Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Mar

No muszę powiedzieć, że naprawdę dobra praca, gdziekolwiek bym nie czytał o tym jacy oni nie są, to wszędzie same dobre opinie, od pracowników zresztą też

pracowałem

nie do końca się z Tobą zgodzę. Ja również pracowałem w BB i nie mam wobec firmy wielu zastrzeżeń. Odszedłem bo oczywiście są lepsi od nich, ale i oni nie odstają

Adi

Praca w SPM Bielsko Biała 12,60 zł brutto plus 18% premii soboty obowiązkowe jeśli nie zgłosisz przełożonemu najpóźniej do środy musisz być 3 zmiana zaczyna od niedzieli i kończy w niedzielę, brak szacunku dla pracownika jesteś tyko robolem i nie ważne że dostajesz umowę na rok w każdej chwili mogą cię zwolnić i zamienić na pracownika z Ukrainy bo jest tańszy , tak teraz się dzieje w Bielsku Białej na hali "41" - Magneti Marelli. Nie polecam tej firmy ich ogłoszenia to tylko slogany reklamowe.

darek
@Adi

to samo w Gliwicach...rzeznia traktują ludzi jak szmaty..

Luzik

Pracuje od jakiś 3/4 miesięcy nie wiem skąd takie narzekania :) Szczerze jestem pozytywnie zaskoczony,były teraz podwyżki,zapierdziel jest prawda ale nigdy nie ma problemu,żeby iść do kibla czy nawet zapalić w sumie chyba zależy gdzie się trafi. Jak w każdej firmie jest paru cwaniaków i napinatorów no ale to Polska :)

logo firmy Serwisant Rowerowy
Słupsk
Syl wek

Dziekuje za opinie Oli. Pytanie Ile to nie jest malo? Mniej wiecej

Syl wek

A jakie są stawki na stanowiskach biurowych?

Radek

Stawki na Kraków bardzo spoko, kierownik magazynu ok- młodziak ale w porządku

kozi

Jest robota to sie smiga proste kazda firma ma haczyki , a lenie pisza wypociny bo sie robic nie chce

dysponet

Nie warto iść, stresująca praca, lecą po premii i nie chcą przedłużać umów,średnio po okresie próbnym dostaje sie umowe na 1 miesiac i do widzenia..

orion

wie ktos może cos o planach rozwojowych firmy?

Muzyk

zarobki jak zarobki, można by dostać więcej..

BAsia

Wie ktos może cos na temat stanowiska Asystena bhp- idę do nich na rozmowę w poniedziałek, zastanawiam sie o co beda mnie pytac

W Targowisku nie pracuje żaden grzesiek. Wiec niech ludzie z HRu dadzą sobie spokój z tym zachwalaniem.

Grzegorz

Wczoraj dostałem dokumenty do zatrudnienia. Ropoczynam prace w Kłaju od środy, dam znać jak będzie. NA dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko tyle że dobrze płacą jak na Kraków i umowę dają odrazu anie jakies agencje i działaności

Jola

Byłam wczoraj na rozmowie na dysponenta magazynowego. Ogólnie spoko, jestem miło zaskoczona tym że nie zatrudniają przez Agencje.

Grzegorz

Też wczoraj byłem na rozmowie w KRK. We wtorek jestem umówiony na drugie etap. Dam znać jak poszło.

Mario

Witam jakby kogoś interesowały zarobki na stanowisku operator wózka w nowo otwieranym magazynie w Targowisku koło Krakowa to jestem po rozmowie na której mnie poinformowano o 14 zł brutto za godzine . Praca na 2 zmiany po 8H.Jak ktoś nie ma pracy i satysfakcjonuje go taka stawka to polecam wg mnie może być tam fajnie jednak zarobki jak dla mnie za małe i podziękowałem.

IWA

POWIEDZCIE MI JAK WYGLĄDA PRACA JAKO DYSPOZYTOR? ZAROBKI I JAKIE TESTY SIE PRZECHODZI? O CO DOKŁADNIE PYTAJA? PRACA BARDZO STRESUJĄCA?

Edek
@IWA

Ile zarabia maszynista w spm ?

marekpawelczyk

wiadomo il mniej więcej zarabia zmianowy/brygadzista?

poszukujący

Dziękujemy. Zwycięstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy