Opinie o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rad-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rad-Pol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Konrad

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje? Czy trudno dostać pracę?

@Konrad

Bardzo łatwo się dostać - musisz tylko zgodzić się na pracę za najniższą krajową. Praca jest bardzo rozwijająca np. nauczysz się z nudów rozmawiać sam ze sobą bo klientów raczej już w tej firmie nie uświadczysz. Nauczysz się , że tandetne meble wyciągnięte ze śmieci polakierowane w Pruszkowie zmieniają swoja specyfikację na " Ekskluzywne włoskie meble". Niestety asortyment na sklepie nie ma zbyt wiele dlatego też musisz posiłkować się zniszczonymi katalogami. (usunięte przez administratora) Nigdy też nie wiesz w jakim humorze będzie pan Prezes - jeśli będzie w kiepskim licz się z bardzo nieprzyjemnymi słowami ( oczywiście bezpodstawnymi ) lub stratą części wypłaty Generalnie w firmie Rad-Pol sprzedającą "Ekskluzywne włoskie meble" panuje bardzo fajna atmosfera i kandydatów jest bardzo wielu jednak mimo to Szanowny Pan Prezes nigdy nie odmawia gdy ktoś chce zasilić jego zespół, (usunięte przez administratora) Polecam !

Do_Nie
@Konrad

Oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy w zakładce praca.

@Od_tak

Być może, gdybyś jako handlowiec miał pomysł na przyciągnięcie potencjalnego klienta, pracowałbyś tam tyle, ile inni członkowie ekipy. Wyrazy współczucia dla twojego przyszłego pracodawcy, skoro w XXI wieku jako handlowiec czekasz, kiedy przyjdzie klient. W ,,sklepie", jak to określasz, bo obecnie operuje się inną terminologią jak ,,salon" czy ,,showroom", nie jest obecnie duża ekspozycja, ale pewnie nie wiesz, że obecnie bazuje się na sprzedaży internetowej i o innej formie pozyskiwania klienta. W handlu zazwyczaj proponuje się najniższą stawkę, a właściwe wynagrodzenie opiera się na prowizji. Określenie ,,tania siła z Ukrainy" świadczy nie o Firmie Rad-Pol czy o ludziach ze wschodniej części Europy, lecz o tobie. To ocena nie tylko Firmy, lecz ludzi innej narodowości. W innym kraju, za ten wpis, byłbyś karany. Za przestępstwo właśnie. Formę mebla, który ma trafić do klienta, obecnie się personalizuje, co oznacza, że wybiera się stelaż, jego kolor i tkaninę- to, że składa się go w Pruszkowie a nie we Włoszech, nie stanowi żadnej wartości ujemnej, skoro komponenty są najwyższej klasy. Osobiście, nie będąc w jakikolwiek sposób związana z tą Firmą od kilkunastu lat, nie dziwię się Panu Prezesowi, iż widząc i słysząc, co najważniejsze, pracownika, który takimi słowy próbuje sprzedać produkt, który ma w swojej ofercie, nie był w wylewnym nastroju.

@Magda

Jak na osobę, która nie jest związana z tą firmą od kilkunastu lat masz bardzo dobre rozeznanie w jej działaniu oraz asortymencie :) tak zupełnie poważnie nie traktuj proszę wszystkich jak ową tanią siłę roboczą z którą zapewne współpracujesz na magazynie w Pruszkowie i zwyczajnie nie rób z czytelników ćwierćinteligentów. Ad 1 Firmy które proponują podstawę jako najniższą krajową albo upadły albo mają ogromne problemy kadrowe ( sieciówki) . Nie wspominając już o tym , że wypłata jest w całości dokumentowana a nie tak jak w Rad-polu część na konto (usunięte przez administratora) Ad 3 O jakości mebli "Ekskluzywnych włoskich mebli" mógłbym napisać całkiem opasłą powieść. Ileż to takich perełek jest na wspomnianym 'Showroomie", których nie przyjął klient ze względu na skandalicznie niską jakość a które później były oddawane na magazyn aby je ponownie polakierować i postawić na ekspozycji jako "nowe prosto z Włoch" Ileż to reklamacji, oddanych pieniędzy, wstydu, wizyt serwisantów próbujących "spersonalizować formę mebla" do stanu, który choćby z nazwy mógł przypominać "ekskluzywne.." Ad 4 Nie byłem zatrudniony na stanowisko Handlowca lecz sprzedawcy a ten z zasady pracuje stacjonarnie. Zresztą jakże bym śmiał odbierać pracę niezwykle rozwiniętemu i prężnie działającemu działu marketingu, którego działalność jest do tej pory dla mnie ogromną zagadką. Mam jednak podejrzenia, że ich głównym zajęciem było klikanie na Facebooku i robienie szefowi kawy. Mógłbym jeszcze długo wytykać Ci absurdy Twojego wpisu, ale mam poważne obawy , że został on opłacony i umieszczony na polecenie szanownego pana Prezesa. (usunięte przez administratora).

Lidia
@Od_tak

A czy mógłbyś napisać z jaką wypłatą w takim razie trzeba liczyć się na stanowisku sprzedawcy? I na jakiej umowie pracowałeś? Nie wspominasz też nic o atmosferze między pracownikami - pod tym względem jest w Rad-Pol OK?

Buba

nasz Pan Prezes kawy nie pije klawicymbale

@Od_tak

Długo nie zaglądałam na stronę, a tu taka ,,laurka" :-). Ad1). § 1. Podatnik, który uchylając się od opodatkowania, nie ujawnia właściwemu organowi przedmiotu lub podstawy opodatkowania lub nie składa deklaracji, przez co naraża podatek na uszczuplenie,podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie. Czyżby popełnił Pan przestępstwo i oficjalnie to oznajmiał? Szczyt finezji w podejściu do tematu uczciwości. Ad 2). W moim środowisku nie zauważyłam, aby osoby pochodzące ze Wschodu były zatrudniani na gorszych niż Polacy stanowiskach. Są wśród nich świetni i kompetentni pracownicy, są i mniej odpowiedzialni. Jak w przypadku polskich obywateli. Według mojego uznania, dokonuje Pan segragacji rasowej i ten fragment wpisu nosi znamiona ksenofobii. Co również jest karane. „Art. 257 Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Szczególnie wyraźne jest to w końcowym Pana wpisie. Ad 3). Odnośnie zaangażowania wykonawców stolarki mam zgoła całkiem odmienną opinię. Gdy miałam kontakt z Firmą, każdy Klient był traktowany personalnie a zamówienie było realizowane na wysokim poziomie. Ad 4). Nie sugerowałam, iż wykonywał Pan pracę zdalną. Powtórzę raz jeszcze- w obecnych czasach sprzedawca/handlowiec, najczęściej stara się samodzielnie pozyskać potencjalnego Klienta poprzez powszechnie dostępne informacje o inwestycjach czy poprzez ogłoszenia w zamieszczanie na portalach internetowych. Jest to jednak kwestia inicjatywy własnej pracownika. Rozumiem, iż temat ten nie jest Panu bliski. Treść końcowa Pana wpisu- jest to pomówienie i mnie, i Właściciela Firmy, co reguluje Art. 212. § 2. W ofercie firm zajmujących się meblami oraz stolarką otworową orientuję się doskonale, stąd również wiedza o produktach Firmy Rad- Pol, gdzie poświęcono mi czas na to, bym zdobyła doświadczenie. Nie czerpię korzyści finansowych z niezgodnych z moją wiedzą i sumieniem zamieszczaniu opinii na forach internetowych.Nie mam takiej potrzeby, lecz z Pana wpisu dowiedziałam się, że istnieje taka możliwość zarobkowania. Zapraszam, oczywiście, do dalszej dyskusji.

Ciekawa

Ile zarabia się +- w biurze? Mają teraz kilka ofert na stronie, zastanawiam się czy warto się zgłaszać. Czytam te opinie i jestem trochę przerażona . Problemy z wypłacalnością wypłaty?((

El Duce

Dobrze wspominam czas spędzony na stanowisku doradcy klienta w Gdańsku. Polecam pracodawcę.

Przerażony

Każdemu o zdrowych zmysłach radzę omijać Sadową 56 szerokim łukiem. Zarówno potencjalnym pracownikom jakvi klientom! Obóz pracy to mało powiedziane. Początkowo zatrudniasz sie jako kierowca do rozwożenia mebli a kończysz na wykończeniowce, przerzucaniu śmieci, zbieraniu orzechów, rombaniu drewna, myciu kibli i Bóg jeden wie co jeszcze. Warunki pracy zatrważające. Brak podstawowych rzeczy jak rękawice, pasy do dźwigania mebli, nie mówiąc o wodzie pitnej (ktora wg. Prawa pracodawca ma obowiązek zapewnić). Dzien pracy w ktorym kierowca jedzie w trasę potrafi trwać nawet 40h (!) często z bardzo mocno ograniczosem czasem na posiłek bo nie ma na to poprostu czasu. Spanie? Jeden prowadzi drugi śpi na siedząco i zamiana. Pracodawca bezczelny, arogancki nie posiadajacy za grosz poszanowania dla pracownika. Zrudnienie na najniższej krajowej tylko po to żeby móc obcinać pęsje za wymyślone przewinienia. Rotacja pracowników ogromna. Nowy pracownik wytrzymuje max. tydzień i ucieka. I spekcja pracy nasyłana przez pokrzywdzonych i oszukanych zastanawiająco niczego podejrzanego nigdy nie zaobserwowała. Z klientami postępowanie podobne. Lawina reklamacji za modernizowanie mebli. Sprawy w sądzie wygrywanie przez bardzo dobrze opłacanych prawników... Jeśli miłe Ci zdrowie psychiczne i fizyczne uciekah od tego miejsca jak najdalej, bez znaczenia czy jesteś pracownikiem czy klientem!!

zainteresowany
@Przerażony

kiedy ta inspekcja była ostatnim razem ? nic nie wykrywają ?

. Szukany
@zainteresowany

Temat z inspecja juz przerabiaja. Max wlepia 5000 zl mandatu i tyle. Sam widzialem akcje w trakcie takiej kontroli w innej firmie. Idzie inspektor, a przed nim ludzie w podartych rzeczach i do tego w halasie bez ochraniaczy na uszach oraz bez kaskow, a ten ich mija jak powietrze, gada cos pod nosem o poprawieniu jakich bzdetoe, a zanim szef ze skwaszona mina. Tyle z inspekcji. Nic sie nie zmienilo...

Dawid
@. Szukany

Zasady BHP powinny być przestrzegane w każdej pracy, a pracodawca powinien dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Wspominasz o kontroli w firmie i piszesz, że niewiele się zmieniło. A co sądzą o tym inne osoby zatrudnione w firmie. Według Was inspekcja spowodowała, że warunki pracy się poprawiły?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szukam pomocnika na budowę, murarza wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
LUNA

Witajcie. Teraz poszukują do biura. Czy był może ktoś na rozmowie i wie jakie warunki panują w biurze?Atmosfera itd.

XXX
@LUNA

Mi się pracuję bardzo dobrze :)

Dawny pracownik
@XXX

Dużo pracy, jeszcze więcej stresu, bardzo małe pieniądze. Nie polecam szkoda czasu

Bruc20

Zatrudnia się na kierowcę za śmieszne pieniądze, a zbierasz orzechy, robisz budowlankę.(usunięte przez administratora)Jedziesz w trasę na 20 do 30 godzin i to bez przerwy bo tak są umówieni klienci że do każdego trafisz spóźniony. Zero zakładki czasowej, a potem jedziesz bez przerwy bo na to czasu nie ma bo na tą czy na tamtą musisz być u klienta. A szef i tak pretensje ma do ciebie. Między pracownikami atmosfera fajna to fakt, gorzej z szefem bo nie ma szacunku do pracownika za nic. A czy ma dobry dzień czy zły to go nie usprawiedliwia. Z tego co słyszałem kiedyś było inaczej. Były diety, płacone setki, a teraz szok nie polecam pracy kierowcy w tej firmie.

Dawid
@Bruc20

Piszesz o trasach trwających wiele godzin. Przecież obowiązuje Cię czas pracy i tachograf, który to mierzy. Wspominasz, że nie ma dodatków za pracę ponad normę. Czy jest możliwość wystąpienia o podwyżkę, żebyś czuł się bardziej doceniony i zmotywowany?

route66
@Bruc20

ale nie musisz wykonywać pracy ktora nie leży w twoich obowiazkach przcież

:)))))
@route66

a moze musisz ? :)) kto cie tam wie jak pracujesz

Trafny
@Dawid

O tachografie zapomnij. Trasa na 30 godzin wygląda tak że jeden śpi, drugi prowadzi a potem zamianka. Nie ma czasu na jedzenie nawet bo szef trasy ustala palcem po mapie tak że nie ma czasu na nic i wszędzie kierowcy są spóźnieni... Dwóch-trzech kierow i ogromna rotacja bo każdy kto ma wybór stamtąd ucieka. Po zjeździe z takiej wyczerpujacej trasy ktora jest męczarnią, zjeżdżasz rano na bazę i zaczynasz kolejny dzien pracy. Chcesz powiedzieć szefowi ze jesteś wykończony, głodny albo cos Ci sie stało? Nie ma sprawy, dostaniesz 2 tygodnie BEZPLATBEGO urlopu (zatrudnienie tylko na najniższa krajową). A o podstawowych potrzebach jak woda czy rękawice zapomnij

rejder
@Trafny

a jak ze stanem wozów ? nowa flota ?

radpol
@rejder

ta jak na drodze miniesz to zobaczysz ;p

Jak długo trwa proces awansu w Rad-Pol Sp. z o.o.?

:)))))

hehehehehehehehahahahahahahah, czego ? hahaha

Magda

Pracowałam w Firmie Rad- Pol wiele lat temu. Atmosfera- rodzinna. Podejście do pracownika- personale. Pan Prezes zawsze odnosił się z szacunkiem do osób, które miały ustalone cele osobiste korelujące z rozwojem firmy. Po latach spotykam osoby, które pracują kilkanaście lat i nie szukają alternatywy. Na koniec współpracy, pomimo iż byłam osobą młodą i niedoświadczoną, wynagrodzenie otrzymałam zgodnie z umową i nigdy nie spotkałam innej osoby, której nie byłoby wypłacone. Co nie jest powszechne w branży, gdzie obowiązuje głównie zarobek bazujący na prowizji. Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie bazując na czasie spędzonym w salonie Rad- Pol- odradzam. Polecam kasę w markecie. Jeśli ktoś ma pomysł na siebie- proszę spróbować.

Tez pracuje w Rad-Pol. I smieje sie jak czytam wpisy tej osoby. Przede wszystkim dlatego ze firma ma stala kadre we wszystkich salonach i bardzo rzadko poszukuje. Pracownicy pracuja po pare lub parenascie lat. Jest zgrana paczka. Firma ma sie dobrze. Takze ta opinia jest bardzo stronniczy podyktowana nienawiscia. Jesli ktos pracuje normalnie a nie kantuje czy siedzi w internecie i sie nie opierdxiela nie ma do czego sie przyczepic. No coz w kazdej firmie trafia sie hejter. Ale tu to prymytywnie i prostacko ale widocznie taka szkola i wychowanie

Gg

Mialem tam pracowac cale szczescie ze sie nie zgodIlem po roku zamkneliscie salon a drugi chyli sie ku upadkowi tylko miejsce moŻe przyciagac

Lidia

Proszę Cię, jako pracownika Rad-Pol o informację odnośnie dodatków do pensji w tej firmie. Czy są wypłacane premie lub oferowane bonusy pozapłacowe, takie jak karta sportowa lub prywatne ubezpieczenie medyczne? Wiele osób, przy wyborze miejsca zatrudnienia zwraca na to uwagę. Jednocześnie, mam prośbę byś unikał używania nieeleganckich słów w swoich przyszłym wypowiedziach.

Właściciel nie szanuje nikogo. Ma problem chyba z alkoholem, obeśny typ wg którego pracownik nigdy nie ma prawa do przerwy bo czas leci a on płaci za godzinę. Oczywiście nigdy nie ma umowy na tyle ile się zarabia. Odradzam !!!!!!!!!!!

Mudas

Kupilem sekretarzyk na zamowienie, meble na pozor ladne ... i tu sie koncza zalety. Uzytkowanie: lakier bardzo slabej jakosci, miekki - przecierajac kurz miekka szmatka juz go rysujesz, przy silniejszym nacisnieciu paznokciem odkleja sie drewna pozostawiajac biale plamy a z czasem sie luszczy. Klej po uplywie czasu (2 lata) zrobil sie bialy przez co wiekszosc klejen stala sie widoczna. Oferujac taka jakasc za wysoka cene firma dlugo na rynku sie nie utrzyma - no ilu mozna zlapac naiwniakow z wiekszym portfelem?

@Mudas

Nie jesteś jedyny, takich oszukanych osób było bardzo wiele - pisz reklamację, jeśli odrzucą powołaj się na rękojmię. Nie odpuszczaj!

Clemantis

Firma umiera , daj sobie spokój

Clema...
@Clemantis

Znowu ten clemantis XD

Kandydatka

Byłam w tej firmie na rozmowie o pracę. Jak pytałam o konkrety czyli na jaki czas jest umowa próbna, a jaka umowa jest później to Pani nie bardzo potrafiła mi odpowiedzieć. Stawki też nie poznałam, ani nic o ubezpieczeniu zdrowotnym. A trochę to dziwne skoro rozmowę przeprowadza pracownica z dużym stażem pracy. W związku z tym, że znam języki obce i pracowałam w handlu usłyszałam, że świetnie wpasowałabym się w profil firmy i na pewno dobrze dogadam się z ekipą w biurze. Była mowa nawet o dniu próbnym w kolejnym tygodniu. Nazajutrz, miałam otrzymać telefon i informacje o kwestii umowy itp. Pani miała także umówić mnie na spotkanie z Prezesem. Powiedziała że stawka jaką zaproponowałam jest w zasięgu. Oczywiście nic takiego się nie zadziało!!! Zero odzewu! Ani telefonu, ani maila z odpowiedzią co dalej. A w dodatku juz dwa dni później ogłoszenie było znowu odświeżone i wrzucone do netu. Pewnie szukają kogoś kto za pół darmo będzie pracował znając języki obce. Bardzo nieprofesjonalne podejście i z perspektywy czasu cieszę się, że tam nie pracuję, a Wasze wpisy tylko mnie w tym utwierdziły!!! Szkoda, że mnie tak potraktowano. Ich strata bo uważam się za dobrego pracownika.

Od_nie

Jestem wieloletnim pracownikiem w firmie Rad-Pol i jestem zadowolony. Szef jak to szef, czasem pokrzyczy, ale ma ludzkie podejście do pracowników. Nie jestem osobą, która udziela się w internecie natomiast jak widzę @od_tak jaką jesteś mściwą osobą, postanowiłem i ja napisać parę słów. Widzę, że mocno śledzisz profil, bo co jakiś czas się wypowiadasz, aby jak najmocniej pogrążyć firmę, z naciskiem na Prezesa. Jeśli jesteś takim aktywnym uczestnikiem forum może się przedstawisz? Swoją drogą tak się zastanawiam...jeśli jakikolwiek mężczyzna lubi kobiety z obfitym biustem to znaczy, że jest "człowiekiem do przesady prostym" ? Przepraszam, no ale nasuwa mi się na usta, że to jest to PROSTE myślenie. Swoje już napisałeś, każdy twoją opinie zna, więc proponuję zająć się już swoim życiem, nową pracą .

@Od_nie

Oczywiście, cicho sza i niech nikt nie wie jak jest w firmie Rad-pol. Niech przychodzą nowi kandydaci i zarabiają na Prezesa w zamian dostając nędzne pieniądze. Zapewne tego życzyłby sobie Szanowny Pan właściciel , ale ja jestem innego zdania. Uważam, że każdy ma prawo do rzetelnej i prawdziwej informacji a nie tego bełkotu które się opowiada na rozmowie kwalifikacyjnej. Niech się wszyscy dowiedzą jakie są zasady wypłacania pensji w tej wielce szacownej firmie . Niech się wszyscy dowiedzą , że w tej firmie nie ma żadnych perspektyw rozwoju bo jej dni są już policzone . Niech to wszystko przeczytają i wyślą swoje CV gdzie indziej , gdzie będą uczciwie wynagradzani i doceniani. Rozbawiła mnie natomiast sugestia abym się przedstawił z imienia i nazwiska no więc powiem tak :po pierwsze nie robię tego na życzenie byle kogo, po drugie nie umawiam się z facetami a jak Ci brakuje towarzystwa to są od tego odpowiednie agencje ( choć za pensję z Rad-polu raczej Cie nie będzie stać) :))

Od tak od nie
@Od_tak

Napisz moze za co straciles prace to ci ulży :) :) nie masz nic ciekawszego do roboty. Jestes zakompleksona osoba z problemami psychicznymi i twojej opinii nikt nie wezmie na powaznie i tyle w tdmacie. Mam nadzieje ze dostaniesz pozew za oczernianie firmy. Karma wraca pamietaj. Pozdrowionka

@Od tak od nie

Oto kwintesencja firmy - nie mam argumentów więc zacznę ubliżać a na koniec postraszę sądem :) Chyba wszystkie negatywne wpisy na tej stronie nie zrobiły firmie takiej antyreklamy jak mojego przedmówcy . Winszuje i gratuluje

Kandydatka

Nawet nie miałam z nim spotkania. Obiecano mi spotkanie i telefon.... ale kontakt ucichł. Zero odzewu. Dzięki za opinię. Jak widać nie mam czego żałować.

Karma

Ta "firma" jest na skraju bankructwa... największy salon w Warszawie zamknięty. Ludzie odchodzą z dnia na dzień. Nawet wyprzedaże po 40% nie pomagają. Zemściły się lata sprzedawania bubli oraz lekceważenia klientów i pracowników. Karma wróciła.

A tymczasem w Rad-polu...

Nie ma już klientów i nie ma zamówień, na salonie szaro buro....

Rozczarowany

Przykro czytać tutaj te wszystkie pozytywne komentarze... Gdyż wcale kolorowo nie jest. Prezes nie ma szacunku do pracowników, w zależności od humoru albo zapłaci albo nie... Człowiek musi się upominac i prosić o własne pieniądze... Piękne meble? tworzone w spartanskich warunkach przez pracowników hali bez podstawowych środków ochrony osobistej. Na hali wykonuje się procesy których nie powinno się tam wykonywać ze względu na brak zgłoszenia odpowiedniej działalności gospodarczej(lakiernia) Brak też odpowiedniej formy utylizacji odpadów poprodukcyjnych(również tokstycznych) . Umowy na najniższa krajową a reszta pod stołem, trzeba prosić się o urlop... Z czystego serca nie polecam pracodawcy... Nie wierzysz...? Przekonaj się sam. pozdrawiam

@Nick @Od tak od nie @Do Zacnego czy możecie napisać więcej odnośnie możliwości rozwoju zawodowego w Rad-Pol? Jest możliwość uzyskania awansu? Czy do wynagrodzenia pracodawca oferuje jakieś bonusy, takie jak na przykład dofinansowanie do karty sportowej? Wiele osób szukających pracy chętnie pozna odpowiedzi na te pytania.

Kazimiera

nabyłam piękny zestaw do salonu będę polecać państwa meble

@Kazimiera

Uwaga opinia sponsorowana . Pisana na zlecenie Prezesa

Kazimier
@Od_tak

współczuję Panu bardzo. jesteś człowieku bardzo nieszczęśliwy że samym sobą. pracodawcy powinni dostać twoje dane aby nigdy z kimś takim nie mieć do czynienia. Internet nie jest już tak anonimowy. pozdrawiam firme

@Kazimier

Oj trafiłem w samo sedno :) Nie ma to jak reklamować produkty firmy na portalu dotyczącym pracy Brawo !

Do Zacnego

Pracuje w tej firmie i fajnie by bylo poznac dane tego czlowieka. Jednym slowem tchorzostwo. Jak tak bylo zle to po cholere pracowales. I nie dyskryminuj mniejszosci narodowych jestes czlowieku tragiczny !

@Od_tak proszę o nieużywanie imion osób pracujących w firmie, ponieważ jest to zabronione przez regulamin forum. Takie wpisy są zgłaszane do administratora serwisu i mogą być usunięte. W razie wątpliwości, pozostawiam link do obowiązujących nas zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

oczywiście
@Michał

RODO

Zbigniew

Pracowalem tam kilka miesiecy wszystko bylo bardzo ok. Z powodow prywatnych musialem zrezygnowac ale mam powrot w razie czego :) Poczytalem troche tych wpisow i wzpolczuc takich pracownikow oby bylych

ha

chyba Ty :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rad-Pol Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rad-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Rad-Pol Sp. z o.o.