. Opinia po wieloletniej współpracy. Koniec kropka.

Irena
Inne
@Nick44

A napiszesz coś wiecej, skoro pracujesz tam wiele lat? :) Stawka adekwatna do pracy? :)

Nick44
Były pracownik
 Pytanie
@Irena

Juz tam nie pracuje od dawna. Ale wspominam wyśmienicie. Stawka zawsze adekwatna do pracy i zaangażowania. Jeśli ktoś jest niezadowolony to po co się męczy mało to firm? :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Monika
Kandydat
@Pytanie

Z tego co się dowiedziałam to standardowo umowa zlecenie przez 1 miesiąc, a potem umowa o pracę.

anna
Kandydat
@Pytanie

Najniższa krajowa,prowizja pod stołem

Maria
Inne
@anna

Co to znaczy pod stołem? Ile? I czy każdy musi się na to zgadzać? Bo ja nie zamierzam... co to w ogóle ma być... a chciałam się zatrudnić.

Były
Były pracownik
@Pytanie

Bardzo nie polecam

Zuzanna
Inne
@Były

A czemu nie polecasz? Rozwiniesz?

Izabela
Pracownik

Co się stało z poprzednią przesympatyczną ekipą w Lublinie, jakaś teraz nieprzyjemna pani, szkoda

Były
Były pracownik
@Izabela

Dobrych pracowników trzeba dobrze wynagradzać. Zapraszam do siedziby firmy. Tutaj dopiero Pani zobaczy co się dzieje ????

pracownik
Pracownik

Nierzetelna firma wycofuje się z ustaleń

były
Były pracownik
@pracownik

atmosfera powszechnego strachu przed psychopatycznym szefem

2
Urszula
Inne
@były

Psychopatyczny? Ładnie to tak o szefie własnym mówić? :/ O co chodzi?

Urszula
Inne

Nie przesadzacie trochę? Jak ktoś taki mógłby niby firmę prowadzić?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Rad-Pol Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Są konkretne godziny pracy zależnie od miejsca w którym pracujesz. Jeśli czasem wydarzy sie potrzeba aby wyjsc bądź przyjść wcześniej/później to szefostwo nie robi problemów.

Dawid
Inne
@Pracownik

To fajnie że jest tak elastycznie i szef nie robi problemów. Interesuje się tym bo jeszcze studiuje i zastanawiam się czy grafik mógłbym ułożyć tak że połączyłbym prace z nauką. Przyjmują takie osoby jak ja np. na część etatu?

Michał
Kandydat
 Pytanie

Czołem. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Czuję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Pruszkowa. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Michał

Hania
Były pracownik
@Michał

Hej Michale. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Pozdrawiam. Hania.

Robert
Były pracownik
 Pytanie
@Hania

Szanowna Pani Hanno. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Lesaffre, której nazwę Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Bartłomiej
Były pracownik

Miałem przyjemność pracować w salonie meblowy Rad-Pol ( niestety z przyczyn prywatnych bardzo krótko ) i szczerze było świetnie. Nie zdarzyło mi się żebym z jakimś pytaniem/ problemem pozostał zostawiony sam sobie, od każdego z kolegów / koleżanek mogłem się sporo nauczyć. Atmosfera była naprawdę fajna, praca tym bardziej. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem większy lub mniejszy kontakt, a w szczególności Martę, Renatę które zapamiętam jako bardzo wartościowe osoby :)

Bartłomiej
Pracownik
@Bartłomiej

Dodam, że gdybym teraz mógł z przyjemnością bym wrócił :)

Dawid
Inne
@Bartłomiej

To czemu odszedłeś, że teraz chcesz wracać? Nie napisałeś ile ci płacili. Z pensji też byłeś zadowolony?

Bartłomiej
Były pracownik
@Dawid

Sprawy osobiste przez które nie mogłem być dyspozycyjny w tamtym czasie i to był dosłownie jedyny powód. Z pensji również byłem zadowolony i jak to w handlu - im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz.

Maria
Inne
@Bartłomiej

I też reszta pod stołem? Bo ktoś wyżej pisał że firma coś takiego praktykuje.

senior
Pracownik
@Dawid

Płaca dobrze. Pracuje tu i na kase nie narzekam.

Dorota
Inne

Czytałam, że oni produkują meble retro i meble włoskie, te meble retro to jest chyba dosyć specyficzna działka meblarstwa. Czy w takim razie trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności, żeby pracować w tej firmie? Dużo też piszą doświadczeniu ich zespołu. Dlatego pytam.

Bożena
Inne

Piękne meble i duży wybór tkanin

Anet
Inne

@Monika czyli ten miesiąc pierwszy jakby próbny?

Kamil

Jestem bardzo zadowolony można zakochać się w tych meblach

:)
Inne
@Kamil

zakochać w meblach. super wypowiedz. gratuluję

Czy
Kandydat
 Pytanie

Mnóstwo ogłoszeń o pracę. Nie wiem czy aplikować bo to chyba dobrze nie świadczy. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy firma jest ok? Czy pracownicy są doceniani i podnosi się ich kwalifikacje np. Szkoleniami jakie są profity? Czy kadra zarządzająca jest kompetentna? Sporo negatywnych opinii A firma ich nie dementuje.

realia
Pracownik

zle sie dzieje, odplyw pracownikow

Zainteresowany
 Pytanie

Na jakie zarobki może liczyć nowy tapicer? I jak jest z podwyżką? Bardzo proszę o opinię na ten temat

Karolina
Inne
 Pytanie
@Zainteresowany

A czy nie lepiej zapytać pracodawcę?

Konrad
Inne

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje? Czy trudno dostać pracę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Od_tak
@Konrad

Bardzo łatwo się dostać - musisz tylko zgodzić się na pracę za najniższą krajową. Praca jest bardzo rozwijająca np. nauczysz się z nudów rozmawiać sam ze sobą bo klientów raczej już w tej firmie nie uświadczysz. Nauczysz się , że tandetne meble wyciągnięte ze śmieci polakierowane w Pruszkowie zmieniają swoja specyfikację na " Ekskluzywne włoskie meble". Niestety asortyment na sklepie nie ma zbyt wiele dlatego też musisz posiłkować się zniszczonymi katalogami. (usunięte przez administratora) Nigdy też nie wiesz w jakim humorze będzie pan Prezes - jeśli będzie w kiepskim licz się z bardzo nieprzyjemnymi słowami ( oczywiście bezpodstawnymi ) lub stratą części wypłaty Generalnie w firmie Rad-Pol sprzedającą "Ekskluzywne włoskie meble" panuje bardzo fajna atmosfera i kandydatów jest bardzo wielu jednak mimo to Szanowny Pan Prezes nigdy nie odmawia gdy ktoś chce zasilić jego zespół, (usunięte przez administratora) Polecam !

3
Do_Nie
@Konrad

Oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy w zakładce praca.

Magda
@Od_tak

Być może, gdybyś jako handlowiec miał pomysł na przyciągnięcie potencjalnego klienta, pracowałbyś tam tyle, ile inni członkowie ekipy. Wyrazy współczucia dla twojego przyszłego pracodawcy, skoro w XXI wieku jako handlowiec czekasz, kiedy przyjdzie klient. W ,,sklepie", jak to określasz, bo obecnie operuje się inną terminologią jak ,,salon" czy ,,showroom", nie jest obecnie duża ekspozycja, ale pewnie nie wiesz, że obecnie bazuje się na sprzedaży internetowej i o innej formie pozyskiwania klienta. W handlu zazwyczaj proponuje się najniższą stawkę, a właściwe wynagrodzenie opiera się na prowizji. Określenie ,,tania siła z Ukrainy" świadczy nie o Firmie Rad-Pol czy o ludziach ze wschodniej części Europy, lecz o tobie. To ocena nie tylko Firmy, lecz ludzi innej narodowości. W innym kraju, za ten wpis, byłbyś karany. Za przestępstwo właśnie. Formę mebla, który ma trafić do klienta, obecnie się personalizuje, co oznacza, że wybiera się stelaż, jego kolor i tkaninę- to, że składa się go w Pruszkowie a nie we Włoszech, nie stanowi żadnej wartości ujemnej, skoro komponenty są najwyższej klasy. Osobiście, nie będąc w jakikolwiek sposób związana z tą Firmą od kilkunastu lat, nie dziwię się Panu Prezesowi, iż widząc i słysząc, co najważniejsze, pracownika, który takimi słowy próbuje sprzedać produkt, który ma w swojej ofercie, nie był w wylewnym nastroju.

Od_tak
@Magda

Jak na osobę, która nie jest związana z tą firmą od kilkunastu lat masz bardzo dobre rozeznanie w jej działaniu oraz asortymencie :) tak zupełnie poważnie nie traktuj proszę wszystkich jak ową tanią siłę roboczą z którą zapewne współpracujesz na magazynie w Pruszkowie i zwyczajnie nie rób z czytelników ćwierćinteligentów. Ad 1 Firmy które proponują podstawę jako najniższą krajową albo upadły albo mają ogromne problemy kadrowe ( sieciówki) . Nie wspominając już o tym , że wypłata jest w całości dokumentowana a nie tak jak w Rad-polu część na konto (usunięte przez administratora) Ad 3 O jakości mebli "Ekskluzywnych włoskich mebli" mógłbym napisać całkiem opasłą powieść. Ileż to takich perełek jest na wspomnianym 'Showroomie", których nie przyjął klient ze względu na skandalicznie niską jakość a które później były oddawane na magazyn aby je ponownie polakierować i postawić na ekspozycji jako "nowe prosto z Włoch" Ileż to reklamacji, oddanych pieniędzy, wstydu, wizyt serwisantów próbujących "spersonalizować formę mebla" do stanu, który choćby z nazwy mógł przypominać "ekskluzywne.." Ad 4 Nie byłem zatrudniony na stanowisko Handlowca lecz sprzedawcy a ten z zasady pracuje stacjonarnie. Zresztą jakże bym śmiał odbierać pracę niezwykle rozwiniętemu i prężnie działającemu działu marketingu, którego działalność jest do tej pory dla mnie ogromną zagadką. Mam jednak podejrzenia, że ich głównym zajęciem było klikanie na Facebooku i robienie szefowi kawy. Mógłbym jeszcze długo wytykać Ci absurdy Twojego wpisu, ale mam poważne obawy , że został on opłacony i umieszczony na polecenie szanownego pana Prezesa. (usunięte przez administratora).

Lidia
Inne
@Od_tak

A czy mógłbyś napisać z jaką wypłatą w takim razie trzeba liczyć się na stanowisku sprzedawcy? I na jakiej umowie pracowałeś? Nie wspominasz też nic o atmosferze między pracownikami - pod tym względem jest w Rad-Pol OK?

Buba
@Od_tak

nasz Pan Prezes kawy nie pije klawicymbale

Magda
@Od_tak

Długo nie zaglądałam na stronę, a tu taka ,,laurka" :-). Ad1). § 1. Podatnik, który uchylając się od opodatkowania, nie ujawnia właściwemu organowi przedmiotu lub podstawy opodatkowania lub nie składa deklaracji, przez co naraża podatek na uszczuplenie,podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie. Czyżby popełnił Pan przestępstwo i oficjalnie to oznajmiał? Szczyt finezji w podejściu do tematu uczciwości. Ad 2). W moim środowisku nie zauważyłam, aby osoby pochodzące ze Wschodu były zatrudniani na gorszych niż Polacy stanowiskach. Są wśród nich świetni i kompetentni pracownicy, są i mniej odpowiedzialni. Jak w przypadku polskich obywateli. Według mojego uznania, dokonuje Pan segragacji rasowej i ten fragment wpisu nosi znamiona ksenofobii. Co również jest karane. „Art. 257 Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Szczególnie wyraźne jest to w końcowym Pana wpisie. Ad 3). Odnośnie zaangażowania wykonawców stolarki mam zgoła całkiem odmienną opinię. Gdy miałam kontakt z Firmą, każdy Klient był traktowany personalnie a zamówienie było realizowane na wysokim poziomie. Ad 4). Nie sugerowałam, iż wykonywał Pan pracę zdalną. Powtórzę raz jeszcze- w obecnych czasach sprzedawca/handlowiec, najczęściej stara się samodzielnie pozyskać potencjalnego Klienta poprzez powszechnie dostępne informacje o inwestycjach czy poprzez ogłoszenia w zamieszczanie na portalach internetowych. Jest to jednak kwestia inicjatywy własnej pracownika. Rozumiem, iż temat ten nie jest Panu bliski. Treść końcowa Pana wpisu- jest to pomówienie i mnie, i Właściciela Firmy, co reguluje Art. 212. § 2. W ofercie firm zajmujących się meblami oraz stolarką otworową orientuję się doskonale, stąd również wiedza o produktach Firmy Rad- Pol, gdzie poświęcono mi czas na to, bym zdobyła doświadczenie. Nie czerpię korzyści finansowych z niezgodnych z moją wiedzą i sumieniem zamieszczaniu opinii na forach internetowych.Nie mam takiej potrzeby, lecz z Pana wpisu dowiedziałam się, że istnieje taka możliwość zarobkowania. Zapraszam, oczywiście, do dalszej dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Rad-Pol Sp. z o.o. - Pruszków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Rad-Pol Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Rad-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad-Pol Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Rad-Pol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii