Opinie o Vestra Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vestra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vestra Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vestra Sp. z o.o. w Lębork

Dar. Nowy wpis

Bardzo polecam Kancelarię Vestra. Rewelacyjna atmosfera oraz pracownicy, dzięki którym można nabyć większą wiedzę. Ważną kwestią jest również wyrozumiałość kierowników, którzy starają się pomagać.

Oliwia Nowy wpis

Polecam firmę Vestra, pracuje już 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Super rodzinna atmosfera, polecam :)

Anna Nowy wpis

Warto się tu znaleźć. Przede wszystkim atmosfera, ludzie tutaj są naprawdę pomocni i bardzo otwarci. Praca jest ciekawa, bardzo dynamiczna, co w moim odczuciu nie jest wadą. Zarabia się dobrze, oczywiście nikt nie płaci na siedzenie przed komputerem, ale to chyba oczywiste. Generalnie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Vestra Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vestra Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Patrycja

Polecam Vestra Sp. z o.o., jako pracodawcę. Jestem pracownikiem działu administracyjnego od 4 lat, co pozwala mi ocenić, jak na przestrzeni tych kilku lat firma się rozwinęła. Obecnie jej usługi obejmują kilka ważnych gałęzi, a pracownicy dbają o dobro klienta każdego dnia. Dzięki partnerskiemu podejściu do realizacji celów firmy niejednokrotnie wdrażane są w życie pomysły i sugestie pracowników. Warunki pracy są bardzo dobre, nie zgadzam się z opiniami, które mówią o tym, że ustalenia mijają się rzeczywistością. Jeśli zastanawiasz się, czy dołączyć do zespołu, to nie trać czasu i sprawdź, bo warto :)

Pracuje ktoś z was jako Przedstawiciel Handlowy dla firmy? Lub pracował w sprzedaży dla firmy? Macie jakieś swoje przemyślenia na temat tego stanowiska i ogólnie o warunkach, jakie panują w firmie? Chce złożyć swoje cv jak tylko pojawiają się ponownie wolne etaty, tak się zastanawiam, jaka tu jest rotacja wśród handlowców, czy szybko coś pojawi się nowego?:) Chociaż wysoka rotacja też powinna mi dać do myślenia. No nic, może ktoś z was mi pomóc i napisac jak wygląda praca, zarobki, prowizja? Cele sprzedazowe są realne do wyrobienia?

Angelika

Dzień dobry, Nowe ogłoszenia pojawiają się w związku z tym, że stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe usługi. Wobec tego potrzebujemy większej ilości osób do pracy zarówno w dziale sprzedaży jako przedstawiciel handlowy jak i w obsłudze biurowej. Jeżeli pracownik zostaje przyjęty do pracy to w 95% zostaje tu już na lata :)

Angelika

Serdecznie polecam pracę w Kancelarii Vestra. Pracuję w dziale sprzedaży piąty rok i mogę stwierdzić, że firma na przestrzeni ostatnich lat bardzo się rozwinęła. Zarząd Kancelarii tworzą bardzo otwarci i ambitni ludzie, którzy zawsze kierują się dobrem Klientów i pracowników oraz dążą do realizacji wspólnych celów. Dbają o atmosferę w pracy oraz zawsze biorą do siebie sugestie pracowników chcąc wdrażać je w życie. Bardzo dobre warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, zdobywanie szerokiej wiedzy, realne cele sprzedażowe, możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach. Praca w bardzo pozytywnym, zgranym i zaangażowanym zespole :)

Mirela

Szanowna Kancelaria Prawnicza Vestra, Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalizm oraz szybkie i pozytywne załatwienie sprawy związanej z pozyskaniem świadczenia pielęgnacyjnego. Państwa skuteczność i zaangażowanie naprawdę zasługują na uznanie. Pragnę także wyrazić wdzięczność wobec pani Justyny Machowskiej, naszej opiekunki, która nieustannie czuwała nad przebiegiem sprawy. Jej zaangażowanie, kompetencje i troskliwość były nieocenione podczas całego procesu. Dzięki niej czułem się pewnie i dobrze poinformowany na każdym etapie. Jesteście zespołem, który nie tylko doskonale radzi sobie z formalnościami, ale również stawia na ludzki wymiar obsługi klienta. To sprawiło, że całe doświadczenie było nie tylko efektywne, ale także przyjemne. Dziękuję jeszcze raz za profesjonalizm, życzę dalszych sukcesów i pozostaję z głębokim szacunkiem. Z poważaniem, Mirela

Chciałbym się dostać do kancelarii do obsługi klienta. Nie widziałem ze teraz przyjmowali ale może warto podejść z CV i podpytać? Ktoś pisał że na rekrutacji obiecują więcej niż potem jest w rzeczywistości. Nadal tak jest? Chodzi o warunki finansowe czy inne np.umowę?

grazia1160

Serdeczne podziękowania dla Pani Eugenia Żuk, za pozytywne rozpatrzenie sprawy. Polecam super osoba, godna zaufania. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i mamy.Wszyscy podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie,pozdrawiam serdecznie całą ekipę,Grażyna Bidzińska.

Kinia

Cześć, rozważam wysłanie do nich aplikacji, możecie powiedzieć coś więcej o zarobkach? Jakieś tu komentarze są, że płace są niskie, ale bez poznania kwot ciężko cokolwiek wywnioskować z tego. Interesuje mnie zwłaszcza dział administracji, bo widziałam że taki mają. No i niestety żadnych ofert nie widziałam, więc nie mam odniesienia. Na jakie umowy zatrudniają? Myślicie, że praca jest rozwojowa?

Pracuję w Kancelarii od ponad 2 lat. Jestem zadowolona ze współpracy oraz atmosfery. Wynagrodzenie zawsze otrzymuje na czas albo przed czasem.

Zosia
@Karolina

Na jakim stanowisku pracujesz? ;) Często zdarzają się w kancelarii przyjęcia? Nie widzę żadnych ogłoszeń, a szukam pracy właśnie w odszkodowaniach. Co do wynagrodzenia, to że jest na czas to bardzo dobrze, ale to powinno być standardem. Pytanie, czy jesteś zadowolona ze stawki? Placą adekwatnie do obowiązków?

Ulubienica telemarketingu

Szkoda czasu, lepiej zastanowić się dwa razy zanim się tam pójdzie. Ustalenia na umowie czy słownie mijają się w rzeczywistości. Strasznie toksyczna atmosfera wśród jednego z działów, który ma największy wpływ na decyzję w firmie. Polecam zachaczyć się jak już to tylko na chwilę.

Artur
@Ulubienica telemarketingu

Powiesz jakie ustalenia mijają się z tym co potem jest w pracy? Bo jak słownie ci coś obiecali na rekrutacji to nie zawsze ma pokrycie ale jak masz na piśmie to powinni się tego trzymać. Kto wprowadza taką słabą atmosferę? Ludzie z którymi pracujesz czy przełożony?

Była klientka

Nie polecam. Niekompetentni, brak kontaktu. Gdybym sama się tym zajęła, sprawa byłaby WYGRANA!!!! Dużo straciłam korzystając z tej pseudo firmy prawnej. radzę uważać bo nie można im ufać.

Bob
@Była klientka

Firma bez kontaktu,po otrzymaniu dokumentacji nie odbierają telefonu. Żałuję,że dopiero teraz dotarłem do opinii o tej firmie

Tomasz

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracowałem 3 miesiące płaca marna zwykli wyzyskiwacze. Nie polecam

Jagoda
@Tomasz

Ma Pan racje. Zerowanie. Na biednych

Miroslawa KIELCE

POLECAM ZALATWILI POZYTYWNIE RZETELNA FIRMA JEZELI CHODZI O PODEJSCIE DO KLIJENA TO PANI ANGELIKA SUPER ORZA CALY ZESPOL ........ZASILEK ORAZ INNE SPRAWY ODSZKODOWAWCZE ZALATWIA NA BANK JESTEM TEGO PRZYKLADEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vestra Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Vestra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vestra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vestra Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vestra Sp. z o.o.
  • Al. Wolności 26