Ranger Poland

Katowice

Opinie o Ranger Poland

Miecio

Zastanawiam się bardziej jaki typ ludzi tutaj pracuje, bo muszę szczerze powiedzieć, że szukam czegoś na dłużej i zastanawiam się jak to rozegrać, aby pracę tutaj dostać tak od razu, bez jakichś zbędnych szkoleń czy innych tego typu rzeczy, to skomplikowane

Ines

Nie wiem gdzie jest ten terror bo ja go jakoś nie widzę. Jeśli chodzi o przełożonych - nie mogę powiedzieć złego słowa. Pełna współpraca i sympatyczna atmosfera. Jeśli czegoś się nie wie zawsze pomogą i wytłumaczą - szczególnie jeśli ktoś przychodzi bez doświadczenia tak jak ja. Godziny pracy jak najbardziej OK. Pensja na czas. A to się chyba liczy najbardziej. :) Podsumowując - nie widzę powodu do narzekania.

kesi

W życiu nie pracowałam w gorszej firmie (Ranger Polann warszawa)...wytrzymałam tam dwa tygodnie....i tak za długo...-terror ze strony szefostwa, apodykyczny sposób wspólpracy zakańczany na koniec dnia lub w trakcie zebraniem,początkowo praca na tel. później wygnanie w teren i cały czas mydlenie oczu że to do czegoś prowadzi, a raczej prowadziło szefostwo do wypełnionych targetów i kasy pozatym jedno co mogę pochwalić catering w firmie(tylko przez jakiś krótki czas) ale sami widzicie że 90% minósów pracy w tej cudownej firmie... itp. masakra,strzeżcie się ...pozdrawiam

Zostaw opinię o Ranger Poland - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ranger Poland